Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

sicer si še nelastim nobene zverince, ampak me pa zanima eno vaše subjektivno mnenje glede stroma...

a je vsem všeč zadnji blatnik? tista strehca... vem da je uporabna, ampak je že kdo to reševal in individualiziral? par strani nazaj sem gledal nadomestek (italijanksa firma), ampak je cena kr...dobra .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a ima mogoče kdo od vas namontirane meglenke na motor? :naughty:

Rad bi videl kako zgledajo in kako so pritrjene, da jih tudi sam poštimam.

Nej da kdo prosim sliko al pa vsaj kak link. Hvala

Lahko dobiš to.... :grim

post-2154-1169740473.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer si še nelastim nobene zverince, ampak me pa zanima eno vaše subjektivno mnenje glede stroma...

a je vsem všeč zadnji blatnik? tista strehca... vem da je uporabna, ampak je že kdo to reševal in individualiziral? par strani nazaj sem gledal nadomestek (italijanksa firma), ampak je cena kr...dobra .)

Ti kar kup štromčka, potem pa si vzemi par dni časa in surfaj po forumu (naslov spodaj) in ne bo ti zmanjkalo idej. Tem je kar nekaj in če te skrbi izgled si oglej področje Appearance. Res pa je, da nisem našel kakega lepega prvega blatnika, saj se mi zdi na mojem štromčku malce neestetski. Tudi ponudbe na trgu nisem našel za ta del. Če je kaka ideja, predelava, ... prosim za navdih.

Ko sem se lani odločal ali bi kupil štroma, sem prebral kopico tujih testov in mnenj. Zakaj: ker mi motor na pogled nekako ni potegnil. So pa vsi hvalili vozne lastnosti in ko sem ga enkrat probal ni bilo več dilem. Najbolj prisrčen komentar v testih pa se mi je zdel " it looks like type mistake" ...

http://11109.rapidforum.com/

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kar strinjam s tem, kar je napisal Igor. Sicer imajo vsake oči svojega malarja a vendarle se upam napisati, da Štrom ni lih neka neverjetna moto lepota. Tistim, ki ga imajo je sigurno všeč. In z vsakim prevoženim kilometrom jim je bolj všeč, ker gre za zelo vsestranski - user friendly - moderate cost moped.

Tisti blatnik (in še marsikaj drugega) tudi meni ni všeč pa na njega hitro pozabim, ko sem na motorju. Dodatkov in možnosti je ogromno, ostane le še vprašanje časa in denarja (vse v okviru zakonsko dovoljenih rešitev, seveda). Sam rajši kupujem praktične dodatke, ki izboljšujejo uporabnost motorja kot pa estetiko. Če je pa uporabno in lepo, je pa še toliko bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam. najprej pridejo dodatki, ki so uporabni. to prakticiram tudi sam. .) no, meni se pa oblika ne zdi nesimpatična. ampak to je mnenje posameznika. pravtako se mi je zdel pred leti nesramno grd bmw gs. (večji) danes pa mi je izjemno všeč. :OK: poseben je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello Štromi

Dejte po pravici povedat! :worship:

A je tole dopadljivo?

Mogoče bom začel zastopat enga nemca, k tole izdeluje pa rabim mal štromarksega mnenja!!!

Vsem ultra hvala že vnaprej.

:yea1:

post-10244-1170352166.jpg

post-10244-1170352192_thumb.jpg

post-10244-1170352202_thumb.jpg

post-10244-1170352215_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :kva2:

men ušečno zlo.... :grim :evilgrin: :grim

prvi izdelek si glih ne predstavlam kako bi ga uporabla

ampak ta druzga pa koj naročim 2 komada.

lp janetka

fantje januar je že mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :kva2:

men ušečno zlo.... :grim :evilgrin: :grim

prvi izdelek si glih ne predstavlam kako bi ga uporabla

ampak ta druzga pa koj naročim 2 komada.

lp janetka

fantje januar je že mimo....

Tista ta prva zadeva so dekorativne ploščice za na posodico za bremzolje. Zraven so priloženi daljši vijaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Fos men je zadeva zelo všečna, tako da bi se kar postavil v vrsto za dva obeska, za pokrovčke na posodici za bremz olje pa mislim da preveč izstopajo in ne gredo na tovrstne "bike", saj naši konjički niso "castom" motorji ali čoperji.

LP........dej zrihtej obeske......... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Hvala za vaša dosedanja mnenja.

Cena je 18,90 EUR

Zraven obeska kroglična veržica s patentom, ter usnjen črn trak za okoli vratu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem centralno stojalo za mojega DL650K5.

Sem gledal na Louisu, ampak tam imajo za K4. Ali to paše na K5?

Kako se obnese Motechovo stojalo? Ali se kaj takšnega da dobiti pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem centralno stojalo za mojega DL650K5.

Sem gledal na Louisu, ampak tam imajo za K4. Ali to paše na K5?

Kako se obnese Motechovo stojalo? Ali se kaj takšnega da dobiti pri nas?

Hello!

Jest mam SW Motech stojalo in obnese se super!!!

Naročil sem ga v TC Motoshopu - cena je bila ista kot če bi ga naročil iz Nemčije, zmontiral pa sem ga sam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO :)

Iz tega...

[attachmentid=91650]

V to...

[attachmentid=91652]

:)

Sedaj me pa zanima, če je to sploh legalno ali je treba osvetlitev tablice homologirat?

post-7775-1171208455_thumb.jpg

post-7775-1171208661_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nisi posegal v vozne lastnosti in emisije zvoka, izpušnih plinov itn. in da si zagotovil osvetlitev tablice, se mi zdi, da bi moralo biti vse OK. Lahko se pa mimo tehničnih pregledov zapelješ in vprašaš.

Izgleda pa zelo lepo. :)

Edino tiste predolge špice od nosilca tablice bi jaz porezal. Boš kaj povedal kako se obnese na mokri cesti, če kaj več svinjarije meče na zgornji zadnji del motorja.

P.S.

Če se dobro spomnim, je to od Rizome. A nimajo njihovi izdelki ECE homologacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tiste predolge špice od nosilca tablice bi jaz porezal. Boš kaj povedal kako se obnese na mokri cesti, če kaj več svinjarije meče na zgornji zadnji del motorja.

Ja špice bom porezal samo da registreram in dobim tablico. :D Tale je ... :ninja:

Bom sporočil kako se obnese v dežju :)

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dobro. sicer je po mojem okusu malce prekratek, ampak izgleda pa zelo strupeno. ali si uporabil originalno strehco in jo kasneje obdelal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dobro. sicer je po mojem okusu malce prekratek, ampak izgleda pa zelo strupeno. ali si uporabil originalno strehco in jo kasneje obdelal?

Ne original strehca je še čisto nedotaknjena :OK: Ta strehca je bila kupljena.Moram pa rečt da sem jo moral tudi sam popravljat ker je bil zelo grd kalup in je okoli luči bilo ponekod tudi do 7 mm lufta. Pač en Italjan doma sam uliva ker se vid da je domača izdelava :BUA:

Drugač je pa kar dobro izpadlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje se da kupit folijo ,ki zgleda kot karbon?

Skoraj pri vseh sem opazil da imate za noge izrezano tako folijo da ne poškodujete barve oz. da ne obdrajsate okvera.

Kje to prodajajo oz. kakšna je cena?

sori če je mau :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje se da kupit folijo ,ki zgleda kot karbon?

Skoraj pri vseh sem opazil da imate za noge izrezano tako folijo da ne poškodujete barve oz. da ne obdrajsate okvera.

Kje to prodajajo oz. kakšna je cena?

sori če je mau :topic:

Jaz sem to folijo kupil v Vilachu Hein Gericke,od Luisa ca 500m proti centru z leve strani. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal potarnam. :) ogledal sem si lušten stromček s 1000 ccm. ima grušt za 3 kufre, veliko šipo in malo šipco original, ščitnike za plastiko spredaj, centralno stojalo, plus dva Akra sp rora in orig. prevoženih 26kkm, s servisno knj. , drugi lastnik (korekten in prijazen možakar),prvi lastnik pa je sosed. motor je letnik 2002 (prvi modeli) gume so skoraj nove. motor zgleda tudi od blizu res odlično.

zdej je pa tko...cena je nekje slabih 1.4 m bivših. za podoben denar recimo dobim tudi yam tdm 900 letnik 2004 od 1. lastnika. in nekaj opreme...(poudarek je na tem, da je to 2 leti mlajši motor)

po novem je pa v igri tudi bmw f800 s, kjer bi za dodatnih 450k sit dobil letnik 2006 testni motor z 13.000km z 1,5letno garancijo, abs.om, gretjem ročic, potovalnim rač. in alarmom. ja, vem, da je športni potovalnik, vendar se mi zdi kljub temu zelo privlačen motor.

sklep: suzuki dl mora biti za ta denar res špica, ali je pač trg takšen in cena v-stromom res ne pada veliko :blink: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena se tudi meni zdi prehuda, saj so nove ponujali kar nekaj tolarčkov pod tedanjimi 2.000.000 SIT.

Od dodatne opreme sta nedvomno najdražja akrapoviča. Pa ju potrebuješ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!