Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mi lahko kdo pove če ma giannelli res homolagacijo in če so s tem kaki problemi? :)

to gledam: avto_net/_OPREMA/ad.asp?ID=3683868&show=1

Popravljeno . Popravil radirka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti homoligacija nič ne pomaga...moraš met homoligacijo aspuha in aspuh homoligiran na motor..če pa ga homoligiraš na motor pa je že pod 125cc ker presega hitrost 45km/h...pa še homoligacija ni poceni:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pnevmatike - spredaj: 110/80-17

Pnevmatike - zadaj: 130/70-17

(motosvet)

ni prednja 100/80-17 :?

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov model rs-ke ma uspred 110/70-17, zadna pa 130/70-17

ni mogoče...jas sem mel pa še par kolegov majo naprej 100/80-17..

@roky994 poglej na prvo humo...piše gor:yea2:

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mogoče...jas sem mel pa še par kolegov majo naprej 100/80-17..

@roky994 poglej na prvo humo...piše gor:yea2:

prou maš, my mistake...

Dej men še zmer k je topla mašina težko užge, a bi lahko bla svečka ? Bom šou ju3 po novo svečko, sam nwm kero nej dam ? Tisto k piše u servisni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou maš, my mistake...

Dej men še zmer k je topla mašina težko užge, a bi lahko bla svečka ? Bom šou ju3 po novo svečko, sam nwm kero nej dam ? Tisto k piše u servisni ?

ngk br8eg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ngk br8eg

v knjižci piše br9es in isto sm prebrou dele na enm angleškm forumu. Tko da bom ju3 z novo svečko probu. Možnost je pa tut slb akomulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v knjižci piše br9es in isto sm prebrou dele na enm angleškm forumu. Tko da bom ju3 z novo svečko probu. Možnost je pa tut slb akomulator.

ne jas sem mel noter to br8eg..samo z to je užgala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel na org. cilindru br10eg in je čist normalno vse delalo :)

kaj pa je razlika me br9eg in br9es ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 No dele sm zmonteru br9es notr. Ker je dž nemorm sprobat... Pržgou sm ga pa useglih lohka in je razlika, že mrzu takoj vžge (ponavad je rabu 0.5 sec dle) pa še na štant gasu laufa, k ponavad ni (mrzu). K bo vreme bom pa vidu če je res OK. Do zdej je bla pa notr br10eg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dele sm zmonteru br9es notr. Ker je dž nemorm sprobat... Pržgou sm ga pa useglih lohka in je razlika, že mrzu takoj vžge (ponavad je rabu 0.5 sec dle) pa še na štant gasu laufa, k ponavad ni (mrzu). K bo vreme bom pa vidu če je res OK. Do zdej je bla pa notr br10eg...

pozna se od začetka tudi to da še ni umazana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 No dele sm zmonteru br9es notr. Ker je dž nemorm sprobat... Pržgou sm ga pa useglih lohka in je razlika, že mrzu takoj vžge (ponavad je rabu 0.5 sec dle) pa še na štant gasu laufa, k ponavad ni (mrzu). K bo vreme bom pa vidu če je res OK. Do zdej je bla pa notr br10eg...

10kica je pa kar huda svečka za 50ko. Drugače pa tudi zdaj lepše vžge pa vse ker se je ohladilo veni malo.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10kica je pa kar huda svečka za 50ko. Drugače pa tudi zdaj lepše vžge pa vse ker se je ohladilo veni malo.

Mogoče, sam mrzu mi je lepš užigu k je blo bl toplo. Segret pa ni nč lepš užigu ttu zdej  k je blo hladnejš (s staro svečko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

br10eg in vse ki majo eg na koncu so boljše ker imajo tanjšo iglo na koncu...meni je užigala samo z eg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!