Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

kok pa pol veš kolk maš bencina? verjetn se morš stegovat not v rezervar, pa gledaš kot budala pa itak nć ne vidiš, ker je notr tema :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jest imam zamašeno glavno cevko za bencin, zato se vedno na rezervi vozim. Ko zmanjka, zmanjka :D

Drugače pa se voziš, ko crkne daš na rezervo in greš tankrat :) Sej samo malo pretreseš, pa vidiš kolk je not še bencina... Lahko z vžigalico pogledaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lahko z vžigalico pogledaš 

BUUM :P :P

igralec kje si ti dobu kit TP 73,5? Ali obstajajo še kakšni kiti z večjo odprtostjo (npr.80ccm) za rs-ko?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm že kupu tako s kitom in gianellijem. Nisem nor da bi nove kupoval :D

Obstaja nek 80cc, pa mislim da je TP naredil 90cc pred ene pole leta. Morš pazit, polini 68cc da skoraj isto moč kot TP73,5. Imam nekje en graf moči z različnimi cilindri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tist graf sem že vidu :blink: (mislm da ga sem)

kje pa se dobijo tile kiti?!

kak pa je z aupuhi- kakšna je razlika med gianellijem in arrow (nekje sm slišu, da da arrow bolj globok zvok, sam tile 2T itak vsi brnijo kot ba bi letela čebelica maja :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kite lahko dobiš pri kakem neuradnem serviserju ;) V skrajni sili jih lahko naročaš iz tunije.

Za Gianelli in Arrow je neki časa veljalo, da sta isto sranje. Sam to ni res. Že tle na grafu vidiš, da se Gianelli zavrti ful dalj (in je delan za tišanje v visoke obrate) in ima nasploh drugo krivuljo moči. Ja Arrow da malo globji zvok, sam to se ne opazi dost, največjo moč pa ima v nizkih obratih. Men se recimo zavrti skor do 13k, torej ven iz števca. Samo ne okol govort :D

Zelo cenjeni so tudi Yasuni in Jolly Moto izpuhi, Leo Vince Ti (Oval) pa izgleda najboljše, ker je večji od vseh prej omenjenih. Ne najdem slike primerjave tega Leo Vince in Arrowa, kjer se vidi, da je ful velik in ima globok zvok, a iste lastnosti kot Arrow.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ma leovincija prek lindempa, tko da ga verjetn lohk dobiš pr mikmehaniku--sam kokl je cena???

pa kolk tebi požere na 100km z originalnim fergazarjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa eno konkretno vprašanje: ;)

PREDELAVE-na voljo mam 110k sIT -KVA bi se najbolj poznal na končni in popeških in kje to dobim(cena)

mislim kupit polini kit 70 ccm, frgazer 19.5mm, pa mogoč še kakšnega gianellia-a bi blo to dovolj da bi mi šla enih 120-130KM/H ali morm še kupt kaj druga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da več ko 60-70k ne bi smel bit... tolko so bli nazadnje gianelliji. Drugač me pa ne držat za besedo :)

Hja, kok požre. To je odvisno, kok ga tišim. Če vsakih 10km spravim na končno, žre ogromno. Drugač pa mi cel tank 13l zadostuje za cca. 300km, če vozim zmerno (največ do 10k obratov). En liter za 25km imam ponavad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa eno konkretno vprašanje: ;)

PREDELAVE-na voljo mam 110k sIT -KVA bi se najbolj poznal na končni in popeških in kje to dobim(cena)

mislim kupit polini kit 70 ccm, frgazer 19.5mm, pa mogoč še kakšnega gianellia-a bi blo to dovolj da bi mi šla enih 120-130KM/H ali morm še kupt kaj druga?

110k... Ok kje dobit ne vem, bom pa ostalo ti povedu :)

Na pospeških se najbolj pozna seveda vgradnja kita in menjava frgazerja. Izpuh ti vse skupaj skombinira in doda k končni hitrosti. Glede končne pa je stvar zobnikov. Z original zobniki 12/47 ti bo šlo 110-115, z menjavami na recimo 13/43 pa 120-130. Po števcu, se ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, že večkrat sm slišu, da se aprilie ful rade kvarijo (po moje je to tud res :angry: ) pa bi vprašu, kaj najraje zaj*******?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, že večkrat sm slišu, da se aprilie ful rade kvarijo (po moje je to tud res :angry: ) pa bi vprašu, kaj najraje zaj*******?

Primer moje:

- Levi žmigovc ne utripa, ampak samo gori. Lučka za N mi kr skos gori :) Torej elektronika zna jebat

- Ključavnice so sumljive in bo treba pazit... nič naglih gibov

Zaribala mi pa še ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da se vrnem nazaj k auspuhom pa predelavam (če bom poslušu, kaj vse zaj********, se lohk zgodi, da e mi bo zamerla)

no keri auspuh mi priporočaš?

mislm kupt:

polini kit 70 ccm,

frgazer 19.5mm,

gianelli (ali pa leo vinci)

al bi bla to dobra kombinacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAje da bo prišla nova Yamaha TZR 50, tko da če še ne misliš zdele kupovat poglej še malo pri Japoncih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota yamaha pa je res lepša, kot ona rs-ka B) :D

kul je tudi ker je v plavi barvi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam verjetn še ne bo julija v slovenije... <_< pa verjetn bo tud draga, pa dolg se ne bo mogel dobt rabljene :angry: (nova bo sigurno okol 700k sit, tolk pa ne mislim dajat za 50 ccm)

sam je pa res lepša kot rs-ka- kao R1 izgleda :D :D (kot je že igralec omenu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, RS50ki so šteti dnevi. Žal :)

Samo še Kawasakija Ninjo 50 rabimo :D

k_kdx50_a_392.jpg

Evo, ni glih ninja bo pa moj naslednji motor! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!