Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Še zmer mam problem, da k moped mal bl teram zlo težko uže dokler ne stoji saj 15min+ da se saj mau shladi. A je možno da se pregreva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer mam problem, da k moped mal bl teram zlo težko uže dokler ne stoji saj 15min+ da se saj mau shladi. A je možno da se pregreva ?

ne pregreva se ampak je zelo vroč..če se bi pregreval bi šel zelo slabo in po možnosti vgasnilclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pregreva se ampak je zelo vroč..če se bi pregreval bi šel zelo slabo in po možnosti vgasnilclosedeyes.gif

jah sam je bedno, k vžge šele k ga porinm, al pa se shladi. Kako se da to zrihtat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sam je bedno, k vžge šele k ga porinm, al pa se shladi. Kako se da to zrihtat ?

meni je zdej tudi akumulator počil pa ga potisnem...ta mali bat pa res ni težko porinitwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zdej tudi akumulator počil pa ga potisnem...ta mali bat pa res ni težko porinitwhistle.gif

sej ni, sam je bedno pizda tak motor, pa ga rabš porivat... Jao.

A si meu ti podobne probleme ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni, sam je bedno pizda tak motor, pa ga rabš porivat... Jao.

A si meu ti podobne probleme ?

mrzel mi je vedno vžgal topel pa samo če sem mel športno svečko noter-NGK 9ES ali EG mislim da se tako rečewhistle.gif ,ne poznam teh kraticcool.gif

sicer pa je moja prejšnja mela 22000km in je mela že zelo slabo kompresijo...v 1, brzini si jo lahko rival po mili volji,zato tudi ni držala obratov in kako je prišla pod 4000km je crknilasad.gif ..zato sem mogel zgoraj na zajli naštelat zaljo skoraj do koncabiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrzel mi je vedno vžgal topel pa samo če sem mel športno svečko noter-NGK 9ES ali EG mislim da se tako rečewhistle.gif ,ne poznam teh kraticcool.gif

sicer pa je moja prejšnja mela 22000km in je mela že zelo slabo kompresijo...v 1, brzini si jo lahko rival po mili volji,zato tudi ni držala obratov in kako je prišla pod 4000km je crknilasad.gif ..zato sem mogel zgoraj na zajli naštelat zaljo skoraj do koncabiggrin.gif

seprav če bi dau boljšo svečko bi mogoče rešu problem ? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je rešila samo svečacool.gif

ok :D Kok si meu pa porabo a se kej spomnš ? K jz nardim z okol 8l...200-250km (odvisno od teranja)

To znese 3,5-4l kr se mi zdi kr solidno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok biggrin.gif Kok si meu pa porabo a se kej spomnš ? K jz nardim z okol 8l...200-250km (odvisno od teranja)

To znese 3,5-4l kr se mi zdi kr solidno biggrin.gif

če so moje meritve pravilne je pila 4,8l pa olje sem mel kar en čas...če pa prešaltam na rs125 pa je druga zgodbatrance_39_thumbdown.gif -pije 8l+olje ko svinjatrance_39_thumbdown.gif

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo že mam doma :P

no, če bi kdo mel mhr replico80cc, koleno za 21ferg.. naj reče :)

O kaksnih dnarjih pa se pogovarjamo?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne paše na tvojo dt ..

MHR Replica .. 150, ker je cilinder kot nov, brez risa.

Koleno polini pa 10

aJa..ti ze mas tanovoo..Se pardoniram..Ti maš derbijovo mašinoo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!