Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

helouuuu :yea1:

lani junija sem kupla te plastične ščitnike ročk za mojga Zukija :wub: (650).

prišle so res okol 55-56 €.

Kupljeno pri Panigazu :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewl B) kolk natančn pa je tale prikazovalnik goriva?

Prikazovalnik goriva je toliko točen , kolikor mu ti vneseš podatke = koliko km narediš približno z enim tankom ....

Je pa zadeva zelo uporabna , ker ti pokaže vse možne črpalke v krogu par 10 kilometrov ..izbira je potem dosti lažja ..kje in kdaj boš tankal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni V-Stromovci!

Že nekaj mesecev sem ponosni lastnik V-Stroma. V višino merim 180 cm. Kot vsi ostali, ki merijo toliko ali več, imam tudi jaz težave z vetrobranskim steklom. Zato me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje z šipco na sliki?

post-14744-1182171550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav PHV

Kje pa si našel to slikco ??

Jaz že skozi razmišljam , da bi tole "originalno" zamenjal za manjšo ?

Sicer pa ima ta novi Vstrom 650 X nekaj podobnega kot je na slikci !

LP

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav PHV

Kje pa si našel to slikco ??

Jaz že skozi razmišljam , da bi tole "originalno" zamenjal za manjšo ?

Sicer pa ima ta novi Vstrom 650 X nekaj podobnega kot je na slikci !

LP

Zadevo prodaja Suzuki kot dodatno opremo. Jaz sem jo našel na www.suzuki.de. Možno jo je dobiti tudi pri nas. Nebi pa rad kupil mačka v žaklju, da si nebi potem :headbang:

LP, Vili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega tedna je moj V-strom bogatejši za tole zadevico. :wub:

Deluje zelo uredu!

l.p.

Zanimivo !!

DOBRO MESTO SI NAŠEL ZA ZUMOTA ! :naughty: :kva2:

Od kod pa ti ideja , da si ga namontiral tja ....... ?? :?

lp :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo !!

DOBRO MESTO SI NAŠEL ZA ZUMOTA ! :naughty: :kva2:

Od kod pa ti ideja , da si ga namontiral tja ....... ?? :?

lp :yea1:

Na enem forumu sem zaledil fotografijo s takšno montažo. Je zelo dobra lokacija, ker je zumo vedno v tvojem vidnem polju in še trese ga ne preveč. Napajalni kabel se tud v celoti skrije v sprednjo masko. :worship:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phv in Renegade to sipco ima Igor ali IB iz hrvaškega foruma na svojem v-stromu in je zelo zadovoljen ker ima rad veter v čalado .pri nas jo še ni v prodaji lahko pa jo naročiš prek :worship: suzuki.de

Renegade sem ti reku da patentiraj svojo iznajdbo montiranja Zumota. :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha,

Moj vrli strom je začel to soboto nekaj srat. Cuka celo pri 4.500 rpm. Pod 3000 se ga sploh ne da vozit. Najprej sem mislil da sem natankal slab bencin, vendar se po drugem tanku ni nič spremenilo. Obrati v prostem teku so pa padli na cca 1.000, prej so bili na cca 1800. Pa občutno več je požrl v zadnjih dveh tankih. Ma kdo podobne izkušnje?? Dons gre na servis pa da vidmo. V četrtek pa v dolomite če ga bodo zrihtal.

Hvala za vse info.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali ima kdo kašne informacije oz. izkušnje o uvozu motorjev iz Nemčije ali Italije!?

Sem pregledal skoraj cel forum pa nič kaj ne najdem na to temo!?

Gledam, iščem in se zanimam za tdm900 ali v-strom1000 pa ne vem koliko je glih varno iti v tujino po te zadeve! Pri nas pa je trenutno ponudba za te motorje po ceni okoli 5.000 EUR bolj švoh!

Hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav štromarji !

Prebral sem vso to vašo zadevo pa mi je ta motor zelo ratal všeč.Kolikor pišete s tem motorjem ni težav in bi vbodel kar novega.

Pregledal sem vse ponudbe uradnih in "sivih" uvoznikov in je pri sivih uvoznikih za skoraj 500E evrov cenejši. Sedaj me zanima če

je kdo kupil nov motor pri recimo Iglu, kako je z garancijo in servisom, ali lahko ta motor potem servisiram tudi pri uradnem serviserju?

Prebral sem tudi ves post o sivih uvoznikih ,napisanega je veliko ampak mi na koncu ni bilo nič jasno.

Prosim če mi posredujete vaše izkušnje in predloge.

Zahvaljujem se za vaše odgovore že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav štromarji !

Prebral sem vso to vašo zadevo pa mi je ta motor zelo ratal všeč.Kolikor pišete s tem motorjem ni težav in bi vbodel kar novega.

Pregledal sem vse ponudbe uradnih in "sivih" uvoznikov in je pri sivih uvoznikih za skoraj 500E evrov cenejši. Sedaj me zanima če

je kdo kupil nov motor pri recimo Iglu, kako je z garancijo in servisom, ali lahko ta motor potem servisiram tudi pri uradnem serviserju?

Prebral sem tudi ves post o sivih uvoznikih ,napisanega je veliko ampak mi na koncu ni bilo nič jasno.

Prosim če mi posredujete vaše izkušnje in predloge.

Zahvaljujem se za vaše odgovore že vnaprej.

Pozdravljeni !

Moje osebno mnenje je to , da je bolje plačati tistih 500€ pri uradnih in pooblaščenih prodajalcih več , kot pa potem imeti sitnosti , ko bi hotel uveljavljati kakšno garancijo ali kaj podobnega .

Verjetno obstoja nekdo , ki je imel že slabe izkušnje z "sivimi" uvozniki ....

LP !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je pri uradnem prodajalcu težil toliko časa da so mu ga prodali za tako ceno kot je pri sivih uvoznikih s tem da je dobil še pokrivalo za zadnji sedež :)

Tko da najbolš da greš do uradnega pa mu poveš da je cena tam taka in če ti ga dajo za tisto ceno ga boš uzel drugače pa greš drugam :)

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor dobiš zdaj v jesen ceneje vsaj 5% sploh,če imaš denar-gotovino.Nikakor pa nekupuj pri nekem sivem uvozniku noben uradni serviser ti ga nebo rad serviseral,če bo pa kakšno garancijsko popravilo,ti garantiram,da neboš nikoli več kupil pri črnem uvozniku OK. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha,

Moj vrli strom je začel to soboto nekaj srat. Cuka celo pri 4.500 rpm. Pod 3000 se ga sploh ne da vozit. Najprej sem mislil da sem natankal slab bencin, vendar se po drugem tanku ni nič spremenilo. Obrati v prostem teku so pa padli na cca 1.000, prej so bili na cca 1800. Pa občutno več je požrl v zadnjih dveh tankih. Ma kdo podobne izkušnje?? Dons gre na servis pa da vidmo. V četrtek pa v dolomite če ga bodo zrihtal.

Hvala za vse info.

LP

Ali si bil na servisu? So uredili zadevo? Tudi meni je začel malce nagajati. Na turi na morje in nazaj mi je cca 4 x crknil pri nsikih obratih v križišču in 6 x kihnil skozi auspuh. Ni kot pri tebi, vendar je gradient v porastu kar me skrbi. lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil na servisu? So uredili zadevo? Tudi meni je začel malce nagajati. Na turi na morje in nazaj mi je cca 4 x crknil pri nsikih obratih v križišču in 6 x kihnil skozi auspuh. Ni kot pri tebi, vendar je gradient v porastu kar me skrbi. lp igor

Bil na servisu pri Panigazu (Hvala za hitro dobavo senzorja!!). Problem je bil da sem nekje odbil senzor za spuščeno stransko stojalo in mi je prekinjal užig. Zamenjal so mi senzor, sam še zmeraj mal trokira. Sploh ne vem kam bi ga peljal da ga enkrat že prav naštelajo da ne bo več kazal teh simptomov. Vsakič namreč ko mi ga štelajo je rezultat višja poraba goriva. Glažar ima baje porihtanga "u nulo".

Glažar,

Zaupaj nam gdo ti ga je naštelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, kakor jaz vem je Glažarju zrihtal mašino prijatelj iz ZG, ki to počne iz hobija.

Popravljeno . Popravil žrebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, kakor jaz vem je Glažarju zrihtal mašino prijatelj iz ZG, ki to počne iz hobija.

Vkolikor kdo koga najde, ki zna naše suze naštelat predlagam skupinski izlet k njemu. Če je to Zagreb zna biti prav luštno. Mislim pa, da mi je Glažar na zadnjem srečanju govoril, da so mu ga naštelali neki obiskovalci izven bivše juge s katerimi je skupaj potoval. Baje so imeli napravo za štelanje kar s sabo.

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni poznano je to mašina z vbrizgom in brez računalnika to nemore nihče pravilno nastavit sploh pa ne neki hobi mehanik pod kozolcemOK.Zato moj nasvet obrnite se kdor ima probleme na mehanika Barboriča v Žužemberku uradni serviser za suzukije. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni poznano je to mašina z vbrizgom in brez računalnika to nemore nihče pravilno nastavit sploh pa ne neki hobi mehanik pod kozolcemOK.Zato moj nasvet obrnite se kdor ima probleme na mehanika Barboriča v Žužemberku uradni serviser za suzukije. :worship:

ib u naše krajeve dolazi u augustu,a do tada uživajte u avanturi naših Istočnih prijatelja:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=23911

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!