Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Izkušnje so, da ti nihče ne bo težil dokler ne spreminjaš vozne ali zvočne lastnosti motorja ter vidnost reg. tablice. Zato se ne sekiraj in si kar zmontiraj tisto šipco gor. Original pa lepo zavij in shrani, če se bo kdaj najdel kdo, ki bi ti težil zaradi tega. Konec koncev je samo 10 minut dela s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Evo danes sem dobil MRA prednjo šipo v zatemnjenei verziji! :D

Sedaj me zanima kako je glede homologacije kajti zraven sem dobil še rdečo knižico v kateri je vse nekaj po nemško napisano :? :?

Kakšne izkušnje imate s tem :?

:OK: Ojla :OK:

Ne vem , zakaj te sedaj zanima " homologacija " - te še kdo sploh vpraša po tem dokumentu ?

Na tvojem mestu se nebi preveč belil glave z tem.

Namontiraj šipco - poslikaj in prilepi na naš forum , da vidimo kako se bo to obneslo - kako izgleda

Pa lep pozdrav ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driver v čem je še razlika pri tej in original razen v barvi ?

Malo višja je, ko sem jih dal skupaj je ta 1 cm višja od originala! Jaz sicer nisem kupoval zaradi višine ampak zaradi barve :D

Drugače pa ni posebnih razlik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Tonirano steklo res zgleda malo bolje kot original - zanima me kako to , da se nisi potem odločil za vario

varianto , recimo takšno kot jo ima Dr.Chala na svojem Vstromu ??

Pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Tonirano steklo res zgleda malo bolje kot original - zanima me kako to , da se nisi potem odločil za vario

varianto , recimo takšno kot jo ima Dr.Chala na svojem Vstromu ??

Pozdrav :yea1:

:hmm:

Kaj pa vem :) Veter me ne moti tako zelo da bi imel Vario varjanto mi je pa zelo lepo, če je zatemnjen vetrobran. Cena ni ravno ovira ampak je pa razlika 13k med Vario in to. Tako da sem se odločil za to varjanto :) Mogoče pa gdaj kasneje tudi za Vario :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če poznate še kakšne dobre serviserje za Suzukije razen Odarja in Panigaza kajti moram jih vprašat, če so že gdaj montirali blokado na 25kW.

Odar pravi da ne ve če se sploh da.

Panigaz pa pravi, da se da samo se mora pozanimati zaradi paperjev in podobnega.

Poznate še kakšnega Suzuki serviserja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Ne vem ZAKAJ bi sploh montiral to blokado na 25 Kw :? :? :?

Drugače pa bom povprašal mojega serviserja kako je z tem.

Problem bo verjetno potem , ko boš hotel uradno spremeniti v prometnem dovoljenju kao svojo novo MOČ motorja in bo potrebno spet iti na homologacijo .......

Moje osebno mnenje je , da je to popolnoma BREZVEZE .

samo v razmislek !!

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade, če bi mal sledil, kaj Driverman piše, bi videl ,da ima izpit omejeno-A in da je zelo mlad, zato je pravzaprav ilegalc, če ne blokira motorja. Pa še cena registracije po novem sistemu se mu zdi previsoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade, če bi mal sledil, kaj Driverman piše, bi videl ,da ima izpit omejeno-A in da je zelo mlad, zato je pravzaprav ilegalc, če ne blokira motorja. Pa še cena registracije po novem sistemu se mu zdi previsoka.

Se opravičujem moji površnosti !!

V bodoče bom malo bolj dosleden - pa še EMŠO me malo daje

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Stromovci

Prvič se oglašam, mam pa dl1000 k5. Kupil sem ga lani oktobra in sem se zelo malo vozil (zima pac). Ker pa sem visok 189 cm me je najbolj motila turbolenca na mojo helmo. Zato me zanima (DR. SHALA, TI BI TO VEDEL) ali bi mi pomagal "toti" VARIO MRA? Tudi ročke se mi zdijo malce preoske in bi jih rad odebelil oz. menjal za debelejše- kakšen predlog? Sicer pa celi narajcani hodim v klet in zaljubljeno gledam mojo suziko, pa se mi zdi da tudi ona mene gleda tako. :eek: Naj že nekdo zrihta poletje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Zato naprošam vse, ki kaj vejo o sami blokadi pri V-stromu 650 da mi to sporočijo :)

LP vsem stromarjem :D

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero kubikažo V-stroma pa imaš :hmm: Oziroma Suzukija :OK:

Ranegade hvala za odgovor :D Lep motor :OK:

Kubikaza je 650ccm, brez kakrsnihkoli dodatkov :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Stromovci

Prvič se oglašam, mam pa dl1000 k5. Kupil sem ga lani oktobra in sem se zelo malo vozil (zima pac). Ker pa sem visok 189 cm me je najbolj motila turbolenca na mojo helmo. Zato me zanima (DR. SHALA, TI BI TO VEDEL) ali bi mi pomagal "toti" VARIO MRA? Tudi ročke se mi zdijo malce preoske in bi jih rad odebelil oz. menjal za debelejše- kakšen predlog? Sicer pa celi narajcani hodim v klet in zaljubljeno gledam mojo suziko, pa se mi zdi da tudi ona mene gleda tako. :eek: Naj že nekdo zrihta poletje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Stromovci

Prvič se oglašam, mam pa dl1000 k5. Kupil sem ga lani oktobra in sem se zelo malo vozil (zima pac). Ker pa sem visok 189 cm me je najbolj motila turbolenca na mojo helmo. Zato me zanima (DR. SHALA, TI BI TO VEDEL) ali bi mi pomagal "toti" VARIO MRA? Tudi ročke se mi zdijo malce preoske in bi jih rad odebelil oz. menjal za debelejše- kakšen predlog? Sicer pa celi narajcani hodim v klet in zaljubljeno gledam mojo suziko, pa se mi zdi da tudi ona mene gleda tako. :eek: Naj že nekdo zrihta poletje.

Zanina vsi hodmo :eek: gledat svoje suze v garažo :wub: .Sam zima se še ne da. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Stromovci

Prvič se oglašam, mam pa dl1000 k5. Kupil sem ga lani oktobra in sem se zelo malo vozil (zima pac). Ker pa sem visok 189 cm me je najbolj motila turbolenca na mojo helmo. Zato me zanima (DR. SHALA, TI BI TO VEDEL) ali bi mi pomagal "toti" VARIO MRA? Tudi ročke se mi zdijo malce preoske in bi jih rad odebelil oz. menjal za debelejše- kakšen predlog? Sicer pa celi narajcani hodim v klet in zaljubljeno gledam mojo suziko, pa se mi zdi da tudi ona mene gleda tako. :eek: Naj že nekdo zrihta poletje.

:OK: ojla vsem :OK:

Zanina !! tisti možakar je Dr. Chala - drugače pa je res , da ti bi lahko on najbolje povedal kako je z tem . Sam sem visok 187 pa me to tudi močno moti. Dr Chala mi je dal za peljat njegov motor pa mi je bila razlika kar očitna. Pri teh šipcah pa je pač žal tako.

Lahko pa si prebereš kakšno debato smo imeli okoli šipc v prejšnjih postih.

Kar pa se ročk tiče , pa si lahko naročiš drugačne - cene se ti gibljejo od 10 € pa tja do 40 € - mislim , da ti jih ponujajo marsikje ; Luis , HeinGericke , Polo , Turatech ..... skratka malo pobrskaš po internetu pa boš našel kaj ugodnega.

PS :

sem govoril z onim tam zgoraj , pa mi je dejal , da naj še malo počakamo .... potem pa bo !!

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ojla vsem :OK:

Zanina !! tisti možakar je Dr. Chala - drugače pa je res , da ti bi lahko on najbolje povedal kako je z tem . Sam sem visok 187 pa me to tudi močno moti. Dr Chala mi je dal za peljat njegov motor pa mi je bila razlika kar očitna. Pri teh šipcah pa je pač žal tako.

Lahko pa si prebereš kakšno debato smo imeli okoli šipc v prejšnjih postih.

Kar pa se ročk tiče , pa si lahko naročiš drugačne - cene se ti gibljejo od 10 € pa tja do 40 € - mislim , da ti jih ponujajo marsikje ; Luis , HeinGericke , Polo , Turatech ..... skratka malo pobrskaš po internetu pa boš našel kaj ugodnega.

PS :

sem govoril z onim tam zgoraj , pa mi je dejal , da naj še malo počakamo .... potem pa bo !!

LP :yea1:

Hvala za odgovor :OK: , mislim da bom kar poskusil z vario MRA, slabše ne more bit (menda). Sem videl, da dr. shala (mala), ima tudi srebrnega in srebrne (al kromirane) felne, točno to kar jaz sanjam že celo zimo (+kovčki, torbe...), pa vsakič ko odprem denarnico mi prleti kaki molj ven, celi prašni :nono: Se bom pač nekaj časa vozil "tovarniško"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :)

Kdo od vas hodi s Suzukijem, k Odarju na servis :?

Samo zanima me, če ste lahko zraven motorja ko se servisera :?

Mogoče bom šel na montiranje blokade na 25kW k Odarju in me zanima kakšne imate kaj izkušnje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sem bil še zmeraj zdraven in razen menjave olja in svečk mi niso počeli nič drugega.

Za enkrat zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla !! :OK:

Nekaj zimskega !!

Ko že vsi močno planiramo naslednje podvige ........

:yea1:

LP

post-297-1138216636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: OJLA :OK:

Lepa igra !!

Reci mi kateri GPS si zmontiral (Garmini ???) - koliko denarja ... kaj

pa še nosilci me zanimajo (touratec dela dobre in dosti različnih modelov)

- saj veš da sem v fazi nabave GPSa pa se nekako še ne morem odločiti katerega ..... nagledal sem si sicer tomtoma - za bajkerje ... samo cena mi nikakor ne ustrez 825 € bom še raje malo razmislil !

Glažar raje mi povej če si ga že prej kaj testiral ??

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!