Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

lepa dekleta sploh ne vedo kaj je ljubezen, ponavad ...

Pogoj za srečno zvezo je potemtakem, da si izbereš dekle, grdo kot tretja svetovna vojna? (ponavad)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resnica je, da imajo lepa dekleta precej več izbire in ne boš verjela soncy...imajo največkrat stalnega partnerja! tagrde pa so več al manj sitne in PREOBREMENJENE z videzom, ljubosumjem in podobnimi oslarijami tipa :"prasica ku se oblači, prava kurba" ..medtem ko si pobarva lase točno v barvo talepše in si hkrati baše taveliko žlico sladoleda ali tortice u gobec. ne grde niso lepe znoter, žal je to totalna kozlarija. grde so zafrustrirane u božjo mater. :grim

s pripisom grde- mišljene te, ki nič ne naredijo za svoje telo, oziroma počutje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogoj za srečno zvezo je potemtakem, da si izbereš dekle, grdo kot tretja svetovna vojna? (ponavad)

Tako je. 100 % odpade varanje z njene strani. Razen, če komu plača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resnica je, da imajo lepa dekleta precej več izbire in ne boš verjela soncy...imajo največkrat stalnega partnerja! tagrde pa so več al manj sitne in PREOBREMENJENE z videzom, ljubosumjem in podobnimi oslarijami tipa :"prasica ku se oblači, prava kurba" ..medtem ko si pobarva lase točno v barvo talepše in si hkrati baše taveliko žlico sladoleda ali tortice u gobec. ne grde niso lepe znoter, žal je to totalna kozlarija. grde so zafrustrirane u božjo mater. :grim

s pripisom grde- mišljene te, ki nič ne naredijo za svoje telo, oziroma počutje.

res je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ženskah ti je isto kot pri motorju. Vsak bi imel najlepšega, najmočnejšega, najhitrejšega, ... na vasi. PA vsi bi ga morali občudovat, hvalit, ... ko ma sparkiranega pred svojim bifejem. Samo narod je brezobrazn do skrajnosti in se takoj začne vesit po motorju. To pa lastniku več ne paše in je ogenj v strehi.

Motor pa kot motor, važno mu je, da ga nekdo dobro jaha, drugače pa zariba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dekleta sploh ne vedo kaj je ljubezen, ponavad :lol1: imajo preveč dela s svojo zunanjostjo in jim nekak zmanjka cajta za notranjost. :lol1:

Klasična izjava grdega osebka. Predvsem notranje grdega, zaradi frustracij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pa kot motor, važno mu je, da ga nekdo dobro jaha, drugače pa zariba.

Pa ni tvoj moped lansko leto nekam dosti ribal? :hmm:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni tvoj moped lansko leto nekam dosti ribal? :hmm:

:P

Moj moped je zaribal že pred davnimi leti. Zato si vozila občasno sposodim pri drugih. Včasih pa tudi na kakšno zapuščeno naletim in ponucam za kakšno furo ali dve. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti varanje. Mene je moja večkrat prevarala.

Ko je šla v trgovino je rekla, da dobim samo eno rdečo pločevinko pira. :(

Ko se je vrnila domov pa je v cekru imela tri rdeče in eno zeleno.

Sem se tak razkuro, da sem ji kar lubčeka stisnil. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, ko se bo enkrat nehalo to...moja, moj, njen, njegov...potem bo mogoče kaj bolje :P

človek pa ja ni kar lastnina.....al? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti varanje. Mene je moja večkrat prevarala.

Ko je šla v trgovino je rekla, da dobim samo eno rdečo pločevinko pira. :(

Ko se je vrnila domov pa je v cekru imela tri rdeče in eno zeleno.

Sem se tak razkuro, da sem ji kar lubčeka stisnil. :D

Kaj si nor! :eek: Jaz bi jo ubil, kaj ma dnar na zelenega za trošit! :angry:

človek pa ja ni kar lastnina.....al? :hmm:

Tako je! :grim

.

.

Smrt fašizmu! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasična izjava grdega osebka. Predvsem notranje grdega, zaradi frustracij.

:lol1: :lol1: izjava lepega, pametnega in popolnega moškega :lol1: :lol1: mogoče ti manjka mal bontona, drugač si pa čist idealn. :whistle:

sicer pa o okusih razpravljat je brezsmiselno. :grim hvalabogu, da so okusi različni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: izjava lepega, pametnega in popolnega moškega :lol1: :lol1: mogoče ti manjka mal bontona, drugač si pa čist idealn. :whistle:

sicer pa o okusih razpravljat je brezsmiselno. :grim hvalabogu, da so okusi različni :whistle:

Vem, tak sem.

Bontona imam zvrhano mero ampak za omejene bi ga lahko imel n-krat več, pa bi bilo brez pomena, ker ga ne razumejo. Kakor tudi veliko drugih stvari - ne razumejo.

Okusi vsekakor so različni. Problem je takrat, ko ni ničesar, kar bi človek lahko okušal in ostane samo grdo bistvo. Takrat se pa skoraj vsak obrne proč od takega. Kje se najdeš je pa tvoja odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne grde niso lepe znoter, žal je to totalna kozlarija. grde so zafrustrirane u božjo mater.

Več kot točno ..

Če

sem kdaj imew težave z babo,

je gotovo spadala med

opisano kategorijo & te sfrustriranke znajo

biti resnično hudobne, zahrbtne kot sam satan.

Tako

sem kamlu začew "pecat" samo lepe,

čeprav nikoli nisem sam štel med krasotce.

Najprej

sem seveda moral premagati tisto v sebi:

"Joj ta je prlepa zame!"

Potem je pa šlo res kot po maslu ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tko veseli, da so slovenski moški tko idealni :OK: :lol1:

postavni, lepi, nezafrustrirani, pametni, razumevajoči, brez vsake napake :whistle:

popolno utelešenje boga :lol1:

al se te lastnosti pričakuje sam od žensk? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ostale mi je popolnoma vseeno.

Pričakuje se pa to samo od Žensk, tako da si lahko brez skrbi.

:evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ostale mi je popolnoma vseeno.

Pričakuje se pa to samo od Žensk, tako da si lahko brez skrbi.

:evilgrin: :devil:

sem se čist zasekirala, verjem :lol1: :lol1: :lol1: od nekdaj bla moja želja bit barbika :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inflacija glupih smajlijev ne prispeva niti k prepričljivosti niti k prebavljivosti izjav.

pa izpljuni, če te mot :slap: nihče te ne sili, da prebavljaš tist kar ne želiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se čist zasekirala, verjem :lol1: :lol1: :lol1: od nekdaj bla moja želja bit barbika :lol1: :lol1:

Raje verjamem, kot da te v živo vprašam.

Ko sem prvič v servisne namene podrl Barbiko, sem se naučil tega, da je znotraj votla in da zaudarja po niču.

Tebi se je očitno uspelo dobro izprazniti, sodeč po tvojih izjavah. Oseba z zadovoljivim polnilom, četudi je na zunaj plastična, ni zmožna takih nebuloz. Če pa plastike ni pa še toliko bolje.

Ampak vse se da popraviti. Tudi prazne Barbike in prazne niče, slabe fasade in prevelike robnike.

To je vedel tudi Billy the Kid:"Z božjo pomočjo in dinamitom je vse mogoče!" (kot že omenjeno)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. od nekdaj bla moja želja bit barbika :lol1: :lol1:

Ti

si vsaj pošteno dekle in

priznaš sebi in drugim,

kako je s tem ..

:evilgrin:

...........

Drugače

pa malo bolj resno: ljudje človeka

navadno vidijo takega kot on vidi samega sebe.

Temu v zadnjem času pravijo "samopodoba".

In če človek (ne glede na spol) o sebi misli, da ni grd,

se tako obnaša in komunicira v tem smislu z okolico,

potem tudi okolica njega tako jemlje.

To

seveda ne velja za extreme -

take in drugačne motence in motenke - tisto

je seveda zgodba zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje verjamem, kot da te v živo vprašam.

Ko sem prvič v servisne namene podrl Barbiko, sem se naučil tega, da je znotraj votla in da zaudarja po niču.

Tebi se je očitno uspelo dobro izprazniti, sodeč po tvojih izjavah. Oseba z zadovoljivim polnilom, četudi je na zunaj plastična, ni zmožna takih nebuloz. Če pa plastike ni pa še toliko bolje.

Ampak vse se da popraviti. Tudi prazne Barbike in prazne niče, slabe fasade in prevelike robnike.

To je vedel tudi Billy the Kid:"Z božjo pomočjo in dinamitom je vse mogoče!" (kot že omenjeno)

umir se pa rajš uživaj v svoji popolnosti. :grim

ne obremenjuj se z mano, k mi čist vseen za tvoje analize o meni. :whistle: ti bom povedala, k bom rabila psihiatra :grim

zdaj pa nehi, k tole čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem popolnoma miren in to celo brez butaste uporabe smajlijev.

Z analizami si pa ti začela in sicer s samoanalizo glede razlogov za tvoje samsko življenje. Pa te tudi ni nihče prosil. Če je pa reply na to in te to moti, potem se raje loti pasjanse. Večja možnost, da te pustijo vsi lepo pri miru.

In dejansko si opazila, da je kakšna stvar offtopic? Mogoče pa le ni za vse prepozno.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!