Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

FOS, hvala, da si se potrudil izvleči podatke. Torej nas ni tako malo. Upam, da se nas bo vsaj del nekje dobil in bomo imeli možnost malo izmenjati izkušnje. Renegade že nekaj kuha v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOS, hvala, da si se potrudil izvleči podatke. Torej nas ni tako malo. Upam, da se nas bo vsaj del nekje dobil in bomo imeli možnost malo izmenjati izkušnje. Renegade že nekaj kuha v tej smeri.

Ma ni problem!

Se strinjam. Se mi zdi da je mašina res vredna vsega denarja. Vsaj za mene ki sem začetnik, me navdušuje v totalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOS, hvala, da si se potrudil izvleči podatke. Torej nas ni tako malo. Upam, da se nas bo vsaj del nekje dobil in bomo imeli možnost malo izmenjati izkušnje. Renegade že nekaj kuha v tej smeri.

In upam da ne v teh dneh ko me ni tukaj :cry: sem pa za :worship: da se mal dobimo in kakšno rečemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima mal okol cen servisov. Sam vozim motor v Žužemberk in moram rečt da je motor po servisu čist drug. Mal se mi pa cena zdi visoka. ravno sem delal servis na 18.000 pa je bil servis cca 33 jurjev, pola pa še gume, pa premontaža ... :eek:

Kolk date kaj za servise (sploh me zanima za 1000-ko)??

Popravljeno . Popravil bremsenlos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

Sem bil na servisu v mesecu maju ( 24.000 km) pa me je servis prišel 44.000 SIT

- menjava svečk olja , vseh zavornih ter hladilnih tekočin - filtri (zrak + olje) nastavitev ventilov in vbrizg goriva , ter še par malenkosti ,,,,

Prejšnji servisi pa so bili okoli 17,000 pa do 20.000 SIT (brez nastavitve ventilov)

Toliko o mojih izkušnjah !

PS: z serviserjem pa sem zelo zadovoljen ! :worship:

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link na temo o srečanju stromašev (še v povojih). Da ne bomo tukaj smetili, po nepotrebnem jezili Ice-a in doživljali brisanje postov. Tako bodo vsi bolj zadovoljni.

LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

Sem bil na servisu v mesecu maju ( 24.000 km) pa me je servis prišel 44.000 SIT

- menjava svečk olja , vseh zavornih ter hladilnih tekočin - filtri (zrak + olje) nastavitev ventilov in vbrizg goriva , ter še par malenkosti ,,,,

Prejšnji servisi pa so bili okoli 17,000 pa do 20.000 SIT (brez nastavitve ventilov)

Toliko o mojih izkušnjah !

PS: z serviserjem pa sem zelo zadovoljen ! :worship:

:yea1: :yea1:

Precej berem Nemški forum in lahko rečem,da so cene servisev precej podobne,pa saj smo v EVROPI (benzin ,davki) kmalu bo EVRO, samo plače za zjokat (Balkanske ) :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje okoli ketne!

Kako vem da je ketna pravilno napeta? Ali lahko kaj sam tukaj naredim v primeru da se mi zdi premalo napeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje okoli ketne!

Kako vem da je ketna pravilno napeta? Ali lahko kaj sam tukaj naredim v primeru da se mi zdi premalo napeta?

Pri cestnih motorjih je nekje pravilo od 3-4cm ,to izmerriš tako,da jo s prstom pritisneš (med zobnikoma v sredini) odspodaj navzgor. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje okoli ketne!

Kako vem da je ketna pravilno napeta? Ali lahko kaj sam tukaj naredim v primeru da se mi zdi premalo napeta?

malo pobrskaj po starih temah. smo to ze obravnavali. (da ne bos tople vode odkrival)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cestnih motorjih je nekje pravilo od 3-4cm ,to izmerriš tako,da jo s prstom pritisneš (med zobnikoma v sredini) odspodaj navzgor. :OK: :OK:

Potovalne 'endure', kot je V-Strom imajo - zaradi večjega hoda zadnje nihajke - ponavadi nekoliko bolj ohlapno verigo, mislim, da prej ene 5-6 cm. Odvisno tudi od pretežne obremenitve motorja, recimo, če gre predvsem za vožnjo v dvoje. Veriga se namreč s posedanjem motorja zateguje. Seveda je idealno, če je veriga ravno prav napeta, je pa vsekakor bolj, da je preohlapna (ne mislim zdaj, da se mora po tleh vlečt :D ), kot prenapeta - zaradi sil, ki se zaradi prenapete verige prenašajo na sprednji zobnik, ležaje in gred.

malo pobrskaj po starih temah. smo to ze obravnavali. (da ne bos tople vode odkrival)

A ni najlažje pogledat v navodila za uporabo določenega motorja? Tam čisto natačno piše, kako ohlapna naj bo veriga in kako se meri. Ali tako, da je motor postavljen na tačko, ali pri dvignjenem zadnjem kolesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje glede MRA Vario Touring screena

Kdo ga ima montiranga, namreč pred nakupom bi rad stvar sprobal.....

aja pa da je čim bližje :grim Kočevja, da mi med vožnjo ne pretrese preveč glave :doze:

lahko tudi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pozdrav :OK:

Najbližje tvojem koncu je Dr,Chala - pa njega poprosi , da se kje najdeta !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kuku jest sm tud tu

meni je tudi vseeno kdaj, na morju sm že bla....samo naj bo sobota če se le da....

pa hitr se zmenmo, bom jest vreme zrihtala.

pridem z mojim žrebcem, je še čist nouuuuuuuuuu

tak lep mat črn in modelno leto 07 z ABS. :OK:

za prste polizat.....

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuku jest sm tud tu

meni je tudi vseeno kdaj, na morju sm že bla....samo naj bo sobota če se le da....

pa hitr se zmenmo, bom jest vreme zrihtala.

pridem z mojim žrebcem, je še čist nouuuuuuuuuu

tak lep mat črn in modelno leto 07 z ABS. :OK:

za prste polizat.....

lp .)

Verjemti ji, sicer ga še nisem vidu, ampak ziher je hud! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuku jest sm tud tu

meni je tudi vseeno kdaj, na morju sm že bla....samo naj bo sobota če se le da....

pa hitr se zmenmo, bom jest vreme zrihtala.

pridem z mojim žrebcem, je še čist nouuuuuuuuuu

tak lep mat črn in modelno leto 07 z ABS. :OK:

za prste polizat.....

lp .)

Janetka, a sem poj tebi v nedeljo okoli 18h hupal (pozdravljal) v Kranju, ko si za mostom pri bivšem gorenjskem sejmu zavijala desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, a sem poj tebi v nedeljo okoli 18h hupal (pozdravljal) v Kranju, ko si za mostom pri bivšem gorenjskem sejmu zavijala desno?

Bo najbrž kr res, sm šla Zukija posušit k sm ga lih skopala...mal čez 18 h je bla ura ja....

bom zdej bl pozorna .)

dej veš kako je če si sveže zalublen :blush:

žanetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :D

Bila je že debata o Wings izpuhu za V-stroma 650 katerega se na žalost ne da homologirat :BUA:

Zanima me če je še kakšen drug izpuh za V-stroma 650 pri katerem je možna homologacija :?

Trenutno bi ga zelo rad kupil kajti denar me že pošteno srbi :OK:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :D

Bila je že debata o Wings izpuhu za V-stroma 650 katerega se na žalost ne da homologirat :BUA:

Zanima me če je še kakšen drug izpuh za V-stroma 650 pri katerem je možna homologacija :?

Trenutno bi ga zelo rad kupil kajti denar me že pošteno srbi :OK:

Mislim da edini ki ima homologacijo je akrapovič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Fritz

glej tega mojga žrebca, tud šlataš ga lohk, se nau nč poznal ker je MAT, :naughty:

nalašč za punce jest mislm.... .)

post-9535-1153478649_thumb.jpg

post-9535-1153478678_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!