Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

:lol1:

kaj se smeješ bodybuilder??? :huh: :huh:

RESNO TI PRAVIM!!! bos prišel lepo na bazen pa se bodo pičke sam leple na tebe! :worship:

Popravljeno . Popravil miha98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, da majo 17.5 fergazeri vsi neko napako in to je, da nemoreš nikol natančno zraka naštelat (tisti šrauf)

jas sem po 2 letih ukrotil fergazerworship.gif (če odštejemo da ma štandgas na 4000rpmtongue.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Fantje a bi tole pasal na RS-ko ?KLIK

Pa kako se to zveže, nek sm najdu da nej bi šou rdeč kabl na cinšpulo.... ?

Mau se bojim plavih  :krneki:. Prejšn dan me je dubu na radar pr 65, omejitev 60 še dobr da me ni ustavu, k če bi zvedu da mam 50cc... Poznam neki primerov k so zaplenl mopede :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a bi tole pasal na RS-ko ?KLIK

Pa kako se to zveže, nek sm najdu da nej bi šou rdeč kabl na cinšpulo.... ?

Mau se bojim plavih :krneki:. Prejšn dan me je dubu na radar pr 65, omejitev 60 še dobr da me ni ustavu, k če bi zvedu da mam 50cc... Poznam neki primerov k so zaplenl mopede :S

js sm kupu tole, na skuterist.si. glih tako. stvarca dela... pač ti naštelaš z enim šramfkom kolk hočeš da ti da obratov.. in to je to. daš do konca gas, pa ti loh gre sm do 4K obratov naprimer, čist zamori. drgač pa ja.. en kabl gre na črnga en pa na rozastga. vsaj pr men je blo tko. (stara rs) drgač pa itak probaš, nimaš kej sfukat kle. drgač so neka mini navodila zravn, je pisal rdeč kabl.. sm men ni delal, sm dau na roza semizdi in je pol delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm kupu tole, na skuterist.si. glih tako. stvarca dela... pač ti naštelaš z enim šramfkom kolk hočeš da ti da obratov.. in to je to. daš do konca gas, pa ti loh gre sm do 4K obratov naprimer, čist zamori. drgač pa ja.. en kabl gre na črnga en pa na rozastga. vsaj pr men je blo tko. (stara rs) drgač pa itak probaš, nimaš kej sfukat kle. drgač so neka mini navodila zravn, je pisal rdeč kabl.. sm men ni delal, sm dau na roza semizdi in je pol delal.

aha, a si kdaj uporabu tole ? A stikalo pa pol sam še nekam skrijš pa je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

Tole si ti kupu ane ? A so ti hitr poslal ? Oz. a je bol da naročim pr skuteristu al cilindru ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

Tole si ti kupu ane ? A so ti hitr poslal ? Oz. a je bol da naročim pr skuteristu al cilindru ? 

jas sem naroču pri cilindru! in dobu po 2 dneh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

Tole si ti kupu ane ? A so ti hitr poslal ? Oz. a je bol da naročim pr skuteristu al cilindru ?

dobu sm tud jst prec pr skuteristu, ene 2 dni ja. NE rabu nism nikol, sm zanimal me je kako to dela pa tko :D pa sm kupu k ni tolk velik €.. sm mislu da bom rabu k sm šou registrerat, sm ni nč gledu sploh lol. sam žlajfe pa luči.. Ja dobiš šramfk zravn da nekam daš to škatlco, da ne visi na kablih, js sm jo dau pod tank, tm k je nosilc za plastiko (oklep) ,sm naredu eno luknco pa je. je biu lp skrit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobu sm tud jst prec pr skuteristu, ene 2 dni ja. NE rabu nism nikol, sm zanimal me je kako to dela pa tko :D pa sm kupu k ni tolk velik €.. sm mislu da bom rabu k sm šou registrerat, sm ni nč gledu sploh lol. sam žlajfe pa luči.. Ja dobiš šramfk zravn da nekam daš to škatlco, da ne visi na kablih, js sm jo dau pod tank, tm k je nosilc za plastiko (oklep) ,sm naredu eno luknco pa je. je biu lp skrit

si mel kaj predelano? me zanima če bi šlo to kak na HE nastavit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mel kaj predelano? me zanima če bi šlo to kak na HE nastavit :)

jst vem da je meu 70cc... 

PS: a je možn da so na AC tok gnili da ob 16:30 neha servis delat  :headbang:. In kdaj nej pol tja pelm motor, če hočm tm počakat ?  :wallbash: jao..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 ccm sm meu ... ja sej jst tud rabm neki za avto iz honda servisa AC , pa so še bl gnili, delajo do 16h ..tko da ni šans da pridem ke, razn če dopust vzamem.. loh bi mel mal dlje odprt ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Modeli dejte mi neki povedat. Bratranc ma aprilio rs 50 letnik 08 pa ga zanima za kaj je tista luknjica v zamašku kjer se doliva olje. Ker potem skozi tisto luknjico teče tudi olje ven in je moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeli dejte mi neki povedat. Bratranc ma aprilio rs 50 letnik 08 pa ga zanima za kaj je tista luknjica v zamašku kjer se doliva olje. Ker potem skozi tisto luknjico teče tudi olje ven in je moteče.

to more bit,ker po tej lukni gre noter zrak...probaj 1x na apn (ker je ni tako škodatongue.gif ) zamašit kesl-do konca-zadihtaj pa bo moped takoj crknilsad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 A je slučajno možno da bi se moped pregrevou, oz. bl segreu zarad obtoučenga kilerja ?

100607200547.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno možno da bi se moped pregrevou, oz. bl segreu zarad obtoučenga kilerja ?

100607200547.jpg

ne,jas sem mel še 2x bol obtolčenega,pa 22000km, pa se ne pregrevayes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne,jas sem mel še 2x bol obtolčenega,pa 22000km, pa se ne pregrevayes.gif

hm, sej vem da je dele vroče, sam k ga gonm, sploh u klanc se zlo segreje in pol precej teži vžge.. glare.gif

Sej drgač je pa normalno da je kiler vroč an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, sej vem da je dele vroče, sam k ga gonm, sploh u klanc se zlo segreje in pol precej teži vžge.. glare.gif

Sej drgač je pa normalno da je kiler vroč an?

Jaa normalnoo da..Sj se vodaa tud faajn greje tam okol cilindra

Sej dokler ni kiler vsaj mau topl naj nebi gnau motorjaa do konca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky994 nimaš se česa bat,ker ma derbi mašina dvojno glavoworship.gif

sej vem, sam mi gre na živce k težko pol vžge... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!