Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Nad tem motorjem sem tako navdušena da marca kupim

svojega, samo še barva me zanima, :hmm:

če je res tako lepa nebeško modra kot jo vidim na suzuki.at.

Lepo da ne bomo samo moški v tej temi. :OK:

Glede barve pa izberi tisto, k ti je všeč. Sigurno bo svetlo modra zelo malo občutljiva na prah. Drugač za moje pojme še vedno najbolj ustreza črna barva, ampak se pa pozna gor vsak najmanši prah. Jz sm se zato odloču za modro (2005).

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnega ima brat in je božanski dokler je čist. :D ko se nabere umazanija ali pa samo prah

pa ni lepo za pogledat. :glare:

Rdeč mi je preveč "gasilski ", :hmm: srebni so skoraj usi, :blink:

moram počakat na tole "nebeško modro" :rolleyes: da vidm če ej res tako nebeška al samo modra. :?

lp j.

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram počakat na tole "nebeško modro" :rolleyes: da vidm če ej res tako nebeška al samo modra. :?

lp j.

Mislim da imajo v TCju modrega! (tistega, ki posojajo)

Srebrni pa so najmanj občutljivi zato ga imam :) Prednja strehca pa je itak povsod črna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imajo v TCju modrega! (tistega, ki posojajo)

Srebrni pa so najmanj občutljivi zato ga imam :) Prednja strehca pa je itak povsod črna :)

ne, ne tisto ni taprava barva, je navadna modra, :closedeyes:

ta barva za leto 2006 je skor turkizna, :D

ti mi pomagej držat pesti da bo res nebeška, taka za punce.

lp j.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Blokada na 25kW vgrajena!

Testna vožnja je bila že opravljena! Občutki pa so sledeči :) Motor pospešuje kar dobro končne brzine nisem dohitel cca. 140-160. Pričakoval sem da bo bol švoh ampak mi kar ustreza :) (blokada deluje tako da nam omeji količino gasa) :)

Sedaj pa še urejanje papirjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Blokada na 25kW vgrajena!

Testna vožnja je bila že opravljena! Občutki pa so sledeči :) Motor pospešuje kar dobro končne brzine nisem dohitel cca. 140-160. Pričakoval sem da bo bol švoh ampak mi kar ustreza :) (blokada deluje tako da nam omeji količino gasa) :)

Sedaj pa še urejanje papirjev :)

:OK: Ojla :OK:

Ali si bil zdraven , ko ti je montiral blokado v motor - in koliko te je to stalo ?

Pozdrav ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Ali si bil zdraven , ko ti je montiral blokado v motor - in koliko te je to stalo ?

Pozdrav ! :yea1:

Da bil sem zraven in si ogledal celoten postopek :) :whistle:

Ceno ti pa povem ,ko bo celotno vse opravljeno :) Do sedaj je stalo smešnih 7k. :OK: PANIGAZ je zakon!! :)

Govori se da, ko bojo zavarovalnice preračunale registracije po kW jih bodo kaj kmalu ukinili in prešli nazaj na ccm. :)

Bomo videli! LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driverman, a te lahko prosim, da napišeš kje in kako si dobil to blokado ter vse potrebne iformacije o njej, pa kšne linke?

lp in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driverman, a te lahko prosim, da napišeš kje in kako si dobil to blokado ter vse potrebne iformacije o njej, pa kšne linke?

lp in hvala

Ta vložek v uplinač ti lahko naredi vsak strugar v parih minutah To omejit je majhen problem,problem pa bo ,ko boš po opravljenem tehničnem pregledu (ali celo atestu)odstranil ta omejevalec in napravil karambol.Policaje boš lahko scat peljal,ker na cesti (zaekrat še nimajo možnosti meritev)in na mehaniko se ne spoznajo . Zavarovalnice bodo to hitro pogruntale,če že nevedo. Vedi eno ,zavarovalnice so postale FAJN pametne.Eno vedi ,če se hočeš počasi vozit si kupi počasen motor,za hitro pa hitrega-Cesarju pa kar je cesarjevega, nazalost tako je na tem svet!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vložek v uplinač ti lahko naredi vsak strugar v parih minutah To omejit je majhen problem,problem pa bo ,ko boš po opravljenem tehničnem pregledu (ali celo atestu)odstranil ta omejevalec in napravil karambol.Policaje boš lahko scat peljal,ker na cesti (zaekrat še nimajo možnosti meritev)in na mehaniko se ne spoznajo . Zavarovalnice bodo to hitro pogruntale,če že nevedo. Vedi eno ,zavarovalnice so postale FAJN pametne.Eno vedi ,če se hočeš počasi vozit si kupi počasen motor,za hitro pa hitrega-Cesarju pa kar je cesarjevega, nazalost tako je na tem svet!!!!!!! :OK:

Nism rabu tvoje razlage, niti me ni zanimalo to!

Hvala vseeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je dečko že pred časom povedal, da še ni 21 let star... Če se ne motim. Zato je dal blokado noter.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je dečko že pred časom povedal, da še ni 21 let star... Če se ne motim. Zato je dal blokado noter.

LP, Bojan.

Ja je povedal ja, ampak to je bil mislim da Driverman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je povedal ja, ampak to je bil mislim da Driverman.

DA! :) Jaz sem bil in res nimam izpita zato pa potrebujem omejitev na 25kW :)

LP Vsem

OOOO kje si sonček in toplo vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla forumci!

Eno "bedasto" vprašanje... Skratka, hladni dnevi so, mene niso odvrnili od krajših voženj. No in imam en problem, ali pa tudi ne. Zvečer, v mraku vozim po cesti in avtomobili spredaj vsi po vrsti štop luči al pa meglenke :blink: , skratka kažejo mi, da jih moti snop zasenčenih luči od motorja. No in jaz potem lepo pokažem, da imam še dolge luči in potem je mir.

Zdaj pa me zanima: ali ste kaj nastavljali snop žarometov, glede na to, da je motor čisto nov. :hmm:

Ali naj pustim tako kot je zaradi lastne vidnosti v prometu. Ne bi rad po nepotrebnem vzbujal hude jeze med vozniki.

Lp, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so luči pravilno nastavljene, pol nimaš kej. Pa bodi pozoren kako je cestišče osvetljeno. Je tudi pokazatelj pravilno/nepravilno nastavljenih luči.

Na tehničnem ti zmerijo še višino snopa, ampak to tebi še ne pride kmalu v poštev.

Še vedno ti pa ostane opcija garancije in serviserja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem luči malenkost znižal.

Kdaj pa je Panigaz postal generalni zastopnik za Suzuki ?

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem luči malenkost znižal.

Kdaj pa je Panigaz postal generalni zastopnik za Suzuki ?

Že dolgo! Jaz sem ga peljal na servis k njemu že lansko leto. :)

Snop luči pa je odvisen tudi od obremenitve zadnjega dela. Odvisno kako trdo imaš nastavljeno vzmetenje :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo! Jaz sem ga peljal na servis k njemu že lansko leto. :)

Snop luči pa je odvisen tudi od obremenitve zadnjega dela. Odvisno kako trdo imaš nastavljeno vzmetenje :)

LP

Sicer smo :topic: ampak sam še to

Ja sej servisirali in prodajali so že sam uradni zastopnik je pa bil Odar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer smo :topic: ampak sam še to

Ja sej servisirali in prodajali so že sam uradni zastopnik je pa bil Odar.

Možno,možno! :)

Jaz sem motor nabavil v TC-ju in so mi svetovali da ga peljem, k Panigazu na prvi servis ker je on uradni serviser. :?

Tko da ne vem mogoče je kasneje postal še uradni zastopnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje se da dobiti kakšno dodatno opremo za v-stroma, še posebej me zanima motech-ova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off the record.

Registriral DL-650 (PR12;-10%) pri Grawe = 85.572 SIT.

Edino Grawe še upošteva ccm.pri registraciji. Pa sem privarčeval za eno furco (cca. 6.000SIT).

Lp Jema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima al mi lahko kdo svetuje glede zaščite motorja proti kraji. Namreč fajn bi bilo vedet katera stvarca je dokaj zanesljiva, ne rabim pa za njo prikolice ( še boljše bi bilo če bi šla pod zic). :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima al mi lahko kdo svetuje glede zaščite motorja proti kraji. Namreč fajn bi bilo vedet katera stvarca je dokaj zanesljiva, ne rabim pa za njo prikolice ( še boljše bi bilo če bi šla pod zic). :ninja:

Jaz osebno uporabljam kombinacijo "pitona" .) - jeklene pletenice Oxford Revolver in disk alarm Xena. Sem razmišljal tudi o vgradnji alarma, pa sem si na koncu premislil.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa prisegam na Gemini alarm. Se dere na udarce, nagib in morebiten dvig sedeža :OK: .

Seveda je samonapajalen in blokada motorja.

Parkrat se je že oglasil, ko se ga je dotikala tuja roka :angry: (nedolžno božanje).

Se mi pa ne da še kakšnih verige okoli vlačit. Če ga imajo namen vzeti, ti ga vzamejo izpod riti.

Veliko sreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!