Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Hec je v tem da država pri tem tolk komplicira da se ti na koncu že jebe za tist denar pa če je 5 jurjev. Samo res pa gre za princip. Če ni oddana dokumentacija 200% popolna ne dobiš nič, niti obvestila kaj jim manjka. Pa še to: a boš hodil na banko spraševat, kdaj so ti nakazali 2500 sit iz velikega prašičevca? Ne bodi smešen. :)

Točno tako :OK:

Ali vsi cestnino vzamete samo za 6 mescev? :?

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel tisti zahtevek opravljen v 5 minutah in nakazan na kartico. Meni se je splačalo.

Čestitam. Meni so rekli en mesec. In to naj bi bla poenotena državna uprava :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko jesen ko sem odjavil motor sem dobil en list da dobim povratek za cestnino in ga nisem izpolnl saj za tiste 2.500 tisočaka se še na pošto ne splača! Kako vi naredite?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko jesen ko sem odjavil motor sem dobil en list da dobim povratek za cestnino in ga nisem izpolnl saj za tiste 2.500 tisočaka se še na pošto ne splača! Kako vi naredite?? :?

Pozabil pa si še odšteti potrdilo od tehničnih pregledov da je motor odjavlen iz promete ki te stane 850 sit ,vrste ko čakaš to potrdilo :devil: . Ker ga ne dobiš takoj ,prvo moraš motor odjaviti vrneš tablico ,greš na zavarovalnico prekineš zavarovanje in ko imaš vse to rešeno še enkrat na tehnične preglede da ti izda to potrdilo :devil: ,potem šele na pošto in to za vsega 1,650,00 sit ki jih čakaš en mesec ,hvala jest se ne grem več, :nono: skoda mojga cajta in živcev :nono:

Sorry ker je!! :topic:

Ali mogoče gdo vzame samo 6 mesečno cestnino in kakšne izkušnje ima s tem!! :?

Danes sem šel naročit original zatemnjeno vetrobransko steklo za V-strom 650!

Cena cca. 16k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče gdo vzame samo 6 mesečno cestnino in kakšne izkušnje ima s tem!! :?

Danes sem šel naročit original zatemnjeno vetrobransko steklo za V-strom 650!

Cena cca. 16k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to mogoče MRA sipca ,če je ,kje si jo naročil in če paše na v-strom 1000.V luisu je 119 eu .

Pa še to cestnine ni mogoče plačati za 6 mesecev ,plača se za celo leto potem pe prosi za denar ,postopek sem ti pa opisal.

Kako ni možno :cry: če pa pri AMZS ju lahko določaš na internetni strani za koliko mescev hočeš imeti cestnino?? :?

Šipco sem pa naročil pri MOTOCENTER PILKO :D bomo vidl kaj bom dubi po 3 tednih <_< sedaj sem plačal samo akontacijo 5k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ste že tolko zašli v :topic: naj vam jaz povem kako se je zadnji 2 leti dogajalo z mano:

Večer pred odjavo doma vzamem fen in lepo počasi segrejem nalepko da odstopi in jo napopam na navadn list papirja (to več ne bo potrebno :D ), zjutraj se odpeljem na tehničnega kjer sem tudi registriral, teti vrnem tablico in nalepko, priložim vse možne papirje in račune ki sem jih dobil ob registraciji (ja čisto vsakega je treba hranit :grim ) plačam tisto nekaj takse in domov-grede se ustavim še pri zavarovalnici. Teta na tehničnih zrihta vse!

In to je to....nobenih pošt in ne vem še česa. Denar dobim na račun od bančne kartice v roku 14 dni vse skupaj pa mi vzame cirka 1,5h časa (vključivši iskanje parkirnega prostora in morebitno čakanje v vrsti). Tako se to dogaja v LJ.

Jaz ne vem kje in s kom imate vi opravka da se vam vse zdi tolko zakomplicirano....no če pa je komu odveč tisti jur ali dva mu pa jaz odjavim motor pa poberem razliko v svoj žep, da ne boste državi preveč dajali :lol1: :lol1:

P.S.:

bodite srečni da ne živite v Franciji.....tam bi videli hudiča od birokracije :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Evo jaz pa danes najdem list za vračilo cestine :)

Ga izpolnem skoperam prometno in račun ter juti pošljem bomo vidl mogoče bom pa še kej dubu :)

Joj kje je sonce V-stroma morm mau vn pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ima mogoče gdo stojalo za svojega V-stroma :?

Bi poslal kakšno sliko da vidmo kako izgleda :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ima mogoče gdo stojalo za svojega V-stroma :?

Bi poslal kakšno sliko da vidmo kako izgleda :)

LP

Ali rabiš za prvo kolo ali zadnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driverman je napisal : Zdravo!

Ima mogoče gdo stojalo za svojega V-stroma

Bi poslal kakšno sliko da vidmo kako izgleda

LP

Jaz sem si dal gor central šternder od SW Mototecha - sem pa zelo zadovoljen - cena trenutno je okoli 110 €

post-297-1136723203.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Da še pripnem sliko , kako to zgleda od daleč !!

LP ! :yea1:

post-297-1136727686_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdarvljeni V-Stromarji!

Mene pa zanima, katere gume kej vozite?

A je kdo že proval s cestnimi?

Ne vem če se dobi 19 colska cestna za spredaj. Če jo boš pa samo zadaj gor dal je pa to samomor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podavljeni :)

Evo dons malo moped ven zapeljem! In spet se mi poroji eno vprašanje.

Motor ni laufal 1 mesec ga ven zapeljem in zalaufam brez problema. Laufa 1 minuto ga pokonc postavm in gledam čez šipco za olje v mašini in spet olja nikjer? :? WTF? Sej vem da gre ves olje v filter samo tok dolgo pa nemore laufat brez olja kako to deluje :?

Potem pa motor laufa še kakih 5-10 minut ga zajaham in se odpeljem gor in dol čez vas seveda mn kot 100 Km/h ni šlo :) na obrate pa sem pogledal da ni šlo čez 5000 tako da nima kej bit :)

Se pripeljem nazaj in "vasrvago" v roke da je bil motor 100% poravnan in pogledam čez šipco za olje in glej ga zlomka set je bilo polno :)

Razlaga bi prav prišla :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podavljeni :)

Evo dons malo moped ven zapeljem! In spet se mi poroji eno vprašanje.

Motor ni laufal 1 mesec ga ven zapeljem in zalaufam brez problema. Laufa 1 minuto ga pokonc postavm in gledam čez šipco za olje v mašini in spet olja nikjer? :? WTF? Sej vem da gre ves olje v filter samo tok dolgo pa nemore laufat brez olja kako to deluje :?

Potem pa motor laufa še kakih 5-10 minut ga zajaham in se odpeljem gor in dol čez vas seveda mn kot 100 Km/h ni šlo :) na obrate pa sem pogledal da ni šlo čez 5000 tako da nima kej bit :)

Se pripeljem nazaj in "vasrvago" v roke da je bil motor 100% poravnan in pogledam čez šipco za olje in glej ga zlomka set je bilo polno :)

Razlaga bi prav prišla :?

Ojla.

Morš povedat a je motor, ko si ga dal v vaservago delal ali ne. Najbrž de ne.

Ko motor stoji, vse olje steče v karter in ti ga vidiš skozi šipco. Ko pa motor zalaufaš, je naloga olja, da mašino (grobo rečeno) maže in hladi, torej je nasmisel da bi bilo olje v karterju. Črpalka olje požene po vseh mogočih kanalih+v hladilnik olja+filter. Tega pa ti ne vidiš :D .

Za kontrolo olja pri Štromu pa ne rabiš vaservage, temveč ga postaviš v pokončen položaj, se skloniš in preveriš.

Kolikor imam sam izkušenj in kolikor sem prebral, pa za 650 ni nobenih skrbi glede olja. Mu ne paše :OK: . Ga porabi manj kot jest na solati :grim .

LP Jema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa hotel vprašat, če ima mazanje s suhim karterjem. :)

Ker pri tem sistemu je nihanje gladine olja bolj običajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!