Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Shujšal bom, če bom poskusil vse zgoraj napisano razumet  :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Shujšal za dve kili ob pisanju in prebiranju teme Zakaj ne bi imel bemfe. Tolk sn not padu, da nisem mel cajta jest. :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenzurirano :ninja:

skalar, če bi bil igličar, bi bil definiran kot  :kmet: 2,  :kva2:

 

Duce, še dobr da si dal slikco gor.... da vem s kom se jaz suha prekljica ne smem pregovarjat :lol1:

 

ps. itak bi te z mausom zlomila ko palčko, midva sva suha, ampak močna..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšanje "gor ali dol", jesti je še vedno treba, pri čemer pa lahko izbiramo vsaj sestavine svoje hrane. Včeraj zvečer by my darling ... :notworthy:

 

2014-10-29-200757.jpg

 

2014-10-29-200927.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšanje? Ma pride tudi nekoč na vrsto. Takoj po dunajcih, pomfritu, torti, piru, ...

Do večerje ima čas. Potem pa koliko je uspeha, je. Nato je na vrsti krmljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zdej zanima če tej čarobni napoji in diete s čudnim imeni že žanjejo sadove.

Čudežnih napojev in tabletk ni,so lahko samo v pomoč,vse ostalo je odvisno od posameznika in discipline!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudežnih napojev in tabletk ni,so lahko samo v pomoč,vse ostalo je odvisno od posameznika in discipline!

mah ne vem jst se nism nikol hujšala. jst k sm lačna jem in k sm sita se ustavim. zaenkrat dobro deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne vem jst se nism nikol hujšala. jst k sm lačna jem in k sm sita se ustavim. zaenkrat dobro deluje.

Ta občutek sitosti in lakote marsikateremu človeku ne dela dobro in to prav zaradi industrijsko predelane hrane ki poruši hormonsko ravnovesje!

Prehranjuj se kot do zdaj,saj zgleda da delaš stvari pravilno in ješ zdravo ,kar je pa najbolj pomembno,znaš se poslušati :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta občutek sitosti in lakote marsikateremu človeku ne dela dobro in to prav zaradi industrijsko predelane hrane ki poruši hormonsko ravnovesje!

Prehranjuj se kot do zdaj,saj zgleda da delaš stvari pravilno in ješ zdravo ,kar je pa najbolj pomembno,znaš se poslušati :OK:

to moreš moji mami povedat :D

edino morem pa na tečaj mineštriranja. jih ful pogrešam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar praški niso industrijsko predelani, tudi jaz hujšam :OK:

sem najdla en prašek, k ga kitajčki na roke meljejo ... al pa na kaj druzga :blush: 

čeprav men manjžri kura velik bolj prime....... pa zelo glasna zna bit, jaz pa slab slišim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take k hujšamo...zdravi kukiji brez moke, brez nezdravih maščob in brez sladkorja....so bolš kokr zgledajo :grim

post-16032-0-16683000-1416164858_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!