Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Ja sem pogledu janetkin motor par strani nazaj, ko ga je slikala in morem rečt da je tale mat črna tut zelo fajn zgleda. Morem ga v živo videt, ker potem šele dobiš tisto pravo sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Po prebijanju skozi celotnih 43 strani te teme sem zasledil skoraj same dobre lastnosti.

ok, slabe lastnosti so te:

- cukanje pri nizkih obratih (vemo resitev)

- za visje od 185?cm problem z originalnim vetrobranom

- pri dodatnih scitnikih za rocke vecji hrup

- malo pretezak za po terenu

ampak niti ena izmed teh slabosti ni kriticna. sedaj po veliko prevozenih kilometrih ste si lahko ustvarili dovolj realno sliko. so se kaksne slabe strani?

zanima me pa, ce je motor prevelik, ce si velik 173cm?

hvala za odgovor in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heloou :yea1:

@ Gimpl: mat črna (zelo neobčutljiva na prah ali prstne odtise ) je samo na sprednjem delu motorja,

zadaj ne !

@ Mowzancr: jest nism prou občutljiva na hrup, mam raj ščitnike ročk, ko otrdele prste

sploh tale jutra ko je zjutraj 10 stopinj, mi prau pridejo.

Visoka sm 179 cm in glih še "zihr", s celimi stopali stojim na tleh.

mislim da je V'strom 650 znižal sedež na ta način da je dal obrezati peno u sedežu.

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetkin mat črni stromček K07 je, vsaj meni, čudovit. Tudi FOS-ov (upam, da se nisem zmotil) nebeško moder je zelo lep. Janetka bi verjetno kaj bolj vedela, kaj se da videti pri Panigazu, v prodajalni. Lahko jih pa tudi sam pokličeš, saj mislim, da že imajo 2007 modele.

Danes sem šel mimo Panigaza in ima v izložbi dve črni 1000-ki in mislim, da eno sinje modro 650-ko. Pravi, da lahko k06 zrita vse barve, da pa pričakuje 650 z ABS. ABS na K07 1000 naj bi bil konec k07.

lp igor

heloou :yea1:

@ Gimpl: mat črna (zelo neobčutljiva na prah ali prstne odtise ) je samo na sprednjem delu motorja,

zadaj ne !

@ Mowzancr: jest nism prou občutljiva na hrup, mam raj ščitnike ročk, ko otrdele prste

sploh tale jutra ko je zjutraj 10 stopinj, mi prau pridejo.

Visoka sm 179 cm in glih še "zihr", s celimi stopali stojim na tleh.

mislim da je V'strom 650 znižal sedež na ta način da je dal obrezati peno u sedežu.

lpj.

650 ima za dva cm nižji sedež kot 1000-tako vsaj piše v testih.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- malo pretezak za po terenu

zanima me pa, ce je motor prevelik, ce si velik 173cm?

hvala za odgovor in lp!

Predvsem tovarniško montirane gume ne dovoljujejo kakšnega hudega offroada. Po slikcah z raznih spletnih strani se da sklepati, da je s primernimi pevmatikami in zaščitami motorja možno zapeljati marsikam. Večina velikih endurc ima podobno veliko maso.

Suzuki ponuja tudi originalen spuščeni sedež za Stroma. Mogoče se da dogovoriti s prodajalcem, da ti proda motor s spuščenim/nižjim sedežem za manjše doplačilo kot je cena dodatnega sedeža (ker original sedež pustiš v trgovini).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=82878] :D

:OK: Končno dočakal,montira in probal.Sedaj je prava :music3:.

Motor je, precej bol živahen :naughty: ,bolši navor in končna hitrost večja :devil: .

:grupni: V-Strom 650 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud ror Porto :OK: :OK:

Mene pa zanima ,če gre gdo od vas mogoče kej v tujino jest bi rabu centralno stojalo za V-strom 650 :)

Če je gdo mogoče pripravljen ,se priporočam :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zgleda moj motor ko gre na potovanje ,in nikoli ne jamra da je preveč obtežen :OK:

Kaj Glažar si že pripotoval domov ??

Štrom je držal ? sicer pa tako vem , da je to čisto odvečno vprašanje !!

Napiši kaj kako je bilo , pa da ne boš pozabil prilimati kakšne sveže fotke !

Morda sta že ti dve novi ??

MOWZANCR je napisal

Po prebijanju skozi celotnih 43 strani te teme sem zasledil skoraj same dobre lastnosti.

ok, slabe lastnosti so te:

- cukanje pri nizkih obratih (vemo resitev)

- za visje od 185?cm problem z originalnim vetrobranom

- pri dodatnih scitnikih za rocke vecji hrup

- malo pretezak za po terenu

ampak niti ena izmed teh slabosti ni kriticna. sedaj po veliko prevozenih kilometrih ste si lahko ustvarili dovolj realno sliko. so se kaksne slabe strani?

zanima me pa, ce je motor prevelik, ce si velik 173cm?

Lepo od tebe , da si prebral vseh 43 strani o V stromu in ugotovil , da je motor res VREDEN NAKUPA :kva2:

tistih par stvari ki si jih napisal do so kao negativne - pa ti iz lastnih izkušenj povem jih lahko zanemariš . Cukanje je samo nastavitev einšpritza

Sam imam tudi preko 185 cm pa imaš tudi dobre rešitve ...MRA varioscreen ...... ali pa sama nastavitev

Ščitniki za roke pa je zelo dobra stvar ( dež , mrčes ........)

Na terenu pa tudi ni toliko pretežak , da se nebi moral peljati - spet pa je to odvisno z kakšnim namenom se boš vozil "offroad"

Sam sem v dveh sezonah prevozil z njim preko 30.000 km raznovrstnih poti in stranpoti , pa ti lahko motor samo PRIPOROČAM !!

No da ne bom preveč nakladal , pa naj drugi povedo kako je z našimi Štromi !!

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud ror Porto :OK: :OK:

Mene pa zanima ,če gre gdo od vas mogoče kej v tujino jest bi rabu centralno stojalo za V-strom 650 :)

Če je gdo mogoče pripravljen ,se priporočam :)

LP

:D LP Driverman.

Ja je res huda razlika med, tem in originalom :devil: :kva2:

Jutri gremo z kolegi do Logarske doline,čez Avstrijo,Jezersko,Vršič ter na obalo.Tako , da bom imel kar nekaj km za testirat izpuh :grim

Jazt , imam namen naslednji mesec it v Avstrijo nakupovat(tudi da malo otipam cene in tudi firbec :P ).

Bom javu preden grem,za dogovor,če ti kaj prinesem.

LP,se javim.

---------------------------------------------------------------

V-Strom 650 :OK: :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooo seveda....edinga u sloveniji in to že 3 mesce in 1 teden :yea1:

uf čestitam :OK: če ni skrivnost kolk je pa stal oz. kolk je dražji od neabs varjante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heloou :yea1:

@ Gimpl: mat črna (zelo neobčutljiva na prah ali prstne odtise ) je samo na sprednjem delu motorja,

zadaj ne !

@ Mowzancr: jest nism prou občutljiva na hrup, mam raj ščitnike ročk, ko otrdele prste

sploh tale jutra ko je zjutraj 10 stopinj, mi prau pridejo.

Visoka sm 179 cm in glih še "zihr", s celimi stopali stojim na tleh.

mislim da je V'strom 650 znižal sedež na ta način da je dal obrezati peno u sedežu.

lpj.

Ojla Stromaši!

Sam potem nisem nižal sedeža, sem pa se res pogovarjal s prodajalcem/serviserjem, da tako rešujejo težave z višino. Sam imam tam nekje 172cm, pa moram (na tiho) priznat, da sem res bil malo nesiguren glede višine, se pravi, z eno nogo čisto dol, z drugo na prstih. Nikakor pa z obema nisem prišel dol v celoti. Sprva res ni bilo prijetno, a se kasneje, zgleda da, navadiš...

Ja nič, kakšen je že občutek vožnje? :cry:

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf čestitam :OK: če ni skrivnost kolk je pa stal oz. kolk je dražji od neabs varjante

Zgleda ja noče povedat :devil: :BUA: - zakaj taka skrivnost ???? :? :hmm:

Tudi mene zanima, ne samo cena, ampak tudi nabava in glede na to da pri odarju :xx: nimajo "nobenih" informacij :wallbash: :rtfm: ..................je vsak info dragocen.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=82878] :D

:OK: Končno dočakal,montira in probal.Sedaj je prava :music3:.

Motor je, precej bol živahen :naughty: ,bolši navor in končna hitrost večja :devil: .

:grupni: V-Strom 650 :kva2:

mal sem ubijal cajt pa sem naletel na to zadevo, pa me zanima kje si to naročil in cena SEVEDA?

kar pa se tiče predelave maš tukej link pa si mal poglej.

http://11109.rapidforum.com/topic=121075959011

lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem ubijal cajt pa sem naletel na to zadevo, pa me zanima kje si to naročil in cena SEVEDA?

kar pa se tiče predelave maš tukej link pa si mal poglej.

http://11109.rapidforum.com/topic=121075959011

lep dan!

LP tintar. :D

Naročil sem ga direktno v firmo, je pa v Italiji.

Cena z poštnino je 470 € :OK: ,pošljejo ga pa do Trsta ,plačal sem pri izročilu,na hitri pošti.

Ima pa resnično fantastičen zvok :devil:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V-Strom 650 :OK: :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP tintar. :D

Naročil sem ga direktno v firmo, je pa v Italiji.

Cena z poštnino je 470 € :OK: ,pošljejo ga pa do Trsta ,plačal sem pri izročilu,na hitri pošti.

Ima pa resnično fantastičen zvok :devil:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V-Strom 650 :OK: :devil: :kva2:

kr slana zadeva !!!!!!!!!!! :eek: kaj pa homologacijo si uredil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr slana zadeva !!!!!!!!!!! :eek: kaj pa homologacijo si uredil?

lp

OJ :D

Ja,cena je visoka,a je razmerje :OK: ,sem dosti prebral, na forumih o tej firmi tako, da zaupam in vem kaj sem kupil. :devil:

Če bi Akrapovič izdeloval za 650 , bi pa njega gor dal. :naughty:

Homologacijo bom pa čez zimo uredil :doze:

Sem ,pregledal tisto stran ,o izpuhu ,je kar dobro poštudiral mojster. :naughty:

Zvok , katerega se m poslušal,se mi zdi, da je preglasen.

Ja, če bi prej videl tiste slike ,bi se verjetno odločil za tak poseg,kar sem prvotno tudi imel v planu.

Čez zimo , bi bilo dovolj časa za predelavo , pa tudi prijatle kateri bi pomagali z orodjem.

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil porto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem malo povprašal slovenske trgovce o nabavi 2007 letnika. Po Koelnskem Intermotu bodo prišl katalogi in pa tudi cene modelov za naslednje leto, model z ABS-om naj bi bil za okoli 100 jurjev dražji. Pa tut vse podrobnosti okol barv. Torej mal še bo treba počakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz sem "novopečeni" lastnik V-Stroma 650. Kot začetnik, čeprav štejem že blizu 40 pomladi, sem od konca avgusta do danes prevozil 3000km in sem s Štromom zelo zadovoljen :OK: . Vsaj polovico kilometrov sem naredil v dvoje in lahko rečem, da je bila to prava izbira. Mogoče še kakšen konjiček več, kar pomeni čez čas 1000-ka.

Dokupil sem centralno nogo, topcase in zaščito ročk. Rad bi dodal za daljše vožnje še stranska kovčka oz. torbi. Glede na to, da so torbe bistveno cenejše, me zanima, kako se obnesejo? In, če so OK, katere priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo touring šipco? Na našem koncu je v jesenskem času precej megleno v jutranjih urah. Posledica so zarošena ogledala in šipa. Pri originalni šipi ni problem, ker gledaš preko, kaj pa pri touring, ki je višja?

Ali imate kakšne izkušnje s tem?

Sem preletel forum in našel nekaj odgovorov v zvezi s torbami vs. kovčki. Glede na to, da jih bom rabil mogoče dvakrat trikrat letno (vsaj zaenkrat), me vseeno zanima, katere priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štromarji :OK:

No Jack - kar se turing šipce tiče , ti bo najlažje povedal Dr.Chala - vsaj njega poznam , ki jo ima namontirano ( zanima me koliko si visok ? ) da si lažje predstavljamo kako bi izgledal na V stromu.

Kar pa se kovčkov ali torb tiče , je pa na stvari takole . Jaz osebno navijam na kovčke , saj sem si jih omislil že pred mnogimi leti - razlog je bil predvsem ta , da ko me je na nekem popotovanju dobil tak močnejši - daljši dež , so bile potem cote mokre ....mokre...mokre ... in ko se hočeš preobleči v kaj suhega .... je vse mokro. Takrat sem se zaklel , da bom si omislil kovčke, ki so še bolj praktični. Stvari v njih so zmeraj na varnem - zaklenjene in zmeraj suhe....

Res pa je , da so torbe veliko ceneje -spet je odvisno kolikokrat na leto jih bi rabil - pa povprašaj Fritza - on ti lahko da informacije iz prve roke!

Dobro pretehtaj odločitev , da ti potem ne bo preveč žal !

Pa LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, :OK:

Tudi jaz sem pred nakupom kovčkov in pri tem razmišljam podobno kot Renegade ko tehtam med prednosti torb oziroma kovčkov, tako da sem se odločil za kovčke Kappa, ( imam že topcase te znamke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!