Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

glede na to da v italiji in podobnih drzavah ciljajo na nekje 13k€, potem bo pri nas ziher se kakega jurja zraven....

Upam, da bo kaj manj. 12k in drobiž. Da ostane še za burek in jogurt v Sarajevu :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje želje bi bile okoli 10 k. Potem se tudi ne bi bilo za bati, da bi bila prodaja slaba. Ampak, to so samo predbožične žeje, svizec pač.

Popravljeno . Popravil sekretar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč smer, ki si jo začrtal novi Strom. Da ni šlo na 1200 ccm, da ni preveč elektronike (predvsem vzmetenje), kot to delajo pri konkurenci. Pogrešam, da niso pri Hondi nadaljevali v tej smeri tudi s kakšnim novim modelom Vare. Čakam na teste v Sloveniji ali vsaj pri Motopulsu. Vmes pa šparat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.moto.it/moto-usate/suzuki/v-strom-1000-dl/v-strom-1000-dl/index.html?msg=5056291

 

taljan ga da za 12 000

 

 

Ne vem. Konkurenco ima hudo, in  če na hitro preletim cenike,

 

Versys stane enako.  Super tenere je jurja dražji, hondin v4 1200 krosturer 13500 v akciji. 

 

Če to pogledam, sploh ni bistveno cenejši.

 

Je pa gotovo zelo soliden motor. V2 ima svoj čar.  

 

 

 

upam de ta starmu zbije ceno na jurja in pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

PROSIMZA POMOČ.MOJ ŠTROMČEK 1000 LAUFA HLADEN NA 1800-1900 OBRATI , TOPEL PA NA 1100. ALI JE TO OK ALI SO OBRATI PREVISOKI??? HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIMZA POMOČ.MOJ ŠTROMČEK 1000 LAUFA HLADEN NA 1800-1900 OBRATI , TOPEL PA NA 1100. ALI JE TO OK ALI SO OBRATI PREVISOKI??? HVALA

To je idealno - v 'service manual'-u piše 1200 +- 100 o/min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo kaj manj. 12k in drobiž. Da ostane še za burek in jogurt v Sarajevu :sleep2:

V SOBOTO BIL  V TC motoshopu IN ZVEDEL CENA ZA NOVEGA STROMA JE 12,400 EURO ,imajo že 3 kom naročene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, cena v primerjavi z ostalimi konkurenti, korektna. Samo meni se vseeno zdi, da je vse ,kar ja nad 10 k za vse motorje preveč. Za ta denar dobim že novega Ford fokusa, ali kaj podobnega.

Popravljeno . Popravil sekretar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello!
Zima je tukaj oz. prava ni niti še prišla. So se pa zato začele malo ideje po glavi motat.
Torej, a ima kdo kakšno podobno varianto/rešitev za GPS? Nekaj da bi se jo postavlo višje, da ne bi bilo potrebno navzdol gledat?
Pa če je slučajno kdo zasledil kakšen načrt na spletu o "skid plate" za majhnega stroma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Zima je tukaj oz. prava ni niti še prišla. So se pa zato začele malo ideje po glavi motat.

Torej, a ima kdo kakšno podobno varianto/rešitev za GPS? Nekaj da bi se jo postavlo višje, da ne bi bilo potrebno navzdol gledat?

Pa če je slučajno kdo zasledil kakšen načrt na spletu o "skid plate" za majhnega stroma?

 

Pozdravljen,  meni se je zelo obnesel  preprost  Garminov  motoristični nosilec  kot je razvidno iz slike. Prav  nič ni  moteče  ker je montiran  nižje kot  na tvoji  sliki, čeprav je bil to  najprej tudi  moj pomislek.  Meni se je res  zelo dobro obneslo. 

Za skid  ploščo pa  ti predlagam  da pogledaš na  V strom forumu - http://v-strom.hr/ . Jaz sem jo našel   tam.

 

Lp

post-8409-0-12042400-1389597492_thumb.jpg

post-8409-0-17270700-1389597574_thumb.jpg

post-8409-0-18721400-1389597589_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za link - bom poiskal. A lahko ceno zaupaš?

 

Za gps nosilec iščem višjo varianto zaradi tank torbe ( izposojena slika). Namreč torba je dokaj trda (plastični vstavki na stranicah in zato je dokaj visoka - ravno toliko, da se ševce še lepo vidi. Če ne bom našel nič pametnega, bom pač 12 V vtičnico nekaj premaknil (trenutno na levi strani krmila) in bom tja dal nosilec za GPS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za link - bom poiskal. A lahko ceno zaupaš?

 

Za gps nosilec iščem višjo varianto zaradi tank torbe ( izposojena slika). Namreč torba je dokaj trda (plastični vstavki na stranicah in zato je dokaj visoka - ravno toliko, da se ševce še lepo vidi. Če ne bom našel nič pametnega, bom pač 12 V vtičnico nekaj premaknil (trenutno na levi strani krmila) in bom tja dal nosilec za GPS

Jaz sem zaščito motorja  kupil  za 100€ - sicer ni bila v takem stanju, ampak sem jo z  lahkoto obnovil in za  male stroške. 

Te  zaščite je v preteklosti  izdeloval   Sarinjo iz Umaga,  vendar  jih je nehal  izdelovati - baje  zaradi premajhnega  povpraševanja.

 

Moja torba  je bila tudi precej  visoka - 20 l, in sem  dobro  videl  na navigacijo. Vtičnico sem imel zmontirano na levi strani krmila. 

Pred montažo  nosilca sem  prakticiral  tako, da sem  na hrbtno  stran navigacije  nalepil "ježka" in dal  navigacijo  v tank  torbo. Slaba  stran takšne postavitve je, da   je kot  gledanja  precej  neugoden in  odvračaš pogled  od  ceste. Z  nosilcem sem  to rešil .    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Zima je tukaj oz. prava ni niti še prišla. So se pa zato začele malo ideje po glavi motat.

Torej, a ima kdo kakšno podobno varianto/rešitev za GPS? Nekaj da bi se jo postavlo višje, da ne bi bilo potrebno navzdol gledat?

Pa če je slučajno kdo zasledil kakšen načrt na spletu o "skid plate" za majhnega stroma?

Žijo!

Imam sicer za varaderota, ampak vseeno ideja: Iz pleksi stekla izdelan nosilec, ki se ga pritrdi med vetrobransko steklo in masko, na katerem je bunka za garmina. Ta iz slik je prototip in je neobdelan, ter bunka stružena in svetla. Na dokončanih je črna plastična bunka ter dokončani robovi.

To sem skonstruiral ravno zato, ker je navigacija na volanu prenevarna zadeva za motor. Pri vetrobransken steklu pa je zadeva varnejša, saj ne odmikaš pogleda daleč stran od ceste. Lp1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KNNMS, to si sam naredil? Mi je vsec in me zanima, ce lahko kaj podobnega sproduciras za Stroma.

Bi mogu pogledat pri prijatelju kako ma narejeno strom. Katerega stroma pa? Kolega ima 650 prejšnji model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor,katerega je dosedaj vozil  forumaš jkuki, :OK: je prešel v nove dobre roke.

Moje namreč. :OK:  :OK:  :OK:  :music4:  :music4:  :music4:

Slike motorja pa si  eno stran nazaj poglejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor,katerega je dosedaj vozil  forumaš jkuki, :OK: je prešel v nove dobre roke.

Moje namreč. :OK:  :OK:  :OK:  :music4:  :music4:  :music4:

Slike motorja pa si  eno stran nazaj poglejte.

Te  je  kolega  včeraj popoldan na cesti  videl (  pri  OMV  v Grosuplju ) in te  je pozdravljal ......je mislil  da sem jaz  že  začel s  sezono  . Samo  nekam  velik  sem se mu zdel na motorju  ..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogu pogledat pri prijatelju kako ma narejeno strom. Katerega stroma pa? Kolega ima 650 prejšnji model.

2006 1000. Ce si kje blizu LJ, se lahko tudi dogovoriva, da prides pogledat pa malo razsraufama in pomerima. Jaz sem imel namen klonirat tale princip: http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,9704.0.html. Sam imam en cudn obcutek, da ni kul. Za kupit je pa tudi predrago ko pristejes carino + postnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$71 + carina. Meni kar sprejemljiva cena. Glede na to da Touratech hoče za njihove nad $100. Ramball je cca. $20 na ebayu, ampak se ga dobi tudi ceneje na spletu ;)
Preprosta in uporabna ideja je "Pat Walsh (radar) shelf". Mene kar mika, da bi vse to zrisal in zrezal (inox). Ram ball pa že dokupim, če ne drugače pa privijačim kitajsko kopijo avto nosilca za garmina.
Zanimiva mi tudi slednja rešitev, da se znebiš 12 V vtičnice iz krmila in po možnosti dodaš digitalni termometer.
Ideje so, kaj bo pa z realizacijo, pa :glare:
 

 

@KNNMS, a imaš še kakšno sliko kako zgleda, ko je namontirano? Tudi, če je na Vari :P Ker si še ne predstavljam, kam in kako je namontirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2006 1000. Ce si kje blizu LJ, se lahko tudi dogovoriva, da prides pogledat pa malo razsraufama in pomerima. Jaz sem imel namen klonirat tale princip: http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,9704.0.html. Sam imam en cudn obcutek, da ni kul. Za kupit je pa tudi predrago ko pristejes carino + postnino.

Ma sej je podoben sistem tole. Zakaj ne bi bilo dobro.

Ja ko bom kej po LJ se mogoče dobiva, al pa ob vremenu prileti do Postojne. Sliko kako izgleda na vari moram pa poiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!