Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Pozdrav Vstrom-ari,

mene pa zanima, ali ima kdo kakšno mnenje v zvezi z gumami.

Na mopedu (Triumph Tiger 995i) imam sedaj komplet Michelin Anakee (150/70 17 in 110/80 19).

Prednja ima samo cca 3kkm in je ne bi rad sedaj zamenjal, zadaj pa bi namontiral Metzeler tourance EXP.

Ali bi ta kombinacija funkcionirala, ali ima kdo kakšen drug predlog oziroma izkušnje !? :?

(Saj vem, da ne spadam tu notri, samo imam enega Vstroma :worship: v garaži, pa si upam tudi tukaj kaj povprašat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ves, zakaj ne uporabis ustrezne teme ? -> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...hl=Triumph+955i (upam, da si se zmotil z 995i)

Oprosti, bom drugače povprašal.

Pozdrav Vstrom-ari,

mene pa zanima, ali ima kdo kakšno mnenje v zvezi z gumami.

Na mopedu Vstrom 650, imam sedaj komplet Michelin Anakee (150/70 17 in 110/80 19).

Prednja ima samo cca 3kkm in je ne bi rad sedaj zamenjal, zadaj pa bi namontiral Metzeler tourance EXP.

Ali bi ta kombinacija funkcionirala, ali ima kdo kakšen drug predlog oziroma izkušnje !? :whistle:

Za 995i pa sem se zapipkal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes:

Pozdrav Vstrom-ari,

mene pa zanima, ali ima kdo kakšno mnenje v zvezi z gumami.

Na mopedu (Triumph Tiger 995i) imam sedaj komplet Michelin Anakee (150/70 17 in 110/80 19).

Prednja ima samo cca 3kkm in je ne bi rad sedaj zamenjal, zadaj pa bi namontiral Metzeler tourance EXP.

Ali bi ta kombinacija funkcionirala, ali ima kdo kakšen drug predlog oziroma izkušnje !? :?

(Saj vem, da ne spadam tu notri, samo imam enega Vstroma :worship: v garaži, pa si upam tudi tukaj kaj povprašat)

Anakee ------------- super gume

vozil po Dolimitih z norci iz <Celja ,

da so se Italjanke

drle : "Trst je naš "

Samo ti vozi miško...

lp bb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje mišelinke so kar v redu. Na mojem mopedu imajo anakeejke 17kkm in so v zelo dobrem stanju. Ko jih izrabim jih bodo zamenjale navadne turance. So trše in bolje občutim kaj se dogaja na cesti. Kar piše po forumih imajo EXP edino napako.... naredil boš pol manj kilometrov kot na klasičnih (Anakee, Turance,...) pnevmatikah. Če imaš rad blato??? Prodajam gumi Metzeler Karoo- mal rabljeni, kot novi (mali oglasi).

Oprosti, bom drugače povprašal.

Pozdrav Vstrom-ari,

mene pa zanima, ali ima kdo kakšno mnenje v zvezi z gumami.

Na mopedu Vstrom 650, imam sedaj komplet Michelin Anakee (150/70 17 in 110/80 19).

Prednja ima samo cca 3kkm in je ne bi rad sedaj zamenjal, zadaj pa bi namontiral Metzeler tourance EXP.

Ali bi ta kombinacija funkcionirala, ali ima kdo kakšen drug predlog oziroma izkušnje !? :whistle:

Za 995i pa sem se zapipkal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje mišelinke so kar v redu. Na mojem mopedu imajo anakeejke 17kkm in so v zelo dobrem stanju. Ko jih izrabim jih bodo zamenjale navadne turance. So trše in bolje občutim kaj se dogaja na cesti. Kar piše po forumih imajo EXP edino napako.... naredil boš pol manj kilometrov kot na klasičnih (Anakee, Turance,...) pnevmatikah. Če imaš rad blato??? Prodajam gumi Metzeler Karoo- mal rabljeni, kot novi (mali oglasi).

Hvala za mnenje. Meni Anakee zadnja preživi cca 10kkm. Predvsem pa me zanima, kaj meniš na kombinacijo spredaj anakee, ker je še dobra za 10 kkm in Tourance zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika centralnega stojala iz Louisa, če morda koga zanima... stane pa 145 €

post-20690-1238236412_thumb.jpg

pa še V Stream v najvišji legi (v najnižji je ravno zgornji rob vetrobrana bil v višini pogleda in me je motilo)

post-20690-1238236454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika centralnega stojala iz Louisa, če morda koga zanima... stane pa 145 €

post-20690-1238236412_thumb.jpg

pa še V Stream v najvišji legi (v najnižji je ravno zgornji rob vetrobrana bil v višini pogleda in me je motilo)

post-20690-1238236454_thumb.jpg

Tudi mene zanima taksen vetrobran saj bi se rad izognil vetru.

Vem, nekdo bi lahko dal odgovor (vozi se z avtom in nebo pihalo) ampak ni to to. Imam namrec preklopno celado in vam povem da mi piha pod brado pa na celu pa sem poskusil ze marsikaj ampak pac pri preklopnih celadah moras vzeti to pihanje v zakup. Saj poleti pase sedaj pa se ne saj sem se kar mocno prehladil po prevozenih 150km v tem casu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima taksen vetrobran saj bi se rad izognil vetru.

Vem, nekdo bi lahko dal odgovor (vozi se z avtom in nebo pihalo) ampak ni to to. Imam namrec preklopno celado in vam povem da mi piha pod brado pa na celu pa sem poskusil ze marsikaj ampak pac pri preklopnih celadah moras vzeti to pihanje v zakup. Saj poleti pase sedaj pa se ne saj sem se kar mocno prehladil po prevozenih 150km v tem casu.

Kaj pa podkapa, ali ruta? Če to ne pomaga, pol pa si samo za v icubator :whistle: :krneki:

Tukaj pa še link na servicemanuale : KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hoj

Danes sem prišel z vožnje in ugotovil, da ne deluje zadnja stop lučka. Preveril sem vse žarilne nitke in svetijo - vse. Preveril sem tudi varovalke - vredu. Verjetno je kaka malenkost, ima kdo kako idejo, sicer je še v granciji in gre k mehaniku. Hvala.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil sem 460 km :naughty:

average speed 80 km/h, max speed 110 km/h.

post-20690-1240167319_thumb.jpg

natankal pa sem 19,5 L :worship:

(po novem tankam vsaj 98, ce ne 100 oktanskega)

torej bi lahko z enim tankom prebil mejo 500 km, saj je se bilo 2L bencina :OK:

gospodarska kriza, višje cene goriva, klimatske razmere,....nas prisilijo k uživanju pri manjši porabi - bodi eko, bodi počasen divjak, bodi uživač v skladu s pravili cpp, bodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo protislovja....

nekaj sekund nazaj sem vas nagovarjal k varčni vožnji,

sedaj pa vam pošiljam slike, kjer sem prišel skoraj do roba gume.

še bolj pa si nisem upal, saj sva bila pred tem na offroadu in sem se bal, da bi mi zdrsnilo.

no, saj verjetno je samo v glavi, da bi se še bolj nagnil, v resnici pa se ne bi...

prednja guma po blatnem offroadu in hitrem onroadu

post-20690-1240168198_thumb.jpg

in še zadnja, kjer se vidi ~1 cm, ki ga nisem sčistil pri vožnji skozi ovinke

post-20690-1240168188_thumb.jpg

občuten in viden napredek v vožnji, za kar sem potreboval cca 9000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika centralnega stojala iz Louisa, če morda koga zanima... stane pa 145 €

post-20690-1238236412_thumb.jpg

pa še V Stream v najvišji legi (v najnižji je ravno zgornji rob vetrobrana bil v višini pogleda in me je motilo)

post-20690-1238236454_thumb.jpg

lep pozdrav vsem,.... NUJNO POTREBUJEM centralno stojalo za stoma 1000,.... kaj mi lahko svetujete,...kje ga imajo,... ga ima morda kdo v garaže in ga ne rabi več???,... hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke ali louis, ca. € 110.-, ali tam nekje.

ce pa je denar dober............ kdo bi vedel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

moj DL650/08, z 2500 prevoženimi kilometri in ima en problem oz. me zanima naslednje... Pri ta črnem obroču za nastavitev zadnje vzmeti sem opazil nekaj olja. Prav tako je nekaj madežev tudi na auspohu (pod to ročko). Ali je možno, da mi ven teče olje in kaj v tem primeru narediti?

Hvala za odgovor,

LP, Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, kje za dober denar kupiti MRA Vario Touringscreen?

jaz jo imam...

vožena 1 sezono, brez praske

99.-

lp bb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jo imam...

vožena 1 sezono, brez praske

99.-

Ma, sem jo že pri Lojzu dobil.

Hvala vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vozim v Stroma bom tuakj postavil vprašanje...

kje je najšibkejša točka motorja, kjer začne najprej propadati - zaradi slabega/površnega vzdrževanja oz čiščenja?

prosim za lokacijo in če je morda zakomplicirano ali težko dostopno.... kako in s čim na tistem mestu sčistite in kasneje impregnirate?

skoraj vsi avtomobili, najprej zacnejo rjaveti pri zadnjih blatnikih, kjer je blatnik lepo zaokrožen, da se lahko nabira umazanija in se tudi ne opere, če greš v avtopralnico - pač je potrebno ročno odstraniti.

saj vem, da ni nic vecno, ampak cvetenja plocevine ali propad nekega drugega materiala, pa vseeno lahko omilim, je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, saj če jih je več mest, ki so izpostavljena umazaniji in zapostavljena med čiščenje, jih lahko več naštejete :)

ker vozim v Stroma bom tuakj postavil vprašanje...

kje je najšibkejša točka motorja, kjer začne najprej propadati - zaradi slabega/površnega vzdrževanja oz čiščenja?

prosim za lokacijo in če je morda zakomplicirano ali težko dostopno.... kako in s čim na tistem mestu sčistite in kasneje impregnirate?

skoraj vsi avtomobili, najprej zacnejo rjaveti pri zadnjih blatnikih, kjer je blatnik lepo zaokrožen, da se lahko nabira umazanija in se tudi ne opere, če greš v avtopralnico - pač je potrebno ročno odstraniti.

saj vem, da ni nic vecno, ampak cvetenja plocevine ali propad nekega drugega materiala, pa vseeno lahko omilim, je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Over Drive

6.a prestava

Predkratkim sem prodall V stroma 1000...

imam pa še nove :

-sprednje zav obloge

- zr. filter

- oljni filter

če kdo kupi - 30 % ceneje

lp bb

Zdravo,

prosim te, da mi sporočiš, koliko EUR hočeš za dele, ki jih prodajaš.

LP

igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

no tudi sam sem danes testiral 1000 in 650 kubičnega. Sprva ,preden sem sprobal še 650 sem bil trdno odločen ,da hočem imet 1000-ko. No potem mi prodajalec ponudi še njegovega za testno 650 ccm in morem rečt ,da sem bil zelo presenečen. Sploh ne gre slabo . Ok, čuti se ,da ima 1000 ccm več navora ,ampk vseeno.Po testih ,ki sem jih sedaj gledal je od 0-100 samo 1-2 sec razlike ,pri končni pa cca 15 km/h. BI pričakoval večjo razliko.

Zdaj kaj mene bega je to ,da voziva se večinoma dva in ali mi bo čez nekaj časa žal ,če vzamem 650 ccm? Govorim ,zaradi navora ,pospeškov v dvoje seveda itd...

Je pa res, da dobiš 2 ali 3 leta mlajšega za nekje isto ceno kot 1000-ko. MOgoče kakšni nasveti ,da se lažje odločim?

Še to. Pri obeh se malo sliši sklopka, ko laufa na mestu, ko stisnem ročko utihne. Je to povsem normalno?

Hvala za odg.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si v dilemi, kupi močnejšega. Jaz sem manjšega kupil predvsem zaradi ABS in cene. Drgač pa zadeva fajn lavfa, res pa je tudi, da močnejšega še nisem vozil.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!