Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

@ MP3500 pohvalno ampak ne drži, da se je treba čemu povsem odpovedati (razen količinsko). Brez težav se da shujšati tudi s tem, da si privoščiš kaj sladkega, je pa najbolj priporočljivo zmanjšati na minimum konzumiranje sladkih pijač in sadnih sokov. Tudi dobro pivo preko vikenda ali pa na vroč dan čisto nič ne škodi. Preverjeno tudi več njih :D in to ob piti od jabuka z orehi. 

 

Edini dolgotrajno delujoči recept je pač manj žri in pa več gibaj. Diete in pa odpovedovanje posameznim stvarem brez zdravstvene podlage na dolgi rok pač naredijo več sranja kot koristi za zdravo in normalno življenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... KeC

... se popolnoma strinjam s tabo....

... zato se pa ninč ne odpove čokoladi... k pol bi bila tečka..   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpovedat ne, ni pa treba 300g milke potamanit takoj, ko jo dobiš v roke :D

 

Sladkor je ponavadi res največja ovira pri zmanjševanju telesne teže in ga je priporočljivo kar fino zmanjšati ampak pri veliki večini je tu dovolj, da večino sokov in sladkih pijač nadomesti z vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... narediti si dozator za čokolado.... da samo vsakih 6 ur en košček vun pade.....

 

...hja... samo preberite si, koliko cukra vsebuje hrana... pa ne samo tista sladka...

..preberite si, koliko je sladkorja v navadnem jogurtu....  skoraj 5g sladkorja na 100g jogurta! to je ena vrečka za v kavo! ... to se pravi en navaden jogurt (180g) ima v sebi ene 8g cukra :slap: .... in človek misli, da je to ena navadna strjena sirotka....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC, imaš prav ja, ni se potrebno povsem odpovedati. Tudi omejitve so dovolj, ampak se jih treba držat tudi ko je apetit zelo velik in te sladki pregrehi bodejo v oči.

Sem opazil pri sodelavcih v službi, kateri so debeli ali imajo prekomerno TT, kako se vedejo, ko so razne sladkarije na mizi in nečedne stvari. Vsakič ko pride do mize ali gre mimo mize malo vzame... malo(!)... ne dosti ampak samo malo, da poteši apetit. In ta malo po malo, postane na koncu izmene dosti. Ne pravim, so ljudje ki se obvladajo ampak jih je malo. Taki so tudi nekateri (pol)kadilci, ko kadijo samo tu in tam, mogoče škatlo na mesec. Jaz nisem ta tip, če bi kadil, bi (sem) kadil škatlo na dan, zato se mi je dosti lažje v celoti odpovedati zadevi, kot jo delno omejiti, če me razumeš, mislim pa, da jih je dosti meni podobnih.

Midva z ženo sva se pač odločila, da sladkarije odpadejo (sem štejem tudi pijače in ostalo hrano ki vsebuje dosti sladkorja), ker pač niso potrebne. :)

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC, imaš prav ja, ni se potrebno povsem odpovedati. Tudi omejitve so dovolj, ampak se jih treba držat tudi ko je apetit zelo velik in te sladki pregrehi bodejo v oči.

Sem opazil pri sodelavcih v službi, kateri so debeli ali imajo prekomerno TT, kako se vedejo, ko so razne sladkarije na mizi in nečedne stvari. Vsakič ko pride do mize ali gre mimo mize malo vzame... malo(!)... ne dosti ampak samo malo, da poteši apetit. In ta malo po malo, postane na koncu izmene dosti. Ne pravim, so ljudje ki se obvladajo ampak jih je malo. Taki so tudi nekateri (pol)kadilci, ko kadijo samo tu in tam, mogoče škatlo na mesec. Jaz nisem ta tip, če bi kadil, bi (sem) kadil škatlo na dan, zato se mi je dosti lažje v celoti odpovedati zadevi, kot jo delno omejiti, če me razumeš, mislim pa, da jih je dosti meni podobnih.

Midva z ženo sva se pač odločila, da sladkarije odpadejo (sem štejem tudi pijače in ostalo hrano ki vsebuje dosti sladkorja), ker pač niso potrebne. :)

... tut s tabo se strinjam...

 

... to je isto, kot da bi eni rekel, da ji boš samo glavico not zarinu..... pa u bistvu sploh ne bova sexala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaj, kar ni ravno za hujšanje.

 

Se opravičujem, ker ni v SLO jeziku....ampak mislim, da vsi razumete jezik naše bivše yuge

 

sladkor.pdf

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lej nč hudga... leder črne moto hlače bl pridejo do izraza, če so fulll našponane...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem si omislil osebnega trenerja na štirih nogah...tudi en dan ne gre brez treninga...pa gre kaka kila dol hahahaha....pa pol paše pir in čokolada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pol pa najboljš, da svojga osebnega trenerja navadiš še na pir pa čokolado.... mislim tisti pir pa čokolado, ko je namenjen tebi...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem si omislil osebnega trenerja na štirih nogah...tudi en dan ne gre brez treninga...pa gre kaka kila dol hahahaha....pa pol paše pir in čokolada...

 

Pir se je pokvaru, čokolado je pa mularija pojedla ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tisti tapokvarjen pir, ki si mi ga dal zadnjič, je bil še čist u redu....a ga imaš še kej, da ga ne boš stran vrgu...   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tisti tapokvarjen pir, ki si mi ga dal zadnjič, je bil še čist u redu....a ga imaš še kej, da ga ne boš stran vrgu...   :D

 

Mah tist zadnč je bil namenjen Maretu, pa si ga ti spil...

 

Ampak za tebe se zmeri najde kak pokvarjen pir, nč bat ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne hujšat .. boste taki suhci k js .. prdnem in me kr prestau za en meter naprej ... in kaj če bi stal na prehodu za pešce in pri rdeči prdnem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne hujšat .. boste taki suhci k js .. prdnem in me kr prestau za en meter naprej ... in kaj če bi stal na prehodu za pešce in pri rdeči prdnem :?

 

Mam brisalce, pa tuš tut dela  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zarad tazga hujšanja ima moja tašča že minus 12 kil.

.... zato pa nosi zdej granitne kocke v žepih, da ne poleti v luft....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zarad tazga hujšanja ima moja tašča že minus 12 kil.

.... zato pa nosi zdej granitne kocke v žepih, da ne poleti v luft....

 

Sm jo komi vidu, k je bila na toplicah za slamco skrita  :boobies:

Dobr, da je bil kolo zraven ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!