Skoči na vsebino

KTM 690 LC4 Duke


dunker

Priporočene objave

Ne nažalost bi ga pa zelo rad imel.Samo kar se agregata tiče ni nekih velikih sprememb, še vedno trese in je nemiren pri nizkih obratih.

Tak pač je KTM.Za kratke ture je verjetno motor bomba ker ja na svojo majhno težo vodljiv kot bicikl :OK: Zunanjost pa naj vsak sam presodi , meni osebno je motor fenomenalen.Kapo dol :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil hilton1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi uvozil starega Duka 1, v rumeno-črni barvni kombinaciji, ki se ga pri nas ne dobi. Motor je bil delan leta 95/96 in me zanima, če motor ustreza EURO 2 okoljski normi, zaradi homologacije? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če je kdo tako prijazen in si lasti starejši KTMov motor z LC4 motorjem, če pogleda v prometno ali homologacijski kartonček in sporoči ali ugodi motor EURO 2 normi? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zivjo!

Zanima me vzdrzljivost agregata pri teh motorjih (duke2) pri kok kkm se pojav ksn vecji servis..itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Zanima me vzdrzljivost agregata pri teh motorjih (duke2) pri kok kkm se pojav ksn vecji servis..itd

Razlika v vzdržljivosti je enormna, glede na način vožnje in doslednost vzdrževanja.... V tem rangu je LC4 med vzdržljivejšimi, o km pa ne bi rekel realnih številk....razlika v ohranjenosti mašine je lahko pri enakem številu prevoženih kilometrov vsaj 100% +/-.... Ko boš kupoval si dobi nekoga ki pozna te motorje... Večji servis ne vem kaj je zate? menjava ojnice,bata,ležajev?

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Zanima me vzdrzljivost agregata pri teh motorjih (duke2) pri kok kkm se pojav ksn vecji servis..itd

Zdravo,

Mam DukaII l.2006 in prevozenih 17.000, Razen tesnila cilindra, ki je malcek cuden, je vse ok in motor dela perfektno. LC4 so drugace precej zdrzljive, je pa res, da se jih ponavadi precej priganja, se posebej na endurah. Tako da je tezko govoriti o kakih tocnih stevilkah glede kilometrine in okvar...

Janez

P.S. Vozi se pa zadeva perfektno, in sodec po par testih, je DukeIII malce manj butajoc, zaradi Euro3 norme... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

P.S. Vozi se pa zadeva perfektno, in sodec po par testih, je DukeIII malce manj butajoc, zaradi Euro3 norme... ;)

Sem imel prej duka II,sedaj pa mam III.Od začetka skor nism mogo verjet da je to duke.Skor nobene podobnosti z II.Dobro so ga porihat,vsaka jim čast. :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni čist prava tema - a za poznavalce - imam 2 vprašanji:

Ali ima 620 SM enake prve vilice kot 620 enduro varianta ?

Ali je možno zadnji amortizer kako popraviti, če spusti (glede na zgradbo mislim da ne, a vseeno, če je kdo kaj takega počel) ?

Da ne smetim(o) lahko odgovorite tudi na PM.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čist prava tema - a za poznavalce - imam 2 vprašanji:

Ali ima 620 SM enake prve vilice kot 620 enduro varianta ?

Ali je možno zadnji amortizer kako popraviti, če spusti (glede na zgradbo mislim da ne, a vseeno, če je kdo kaj takega počel) ?

Da ne smetim(o) lahko odgovorite tudi na PM.

Hvala za info.

2. vpr.: Seveda se da-zamenjati je potrebno semeringe. To raje prepusti strokovnjaku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kakšne gume bi bile primerne za dukeca 3,te kaj so original gor so glih zdržale 1000 km(zadnja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duka 3 nima nevem kolko ljudi, gume ne vemo katere si imel gor, v vsakem primeru ti pa nobena sportna ne bo zdrzala bistveno dlje, kupi si dunlop roadsmart ( sport turist) in bos vidu ce dost drzi zate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duka 3 nima nevem kolko ljudi, gume ne vemo katere si imel gor, v vsakem primeru ti pa nobena sportna ne bo zdrzala bistveno dlje, kupi si dunlop roadsmart ( sport turist) in bos vidu ce dost drzi zate...

Mam roadsmartko na Duku II, pa sem precej zadovoljen z njo.

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Kakšne gume bi bile primerne za dukeca 3,te kaj so original gor so glih zdržale 1000 km(zadnja)?

PIRELLI SUPERCORSA je po mojem mnenju najboljša glede vodljivosti(seveda pri norm. temp. +15). Če pa misliš z gumami šparat, si pa napačen motor kupil.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Pozdravljeni!

Mene pa zanima kolk kW imajo Duke-i napisanih v prometni? Ali obstaja blokada na 25kW...aja motor je pa letnik 2002?

40 kw, lahko pa smc kupiš, pa maš v prometni samo 24 kw, pa še bolj gre(precej bolj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

ma še kdo kei za povedat o duku 3 ? glede na nove pogoje izpita bi se znalo zgodit da ga bom kupil nasledno leto...

Moj frend ga ima...ne vem kaj te zanima?Mopi se super pelje.Gre 190km/h,ker ne razvije do konca 6 prestave,tudi z menjanim -1 zob ne.Pelje se že dost bliže nakedu kot prejšnji duki,ki so se peljali bolj kot endure!Tud vibracije so dost manjše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend ga ima...ne vem kaj te zanima?Mopi se super pelje.Gre 190km/h,ker ne razvije do konca 6 prestave,tudi z menjanim -1 zob ne.Pelje se že dost bliže nakedu kot prejšnji duki,ki so se peljali bolj kot endure!Tud vibracije so dost manjše!

kko gre kei čez ovinke ? :) kere gume kei priporočate ? :) mene bl ovinki zanimajo kukr pa ravnina, pa kolk kei vleče u klanc ? :)

hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi kake dele za lc4 maschinme, zobniki, semeringi, dize za mikuni, nosilci za ščitnike rok, gumica, notrabja zaščita na pokrovu filtra, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!