Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Sam škoda ko so ameriške cene visoke ko svinja... če bi jo recimo jaz prodajal, bi se za 2000$ tepli, za tak dnar je pa pri nas ne bi nikol prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če ti nihče nea hoče kupt rs-ke? :blink:

saj ti z letalom dostavi, pise to:)

sam verjetn je ta dostava z letalom fejst draga <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če ti nihče nea hoče kupt rs-ke? :blink:

saj ti z letalom dostavi, pise to:)

sam verjetn je ta dostava z letalom fejst draga <_< <_<

Neee, kaki. To ti je zastonj. Pa še sok ti častijo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj je vseen, na daleč neb nikol kupo motorja.

sej tip lohk piše da je v odličnem stanju, pa nekaramboliran, sam ko pa oklep dol vzameš pa je zgodba drugačna ;) (izkušnje mojga kolega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je tale tema stara ko svet, a vseen.

macadam-ke na RSu?? a niso to enduro gume?? :huh: :D

igralec, uporabljaj jakno - toplo priporocam!! men je ze levo roko resila pred zlomom, pa se na njej ne pozna nic, cist nic!! aja, mam pa eno spyke, scitniki iz umetne mase+kevlarska tkanina, sn pr 140 prletu v ograjo, pol sn drsel po njej z levo stranjo, pol me je pa prek vrgl. men blo nc, na motorju pa zmigovc, ogledalo, rocica sklopke kaputt, pa popraskan oklep. :( :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne vem, dost folka vidim da jih ima. V dežju se najbrž volje obnesejo kot MT75.

Ja z jakno sem 2x odletu, tko da je bila takrat koristna... drugač me je pa sam 2x zavrtelo v dežju, ker imam grdo navado pri speljevanju (hočem da gre pošrek, ko zavijam :P ). Itq bom za, karkoli bo naslednji motor, rabil novo čelado in vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, to so tud men rekl nej si kupim celado za 40 jurjov pa tak, pa se mi res ne da dat tuk kesa za brezveze, ko mam pa ze drugo (NZI Road+scitnik za nos dodan), stara je leto in pol, pa je se skor ko nova, do zdej sn pa sam enkrat jo rabu ko me je s prvim motorjem (avtomatiku) razmetal pa sm pol mal po asfaltu slajdu po bregu navzdol. sam to je bla taprva celada, un crap od BTja. nasploh mam js vrlino da ne padam na glavo (res pa vedno z glavo naprej :P )... ;) :D :D

js mam dunlop arrowmax 110/7017 in 130/70-17, pa sn kr zadovoln, sam topli morta bit, res pa je za po dezju glih en qrc vredn vse skup. kok stane arrowmax 140/60-17??

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasploh mam js vrlino da ne padam na glavo (res pa vedno z glavo naprej :P )... ;) :D :D

hehe :D

jas sn do zaj 3x padel z skuterom in bi lahko reko da sn mel kar zegn da nisn dobo hudo po čeladi nobenkrat

1xkrat sn slajdo po padcu po asfalte in newem kak mi je uspelo glavo držat po konci :D

drugič sn padel in sn slajdo z trebuhom naprej in sn samo malo počoho vizir :D

enkrat pa sn še pado ko sn se vozo po zadni in me prevrglo.... spet sn mel srečo da nisn hugo vdaro z glavo ob tla, ker bi se moja helma iz prasvetovne vojne itaq razdelila na mikrokristali

mam pa itaq tako čelado da bi lahko fuzbal z njo špilali, no zaj je malo lepša, sn jo špricno z barvi za plastiko :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem padu sam 1krat...sem prišu v ovinku na velk velk kup šodra, pa mi je predno gumo odnesl...naprej si lohk predstavljate :D

upam da z rs-ko ne bom imel srečanja s tlemi, sej je plastka pa vse ostalo tko drago :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez plastik bolj leti :P malo aerodinamika jebe, sam je ql ;)

sej pri 50ccm se takoj pozna če je motor za kak kilogram lažji airodinamika pa pri taki hitrosti sploh ni taka velika ovira :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre brez plastik 95, drugač pa 110-115 :)

kwa če si se vozu brez plastik???? verjetn je fejst čudn zgledal :)

btw: kako je zdej kej tvoja rs-ka, igralec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre s plastikami 180, brez plastik pa vec ko 140 se nisn sou... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........torej je tud pr manjših kubikažah aerodinamika fejst pomembna :P :D :)

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se vozu brez vsega, ko je bil lani poleti motor pošteno razbit.

Zdej bom šel enkrat na servis, jim bom ključavnico pokazu in upam, da se bo dal kej zrihtat. Drugač bom pa zamenu ključavnice, pol pa prodam magar za 250k, sam da gre od bajte :D Zdele bi šel en krog, sam se mi je ne da rint po ulci... pa še vžgala pomojem ne bo prej kot v 5ih poskusih. Prasica :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok casa pa rabis pol da ti na strom vzge?? :o

k js ko ga porinem mi vzge na centimetru... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!