Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Zdravo :)

Fritz kakšna je bila cena tvojega podviga :? In kje si kupil to šipco :?

Ali se meni samo zdi ali je rob okoli šipce lepo obdelan tako da ni treba dajati po vrhu še gumo :?

Da se jo dobiti tudi v Luisu mene je koštala 124 eurizgleda takole

post-2458-1166290159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jo dobiti tudi v Luisu mene je koštala 124 eurizgleda takole

Jaz sem jo ravnokar naročil v TC motoshop. Cena od 130 do 140 EUR, malce čudno, da ne vedo točne cene. Ampak fantje so OK in verjamem, da se bomo v redu zmenili. Dobavni rok 10-14 dni, čeprav imam občutek, da bo malce dlje saj prihajajo novoletni prazniki.

Sem pa na nekem tujem forumu veliko prebral glede razno raznih šipc za V stroma. Karnekaj je bilo mnenj, da na bobnenje in hrup okoli glave vpliva tudi čelada in uporaba dodatne vratne zaščite ... Slednje se mi je zdelo malce čudno, vendar ko pomislim malce nazaj je bila v hladnih dneh vožnja pri višjih hitrostih z uporabo vratne zaščite res ugodnejša.

Bomo videli ali bo vario MRA šipca kaj pomagala.

lP igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vario sipce je tako da ti pri hrupu ne bo kaj dosti pomagalo tu ti priporočam da testiraš Čelade.

Kar se pa veterne zaščite tiče tu pa ti pomaga ogromno saj pri meni je tako, naj bol pa to občutiš na avtocestah ko se pelješ 140kh .Prej ko si pogledal levo ali desno ti je glavo potegnilo v stran in ti je po 3h urah že pošteno bolel vrat,tega sedaj ni več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=88517] :?

Ali mogoče gdo ve kje se da kupit belo plastiko za na smerokaze?

Živjo. :OK:

Grem danes v Trst,bom malo pogledal,kaj se da dobit. :doze:

LP! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pol je pa kr draga roba :BUA:

Jest sm mislu da bi zamenu samo šipce pa jih bo spet teško najdt vidm :BUA:

Vesele praznike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Die Lieferung erfolgt Paarweise = 2 Stück inkl. farbigen Glühlampen.

Pomeni, da za te dinarčke oz. ojrovčke dobiš dve beli stekelci in dve barvni žarnici. Za 35€ imaš vse štiri smerokaze.

Prodajajo pa tudi prozorno zavorno luč z LEDicami za 50€ link

[attachmentid=88584]

Mal te kurim :P Mah, če te prime shopping frenzy, da ne boš plačeval poštnine za 15g. Sam se še nisem odločil ali bi to nabavil. Prvo moram kupiti centralno stojalo in zaščito na ročicah.

post-1019-1166861924.jpg

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

Jest mam tut povhno planov :) Tele smerokaze bom pomoje kr kupu :)

[attachmentid=88585]

Evo tole zadnjo strehco bom tut nabavu sam je kr 129€ nepobarvana :)

Dobiš jo pa tukiStrehca

:OK:

post-7775-1166866051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=88621]

Evo že naročeni :) Ko jih montiram sporočim :)

post-7775-1166900343.jpg

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, vidim, da nas že pošteno zima daje. Vozit se ne da, pol pa samo študiramo kaj in kako bi na motorju kaj dodalali, predelali, ...

Jaz razmišljam, da bi dal pobarvati spojler pod motorjem. Predvidevam, da mi lahko zadevo uredi marsikateri ličar, vendar kako naj pridem do podatkov o barvi (bordo V strom 1000)? Ali kdo pozna koga, ki se spodobnimi zadevami ubada v Ljubljani ali okolici ?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, eni se še vozimo :) . Majhne prednosti službovanja daleč od doma.

Kolikor vem ima vsak boljši avtoličar opremo s katero lahko ugotovi odtenek tvoje barve in s pomočjo katere potem računalnik zameša barve tako, da dobi točno takšno barvo kot jo potrebuješ (barva se z leti spreminja oz. bledi, če je vozilo izpostavljeno soncu). Še lažje in verjetno ceneje pa je, da pridobiš ta podatek od dealerja in prineseš k avtoličarju kodno oznako barve.

Nekje na MS straneh je že nekdo dal linke do strani z kodnimi oznakami barv za večino motociklov izdelanih do danes. Če najdem, nalepim.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, eni se še vozimo :) . Majhne prednosti službovanja daleč od doma.

Kolikor vem ima vsak boljši avtoličar opremo s katero lahko ugotovi odtenek tvoje barve in s pomočjo katere potem računalnik zameša barve tako, da dobi točno takšno barvo kot jo potrebuješ (barva se z leti spreminja oz. bledi, če je vozilo izpostavljeno soncu). Še lažje in verjetno ceneje pa je, da pridobiš ta podatek od dealerja in prineseš k avtoličarju kodno oznako barve.

Nekje na MS straneh je že nekdo dal linke do strani z kodnimi oznakami barv za večino motociklov izdelanih do danes. Če najdem, nalepim.

----------------------------------------------------------------------------

Živijo :D

Za kodo barve,VStromov,650 K4,prosim čim prej,Hvala. :grim

LP :kva2: :OK: :yea1:

--------------------------------------------------------------------------

Vstrom 650 :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš oznake za kar nekaj barv, ki jih uporablja suzuki.

Tukaj pa kar nekaj idej in nasvetov kako to urediti pri nas - MS tema pod Motociklizem/Splošno/Barvna koda, Japonci in kodne oznake barv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš oznake za kar nekaj barv, ki jih uporablja suzuki.

Tukaj pa kar nekaj idej in nasvetov kako to urediti pri nas - MS tema pod Motociklizem/Splošno/Barvna koda, Japonci in kodne oznake barv

:OK: :D

Hvala za hiter odgovor. :worship:

:yea1:

Vstrom650 :zzz: ...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

trenutno so zimski popusti in razmišljam, da bi za daljše poti kupil tank torbo ali stranske kovčke. Z magnetnimi tank torbami je za stromčka malce problem, saj prednji del magnetov pride na plastični del prednjega konca. Tako mi ostanejo še stranski kovčki, ki pa predvidevam, naloženi poslabšajo vozne lastnosti. Spremeni se težišče motorja, poveča se upor zraka. Prosim za izkušnje kako se motor obnaša s stranskimi kovčki, kake so hitrostne omejitve, ...

Zanima me tudi ali kdo ve kje se lahko kupijo original nalepke za motor.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla Štromarji :OK:

Lansko leto sem si tudi jaz omislil stranske kovče - dolgo časa sem razmišljal kateri bi bili najbolj primerni , pa sem se na koncu odločil za GIVI-jeve 41 litrske.

Kar se samih voznih lastnosti tiče - nisem opazil pretirane razlike - samo dosti šrirši si , tako da si kakšnega prehitevanja "bolj na knap" ne moreš privoščiti. Jaz osebno sem kar nekaj časa porabil , da sem se navadil na širino motorja , drugače pa kot sem povedal - brez problema! Hitrostnih omejitev pa , tja do 170 Km/h jih ni bilo čutiti. :OK:

Dejstvo je , da so kovčki neprimerno dosti boljša izbira za popotovanja , kot kašne textilne stranske orbe ali kaj podobnega. Stvari so cel čas na suhem , pa še varne pred pred zmikavti. Udobje je tudi to , da ko prideš do kraja počitka ...ali kaj podobnega , jih samo snameš in neseš v šotor - sobo ..hotel ....... skratka PRVA LIGA in zelo enostavno. :worship: :worship:

Z tank torbo je pa na žalost tako , da imaš okli tanka same plastične dele in ti magnetna torba ne bo kaj dosti držal . imam tudi nekaj podobnega , pa nisem najbolj zadovoljen , saj mi jo je pri večjih hitrostih začelo premikati sem in tja ! Dr Chala je to rešil z prevleko tanka iz usnja , na katerem so pritrdilni traki za samo tank torbo . deluje zelo dobro !!

:yea1: :yea1:

post-297-1168162735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Moram reči da kar težko preživljam tele zimske čase.

Tako sem dva dni nazaj zavil v TC motoshop mal pofirbcat.

Naletel sem na tank torbo GIVI T44, za katero se mi zdi da bi morala iti na Štroma. Sicer ni pretirano velika, nadomesti pa polne žepe v jakni. Ali jo je slučajno kdo probal dati na motor?

Lepo vas pozdravljam in na skorajšnje snidenje :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla Štromarji :OK:

Lansko leto sem si tudi jaz omislil stranske kovče - dolgo časa sem razmišljal kateri bi bili najbolj primerni , pa sem se na koncu odločil za GIVI-jeve 41 litrske.

Kar se samih voznih lastnosti tiče - nisem opazil pretirane razlike - samo dosti šrirši si , tako da si kakšnega prehitevanja "bolj na knap" ne moreš privoščiti. Jaz osebno sem kar nekaj časa porabil , da sem se navadil na širino motorja , drugače pa kot sem povedal - brez problema! Hitrostnih omejitev pa , tja do 170 Km/h jih ni bilo čutiti. :OK:

Dejstvo je , da so kovčki neprimerno dosti boljša izbira za popotovanja , kot kašne textilne stranske orbe ali kaj podobnega. Stvari so cel čas na suhem , pa še varne pred pred zmikavti. Udobje je tudi to , da ko prideš do kraja počitka ...ali kaj podobnega , jih samo snameš in neseš v šotor - sobo ..hotel ....... skratka PRVA LIGA in zelo enostavno. :worship: :worship:

Z tank torbo je pa na žalost tako , da imaš okli tanka same plastične dele in ti magnetna torba ne bo kaj dosti držal . imam tudi nekaj podobnega , pa nisem najbolj zadovoljen , saj mi jo je pri večjih hitrostih začelo premikati sem in tja ! Dr Chala je to rešil z prevleko tanka iz usnja , na katerem so pritrdilni traki za samo tank torbo . deluje zelo dobro !!

:yea1: :yea1:

Če vidim prav imaš GIVI stranske kovčke, ki se dajo odpirat tudi preko manjših vratic v zgornjem delu kovčka. Ali je zadeva uporabna? Givi je dal na trg nove stranske kovčke, nekoliko manjše, ki pa se ne dajo odpirat v zgornjem delu. So pa drugačne konstrukcije in zato je celoten motor nekoliko ožji. Sedaj pa dilema, širši kovčki, ki se odpirajo zgoraj ali ožji brez te opcije.

lp igor

Hello!

Moram reči da kar težko preživljam tele zimske čase.

Tako sem dva dni nazaj zavil v TC motoshop mal pofirbcat.

Naletel sem na tank torbo GIVI T44, za katero se mi zdi da bi morala iti na Štroma. Sicer ni pretirano velika, nadomesti pa polne žepe v jakni. Ali jo je slučajno kdo probal dati na motor?

Lepo vas pozdravljam in na skorajšnje snidenje :yea1: :yea1:

Tudi sam sem iskal manjšo tank torbico in si ogledal T440. Sem jo tudi probal dat na tank stromčka in zadeva kar lepo paše. Nekoliko me je motila razgibana oblika, pa sem preveril še pri Habatu in se odločil za nakup magnetne torbe Oxford SPRINT. Je podobne velikost in cene le nekoliko bolj umirjene oblike. Lahko se tudi odstranijo magneti in se uporablja v druge namene. Slabost, ki sem jo odkril šele doma pa je, da je ima močno zaščito pred dežjem in se zadrga odkrije/prekrije pri uporabi kar pomeni stalno telovadbo z rokami, ko zeliš torbico odpreti. Odpade enoročno odpiranje torbice na tanku. Vsaj kolikor se iz slike GIVIja vidi je zadrga T440 lahko dostopna.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Givi je dal na trg nove stranske kovčke, nekoliko manjše, ki pa se ne dajo odpirat v zgornjem delu. So pa drugačne konstrukcije in zato je celoten motor nekoliko ožji. Sedaj pa dilema, širši kovčki, ki se odpirajo zgoraj ali ožji brez te opcije...

Ožji novi kovčki so verjetno V35, ki pa zahtevajo tudi posebne nosilce. Za V-strom 1000 so to nosilci PLX528, medtem ko za V-strom 650 vsaj na GIVIjevi strani še ni takih nosilcev. So pa nosilci PL532, za montažo "navadnih" kufrov, kot naprimer E41.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štromarji :OK:

Igor br - sprašuješ , če je zadeva uporabna ( odpiranje preko manjših vratic ) - še kako uporabna .

Najblj ti pride prav takrat , ko hočeš v kovček dati kakšno manjšo stvar in ne rabiš posebej odpirati celega kovčka. - na strani kovčka pa imaš kjučavnico , ki se odpira na 3 številke - naprimer kot pri ključavnicah za kolo.

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štromarji :OK:

Igor br - sprašuješ , če je zadeva uporabna ( odpiranje preko manjših vratic ) - še kako uporabna .

Najblj ti pride prav takrat , ko hočeš v kovček dati kakšno manjšo stvar in ne rabiš posebej odpirati celega kovčka. - na strani kovčka pa imaš kjučavnico , ki se odpira na 3 številke - naprimer kot pri ključavnicah za kolo.

LP :yea1:

Defitivno :OK: :OK: Givi :OK: :OK: vratca zgoraj ,odpiranje malih vratc ti prihrani veliko energije in živcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!