Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

SLINAUCAAAAAAAAAAAAA... fouškarjaaaaaaaa :BUA:

:smoke:

:nono: prjatla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: prjatla O:-)

najprej bi moje punce obdelala.. pol pa vsak svoje ... men pa pogled na Benetke :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi moje punce obdelala.. pol pa vsak svoje ... men pa pogled na Benetke :closedeyes:

S :D saj bi bil na mostu vzdihljajev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S :D saj bi bil na mostu vzdihljajev

to je tko k je ženska rekla decu ko sta se skregala... "igrala sem, da sem doživela orgazem".. pa dec pribije "js tud" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tko k je ženska rekla decu ko sta se skregala... "igrala sem, da sem doživela orgazem".. pa dec pribije "js tud" :lol1:

Točno tako, sam pol sta se pobotala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, sam pol sta se pobotala :rolleyes:

nista... vsak sta šla k svojemu partnerju nazaj ... sj to je tema o varanju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nista... vsak sta šla k svojemu partnerju nazaj ... sj to je tema o varanju :lol1:

:nono: Še se videvata, občasno v soju sveč ...prevarana oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Še se videvata, občasno v soju sveč ...prevarana oba.

tko k je služabnik držu svečo kralju in kraljici ... pa kralj ni mogu in ni mogu.. pa prau slugi.. dj bom js svečo prijeu.. pa zamenjata.. in kraljici pride... in kralj ponosno reče.. si vidu sluga, kako se sveča drži :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k je služabnik držu svečo kralju in kraljici ... pa kralj ni mogu in ni mogu.. pa prau slugi.. dj bom js svečo prijeu.. pa zamenjata.. in kraljici pride... in kralj ponosno reče.. si vidu sluga, kako se sveča drži :lol1:

Ja al pa una, ko mu ga cuza ,cuza, mu pride in ponosno reče... :naughty: ha a sem bil dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja al pa una, ko mu ga cuza ,cuza, mu pride in ponosno reče... :naughty: ha a sem bil dober.

sam pol ji more še šamar dat in reč... prasica.. kakšna si okol ust :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pol ji more še šamar dat in reč... prasica.. kakšna si okol ust :lol1:

V stilu gentlmena always. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am po pravici povedan, pa pomoje nauš verjeu al pa tud, to počnejo bolj tastari, velik bol kokr tamladi, ker tastari po dougmu cajtu rabjo (no saj nekateri) sveže meso, kisik, neki mladaga, novega za u roke prjet. zato pa verjem, da se pr 30-ih in več šele začne dogajat

Ali pa so se naveličali stare koklje, ki ne misli na kaj drugega kot na Spar, Emporium, Lek in Preporod, ki je je sam gobec "pametnih" nasvetov. In so pogruntali, da mlade nimajo teh težav, da jim je dovolj, da uživajo življenje takšno kot je. Da mladih žensk še ni strah smrti, izgube lepote in še ne rabijo gurujev. Komu pa se je po službi prenašat še tečno babo, ki sama ne ve kaj bi rada, edino ve, da ne bi sexala s svojim partnerjem. Zato, ali se obnašajte normalno ali pa Adijo Roza, prihaja Mojca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubezni je na prvem mestu spoštovanje,na drugem mestu zaupanje in na tretjem mestu ljubezen.Če tega ni ,je brezzveze da sta skupaj.Če pa te je prevarala,pa jo vprašaj zakaj te je.Ker ženske če ne dobimo od svojih,gremo pa drugam iskat.Pa tretino moških je samih krivo.Na nažalost,ampak je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubezni je na prvem mestu spoštovanje,na drugem mestu zaupanje in na tretjem mestu ljubezen.Če tega ni ,je brezzveze da sta skupaj.Če pa te je prevarala,pa jo vprašaj zakaj te je.Ker ženske če ne dobimo od svojih,gremo pa drugam iskat.Pa tretino moških je samih krivo.Na nažalost,ampak je res.

Če je to name letelo, mene moja ni prevarala. To kar sem napisal, vidim pri nekaterih prijateljih. Zakoni, ki jih držijo skupaj le še otroci in strah kaj bodo pa sosedje rekli. Jebeš tako življenje, ko en drugega jebeta v glavo, namesto kam drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubezni je na prvem mestu spoštovanje,na drugem mestu zaupanje in na tretjem mestu ljubezen.Če tega ni ,je brezzveze da sta skupaj.Če pa te je prevarala,pa jo vprašaj zakaj te je.Ker ženske če ne dobimo od svojih,gremo pa drugam iskat.Pa tretino moških je samih krivo.Na nažalost,ampak je res.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to name letelo, mene moja ni prevarala. To kar sem napisal, vidim pri nekaterih prijateljih. Zakoni, ki jih držijo skupaj le še otroci in strah kaj bodo pa sosedje rekli. Jebeš tako življenje, ko en drugega jebeta v glavo, namesto kam drugam.

si ziher! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa so se naveličali stare koklje, ki ne misli na kaj drugega kot na Spar, Emporium, Lek in Preporod, ki je je sam gobec "pametnih" nasvetov. In so pogruntali, da mlade nimajo teh težav, da jim je dovolj, da uživajo življenje takšno kot je. Da mladih žensk še ni strah smrti, izgube lepote in še ne rabijo gurujev. Komu pa se je po službi prenašat še tečno babo, ki sama ne ve kaj bi rada, edino ve, da ne bi sexala s svojim partnerjem. Zato, ali se obnašajte normalno ali pa Adijo Roza, prihaja Mojca.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa so se naveličali stare koklje, ki ne misli na kaj drugega kot na Spar, Emporium, Lek in Preporod, ki je je sam gobec "pametnih" nasvetov. In so pogruntali, da mlade nimajo teh težav, da jim je dovolj, da uživajo življenje takšno kot je. Da mladih žensk še ni strah smrti, izgube lepote in še ne rabijo gurujev. Komu pa se je po službi prenašat še tečno babo, ki sama ne ve kaj bi rada, edino ve, da ne bi sexala s svojim partnerjem. Zato, ali se obnašajte normalno ali pa Adijo Roza, prihaja Mojca.

to ti mislš, da mlade nimajo težav z izgledom in lepoto. :lol: pejd mal po "ženskih" štacunah pogledat katere populacije je več not.

me pa veseli tvoja izjava o tečnih babah, ker pač moški niste nkol. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Ljubosumna ženska v jezi ljubimcu odrezala penis

Kupang - Ženska je v oddaljeni indonezijski otoški vasici svojemu fantu odrezala penis v domnevnem napadu ljubosumja. "Incident je izzvalo ljubosumje, ker je žrtev partnerko baje varala," je povedal komisar Marthen Radja. 22-letno Erlin Mafefa so aretirali in je trenutno v priporu v sosednji vasi, je še povedal in dodal, da še ni jasno, kaj je storila z odrezanim penisom. "Kolikor vemo, se je par zabaval, nato pa se je ženska nenadoma razjezila in žrtvi odrezala penis ter z njim pobegnila," je dejal Radja. Žrtev, 23-letni Markus Hunbani je v oddaljeno regionalno bolnišnico v Kupangu prispel šele štiri dni po dogodku. Po poročanju tujih tiskovni agencij je dobro, vendar zmeden. (STA/Foto Reuters)

vir: http://novice.siol.net/default.aspx?site_i...d=102&pgn=1

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Ljubosumna ženska v jezi ljubimcu odrezala penis

Kupang - Ženska je v oddaljeni indonezijski otoški vasici svojemu fantu odrezala penis v domnevnem napadu ljubosumja. "Incident je izzvalo ljubosumje, ker je žrtev partnerko baje varala," je povedal komisar Marthen Radja. 22-letno Erlin Mafefa so aretirali in je trenutno v priporu v sosednji vasi, je še povedal in dodal, da še ni jasno, kaj je storila z odrezanim penisom. "Kolikor vemo, se je par zabaval, nato pa se je ženska nenadoma razjezila in žrtvi odrezala penis ter z njim pobegnila," je dejal Radja. Žrtev, 23-letni Markus Hunbani je v oddaljeno regionalno bolnišnico v Kupangu prispel šele štiri dni po dogodku. Po poročanju tujih tiskovni agencij je dobro, vendar zmeden. (STA/Foto Reuters)

vir: http://novice.siol.net/default.aspx?site_i...d=102&pgn=1

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Al je imel cisterno krvi, ali pa ljubavni mišič komaj za vzorec. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti mislš, da mlade nimajo težav z izgledom in lepoto. :lol: pejd mal po "ženskih" štacunah pogledat katere populacije je več not.

me pa veseli tvoja izjava o tečnih babah, ker pač moški niste nkol. :lol:

Dedo porineš zizo v lape, pa je takoj mir pri bajti.

Sicer pa tisto, čemur ti praviš tečnarjenje, ene pa fehtanje, je baje za moške predigra pri sexu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dedo porineš zizo v lape, pa je takoj mir pri bajti.

Sicer pa tisto, čemur ti praviš tečnarjenje, ene pa fehtanje, je baje za moške predigra pri sexu.

kdo bi vas razumel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi vas razumel :whistle:

kužki :lol1: .. še posebi če mam šnicl okol vratu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!