Skoči na vsebino

V for Vista


Priporočene objave

Jest menim da je vista shit k je draga pa če boš hotu met kšne programe boš mogu met posebej dol potegnene samo za visto pa špili bodo dragi k prsica. Tko da jast imam slabo mnenje o visti.

Kaj pa vi?????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest menim da je vista shit k je draga pa če boš hotu met kšne programe boš mogu met posebej dol potegnene samo za visto pa špili bodo dragi k prsica. Tko da jast imam slabo mnenje o visti.

Kaj pa vi?????????????????????????

ma vejste kaj... vista sux... blokira nekatere antiviruse samu da bi pošilala podatke o userji na microsoft... NABAVTE SI RAJŠI UBUNTU!! zdejšnja verzija se na hdd 4,5GB in procesor athlon 2800+ (2000mhz) zažene v 15s! slo stran- ubuntu.si :worship: :worship: vse pohvale Feisty Fawn-u!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest menim da je vista shit k je draga pa če boš hotu met kšne programe boš mogu met posebej dol potegnene samo za visto pa špili bodo dragi k prsica. Tko da jast imam slabo mnenje o visti.

Kaj pa vi?????????????????????????

programi pa špili samo za visto :blink: ? Zdej velik programov viste še ne podpira, z novejšimi verzijami ali popravki pa jo bodo podpirali (kot pri vseh novih OSih). Glih tko špili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vejste kaj... vista sux... blokira nekatere antiviruse samu da bi pošilala podatke o userji na microsoft...

Od kje ti pa to? Microsoft si ne more in ne sme privoščit tega. Vsako pošiljanje zaupnih podatkov se da smešno enostavno preverit in če bi Vista to počela bi bil Microsoft za dolgo časa zasut s tožbami.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti pa to? Microsoft si ne more in ne sme privoščit tega. Vsako pošiljanje zaupnih podatkov se da smešno enostavno preverit in če bi Vista to počela bi bil Microsoft za dolgo časa zasut s tožbami.

lp

T

si prebral EULA?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti pa to? Microsoft si ne more in ne sme privoščit tega. Vsako pošiljanje zaupnih podatkov se da smešno enostavno preverit in če bi Vista to počela bi bil Microsoft za dolgo časa zasut s tožbami.

lp

T

Optimist :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest menim da je vista shit k je draga pa če boš hotu met kšne programe boš mogu met posebej dol potegnene samo za visto pa špili bodo dragi k prsica. Tko da jast imam slabo mnenje o visti.

Kaj pa vi?????????????????????????

Motiš se in zavajaš druge.

si prebral EULA?

:evilgrin:

ki načeloma pri nas itak ni veljaven :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljal Visto kot beta tester, uporabljam sedaj. Lahko rečem, da so kar se varnosti tiče naredili ogromno, jasno ne pa vsega, največ kar pa me je zmotilo je podobnost z applevim os X tiger. Sistema sta identična skoraj v vseh pogledih, prihaja pa tudi os X leopard, ki ga bom z veseljem stestiral. Naj povem, da je vista v vsej svoji luči preveč kičasta in manj user friendly kot XP, bodo pa po zagotovilih microsoft-a to zadevo uredili z code name VIENNA.

Lp Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od kje ti pa to? Microsoft si ne more in ne sme privoščit tega. Vsako pošiljanje zaupnih podatkov se da smešno enostavno preverit in če bi Vista to počela bi bil Microsoft za dolgo časa zasut s tožbami.

lp

T

sej VISTA naj bi bila najmanj preverjen OS. kako vem?? preveril doma!! kupil, instaliral, ugotovil, poročal, vrgel cd v smeti, naročil in inštaliral Ubuntu.ZADOVOLJEN!!

Jebes microsoft!

IPB Slika

jas pa sem powered by Ubuntu

fotka: IPB Slika

Uporabljal Visto kot beta tester, uporabljam sedaj. Lahko rečem, da so kar se varnosti tiče naredili ogromno, jasno ne pa vsega, največ kar pa me je zmotilo je podobnost z applevim os X tiger. Sistema sta identična skoraj v vseh pogledih, prihaja pa tudi os X leopard, ki ga bom z veseljem stestiral. Naj povem, da je vista v vsej svoji luči preveč kičasta in manj user friendly kot XP, bodo pa po zagotovilih microsoft-a to zadevo uredili z code name VIENNA.

Lp Goran

saj sedaj je IBM vrnil XP na 2 house comp. in 2 laptop modela tako da ni blema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
sej VISTA naj bi bila najmanj preverjen OS. kako vem?? preveril doma!! kupil, instaliral, ugotovil, poročal, vrgel cd v smeti, naročil in inštaliral Ubuntu.ZADOVOLJEN!!

In kaj si pri visti ugotovil ozr. kaj te je najbolj motilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si pri visti ugotovil ozr. kaj te je najbolj motilo?

jst mam visto zdele gor in je BOMBA ;) use dela gladko pa še bolš teče k xp-ji :naughty:

skratka zadovoln sm z njo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si pri visti ugotovil ozr. kaj te je najbolj motilo?

ja uganu sem da je bol potrošna kot xp (15 GB je mal pownu... ) :headbang: :headbang:

ima podpore za tiste reči kot jo ne rabiš (mac wireless) :closedeyes: fajn

driverje je treba non-stop updejtat, :evilgrin:

skoraj vse je podobno macu, :evilgrin:

vsakih 5 sekund te opozori da je antivirus neposodo. :evilgrin:

in da obvešča microsoft blablabla :evilgrin:

Popravljeno . Popravil erik98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Je, odvisno kolk spomina ima, fajn je če ma saj 1gb.

ja ima 1gb.... pa vseeno... :cry:

uf...al je možno,da je na začetku tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na začetku vista sicer dela register vseh datotek, za hitrejše iskanje, pa da si zapomne kaj največkrat zaganjaš itd... Sam načeloma naj bi to delala med tem ko je ne uporabljaš.

Po moji iskušnji bi moglo že iz štarta delat lepo, tako da lahko da kej ne štima, tko na pamet govort kaj bi blo pa ne znam :D

Še enkrat naloži visto na novo, če pa to ne pomaga je pa lahko s kakim gonilnikom kaj narobe itd...

Pa če je nov prenosnik lahko neseš v trgovino, pa če je res očitno štekanje bodo tam kej pametnega pogruntal.

Še to sem se spomnu. Grafična na prenosniku si ponavadi deli pomnilnik s sistemskim in se je že kdo kdaj našel ko je dodelil 512mb grafični (da bo kao bolš šopal), pol je blo pa čudno ko je vse štekal, tko da če znaš lahko pogledaš v bios kolk ima grafična v uporabi.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ima 1gb.... pa vseeno... :cry:

uf...al je možno,da je na začetku tak?

prvi mesec bo tako ... potem pa sčasoma bolje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na začetku vista sicer dela register vseh datotek, za hitrejše iskanje, pa da si zapomne kaj največkrat zaganjaš itd... Sam načeloma naj bi to delala med tem ko je ne uporabljaš.

Po moji iskušnji bi moglo že iz štarta delat lepo, tako da lahko da kej ne štima, tko na pamet govort kaj bi blo pa ne znam :D

Še enkrat naloži visto na novo, če pa to ne pomaga je pa lahko s kakim gonilnikom kaj narobe itd...

Pa če je nov prenosnik lahko neseš v trgovino, pa če je res očitno štekanje bodo tam kej pametnega pogruntal.

Še to sem se spomnu. Grafična na prenosniku si ponavadi deli pomnilnik s sistemskim in se je že kdo kdaj našel ko je dodelil 512mb grafični (da bo kao bolš šopal), pol je blo pa čudno ko je vse štekal, tko da če znaš lahko pogledaš v bios kolk ima grafična v uporabi.

alora hvala... bom počakala mesec...pol grem pa v trgovino....itak mam 4 leta garancije....mi bodo že rešli v tem času,a? :D

prvi mesec bo tako ... potem pa sčasoma bolje ...

kako je to možno?

a to je ker se posodablja in to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora hvala... bom počakala mesec...pol grem pa v trgovino....itak mam 4 leta garancije....mi bodo že rešli v tem času,a? :D

kako je to možno?

a to je ker se posodablja in to?

Navadiš se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to možno?

a to je ker se posodablja in to?

indeksira diske, hkrati pa se trudi s prednalaganjem aplikacij v pomnilnik... čez nekaj časa pa malo bolje pozna tvoje delovne navade in ne ropota vedno.

meni se je vedno izplačalo izklopit system restore funkcijo... ki po nepotrebnem dela kopije vsega nonstop .... ampak pač sam skrbim za lepe varnostne kopije.

PS: kter procesor pa imaš in ali imaš SATA ali PATA (IDE) disk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

indeksira diske, hkrati pa se trudi s prednalaganjem aplikacij v pomnilnik... čez nekaj časa pa malo bolje pozna tvoje delovne navade in ne ropota vedno.

meni se je vedno izplačalo izklopit system restore funkcijo... ki po nepotrebnem dela kopije vsega nonstop .... ampak pač sam skrbim za lepe varnostne kopije.

PS: kter procesor pa imaš in ali imaš SATA ali PATA (IDE) disk?

ja ja sej vem o čem mi to govorimo ... sata, pata :eek: :D :lol1:

sanja se mi ne...:P

če govorimo o trdem disku pa :

# kapaciteta: 60 GB

# tip: S.M.A.R.T.

# hitrost: 5.400 o/min

# vmesnik: Serial ATA

procersor pa:

* tip : Intel® Celeron® M processor 430

* takt : 1.73 GHz

* hitrost vodila: 533 MHz

* drugonivojski predpomnilnik : 1 MB

hvala za razlago....pol bom potrpela en mesec...da se on sam sabo mal pomeni..pa da da pol mir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbrati je, da imaš diska SATA (Serial ATA)...

Naredila si pa napako - vzela si najbolj švoh procesor...

Priporočam, da namestiš Windows XP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej več ne rabim...( za seminarske in internet- igric ne igram...)

kaj pol ne bo bolše čez čas?

niti malo?

Popravljeno . Popravil frfljot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!