Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Zato ker je ze odprta tema o RS 50 pa naj tm napise kksno vprasanje.

Drgac pa brez zamere sam tist dan sm bil mal zamorjen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam Aprilio rs50, s katerim sem zelo zadovoljen in mi ni všeč da nekateri šimfate ta motor, ker noben skuter nima šans, je pa res da zaprt ne gre nikamor! igralec, z elekteroniko imam tudi jaz težave, kajti je prešvoh in ti ne preostame drugega kot jo zamenjati! Z zobnike pa se ti splača zamenjat ker pri meni se je poznalo! Igralec iz kje pa si?

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x8r-x, aprilio rs50 se ti splača vzet, sploh če boš vse to zamenjal!Jaz sem lani kupil novega in zamenjal fergazer, kit, zobnike, filter, auspuh in max. hitrost je 130kmh!Tako da sem z njim zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"noben skuter nima šans"

Hmmm, vidim da bomo mogli kakšno na cesti rečt... :)))

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Dunker ioz kje pa si ti? Ni problema kdaj hočeš pa pridi z skuterjem pa bomo vidli!: :twisted: No saj se da bol skuterja naredit kot je moj, daš š večji uplinjač pa pollini kit evolution 80 gor kar pa raztura, ampak se da tudi rs še bolj naredit! jaz sem bil na Madžarskem na treningu ko so bili z rs-kami50 gor, pa so jim šle ko "svinja"!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey Igralec! z zobnike res ne vem keri so gor, ker z serviserjem se poznam in mi je pač on to vse naredil kot je bilo treba jaz sem samo povedal, če je vredu ali ne, fergazer je pa gor dellorto 19.5 in diza 120mm! Se pa je poznalo ko sem zamenjal filter, gor sem namreč dal od pillinija športni filter in ima veliko večjo moč, tako da če ga pelješ pod malimi obrati v višji prestavi ko mu daš gas ne jamra ampak začne vlečt, sicer ne fejst ampak občutno nabira gor!pa še zvok je fajn! zanima me pa na koliko menjaš ti bat in pa gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa je glede gum pa so veliko boljše širše gume!Motor je veliko bolj stabilen in veliko bolj še ga da zalagat, sem imel priložnost sprobat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju imam 15.100 km :)

bat je še original od kita (ga bom kmalu zamenju)in ga imam notri že okoli 12k kilometrov.

trenutno sem na 2. kompletu gum (pirelli mt75).

Kakšna se ti zdi una RSa par postov zgoraj (z Avon gumami)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec! 150 ti lahko gre tudi, če daš fergazer 28gor! Pa lahko maš tudi kit od tp 73.5! No in kako si ti zadovoljen z tem kitom? ker fergazer pa imaš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa je glede gum pa so veliko boljše širše gume!Motor je veliko bolj stabilen in veliko bolj še ga da zalagat, sem imel priložnost sprobat!

A mi lahko pol razložiš zakaj mu dajo stručkoti v tovarni gor ožje gume če se s širšimi tok dobr obnaša :?:

Tebi se zdi da se ga da bolš zalagat zato ker ga moraš za to da z isto hitrostjo odpelješ ovinek bolj nagnit v ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Saj pravim te gume so zelo fajn in se bolje držijo gor! jaz sem zamenjal gume na 6k in bat na vsakih 5k! Zdaj mam gume michelin macadam in sem zelo zadovoln!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Grillz kaj pa voziš ti? Jaz mam ful rat ovinke tam dobesedno ponorim pa čeprav sem enkrat zdrsnil, hvalabogu na motorju nič večjega je porihtano razen ene nalepke! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazr nisem nič odpiru, pri sklopki sem pa samo zajlo menju... A na križiščih v 1.? baje jo je treba menjat, če daješ kit gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bilo bi jo potrebno zamenjat, samo jaz je nebom ker bom tako še kakšna 2meseca vozil, spomladi pa bom uzel 125rs-ko, sedaj sem kar zadovoln z njim! Fergazer pa je na 8 zaprt, če se ne motim, meni ga je odprl, ko sem imel smao kit in giannellia gor pa je bila končna 110km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa najverjetneje naslednje poletje (bo treba šparat in delat ko norc) kupil Yamaho R6 in jo zablokiral na 35KM...

kam pa hodiš v šolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ok :)

oba mata kit(pomojem 70) not pa gianelli karbonast, en od njiju ma polini filter (tista konzerva :wink: ). Enmu gre 110, enmu pa 105...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to bi blo pa zanimivo vidt k bi NSR 125 dol počla R6-ko. :D

BTW: Dunker a zdej vidiš zakaj mi gre na zivce to da je o enih in istih motorjih odprtih več tem. Kokr vidiš smo zdele že precej daleč od elektronike v RS50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!