Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Mel sm namen kupt V-strom 650, amak glede na to, da po novem registracija za njega cca 140kSit, me kr mal mineva vse skup :nono: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm namen kupt V-strom 650, amak glede na to, da po novem registracija za njega cca 140kSit

Od kje ti ta inf.? Kolikor vem je še kar pod 110kSIT osnova brez bonusa.

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti ta inf.? Kolikor vem je še kar pod 110kSIT osnova brez bonusa.

Za detaljnejše informacije imate na spletni strani AMZS izračun zavarovanj in si lahkjo tam točno izračunaš koliko te prise zavarovanje - z ali brez popustov !

Pa lep dan še naprej !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za detaljnejše informacije imate na spletni strani AMZS izračun zavarovanj in si lahkjo tam točno izračunaš koliko te prise zavarovanje - z ali brez popustov !

Pa lep dan še naprej !! :yea1:

Že že, samo tud na tej strani je cca pod 110kSIT, nikjer ne piše 140. Zanima me samo vir te inf.?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, samo tud na tej strani je cca pod 110kSIT, nikjer ne piše 140. Zanima me samo vir te inf.?

Lp

Če še ne veš, si poglej v temo ZAVAROVALNICE...

Po 15. jan naj bi uvedel nove razrede glede na KW in ne več na kubaturo. En razred je 29-44kw cena zavarovanja je okrog 80k Sit +davek in cestnine, tehnični..... Ker ima V-strom 650 49KW (vsaj tko piše), pade v naslednji razred, kjer je zavarovanje okrog 105kSIT plus dodatki.... Ta informacija naj bi bla iz zanesljivih virov :blush:

Tolk o tem...

Pa lep pozdrav!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc pa ta država skos neki serje! :BUA:

Sam če tko gledaš več boš dau za registracijo več boš nazaj dubu! Pol k ga boš odjavu k itak več k 6 mescov itak nov prjavln! Al ga pa zablokeraš in pelješ na LPP da ti dajo potrdilo da nima več kot 44kW in to je to :? To deluje sam v teoriji praktično še ne sprobano! :)

Jest pravm da bi blo najbol pošten da je zavarovanje na kW natančno in naj usak plača kokr ma!

Ne pa da bomo eni plačval k norci!

Kam to pele! :(

Če gdo kej bol natančno ve o tem novem zavarovanju nej prilepi LINK tko da bomo loh usi pogledal!

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

mene pa zanima, če kšn ve kaj bo zdej s ceno 1.660.000sit oz. 6.990 eurov za V-stroma 650? Ker sedaj pri nas spet velja cena 1.759.000sit oz. 7.400 eurov.

Bo mogoče spet prišla z letom 06?

V nemčiji kot vem ostaja za leto 06 cena 6.990 evrov!

Mi mogoče kdo zna kej povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Tut letos je bla cena 1.759.000 sit. Sam sam pri ODARJU zato ker je on glavni uvoznik za Suzuki v Sloveniji.

V TC-motoshop pa so dal ceno 1.690.000sit sam zato ker so jih sami samostojno uvozil! Čeprov niso zastopniki in pol tko folk privabijo da kup pač cenej za isto stvar!

Svaka jim čast! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla Stromaši :OK:

Sandko : - ti je Driverman kar lepo napisal - kar pa se tiče popustov in pa cen ...

je pač tako - nekateri ti bojo prodali 2005 letnik za 2006 letnik - bodi pazljiv - saj ves prodajalec je le prodajalec in gleda samo na svoj profit !

Če pa si se odločil za V stroma , pa ti moram priznati , da je to :OK: PAMETNA ODLOČITEV :OK:

Pa lep pozdrav vsem Stromašem !!

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... Jaz sem imel pa to "srečo", da sem oktobra kupil novega V-Stroma 650 za 1.600.000,00 SIT z davkom. :D Od vsega začetka pa ne vem (pa se sedaj niti toliko ne sekiram), ali je letnik 2005 ali 2006. V homologacijskem kartončku je samo datum izdaje potrdila in sicer september 2005. Registriral ga bom pa spomladi.

Na Suzukijevi spletni strani sta za modelno leto 2006 predvideni rdeča in srebrna barva motorja. Moj stromček pa je moder, takšen, kot je bil 2005 letnik. Res pa sva z ženo tisti dan, ko sva prevzela motor, s prodajalcem debatirala o tem, kateri letnik je. Pa nama je zatrdil, da 2006. In v papirnem katalogu, ki ga imel prodajalec iz sejma v Milanu, je za 2006 predvidena modra in še ena barva (se ne spomnim točno). Tako da... Kako zdaj pravzaprav vedet modelno leto??? :hmm:

Lep pozdrav vsem,

Bojan.

P.S.: zdaj, če bo držalo tisto s podražitvijo, potem ga registriram 14.01.2006. Ne pustim teh 20.000 SIT, za kolikor bi se naj premija podražila. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mogoče gdo ve ke se kej pametnih izpuhov prodaja za V-stromčka 650. :?

K mam občutk da je use skup preveč zamorjen in bi loh en izpuh z večjo lukno kupu da bi laži puhu.

Sam do kam pa pride avspuh vse do spredne krivine ker sm opazu da je sam 1 krat štukan.

Pomoje more bit kr draga investicija :?

A ma gdo original avspuh za prodt k sm gledu v oglsih pa ni nč. Če ga gdo prodaja nej pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mogoče gdo ve ke se kej pametnih izpuhov prodaja za V-stromčka 650. :?

K mam občutk da je use skup preveč zamorjen in bi loh en izpuh z večjo lukno kupu da bi laži puhu.

Sam do kam pa pride avspuh vse do spredne krivine ker sm opazu da je sam 1 krat štukan.

Pomoje more bit kr draga investicija :?

A ma gdo original avspuh za prodt k sm gledu v oglsih pa ni nč. Če ga gdo prodaja nej pove!

Ta firma prodaja Leo Vince

http://www.lindempa.si/leovince.html

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K mam občutk da je use skup preveč zamorjen in bi loh en izpuh z večjo lukno kupu da bi laži puhu.

Sam do kam pa pride avspuh vse do spredne krivine ker sm opazu da je sam 1 krat štukan.

Pomoje more bit kr draga investicija :?

Ej, brez zamere ampak, če ti je ta moped "preveč zamorjen", zakaj si potem nisi 1000-ke kupil ali pa kakšne GSX-R-e 600. Saj štromčk leti skor dvesto, kaj mu pa manjka?

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NENE!

Sej me ne mot sama končna brzina sej gre 206km/h po števcu! :OK:

Sam loh bi se ga mau bl slišal k je tok tih! Sliš se ga šele pr 6000 obratih drugač pa ne. A ni bol da mau zarohni!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

NENE!

Sej me ne mot sama končna brzina sej gre 206km/h po števcu! :OK:

Sam loh bi se ga mau bl slišal k je tok tih! Sliš se ga šele pr 6000 obratih drugač pa ne. A ni bol da mau zarohni!! :D

Se ti ne zdi , da če bi se peljal z glasnejšimi auspuhi kam na malo daljšo furo te bi zagotovo bolela glava - kot pa z originalnimi - tako pa se izogneš še policijskim tečnežem , ki skoraj vedno težijo , da je motor preglasen !

Sicer so američani znani po izreku "loud pipes save lifes " ............

Ne vem - to je moje osebno mišljenje !

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla :)

Ja vrjamem da te glava boli po dovgi furi če maš glasn avspuh sam še zmer bi rade vole probu kako to zgleda! K je bolši filing če zatabo mau rohni :OK:

Če gdo prodaja original avspuh od V-stroma 650 nej pove dakoj kupm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolkle stanejo pa servisi pri Barboriču za V-Strom 650 (delo+material):

1.) 1.000km = 15.000 SIT

2.) 6.000km = 17.000 SIT

3.) 12.000km = 23.000 SIT

4.) 18.000km = 31.000 SIT

LP Jema

Kaj pa naprej? npr. 25.000. Koliko stane najdražji redni servis?

Aja pa še to. Vsi pišete, da se dobro obnese na makadamu. Kaj pa na cesti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 + 6 /= 25. samo v info.

nasledni servis bi naj bil na 24.000 km; intervali so vecinoma na 6 ali 12k km. pri nekaterih modelih na 10k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naprej? npr. 25.000. Koliko stane najdražji redni servis?

Aja pa še to. Vsi pišete, da se dobro obnese na makadamu. Kaj pa na cesti? :hmm:

No naprej je bilo pri 24.000km in sicer 27.000SIT.

Zopet klasika: olje, oljni filter, svečke in delo.

Danes sem na okroglih 27.000km in manjka samo še 3Mm do magičnih 30Mm.

Magični bodo zato, ker bo kar nekaj SIT izginilo iz tošla.

Čaka me: itak standardni servis + menjava ketne z zobnikoma + zavorne ploščice :? + filter zraka :? + še kaj.

Se pa že veselim poteka 2 letne garancije, ko bom podaljšal servisni interval na 10Mm :yea1: .

BTW po makedamu ga jest ne serjem prov rad. Je bolj potovalni kot enduro. Čeprav je bil letos na poti iz Jajca v Travnik (BiH) na resni preizkušnji :slap: (glej sliko).

LP Jema

post-3067-1134945109_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naprej je bilo pri 24.000km in sicer 27.000SIT.

Zopet klasika: olje, oljni filter, svečke in delo.

Danes sem na okroglih 27.000km in manjka samo še 3Mm do magičnih 30Mm.

Magični bodo zato, ker bo kar nekaj SIT izginilo iz tošla.

Čaka me: itak standardni servis + menjava ketne z zobnikoma + zavorne ploščice :? + filter zraka :? + še kaj.

Se pa že veselim poteka 2 letne garancije, ko bom podaljšal servisni interval na 10Mm :yea1: .

BTW po makedamu ga jest ne serjem prov rad. Je bolj potovalni kot enduro. Čeprav je bil letos na poti iz Jajca v Travnik (BiH) na resni preizkušnji :slap: (glej sliko).

LP Jema

Hvala Jema, sam zanimalo pa me je še to al je v-strom po obnašanju na cesti npr. na ravni transalpe al pa morda KLEja, al je res toliko bolj "sport enduro"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sport-enduro :D

K morm rečt za 49kW zelo dobr otpera! Smo šli s prijatlom na goriška brda on je meu R6 pa mi ni pobegnu pa ga voz kr dobr. Na ravnin kvečm mau sam ovinke je pa pravi užitek poderat z V-stromom!! :OK:

Komi čakam da se mau ogreje!! :OK:

Zanima me a se je že gdo po tazadnmu vozu tko kšno dalšo razdaljo ne 3 metre. Men se je enkrat clo ratal tko postavt da sm se že mau ustrašu. :blink:

Sam nočm preveč da nom use skupi razbou! K pol bom pa :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!