Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

...se pojavi napis O-D na spodnji stani . V navodilih (pa še v nemščini so) ne omenja nič. Kdo mi lahko razloži kaj je to? ...

LP ROBI

Hola!

Nč narobe, prej fajn :) O-D pomeni OverDrive - oznaka zelo "dolge" šeste prestave pri V-Stromu, namenjena je znižanju vrtljajev (in s tem manjši porabi goriva, majšemu ropotu) pri višjih (potovalnih) hitrostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Nč narobe, prej fajn :) O-D pomeni OverDrive - oznaka zelo "dolge" šeste prestave pri V-Stromu, namenjena je znižanju vrtljajev (in s tem manjši porabi goriva, majšemu ropotu) pri višjih (potovalnih) hitrostih.

Hvala,

se mi je dozdevalo da bo kaj takega, samo prepričat sem se hotel.

LP

Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da sem te danes videl v Ljubljani - Podgorica?!

Namreč videl sem skrajšan zadnji nosilec tablice?!

LP Rok

Po vsej verjetnosti ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav v-stromovci :OK:

Zanima me katere tank torbe uporabljate, ker v-strom ima precej plastike okoli rezervoarja in na moji tank torbi magneti bolj slabo primejo oz. je potrebno torbo dodatno pritrditi z trakovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav v-stromovci :OK:

Zanima me katere tank torbe uporabljate, ker v-strom ima precej plastike okoli rezervoarja in na moji tank torbi magneti bolj slabo primejo oz. je potrebno torbo dodatno pritrditi z trakovi.

:OK: Štromarji :OK:

Če mene vprašaš imam tank torbo z magneti - kot ti , vendar jo dodatno pritrdim z trakom -za krmilo (belanco) - imam pa še drugo tank torbo - Givi , katera dobro drži z magneti na celoten tank !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav v-stromovci :OK:

Zanima me katere tank torbe uporabljate, ker v-strom ima precej plastike okoli rezervoarja in na moji tank torbi magneti bolj slabo primejo oz. je potrebno torbo dodatno pritrditi z trakovi.

Jaz uporabljam malo torbico Oxford. Magneti pridejo na kovimo in so tako močni, da te kar preseneti ko jo želiš vzeti s tanka.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam Oxford, pa se mi dvigne tam med 120-140 kmh. Odvisno kako sem bil natančen pri pritrjevanju.

:blink:

Dvigne se mi torba. Da ne bo pomote. Poleti. zadrži jo na srečo trak okoli krmila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Vem da je o tem že veliko napisanega a me še vedno zanima najnovejše. :)

Kakšne gume naj kupim za mojega V-stromčka večino se vozim po cesti le malo gdaj zapeljem na makedam oz. od 9500km prevoženih ne vem če je bilo 40km makedama.

Gume sem mislil kupit pri panigazu pa me zanima, kje se jih da dobit najugodneje imate kakšne predloge?

Hvala vsem! :D

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Vem da je o tem že veliko napisanega a me še vedno zanima najnovejše. :)

Kakšne gume naj kupim za mojega V-stromčka večino se vozim po cesti le malo gdaj zapeljem na makedam oz. od 9500km prevoženih ne vem če je bilo 40km makedama.

Gume sem mislil kupit pri panigazu pa me zanima, kje se jih da dobit najugodneje imate kakšne predloge?

Hvala vsem! :D

Pozdravljen!

Tudi jaz se pridružujem vprašanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štromarji :OK:

Sem sam bil tudi pred odločitvijo katere gume bi izbral , pa sem se na malo posvetoval z drugimi - (bral forume po tujini- spraševal druge Stromaše ..) predlagali so mi vsi - še moj serviser , naj probam Bridgestone Beatlewing 501/502- katera me bo stala okoli 90 € sprednja in okoli 120€ zadnja . Sicer pa se bom pustil presenetiti. Original Bridgestone trialwing me je držal dobrih 12000 km , Pirelli Scorpion okoli 11000 , Metzeler Tourance pa še zdaj po 15000 km izgleda kar dobra.

Bolj me skrbi sprednja guma , ker ne vem če mu bo pasala - Pirelli je bil za sprednjo gumo bolj slaba odločitev , pa še trese mi jo pri 70 km/h - sedaj pa je napočil čas , da to malo prebekslamo .....itd .

Kako reportažo - test pa bomo že napisali ..ko bo tako daleč

Pa še nekaj - kar se popustov in gum tiče

Pri Motorjetu v Marboru imamo Štromarji poseben popust pri gumah Metzeler in Pirelli 30 % ... kar pa je zelo ugodno in super

Pa LP !! :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Gume(Bridgestone batlewing-so v samem vrhu po kvaliteti,samo Mishelin naj bi bile boljše) sem zamenjal pri vulkanizerju,na Materiji (cesta Kozina -Podgrad).Ima gume na zalogi.

Kolesa dol,zamenjava gum,balansiranje,kolesa nazaj gor(zategovanje matic z MOMENT ključem :OK: !)

Vse skupaj sem plačal 210€! :eek: :OK: :kva2:

LP!

Popravljeno . Popravil dvabatta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav v-stromovci :OK:

Zanima me katere tank torbe uporabljate, ker v-strom ima precej plastike okoli rezervoarja in na moji tank torbi magneti bolj slabo primejo oz. je potrebno torbo dodatno pritrditi z trakovi.

Sem imel enake težave z Hein-Gerickejevo univerzal tank torbo. Sedaj imam na tanku Bagsterjevo zaščito z pritrdilnimi mesti za bagster tank torbo. Tank torbe še nisem kupil. Glede na to, kako je narejena in pritrjena prevleka za tank, ne bi smel imeti nobenih težav s torbo. Slaba stran te rešitve je v tem, da te prvo stane pokrivalo za tank okrog 100€ in potem še torba okrog 100€. Dobra stran je v tem da imaš kovinsko površino tanka zaščiteno, da je torba dobro pritrjena in da je narejena tako, ta se dvigne na prednjih objemkah, ko je treba tankat ter da se hitro in brez težav v celoti sname. bagsterjeve torbe so tudi lično narejene. Skoraj tako kot oxfordke, ki pa tudi niso poceni.

Informacije dobiš na Bagster spletni strani in www.bagsterworld.de (stran je začasno nedosegljiva v trenutku, ko tole pišem).

Glede gum vam lahko KLV kaj več napiše o izkušnjah z Bridgestone Battle Wing gumami. V tistem kratkem času, ko sva se srečala, jih je zelo pohvalil. Glede na teste na internetu in dosedanje izkušnje z Trail Wingcami ter Michelinovimi Anakee gumami bodo moje naslednje Battle Wing ali Anakee, pač glede na ceno in možnosti dobave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel enake težave z Hein-Gerickejevo univerzal tank torbo. Sedaj imam na tanku Bagsterjevo zaščito z pritrdilnimi mesti za bagster tank torbo. Tank torbe še nisem kupil. Glede na to, kako je narejena in pritrjena prevleka za tank, ne bi smel imeti nobenih težav s torbo. Slaba stran te rešitve je v tem, da te prvo stane pokrivalo za tank okrog 100€ in potem še torba okrog 100€. Dobra stran je v tem da imaš kovinsko površino tanka zaščiteno, da je torba dobro pritrjena in da je narejena tako, ta se dvigne na prednjih objemkah, ko je treba tankat ter da se hitro in brez težav v celoti sname. bagsterjeve torbe so tudi lično narejene. Skoraj tako kot oxfordke, ki pa tudi niso poceni.

Informacije dobiš na Bagster spletni strani in www.bagsterworld.de (stran je začasno nedosegljiva v trenutku, ko tole pišem).

Glede gum vam lahko KLV kaj več napiše o izkušnjah z Bridgestone Battle Wing gumami. V tistem kratkem času, ko sva se srečala, jih je zelo pohvalil. Glede na teste na internetu in dosedanje izkušnje z Trail Wingcami ter Michelinovimi Anakee gumami bodo moje naslednje Battle Wing ali Anakee, pač glede na ceno in možnosti dobave.

Ja bagster produkti so OK. Sam sem dal predelati sedež štroma in zadeva je super. Gel v sedežu in rit je vseskozi kot nova.

Aky omenja dvigovanje tank torb, meni pa je med prazniki z motorja odfrčal ABC. Vedno mi je šlo na živce ustavljanje na cestninskih postajah in telovadba z rokavicami in denarjem, pa sem uporabil ABC. Najprej je žena z njim mahala na zadnjem sedežu pa so bile same težave, od tega, da ga ni prav obrnila, ko pa je bil končno prav obrnjen vseeno ni odpprlo, pa do tega, da se rampa odpre na ABC voznika, ki pride za tabo - pri tem je mene spustilo, voznik za mano, katerega ABC je bil uporabljen, pa je ostal za rampo. Ko sem želel zapustiti avtocesto pa problemi na postaji, saj po njihovi evidenci nisem vstopil ... Skratka odločim se zadevi narediti konec in nalepim drugi nosilček ABC-ja, ki sem ga prejel ob nakupu, na šipco, vstavim ABC in zadeva dela super. Rampe odpira kot za stavo. Od začetka spremljam ali lahko od tresljajev ABC pade z nosilca, pa ni bilo problema. Problem je nastopil malce drugje in sicer pri hitrosti 150 km/h že kar močno sesa zrak iza šipce zaradi česar je ABC švignil mimo moje glave v neznano. Res škoda pa tako lepo je delovalo. Že kupil novega in moram pogruntati kako ga pritrditi da ne bo težav. Povem pa zato, da se ne bo še kdo zeznil na isti način.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kaj pomaga, je tukaj nekaj moto-nosilcev. Sicer za italijansko verzijo ABC kartice, so pa gabariti precej podobni.

Stvar je givijeva..šele kasneje opazil - link

Kappa nosilec - link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, :yea1:

Uporabljam GIVI magnetno torbo ( dvodelno ), ki se res dobro prilega rezervoarju, treba je le pazit da je pritrjena naravnost in z njo nisem imel še nobenih problemov tudi pri večjih hitrostih. Seveda pa je potrebno pazit tud da so magneti oz. podlaga vedno čisti ker drugače je barva kar hitro poškodovana.

Glede gum pa sam uporabljam Dunlop Trail max 607 ( drugi komplet )in sem z njimi zadovoljen saj mi v primerjavi z originalnim kompletom Bridgstonk dajejo boljši občutek na cesti kar pa je popolnoma moj subjektiven pogled. Večinoma vozim po cesti, makadam le izjemoma. Z bridgstonkami sem naredil cca12000km, danlopke so trajale nekaj manj, sedaj drugi komplet pa gre tud proti koncu bomo videli...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kje dobit najbilj ugodno zascito za roke - rocke - plasticne za 650tko?? Je kdo ze kupoval, pa fino ce majo na zalogi:) thanks :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit najbilj ugodno zascito za roke - rocke - plasticne za 650tko?? Je kdo ze kupoval, pa fino ce majo na zalogi:) thanks :hmm:

Mislim , da če bi naročil ščitnike za roke za DL 1000 bi ti sigurno odgovarjali , cena zaščite čez ročke pa je bila cca. 10-15 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim , da če bi naročil ščitnike za roke za DL 1000 bi ti sigurno odgovarjali , cena zaščite čez ročke pa je bila cca. 10-15 €

U, to pa ni tko drago, kje pa lahko to dobis? Verjetno ne na suzuki servisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit najbilj ugodno zascito za roke - rocke - plasticne za 650tko?? Je kdo ze kupoval, pa fino ce majo na zalogi:) thanks :hmm:

V petek sem jih kupil v Nemčiji za 55 € original, pri Barboriču v Žužemberku pa so 80 €.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit najbilj ugodno zascito za roke - rocke - plasticne za 650tko?? Je kdo ze kupoval, pa fino ce majo na zalogi:) thanks :hmm:

Suzuki Avstrija pravi 50€ - link.

Sem pri zadnjem servisu spraševal pri Panigazu. Nimajo na zalogi, dobavijo po naročilu.

Aja, ko sem spraševal pred dvema letoma so mi rekli, da bi zaradi ščitnikov od 1000-ke moral menjati uteži, da ni vse čisto enako :huh:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki Avstrija pravi 50€ - link.

Sem pri zadnjem servisu spraševal pri Panigazu. Nimajo na zalogi, dobavijo po naročilu.

Aja, ko sem spraševal pred dvema letoma so mi rekli, da bi zaradi ščitnikov od 1000-ke moral menjati uteži, da ni vse čisto enako :huh:

To pomeni da obstajajo tudi za 650-ko zascite rock? Bom mal se ta teden povprasal naokoli, samo 80€ je pa kr mal huda za to plastiko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut za 650-ko obstajajo. Sem naknadno vgradil. Cena okol 55 ojrov. Drugač pa montažo prepust ljudem na servisu je kr dost zajebancije s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem jih kupil v Nemčiji za 55 € original, pri Barboriču v Žužemberku pa so 80 €.

LP, Robert

Za 650 v stroma -a je taka cena!

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!