Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

:OK: Pozdrav :OK:

Bom odkrito povedal , da je za letnik 02 malo predrag , kjub temu , da ima vso to dodatno opremo - strinjam se z Fritzom , da Akrapovič dodaja neko težo k ceni , ampak sem enakega mnenja , da jih v bistvu ne potrebuješ . Lansko sezono so na koncu prodajali DLe za manj kot 2 m SIT tako da raje prej drugod povprašaj za koliko ti dajo lanski letnik , pa boš videl kje si ......

Mene so Givi kufri prišli z nosilci vred 115 k SIT

Centralno stojalo je tudi okoli 110 €

MRA šipa 110 €

Akrapoviči pa so tudi okoli 600 €

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...možen je tudi dogovor, da mi ga proda z navadnimi izpuhi za ceno, ki je 100k sit nižja. torej okoli 1.3 mio. to se mi zdi še sprejemljivo, čeprav me izpuhi mikajo. še nisem imel motorja brez izpuhov... .)

(dejansko motor lažje diha)

v pon. bom šel še malo okrog. za vsak slučaj. grem tudi pogledat bmw-ja f800, ker mi ne da miru.. .)

je pa še eno dejstvo. trenutno v ponudbi NI cenejšega rabljenega DL 1000 od tega, ki sem ga omenil... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek stromarji...

eno vprasanje...imam 650tko(04) in me zanima, ce je kdo ze menjal verigo in zobnike. Na stevcu je 27000km in ne vem, ce naj bi jo ze menjal. Na izgled je kot nova, sem pa tja je kaksen "trdi" zglob, naceloma pa ne zgleda zrabljena. Je kdo ze naredil bistveno vec kilometrov z njo? Vozim se turisticno(neagresivno) vecinoma v dvoje. Hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem centralno stojalo za mojega DL650K5.

Sem gledal na Louisu, ampak tam imajo za K4. Ali to paše na K5?

Kako se obnese Motechovo stojalo? Ali se kaj takšnega da dobiti pri nas?

Motechovo stojalo dobis pri nas, poklici Jan 031 600 875.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek stromarji...

eno vprasanje...imam 650tko(04) in me zanima, ce je kdo ze menjal verigo in zobnike. Na stevcu je 27000km in ne vem, ce naj bi jo ze menjal. Na izgled je kot nova, sem pa tja je kaksen "trdi" zglob, naceloma pa ne zgleda zrabljena. Je kdo ze naredil bistveno vec kilometrov z njo? Vozim se turisticno(neagresivno) vecinoma v dvoje. Hvala....

Če imaš trdi zob, jo premalo mažeš, lahko se ti strga in ti prav grdo padeš. :)

Najlažje preveriš izrabljenost tako, da na sredini zadnjega zobnika močno potegneš verigo in če je veliko zračnosti med zobnikom in verigo, je čas za menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš trdi zob, jo premalo mažeš, lahko se ti strga in ti prav grdo padeš. :)

Najlažje preveriš izrabljenost tako, da na sredini zadnjega zobnika močno potegneš verigo in če je veliko zračnosti med zobnikom in verigo, je čas za menjavo.

Lufta ni... Mislis, da jo premalo mazem :( kaj pa vem, vsake 500km jo naspricam in vsake 1000-1500 operem z nafto in na novo namazem...uporabljam pa sprej za verige... res pa je, da ne vem kako globoko prodre tista mast, ki ostane na vrhu verige.... je kaj se bolj enostavnega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš tako pogosto prati, enkrat na sezono je dovolj. Naslednjič si pri mazanju vzemi čas in našpricaj vsak člen posebej, tudi ob strani, kjer so o-ringi in ne samo po valjčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.)Še bolj enostavno je pa jermen-ni vzdrževanja sploh.

A res na V-stromu 650 se noben ni menjal ketne :( . Ce je, naj samo kratko opise zakaj. V temah o verigah se podatki tako mocno razlikujejo, ker opisujejo svoje izkusnje lastniki popolnoma razlicnih motorjev :headbang: . Mene pa zanima prav V-strom 650 ali pa 1000, ce ze ni drugace :? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek stromarji...

eno vprasanje...imam 650tko(04) in me zanima, ce je kdo ze menjal verigo in zobnike. Na stevcu je 27000km in ne vem, ce naj bi jo ze menjal. Na izgled je kot nova, sem pa tja je kaksen "trdi" zglob, naceloma pa ne zgleda zrabljena. Je kdo ze naredil bistveno vec kilometrov z njo? Vozim se turisticno(neagresivno) vecinoma v dvoje. Hvala....

Sicer nimam Stroma, je pa SV1000 dovolj soroden (enak oz. zelo podoben motor, kot V-Strom 1000).

Z original verigo sem naredil nekaj čez 30000 kilometrov, nato pa se je začela hitro raztegovati (potrebna je bila nastavitev skoraj po vsaki furi). Je pa res, da se včasih vozim tudi malo manj turistično :whistle: in pogosto pozabim namazat verigo. :slap:

Pri 27000 km, neagresivnem stilu vožnje in tako rednem vzdrževanju, kot si ga opisal, bi tvoja veriga morala biti še kot nova. Trd zglob je seveda lahko problematičen - kako 'trd' pa je? A se veriga pri tem zglobu ne uleže lepo na zobnik?

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umberto, kot je napisal Danci 1973 svoje izkušnje. Pa še moja z verigo. Moj motor je kar precej težak, velik vožnje v dvoje, vsaj enkrat letno naložen za 14 dni, peljem tudi agresivno, mažem na 1000 km ne glede al sem vozu po dežju ali ne, pa sem menjal komplet verigo in verižnike pri 53 000 km, ker sem jo moral po vsaki drugi dalši furi štelati. Najboljš jo je pa menjat že takrat če je neenakomerno raztegnjena.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veriga ob rednem vzdrževanju in lepi vožnji drži zelo dolgo. tudi 50.000 km. načeloma p ajo motoristi okoli 30.000 km menjajo. se raztegne. odvisno od same verige in spreya. imel sv 650 in je bila veriga pri 21.000 km skoraj kot nova. je pa kardan pri prenosu zelo uporabna zadeva. Brumer, motor je enosledno vozilo, gnano na zadnje kolo preko verige, jermena ali kardana. motocikler ne rabi diferenciala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na nekem nemškem forumu sem zasledil spet en nov izdelek.

http://www.v-stromforum.de/viewtopic.php?t...8e4943d66fe0201

zanima me če gdo od vas razume toliko nemško da bi mi lahko prevedel kje se to dobi in kakšna je cena ker zaščita izgleda res zelo lepa :OK: :OK:

[attachmentid=87896]

[attachmentid=87897]

[attachmentid=87898]

vse o tej zaščiti najdeš na: http://www.motoagora.com/

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veriga ob rednem vzdrževanju in lepi vožnji drži zelo dolgo. tudi 50.000 km. načeloma p ajo motoristi okoli 30.000 km menjajo. se raztegne. odvisno od same verige in spreya. imel sv 650 in je bila veriga pri 21.000 km skoraj kot nova. je pa kardan pri prenosu zelo uporabna zadeva. Brumer, motor je enosledno vozilo, gnano na zadnje kolo preko verige, jermena ali kardana. motocikler ne rabi diferenciala. :)

Hvala vsem za svoje izkusnje. Prav to sem hotel "slisat"....

danci1973, veriga se se zelo lepo uleze na zobnik, trd zglob pa mal "pomasiram" pa potem lepo laufa. Vcasih se mal takole^ postavi in se ga bl na trdo poravna takole -. Pol bo se za tole sezono in mojih 6000km cca.

Me prav zanima katerega od stromarjev(LJ) sem srecal konec septembra(06) v Mostarju? Ni pa nic omenil foruma....mogoce pa je forumas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veriga ob rednem vzdrževanju in lepi vožnji drži zelo dolgo. tudi 50.000 km.

aaa?

mogoče una na vratu črnogorskega mafijaša..

jest, bik sem jo uniču že pri 6kkm.. pa sm mislu, da sem jo čisto vredu vzdrževau..... :headbang: :headbang: :headbang:

zobnik prednji je biu kukr cirkularka. sigurno biu slabo obdelan.. :eek: :cry:

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa?

mogoče una na vratu črnogorskega mafijaša..

jest, bik sem jo uniču že pri 6kkm.. pa sm mislu, da sem jo čisto vredu vzdrževau..... :headbang: :headbang: :headbang:

zobnik prednji je biu kukr cirkularka. sigurno biu slabo obdelan.. :eek: :cry:

vedno obstajajo ekstremi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kje bi dobil tale Bugspoilar za V-stroma 650 :?

[attachmentid=92741]

Pri Panigazu sem ga naročil a ga žal po 2 mesecih ni dobil. Ne zamerim mu kajti on ni kriv da ga ne dobi. :)

Odarju sem pa že pisal najman 4 mejle pa sploh ne odpiše. :BUA:

Kje bi se dalo to naročit da mi pošljejo na dom :?

Hvala

post-7775-1172741206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razne plastike in bug spoilerje je pametno pogledat na nemški ebay ali pa spletne trgovine različnih proizvajalcev. DHL potem naredi svoje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kje bi dobil tale Bugspoilar za V-stroma 650 :?

[attachmentid=92741]

Pri Panigazu sem ga naročil a ga žal po 2 mesecih ni dobil. Ne zamerim mu kajti on ni kriv da ga ne dobi. :)

Odarju sem pa že pisal najman 4 mejle pa sploh ne odpiše. :BUA:

Kje bi se dalo to naročit da mi pošljejo na dom :?

Hvala

probaj MotorJet v mb

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NERO II je registriran. V vašo informacijo:

DL 650, Zavarovalnica Maribor

obvezno zavarovanje + AO PLUS + odkup prve škode: 240,18 €

nezgodno zavarovanje voznika: 12,75 €

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je tud registriran!

Zavarovanje 50% bonifikacije + 40% popusta = 128 EUR - lani 95.070 SIT!

Sem pa prenesu še avto ke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Kje ste vsi dobili to folijo

[attachmentid=92934]

,ki ste jo potem rezali in dajali na okvir pri nogah

[attachmentid=92935]

Hvala :)

post-7775-1173000058.jpg

post-7775-1173000208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem filijo 2.3.'07 v Hein Gericke v Beljaku v Avstriji za 6,95€. V kompletu so bile 3 nalepke velikosti 33 x 22 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je tud registriran!

Zavarovanje 50% bonifikacije + 40% popusta = 128 EUR - lani 95.070 SIT!

Sem pa prenesu še avto ke!

To je pa res OK. Sam sem šel danes na zavarovalnico Triglav za Štrom 1000 in situacija je sledeča:

- trenutno ti priznajo 50 % komercialnega popusta če registriraš za celo leto (ni pravice refundacije ob odjavi motorja-tudi pri prodaji motorja) in redno bonifikacijo pri motorju. Zame s 5% bonifikacije znese osnovno zavarovanje 232 EUR.

- imajo pa že nova navodila, ki bodo veljala v četrtek in naprej in sicer: premije bodo v osnovi nižje, ker imam pri njih zavarovan avto s 50% bonifikacije mi dajo 12% popusta, če se odpovem pravici refundacije pri odjavi motorja dobim še 20%. Upoštevajoč še 5% bonifikacije na motor me osnovno zavarovanje tako stane 203 EUR.

V četrtek grem tako nazaj.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!