Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

po dežju je nisem sprobaval ker je brezveze jas ne rabim guem za dež.. res pa je da ni nevem kaj po dežju.. kupo pa jih sem na avtometerial ljutomer... dobiš pa jih povsod :D

jst nikjer na netu skor ne najdem. Edin na www.pocenigume.com... :S. A so d103 al kere ? Pa kok si dau za njih ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nikjer na netu skor ne najdem. Edin na www.pocenigume.com... :S. A so d103 al kere ? Pa kok si dau za njih ?

ja to je dunlop arrowmax d103... točne cene nevem ker ko sem menjal komplet prednja+zadnja sem dal 120e. z montažo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je dunlop arrowmax d103... točne cene nevem ker ko sem menjal komplet prednja+zadnja sem dal 120e. z montažo

ok, hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve zakaj aprilia rs 50 (novejši model) ko je motor ogret normalno vžiga ko pa je hladen pa motor vgasne takoj ko se prestavi iz nule v prvo?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pač dogaja, ker je mašino le treba malo segreti (pri meni je blo dovolj 1 minuto laufanja na nuli) ali pa daš malo več gasa ko prižgeš in gre

to pa zaradi tega ker še menjalnik ni segret in sklopka še ni dovolj topla da bi normalno prijela.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pač dogaja, ker je mašino le treba malo segreti (pri meni je blo dovolj 1 minuto laufanja na nuli) ali pa daš malo več gasa ko prižgeš in gre

to pa zaradi tega ker še menjalnik ni segret in sklopka še ni dovolj topla da bi normalno prijela.

Isto je pr meni.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri moji bivši pa je blo drugače:mrzel vžgal in ni crknil proti kuncu ja ker so bli obročki znucani , pa dokler nisem menal sveče ni hotel vžgati topel in slabo držal štandgas.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ka pravite na tole Aprilio ?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4093327

Lastnik je nekje iz okolice Ljubljane..Če pa link nebo delau..Aprilia Rs..2009 letnik, pa cena 2.300...Mau popraskana itd.

7.500 prevozenih (Poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com))

lp by Samo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pravite na tole Aprilio ?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4093327

Lastnik je nekje iz okolice Ljubljane..Če pa link nebo delau..Aprilia Rs..2009 letnik, pa cena 2.300...Mau popraskana itd.

7.500 prevozenih (Poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com))

lp by Samo ;)

Ta Aprilia je bla že neki cajta gor, za 2600€ semizdi. Potem je umes neki časa ni blo, potem je pa pršlo tko k je zdej, da je poprasakna. Več nevem :D

Bolj da mojo kupš, mogoče nardiva kšn forumski popust :D. Ti pa zagotavljam da tok očuvane neboš najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Aprilia je bla že neki cajta gor, za 2600€ semizdi. Potem je umes neki časa ni blo, potem je pa pršlo tko k je zdej, da je poprasakna. Več nevem :D

Bolj da mojo kupš, mogoče nardiva kšn forumski popust :D. Ti pa zagotavljam da tok očuvane neboš najdu.

hja nwm..popraskana vem da je neki..mi je ze slike posilju pa use..Drgač pa a nisi ti svojo enkrat mau razbiu?

Sm vidu pa tud tvojo gor..za 2.600 an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja nwm..popraskana vem da je neki..mi je ze slike posilju pa use..Drgač pa a nisi ti svojo enkrat mau razbiu?

Sm vidu pa tud tvojo gor..za 2.600 an?

Ja ta je moja. Bla je padena ja, ampak ni blo posledic drugih kot popraskane plastike. Vse so popravljene, tako da je motor brezhiben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je moja. Bla je padena ja, ampak ni blo posledic drugih kot popraskane plastike. Vse so popravljene, tako da je motor brezhiben.

Sm ti napisu na hotmail če menjaš..preberi ponudbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš pa zj plus od mene...sicer kr u 3 dni ampak da nebos reko da ti ga noben ne zalima..Pa tud Roky ga dobi ;)

maš + :D

samo pri mojih 168- je to kaplica v morje :D

ma jebiga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj veš mogoče bom celo gdaj najbol odpadni motosvetovec :P

samo kolko sem gledal MASHINO z njegovimi 800 minusi res nevem če bo to mogoče :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj veš mogoče bom celo gdaj najbol odpadni motosvetovec :P

samo kolko sem gledal MASHINO z njegovimi 800 minusi res nevem če bo to mogoče :P

Sem vama dau back. Dej pa bol da se selmo u temo javite se, ker smo tle res že off topic :D

kaj veš mogoče bom celo gdaj najbol odpadni motosvetovec :P

samo kolko sem gledal MASHINO z njegovimi 800 minusi res nevem če bo to mogoče :P

Sem vama dau back. Dej pa bol da se selmo u temo javite se, ker smo tle res že off topic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma kdo prodat za rs 50 02 plastike? Vsaj prednjo masko + stranski plastike po možnosti pa tudi rezervar!!!!!!!!! ??????? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!