Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

V strom ima oljni hladilnik in je vodno hlajen, če ima suhehi karter pa ne vem. Katera navodila imaš v mislih? V originalnih navodilih je servisni interval na 10k, v slovenskih na 6k. Na koncu koncev pa cena olja in filtra, še posebej če ju zamenjaš sam ni tako astronomsko visoka, da bi bilo nujno potrebno podaljševati servisni interval.

Original navodil sploh nimam imam samo slovenska. Zanimivo ,da je razlika v navodilih :hmm:

Servis bom dal naredit servis ,zaradi računa in štempla. Mam pa 12000 in ne 18000 kot sem napisal :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem stroma 1000 s pomankljivo opremo. Ker imam še 650 bi vse premontiral na 1000

Zanima me če kdo ve ali nosilci za stranske kufre pašejo iz 650 na 1000-ko.

Istočasno na tisočki ni ščitnikov motorja in jih isto nameravam prestavit.

Predvidevam, glede na to, da je vse več ali manj enako, da bi moralo oboje pasat na oba modela.

Mogoče kdo ve, da ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupoval nosilce za stranske kufre so me vprašali ali za 650 ali 1000?Baje ,da ne paše.

Za zaščito ne vem.Če ti ne paše ter boš imel namen prodat - kupim za pametno ceno :)

Lp

Popravljeno . Popravil BoštjanG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupoval nosilce za stranske kufre so me vprašali ali za 650 ali 1000?Baje ,da ne paše.

Za zaščito ne vem.Če ti ne paše ter boš imel namen prodat - kupim za pametno ceno :)

Lp

sporočim.

Upam da se motiš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Menda bom imel zanimivo ponudbo za lastnike 650-ke. Namreč imam v-stroma 1000 in bi ga želel zamenjati za v-strom 650!

Namen sem imel uporabljati motor vsakodnevno za vožnjo v službo, po mestu,... občasno kakšen daljši izlet. Pred nakupom sem preizkusil 650 in bil zelo zadovoljen nato mi je prijatelj ponudil 1000 v fantastičnem stanju in sem kupil brez misliti. Saj pravijo, da od viška glava ne boli rolleyes.gif Sedaj ugotavljam, da je za moje potrebe prezahteven motor. Sicer uživaški za iti na izlet s punco, vendar za prvotni namen prezahteven.

Torej, če je kdo interesiran naj se javi. Motori ma 3 kovčke kappa, in original zaščito motorja, plave barve, 10000 km in še original gume. Garancija velja do marca 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok svima....neki me več znaju a neki ne,uglavnom ja sam Sarinjo iz Umaga i vozim Stroma :yea1:

Fritz gotov ti je blatobran pa kad si u prolazu javi se a ako i ostale interesira evo koja slika...sorry što pišem na hrvatskom jer slovenski razumijem al neznam ga pisati ali znam da čete i vi mene razumjeti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok svima....neki me več znaju a neki ne,uglavnom ja sam Sarinjo iz Umaga i vozim Stroma :yea1:

Fritz gotov ti je blatobran pa kad si u prolazu javi se a ako i ostale interesira evo koja slika...sorry što pišem na hrvatskom jer slovenski razumijem al neznam ga pisati ali znam da čete i vi mene razumjeti... :D

Sarinjo, ti samo nalepi slike ali pa jih pošlji meni in bom to jaz naredil. Daj še kakšno sliko tvojega stroma, ker je precej specifičen in zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarinjo, ti samo nalepi slike ali pa jih pošlji meni in bom to jaz naredil. Daj še kakšno sliko tvojega stroma, ker je precej specifičen in zanimiv.

evo blatobran :winkiss:

post-25553-125347023503_thumb.jpg

post-25553-125347030536_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gle moj ti je več u komadima...malo ga dorađujem :whistle:

...došlo je vrijeme da uradim oklope full carbon a i satove moram ugurat od TL-R...ipak na njima piše brojka 300 :worship: ...al evo slika od prije...prije rastavljanja :OK:

post-25553-125347068749_thumb.jpg

post-25553-125347072086_thumb.jpg

post-25553-125347075507_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sarinjo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok Sarinjo...

vjerujem da postoji mogučnost nadogradnje takvog blatopbrana i za 1000 k7, ili??

:whistle:

€? :hmm:

postoji...bit če gotov i kalup i naruđbe u roku od 2 tjedna...vidio sam da si i na v-strom hr forumu a tamo se možeš pribilježiti za svoj primjerak ako si več odlučio...izgledom če biti identičan ovome na 650...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok Sarinjo...

vjerujem da postoji mogučnost nadogradnje takvog blatopbrana i za 1000 k7, ili??

whistle.gif

€? trance_19_hmm.gif

Kolikor se spomnim 55€ nepoštrihan. Če hočeš, se lahko zmeniš s Sarinjom in ti ga jaz poberem, ko bom šel po svojega, če ne boš sam hodil v Umag. Jaz bom dal potem to poštrihat plus še par delov z mojga štromčka. Barva? Itaq vseeno kakšna, samo da bo mat črna tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

tale blatnik je tam zaradi tega, da ne frči vse iz ceste v izpuh in "originalni blatnik" ali zaradi izgleda ali zaradi obojega (ali pa je kaj tretjega)?

Pa zanima me še, če bodo v prihodnosti na voljo še kakšni drugi deli? Samo tako, da vem na koga se obrniti potem, ko bo enkrat Štromček pri hiši.

Hvala in lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi se znebil bobnenja okoli čelade, naredil sem par poskusov in ugotovil, da če se vozim brez prednjega stekla je čelada tiho. Prav tako tiho je, če jo dvignem do kraja in se sklonim za par centimetrov.

Sem pred dilemo ali zamenjati vetrobransko steklo z enodelnim MRA touring ali z MRA vario-screen. Naj povem, da ne bi rad gledal skozi steklo.

Ali je možno, da gledaš pri MRA vario-screen preko te šipce na cesto, tok zraka pa se dvigne nad čelado - višje kot pa pri originalni šipi?

Ima morda kdo to šipco namontirano in bi bil pripravljen, da za kak kilometer zamenja motor, da probam zadevo?????

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipo toliko znižaj, da ti neha bobneti.

Šipo sem znižal do kraja, pa ni bilo večje razlike. Brez šipe je bilo zakon, me je pa zato veter v prsa nabijal, samo ni bilo preveč moteče.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ogled te teme tam nekje okrog 70-te strani: nekaj je bilo govora že tu: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=2164&st=1035 ali pa tu: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=2164&st=1050

drugače pa že kako stran pred tem.

Povzetek: odvisno od višine voznika, drugače se pa najbolj priporoča MRA vario screen

Lep večer še naprej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nabavil MRA vario screen, če pa ne bo bolje pa režemo šipco po centimetrih, dokler ne bo nehalo bobnet.

Bom sporočil občutke - sto ljudi sto čudi.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam MRA vario v srenjem položaju. Tok zraka mi dvigne nad čelado, vendar gledam čez šipo. Če šipo spustim v spodnji položaj pa dobim ves tok zraka v čelado. če si kje blizi Ljubljane, lahko pred nakupom probaš moj vario. Mene moti ker gledam čez šipo, še posebej kadar imam na čeladi spuščen sončni vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam MRA vario v srenjem položaju. Tok zraka mi dvigne nad čelado, vendar gledam čez šipo. Če šipo spustim v spodnji položaj pa dobim ves tok zraka v čelado. če si kje blizi Ljubljane, lahko pred nakupom probaš moj vario. Mene moti ker gledam čez šipo, še posebej kadar imam na čeladi spuščen sončni vizir.

Super, vreme ni tako slabo, da ne bi prišel malo v Ljubljano pogledat. Telefon imaš v profilu, seveda se bom najavil.

Mene moti ker gledam čez šipo, še posebej kadar imam na čeladi spuščen sončni vizir.

Ali morda to pomeni, da ga tudi prodajaš?

Ali mi lahko pošlješ na mail,kje bi se dobila? Ljubljane namreč ne poznam vredu, da malo prej poguglam. Pridem kmalu.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!