Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

zanima me ,če je gdo menjal verigo na dl.65o,in kaj je dal gor?Sam imam did 525z oznako v8 pa me zanima ali je možno dobiti did 525z oznako 525vm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprašanje mam rad bi si kupo motor do 25kw in me zanima kaj je boljše suzuki DL650 v-strom ali yamaha xt660r? hvala za odgovore! lahko pišete tudi na privat!

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oba omenjena motorja boš moral dati blokado, saj imata tovarniško več kot 25kW. O tem kaj je boljše ti bo vsak povedal po svoje. Če boš kaj več povedal kako in za kaj nameravaš uporabljati motor, ti bomo lahko postregli s kakšno primerjavo. Še najbolje pa bi bilo, da oba motorja sam probaš, bodisi v trgovini, bodisi od kakšnega prijatelja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom se je nekaj govorilo o gretih ročkah na V Stromu. Tudi sam poskusil s tistimi, kupljenimi v Louisu (Saito) in nekako ne pašejo najbolje. Je kdo zmontiral kake druge oz. ali se je kdo potrudil z Saito?

Louisove Saito ročke sicer niso kaj prida (sprobal na TDM). Od treh stopenj zares grejejo samo na stopnji, ki naj bi se uporabljala le ob vklopu a naj bi se zaradi možnega pregretja nato ugasnila. Stopnja 1 in 2 sta bolj tako tako.

Kaj pa znižanje V Stroma? Se je že kdo ukvarjal s tem? Ima pri nas kak serviser na voljo kite za zniževanje (lowering kit)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je nekaj informacij glede zniževanja Stroma - link. Sam tega nisem počel in ne vem kako se obnese, sem pa prebral, da je treba potem fajn nastaviti vzmetenje, ker se ti lahko zgodi, da bo, zaradi znižanja zadnjega konca, zadnje kolo zadevalo ob vrh blatnika.

Kit za zniževanje (dog bones) na na Ebay-u (VB) - link.

Nekaj se da narediti tudi z znižanim sedežem. A si to že poskusil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko kaj pade cena štromarčku na sezono? Gledam 650-tke 04 letnik od 4500€ naprej. A se bo dalo ta strojček kupit v jeseni za recimo 4000€? Je tut en 1000ccm za 4100€ ampak tist je bolj izjema.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še cene v tujini. Na Ebay-u imaš za 4500€ 650-ko, letnik 2006. Na moto.it je DL650 '04 - 3200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima, katere znamke imam na voljo pri izbiri izpuha za V-strom 650?

Saj polega Remus-a nisem zasledil nobenega drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, katere znamke imam na voljo pri izbiri izpuha za V-strom 650?

Saj polega Remus-a nisem zasledil nobenega drugega...

Akrapovič je ziher za oba, za leo vince vem da je za DL1000 za 650 pa nisem ziher.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri akrapoviču ga ni!

ampak itak me zanimajo bolj drugi (cenejši) proizvajalci

Ja na youtube-u je pa krneki posnetkov z v-stromom in akrapotom zadi. Pa še 2 dni nazaj sem videl v živo stroma 1000 z dvema akrapotoma zadaj. Mogoče pa od kerga drugega motorja paše tut gor?

Ti priporočam (pa čeprav boš :topic: ) da greš pod moto dogodki in pod v-strom day vprašaš. ker tam je ful veliko stromarjev prisotnih, ki te teme ne spremljajo najbolj pogosto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapoviča za DL650 ni. Sandko, pogledaj malo nazaj in videl boš prispevek Drivermana, ki si je nabavil Wingsov izpuh. Lep, poceni a žal brez homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapoviča za DL650 ni. Sandko, pogledaj malo nazaj in videl boš prispevek Drivermana, ki si je nabavil Wingsov izpuh. Lep, poceni a žal brez homologacije.

Jaz sem čist zmeden zej. Kaj ima pa tale za en ror

?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam V-Strom 1000 in za vikend sva se s prijateljem odpeljala do Šibenika in med potjo sva si mal izmenjala motorja. Takoj sem ugotovil, da moja 1000ka velko bolj trese oz. so vibracije motorja večje, kar pri 650ki ni občutit. Potem sem še bolj spremljal in v vsaki brzini v min. in visokih obratih, da se stalno pojavlja enaka vibracija motorja (se ne spreminja z obrati). A ima kdo izkušnje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem čist zmeden zej. Kaj ima pa tale za en ror
?

Nič ti ni treba bit zmeden. Ta ror je res akrapovič. Več na PM.

WID

Predlagam, da pogledaš temo, kjer smo zbrani štromarji in kalevejevci iz cele slo in tujine in tam boš ziher našel rešitev za tvoj strom. Ta težava je znana, zadnji ki ima to napako odpravljeno je igor br, pa žrebec, ...............

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...913&st=1635 - v strom day

- druženje v međimurju

http://v-strom.com.hr/ - hrvaški v strom forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem čist zmeden zej. Kaj ima pa tale za en ror
?

Uradno Akrapovič ne dela izpuha za DL650. To pa ne pomeni, da se nanj ne da obesiti Slip-on lonca namenjenega npr. za SV650.

Sicer je pa vse na njihovi strani - link

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, katere znamke imam na voljo pri izbiri izpuha za V-strom 650?

Saj polega Remus-a nisem zasledil nobenega drugega...

Tudi sam se zanimal. Leo Vince za 650tko stane cca.600€. Cena je visoka ker menja izpuh v celoti, se pravi tudi krivine. Samo slip-on izvedbe od omenjenega proizvajalca, uradno ni.

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V katalogu dodatne opreme za v-stroma sem zasledil krajše zatemnjeno vetrobransko streklo.

Ve kdo kje bi se dalo tako šipco dobit ceneje?

Mogoče obstajajo še kakšni drugi aftermarket proizvajalci vetrobranskih stekel, poleg MRA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Sandko .... jaz jo imam in sem jo sprobaval nekaj mesecev , potem pa sem videl oz izkusil , da ta šipca ni glih bog ve kaj ...če se voziš nekje do 100 km/h bi še šlo , ko pa greš preko , pa je zadeva "slaba".. turbolenca okolii čelade je večja ..trpijo vratne mišice .... glavo ti bolj "meče" levo desno skratka jaz sem se potem raje odločil za originalno, ki mi nekako bolj odgovarja.

lp :yea1:

post-297-1211539466_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

P.S.: Če koga zanima? prodajam v-stroma (klikni v podpisu) :whistle:

Popravljeno . Popravil Sandko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Poglej še cene v tujini. Na Ebay-u imaš za 4500€ 650-ko, letnik 2006. Na moto.it je DL650 '04 - 3200€.

Jest sm svojo prodal pozimi za 4000€. Saj so cene pri nas kar navite, prodaja pa se za cene kot v EU. Torej ko vidis 650ko 04 letnik, ne daj vec kot 4000+100€, ce seveda je vse kot mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

imam problem z mojim stromom.

po nekaj kilometrih voznje se zgodi kot da bi mu zmanjkalo goriva,

ko pa stisnem in spustim sklopko pa je spet vse ok in gre kot mora.

stvar se med voznjo veckrat ponovi in je zelo moteca se posebaj pri

prehitevanju saj motor začne kar hitro izgubljati hitrost.

je ze kdo imel tak problem? kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!