Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Absolutno. Je udoben in prijazen do uporabnika.

Vidim, da tema spi. Pa vendarle, morda kdo prebira ta forum. Sem novi lastnik dl 650, pa me zanima, če je na vseh zadnja zavora zelo trda. Kr konkretno jo moraš pritisniti, da deluje. Ali so možne kake nastavitve, da je zadeva malo lahkotnejša.

SCARABEO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Štromarjem.

Sem novi lastnik V stroma 650A in imam nekaj vprašanj iz prve roke. Veliko potujem v dvoje in imam namen opremiti motor.

Nabavil bom stranske kovček Givi E 41, ker so precej veliki.

1.Ali ima sopotnica dovolj prostora za noge, ali so morda moteči pri sedenju?

2.Razmišljam še o nakupu centralnega stojala in bočnih zaščit. Ali je to zelo priporočljivo, kaj menite?

3.Zadnja zavora se mi zdi precej trda, ali se da kaj naredit, da je mehkejša - nežnejša?

SCARABEO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Štromarjem.

Sem novi lastnik V stroma 650A in imam nekaj vprašanj iz prve roke. Veliko potujem v dvoje in imam namen opremiti motor.

Nabavil bom stranske kovček Givi E 41, ker so precej veliki.

1.Ali ima sopotnica dovolj prostora za noge, ali so morda moteči pri sedenju?

2.Razmišljam še o nakupu centralnega stojala in bočnih zaščit. Ali je to zelo priporočljivo, kaj menite?

3.Zadnja zavora se mi zdi precej trda, ali se da kaj naredit, da je mehkejša - nežnejša?

SCARABEO

Bočna zaščita ta prva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil bom stranske kovček Givi E 41, ker so precej veliki.

1.Ali ima sopotnica dovolj prostora za noge, ali so morda moteči pri sedenju?

2.Razmišljam še o nakupu centralnega stojala in bočnih zaščit. Ali je to zelo priporočljivo, kaj menite?

Prostora je več kot dovolj, saj je nosilec narejen tako, da so kovčki precej nazaj. Če pa hočeš to probati, mi javi na PM (treba bo priti do Domžal).

Bočne zaščite ti bodo prihranile kakšno prasko, ko boš motor položil na tla. S centralnim stojalom lažje mažeš verigo in dosežeš večjo stabilnost, če ga postaviš na malce mehkejšo podlago.

Pa dobrodošel med štromarje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Friz, sem mislil, da bom vseeno dobil več mnenj. Pa vidim, da je zima naredila svoje.

Bočne zaščite ti bodo prihranile kakšno prasko, ko boš motor položil na tla. S centralnim stojalom lažje mažeš verigo in dosežeš večjo stabilnost, če ga postaviš na malce mehkejšo podlago.

Samo še to, kje se dajo te stvari dobiti najcenej?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem kupil bočne zaščite od Givija v TC-ju (cena je bila ok), centralno stojalo pa na tej povezavi. Če se dobro spomnim me je to stalo cca. 80+100€.

Teh stvari se ne splača naročati iz tujine, ker te poštnina kar nekaj stane.

E41 so zelo v redu...vsaj meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Štromarjem.

Sem novi lastnik V stroma 650A in imam nekaj vprašanj iz prve roke. Veliko potujem v dvoje in imam namen opremiti motor.

Nabavil bom stranske kovček Givi E 41, ker so precej veliki.

1.Ali ima sopotnica dovolj prostora za noge, ali so morda moteči pri sedenju?

2.Razmišljam še o nakupu centralnega stojala in bočnih zaščit. Ali je to zelo priporočljivo, kaj menite?

3.Zadnja zavora se mi zdi precej trda, ali se da kaj naredit, da je mehkejša - nežnejša?

SCARABEO

Dobrodošel med Štromarji

Kot ti je že Fritz napisal , ima sopotnica dovolj prostora pri sedenju - Z mojo imamva vse tri kufre , pa sploh ni problema - le navaditi se moraš . da is dosti širši kot ponavadi !

Centralno stojalo je skoraj nujno potrebno - poglej pri SW Motech pride okoli 100€

Bočne zaščite motorja so zelo dobre - če so malo višje . V naši družbi bi lahko rekel , da skoraj vsi uporabljamo Givijeve zaščite - ki so več kot dobre !

Če še rabiš kakšno informacijo mi lahko napišeš na PM - z veseljem ti bomo pomagali z nasveti ....izkušnjami ....

Pa še nekaj - več o dogajanju o naših aktivnosti boš našel v rubriki "moto dogodki - Vstrom day !!

LP

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram popraviti povezavo.

Centralno stojalo, ki sem ga pri tem možakarju dobil je bilo od SW Motecha in za isto ceno kot bi ga dobil v Louisu v Beljaku. Meni se pač ni dalo tja voziti samo po to stojalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Štromarjem.

Sem novi lastnik V stroma 650A in imam nekaj vprašanj iz prve roke. Veliko potujem v dvoje in imam namen opremiti motor.

Nabavil bom stranske kovček Givi E 41, ker so precej veliki.

1.Ali ima sopotnica dovolj prostora za noge, ali so morda moteči pri sedenju?

2.Razmišljam še o nakupu centralnega stojala in bočnih zaščit. Ali je to zelo priporočljivo, kaj menite?

3.Zadnja zavora se mi zdi precej trda, ali se da kaj naredit, da je mehkejša - nežnejša?

SCARABEO

Scarebeo 500?

vsi so ti napisali nekaj o prvem in drugem vprasanju, o tretjem pa nihce, zato ti bom jaz:)

popolnoma vse je vredu z zadnjo zavoro, samo nekaj km mores naredit pa nekaj krat zabremzat

in ne bo vec tovarniske obloge preko in bo tako zavora postala mehkejsa.

povem ti iz prve roke, saj sem si letos kupil novega v stroma in ko sem naredil 150m sem se tudi vstrasil in sel nazaj v trgovino,

pa so mi rekli, naj nekaj km prevozim in da je to cisto ok - zavorew trse in slabse primejo.

in res je bilo tako....

sem pac zacetnik tudi in se nimam izkusnej toliko :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povem ti iz prve roke, saj sem si letos kupil novega v stroma in ko sem naredil 150m sem se tudi vstrasil in sel nazaj v trgovino,

pa so mi rekli, naj nekaj km prevozim in da je to cisto ok - zavorew trse in slabse primejo. in res je bilo tako....

________________________________________________________________________________

____________________

Zmeraj kaj novega zvemo, zato se vsem zahvaljujem za kakšen nasvet. Zadeve glede nabave dodatne opreme se že kristalizirajo. Do pomladi je še kar nekaj časa, dokler pa že bom nabavil vse potrebno.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

še moj "piskrček".

Tudi jaz imam vse 3 kovčke in se soproga tudi enkrat ni pritožila - malce pazljivo pri "zajahanju", saj se gumice na zadnjih tačkah obrnejo.

Zaščito imam od Givija kot je Renegade napisal, imamo to verjetno večina - nabavil pri TC Motoshopu, kjer sem tudi nabavil centralno stojalo SW Motech.

Stojalo služi:

-večji stabilnosti (ko se otroci zvirajo na motorju :rolleyes: )

-zimovanju

-lažjem pakiranju kovčkov, ko so pripeti

-mazanju verige

-parkiranju, kjer ni prav dosti prostora

Veliko lepih km-jev želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej bom pa še jaz eno izstrelil: :D

A se sam meni zdi, ali velikega štromarja ne delajo več? Ali pa sem samo jaz slep ... v suzukijevem ceniku za leto 2008 ga ne najdem!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej bom pa še jaz eno izstrelil: :D

A se sam meni zdi, ali velikega štromarja ne delajo več? Ali pa sem samo jaz slep ... v suzukijevem ceniku za leto 2008 ga ne najdem!?

Ne izpolnuje novih evropskih pogojev glede izpuha plinov in ga tako ne morejo/smejo prodajat v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izpolnuje novih evropskih pogojev glede izpuha plinov in ga tako ne morejo/smejo prodajat v EU.

...baje bodo (so) zadevo poštimal in se v prodajo vrne v 2009!... :worship:

baje... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji ne jebejo EU-ja pa ga majo na ceniku!

Možno, da imajo še zaloge. Obstajala je tudi možnost odloga direktive za določen čas ali do odprodaje zalog, če je uvoznik za to zaprosil. Novih, z emisijskim razredom Euro 2 pa sigurno ni bilo več možno uvažati iz Japonske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, da ne izpolnjuje več zahtev glede izpuha,

izvedel v trgovini ko sem kupoval nov motor letos poleti,

saj sem med mnogimi gledal oba V Stroma, nazadnje se odločil za malega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo vsem skupaj, končno sem tud jest lastnik DL650, bočno zaščito od GIVI-ja sm že namontiral, ščitnike za roke še čakam, zanima me pa še ali ima kdo od vas kaj izkušenj z spodnjo zaščito motorja.

Tak bugspoiler kot je na DL1000 mi je ful všeč, vidu sm da obstaja tud nekej za 650 original od suzukija, ampak je cena 250e, men se zdi ful velik. Zanima me če je že kdo probal če paše ta zaščita od1000ke na 650ko, oziroma če je kdo to probal sam nardit, al pa če je kdo prpravlen posodet od 1000ke, al pa če ma kdo original od 650, da bi kalup neredu pa pol sam nrdim iz poliestra. TNX :)

Pa lep pozdrav usem skupej

Original od 650 pa lohk vidte tukej: http://motoland.si/

pod suzuki dodatna oprema.

evo priponke: post-15109-1229597961_thumb.jpg

post-15109-1229597976.jpg

Kdaj bo pomlad :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!