Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Rabil bi kodo barve za mojega Stroma. Je DL650, modre barve, model K6. Kje najdem kodo barve oziroma katera koda modre barve je bila na K6? Rabim, ker mi je nekdo naredil tri grde praske s ključi ali nečim podobnim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, pozna kdo koga ki prodaja (novo ali rabljeno) blokado 35kw za strom-a 650 l. 2007 ? Pa da bi se jo dalo dobiti še ta teden  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi kodo barve za mojega Stroma. Je DL650, modre barve, model K6. Kje najdem kodo barve oziroma katera koda modre barve je bila na K6? Rabim, ker mi je nekdo naredil tri grde praske s ključi ali nečim podobnim :(

 

To so Suzukijeve kode za barve - katera modra pa je prava zate, pa ti žal ne znam pomagat.

  • Črna (YAY),
  • Modra (YBB),
  • Modra (YC2),
  • Modrosrebrna (YDV),
  • Srebrna (YDZ),
  • Srebrna (YD8),
  • Siva (YHG),
  • Rdeča (YHL),
  • Mat črna (YKV),
  • Modra (YKY),
  • Rumena (YMF),
  • Rdeča (YU7)

Je koda barve na prometnem dovoljenju oz. v homologaciji morda katera od teh?

 

 

   D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel ravnokar v garancijski knjižici. YC2 je barva. Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Kupujem zadnjo gumo za V Strom 650. Kaksen predlog? Vozim izključno po asfaltu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti, da si nabaviš isto kot imaš spredaj.

 

Ko boš pa menjal cel komplet lahko posežeš po kakšnih dobrih sport-touring pnevmatikah, npr. Michelin Pilot Road 3 ali Dunlop RoadSmart čeprav je treba povedati, da jim zadnja generacija pnevmatik za velike cestno potovalne endure pride zelo blizu, saj so namenjene predvsem za cesto - Michelin Anakee 3, Dunlop Trailmax, Metzeler Tourance Next itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kupujem zadnjo gumo za V Strom 650. Kaksen predlog? Vozim izključno po asfaltu...

Ne experimentiraj,ko neveš kakšno gumo kupi Metzeler,ko neveš katero olje Motul,ko neveš kakšno opremo Dainesse itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti, da si nabaviš isto kot imaš spredaj.

 

Ko boš pa menjal cel komplet lahko posežeš po kakšnih dobrih sport-touring pnevmatikah, npr. Michelin Pilot Road 3 ali Dunlop RoadSmart čeprav je treba povedati, da jim zadnja generacija pnevmatik za velike cestno potovalne endure pride zelo blizu, saj so namenjene predvsem za cesto - Michelin Anakee 3, Dunlop Trailmax, Metzeler Tourance Next itn.

Michelin Pilot Road 3 ima kar dobre ocene. Kaksne kilomtrine pa kaj naredite z njimi pri normalni voznji in obremenitvi? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Pilot Road 3 ima kar dobre ocene. Kaksne kilomtrine pa kaj naredite z njimi pri normalni voznji in obremenitvi? Lp

 

Če ti hrvaščina ni problem, imaš tukaj kar nekaj podatkov. Drugače pa širše po spletu in tudi ata gugl ti bo kaj ven vrgel, če prave besede vpišeš.

 

@ Coban - raje se ovc drži :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti hrvaščina ni problem, imaš tukaj kar nekaj podatkov. Drugače pa širše po spletu in tudi ata gugl ti bo kaj ven vrgel, če prave besede vpišeš.

 

@ Coban - raje se ovc drži :smoke:

Raje čoban kot Avstrijski Fritz(l) v arestu !

Popravljeno . Popravil Coban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kupujem zadnjo gumo za V Strom 650. Kaksen predlog? Vozim izključno po asfaltu...

imel Pirelli Scorpio in potem Michelin Anakee, dobre gume za vse razmere, tudi makadam se fino pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je anakee TOP guma za ta(k) motor; ne obrablja se tud na AC ne pretirano, drži do tačk in še mal čez :yes: odlična je v dežju / mrazu, pregret je pa tud nism uspel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje čoban kot Avstrijski Fritz(l) v arestu !

 

Nick si si sam izbiral. Brihtne poste tudi. Ob tem, da je popolnoma idiotska razlaga, da so samo Metzeler, Motul in Dainese kvalitetne znamke je tista o Metzelerju dvojno idiotska, saj ravno Metzeler ne dela Sport Touring pnevmatik (kaj šele SS) v izmerah za Stroma. Svoj čas so še delali Metzeler Z6 Roadtec prednje gume v velikosti 19", in sem jih tudi imel na svojem Stromu a pri zadnji generaciji Metzeler Z8 Roadtec Interact nimajo več te velikosti tako kot npr. Michelin ali Dunlop s primerljivimi pnevmatikami.

 

Če bi imel V-Stroma, bi to verjetno vedel in ne bi na tako neumen način prodajal svoj napuh in neznanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cevna zascita za motor? Ali je Sw-motech vreden 50% razlike v ceni v primerjavi z Givijem? Ce da, zakaj?

A kdo ve stevilko barve za Oort grey metallic? Pri voznji iz garaze sem pocohal plastiko in nalepko, pa ne morem mimo tega da ni v top stanju (nalepka obstaja kje v kaksnem vektorskem formatu? Original je zasoljena cena, za tisti koscek)

Pa mogoce kaksen predlog za skornje (vem, da tema ni temu namenjena, ampak se mi res ne sanja kaj gledat za tak tip motorja)?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW-motech ni vreden razlike. Meni je sicer lepši (manjši) in bolje vpet vendar zaradi vibracij radi pokajo na mestih, kjer so cevi zavarjene skupaj najbližje sami mašini. Oba, tako Givi kot SW-Motech pa svojo nalogo zaščite dobro opravita. Imel sem Givija na prejšnjem stromu in imam SW-ja na sedanjem in oba motorja sem že polagal na tla.

 

Glede poškodb barve si preberi rešitve v tej temi: http://www.motosvet.com/tabla/topic/38074-praske-s-klju%C4%8Di-na-rezervoarju/

 

Tukaj imaš v prilogi dokument z nalepkami, ki jih lahko daš sam izdelati. Lahko pri Ćosotu tudi povprašaš za drugačen format datoteke ali izdelavo 3D nalepk in zamenjaš obe nalepki. Možnost je pa tudi eBay.

 

Glede škornjev, tak tip motorja ima široko uporabnost in je vprašanje za kaj ga boš ti uporabljal in kaj iščeš pri škornjih - funkcionalnost, udobje, zaščito...

Sam imam TCX Infinity škornje za potovanja - odlična zaščita, dokaj udoben škorenj a težek in tudi vroč kadar so temperature čez 25 stopinj. Za prevažanje po mestu in v službo uporabljam TCX Cube, ki imajo bistveno manj zaščite vendar so bistveno bolj udobni. Pri teh priporočam nov model Air, ki je bolj zračen, saj so poletja čedalje bolj vroča. Postavlja se tudi vprašanje kako si oblečen večino časa, ko se voziš. Jaz se večinoma prevažam v moto kavbojkah in k tem veliki škornji ala Infinity nikakor ne pašejo. Kolega je kupil tole, kot neko vmesno varianto med potovalnim in mestnim obuvalom in je zelo zadovoljen na svojem RT-ju. Je pa res, da njemu cilinder pokriva spodnji del noge, na stromu pa tok zraka tja pride neovirano (bi znali biti prehladni na nižjih temperaturah).

Dal sem ti primere za znamko in trgovino kjer najpogosteje kupujem. Druge znamke in trgovine imajo svoje ekvivalente oz. podobne škornje za podobne namene. Izbira je na koncu samo tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, hvala za povedane izkušnje. Sedaj sem nosil "bulerje", ampak sem jih uničil (so bili že pri koncu uporabe tako, da iščem motorju namenjeno obutev), v kombinaciji s hlačami iz blaga (tekstil) in jakno iz cordure.

Za poškodbo barve, pa je žal pregloboka, da bi jo lahko spoliral. Tako, da plastika roma h ličarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni frke. Jaz sem razumel, da v tisti temi omenjeno podjetje poskrbi tudi za izbiro/mešanje barve in reševanje vseh vrst lokaliziranih poškodb na pločevini in plastiki. In ker delajo predvsem to, naj bi bili cenejši od klasičnih ličarjev. Bistvo je, da boš poštimal zadeve in boš zadovoljen. Če bo pa vse skupaj nakazovalo precej denarja pa lahko na eBay in h kakšnemu prodajalcu rabljenih delov za motorje (npr. motospirit) pogledaš ali imajo stransko plastiko v tvoji barvi in z ustreznimi nalepkami. Včasih zna biti to ceneje in/ali hitreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cevna zascita za motor? Ali je Sw-motech vreden 50% razlike v ceni v primerjavi z Givijem? Ce da, zakaj?

A kdo ve stevilko barve za Oort grey metallic? Pri voznji iz garaze sem pocohal plastiko in nalepko, pa ne morem mimo tega da ni v top stanju (nalepka obstaja kje v kaksnem vektorskem formatu? Original je zasoljena cena, za tisti koscek)

Pa mogoce kaksen predlog za skornje (vem, da tema ni temu namenjena, ampak se mi res ne sanja kaj gledat za tak tip motorja)?

Hvala!

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3158&detailID=8939&ime=Motoristi%C4%8Dni_%C5%A1kornji_SIDI_ADVENTURE_GORETEX

 

tole imam jaz že neki časa, prej na štromu sedaj, mogoče komu čudno izgleda, na XX-si.krasni škornji, dovolj robustni in tudi kakšen sprehod se da opravit v njih.če so namazani kakor je treba tudi precej dežja zdržijo.meni so super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel Pirelli Scorpio in potem Michelin Anakee, dobre gume za vse razmere, tudi makadam se fino pelje.

 

Evo, danes me preobuli v Dunlop Sportmax Roadsmart II.

Po prvih kilometrih prijetna sprememba glede na tovarniške Bridgestone... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes me preobuli v Dunlop Sportmax Roadsmart II.

Po prvih kilometrih prijetna sprememba glede na tovarniške Bridgestone... :)

no dobrodošle informacije kako se furajo na štromu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes me preobuli v Dunlop Sportmax Roadsmart II.

Po prvih kilometrih prijetna sprememba glede na tovarniške Bridgestone... :)

 

Glede na tovarniško montirane Bridgestone Trailwings je skoraj vsaka druga pnevmatika prijetno presenečenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz, glede tistega podjetja se (kot povsod) slišijo različne zgodbe. Je pa tudi predaleč, da bi peljal oz. pošiljaj plastiko gor (pa še ne vemo kaj lahko pride v paketu - stanje). Da bi pa samo barvo naročil, pa dvomim, da bi me ličar lepo gledal :D Slednjemu tudi zaupam in se poznava tako, da ni "kar en".

Če bo pa predrago (kar v 99% dvomim) bom pa sigurno pogledal po povezavi, ki si jo dodal.

Še enkrat hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz, glede tistega podjetja se (kot povsod) slišijo različne zgodbe. Je pa tudi predaleč, da bi peljal oz. pošiljaj plastiko gor (pa še ne vemo kaj lahko pride v paketu - stanje). Da bi pa samo barvo naročil, pa dvomim, da bi me ličar lepo gledal :D Slednjemu tudi zaupam in se poznava tako, da ni "kar en".

Če bo pa predrago (kar v 99% dvomim) bom pa sigurno pogledal po povezavi, ki si jo dodal.

Še enkrat hvala!!

 

Sorry za paintfixpro, sem se naslanjal samo na tiste poste na motosvetu in nimam lastnih izkušenj z njimi, niti nisem vedel, kaj ljudje pišejo o njih. Pa hvala za info, da se jih bom veselo izogibal, ker sem že razmišljal, da bi jim dal popraviti odbijač na mojem avtomobilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!