Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Očitno jim je res do izpeljave tržnega načra ali pa se za tem skriva nam nevidni škrat, ki potem dvigne ceno, recimo kakor pri VW ko si omisliš še električni pomik stekel, klimo, zaklepanje ... itd. Kaj menite? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno jim je res do izpeljave tržnega načra ali pa se za tem skriva nam nevidni škrat, ki potem dvigne ceno, recimo kakor pri VW ko si omisliš še električni pomik stekel, klimo, zaklepanje ... itd. Kaj menite? :?

ni euro garancije,imaš pa enako dve leti garancije,samo da pri prodajalcu....kar pa mene ne moti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:)

[attachmentid=87402]

Še vedno me zanima če obstaja kaj takega za V-stroma 650.

Spojlerji v barvi motorja in s čudnimi podaljški mi niso tako všeč kajti ta motor ni dirkalnik :)

Sp.bmp

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

[attachmentid=87402]

Še vedno me zanima če obstaja kaj takega za V-stroma 650.

Spojlerji v barvi motorja in s čudnimi podaljški mi niso tako všeč kajti ta motor ni dirkalnik :)

Oj!

Ta mini spojler je od 1000,ne vem pa če pšaše na 650,pobrskaj na luis.de.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ta mini spojler je od 1000,ne vem pa če pšaše na 650,pobrskaj na luis.de.

Jp ta je od 1000-ke. V louisu nimajo nič takega :(

Kje bi dobil točno tak spojlerček pa ne vem zato pa prašam :D hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, potem je bolje če vzameš kovinskega, lahko izbiraš med crom ali black look, pa še zaščitil boš svojega

konička :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, potem je bolje če vzameš kovinskega, lahko izbiraš med crom ali black look, pa še zaščitil boš svojega

konička :OK:

No to pa so lepi dodatki za V-stroma. :OK: :OK: :OK:

Samo še nekaj me zanima kje se to naroči in ali so cene take kot piše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene delno držijo, kakor v Louisu v Avstriji, par centov ali kakšen € dodaš, odvisno od cene. Sam sem poiskušal v Avstriji (Beljak), kamor sem poklical uradnega SUZUKI .) prodajalca in povedal željo oziroma željen produkt (kodo) in pustil tel. številko, da me pokličejo, da pridem iskat. Žal ni bil več dobavljiv in so me o tem obvestili. :yes:

Predlagam, če želiš original, da se pozanimaš tudi pri naših prodajalcih (Odar-LJ). :worship:

LP

Drugače pa so tudi druge zaščite lepe, samo da paše in ne povzroča težav s trdnostjo ter vibracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa so tudi druge zaščite lepe, samo da paše in ne povzroča težav s trdnostjo ter vibracijo.

Da! meni je najbolj všeč ta plastična zaščita, če se temu sploh tako reče kajti V-stromu 650 tam okol olnega filtra res neki manjka je kar malo pust. Zato bi se spojlarčk lepo prilegel :OK: :OK:

%7Boption%7D[attachmentid=87533]

post-7775-1165441343_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na nekem nemškem forumu sem zasledil spet en nov izdelek.

http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?t...8e4943d66fe0201

zanima me če gdo od vas razume toliko nemško da bi mi lahko prevedel kje se to dobi in kakšna je cena ker zaščita izgleda res zelo lepa :OK: :OK:

[attachmentid=87896]

[attachmentid=87897]

[attachmentid=87898]

post-7775-1165961623_thumb.jpg

post-7775-1165961666_thumb.jpg

post-7775-1165961679_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, malo moje pomoči!

Pisec navaja, da je dobavljiva zaščita samo v grčiji in stane okoli 220€. Sam je do nje prišel preko španskogovorečega znanca, ki je na španskem forumu v-stromarjev naročil zaščito zanj. Španci na forumu so naročili 60 kosov. Posamični nakup ni možen, ker zaščito izdelujejo v grčiji (neznan izdelovalec) in jo posreduje neki grosist na veliko.

Toliko za enkrat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da! meni je najbolj všeč ta plastična zaščita, če se temu sploh tako reče kajti V-stromu 650 tam okol olnega filtra res neki manjka je kar malo pust. Zato bi se spojlarčk lepo prilegel :OK: :OK:

%7Boption%7D[attachmentid=87533]

če je kdo pripravljen pripeljat motor za "manekena" bi se dalo en tak spojlerček narediti..paše pa tudi od Hyosung Comet...

post-798-1166012173_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Driverman :( po pravici povedano ne vem, sam nimam teh težav, kajti jaham 1k-o, :) menim pa, da

lepo napisana ali povedana beseda vrne svojo dobroto, torej tipkovnico pod prste in se :huh: obrni na njihovo službo za stike z tvojo željo.

Upam in želim ti veliko uspeha pri tem podvigu.

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Spomladi bom moral menjati gume pa me zanima kakšne naj dam gor in kakšna je kaj cena?

Sedaj imam še originalne po makedamu pa se vozim skoraj da nič mogoče ene 5%. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Beri forum nazaj, .) nekje na sredini so bile omenjene gume, pohvaljene so bile ("glažar") bridgeston BW101 spredaj in BW501 zadaj. :naughty:

LP :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Spomladi bom moral menjati gume pa me zanima kakšne naj dam gor in kakšna je kaj cena?

Sedaj imam še originalne po makedamu pa se vozim skoraj da nič mogoče ene 5%. :)

LP

¸

Probej Michelin Anakee, jaz mislim, da ti ne bo zal....

http://two-wheels.michelin.com/2w/front/af...229&lang=EN

P.S. Imam jih tudi jaz, pa so svetlobno leto boljse kot original Bridgestone TW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje montirajo oz. dobavljajo in kakšna je cena :? :?

Hvala :)

Naslov mas na PM.

Jaz vedno odsravfam gume, in jih k vulkanizerju nesem.

Za ceno se moras pa mal pogajat...Vedno se da kej zment....

Problem je samo ta, da je sedaj zima in mogoce gum spolon ni na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸

Probej Michelin Anakee, jaz mislim, da ti ne bo zal....

P.S. Imam jih tudi jaz, pa so svetlobno leto boljse kot original Bridgestone TW

Se strinjam da so ANAKEE boljše gume od Brigestone Triel Wings (TW) ,nikakor pa niso boljše od nove BRIGESTONE Betel wings (BW) na vseh testih je bila pred njo.Pa še iz mojih izkušen saj sem izprobal vse gume ob Metzeeler , Michelin , Brigestone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost se je danes odločila spucat Štromčka in namontirat MRA-jevo Vario-touring šipco. Zadevo sem imel namen kupiti že nekaj časa, saj jo Dr. Challa pohvalil kot zelo uporabno, mene samega pa je tudi motil zračni tok, ki mi je tolkel v čelado in povzročal močno šumenje/hrup. Nekdo pravi da je ta hrup bil še bolj izražen zaradi moje čelade (Shoei XR-900) in bi s kakšno drugo bilo bolje. Bom videl, ko se bom spravil preizkušati kakšno drugo integralko.

No, šipco sem zmontiral (5 min. dela) in se odpravil v šoping. Po poti sem testiral nastavitve manjšega variabilnega dela vetrobranskega stekla. Vremenske razmere: sončno, rahel veter, +15C. Moram reči, da meni osebno (visok sem 193cm) odgovarja le najvišja nastavitev vario dela. Pri vseh ostalih nastavitvah še vedno bolj ali manj čutim tok zraka v zgornji del čelade. Ne bi se nič pritoževal, če bi celotna šipca bila 5 cm višja a tudi tako je na najvišji nastavitvi, pri 140km/h, vožnja zelo udobna.

Še slika:

[attachmentid=88167]

Še opravičilo moderatorjem za dvojne prispevke. Malo mi nagaja počasna povezava.

post-1019-1166279404_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :)

Fritz kakšna je bila cena tvojega podviga :? In kje si kupil to šipco :?

Ali se meni samo zdi ali je rob okoli šipce lepo obdelan tako da ni treba dajati po vrhu še gumo :?

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokalni italijanski trgovec me je oskubil za 140€ in pustil čakati 3 tedne. Iz Nemčije bi se zadeva dala naročiti nekaj ceneje. Bi kupil pri nas doma (Promotor, Pilko) pa nimajo nič na zalogi.

Dobro si opazil, da zaščitne gumice še nisem dal na vrhnji rob :P Bom, takoj jutri .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!