Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Ja, zamenjal sem DL650 za DL1000.

Saj se hecaš s takšnimi idejami, anede trance_16_dozingoff.gif

omg.. temu se reče "Tool Tube" .. uporabno ali za dodatno orodje, ali pa za kakšno jeklenko..

Če deluje komu kot fake izpuh, mi dol visi.. gre se za dodaten prostor.

Nisem spraševal po mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg.. temu se reče "Tool Tube" .. uporabno ali za dodatno orodje, ali pa za kakšno jeklenko..

Če deluje komu kot fake izpuh, mi dol visi.. gre se za dodaten prostor.

Nisem spraševal po mnenju.

Ej sorry, ampak ćisto brez veze. Če potrebuješ prostor dokupi kovček in to je to. Saj imaš nosilec montiran. Res ne vem zakaj bi s sabo vozil še poštni nabiralnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sorry, ampak ćisto brez veze. Če potrebuješ prostor dokupi kovček in to je to. Saj imaš nosilec montiran. Res ne vem zakaj bi s sabo vozil še poštni nabiralnik.

Spet, ne sprašujem za mnenje nekoga, ki tega nima..

Imam vse 3 kovčke. Še vedno menim da zna bit tako imenovan "pošni nabiralnik", priročen.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg.. temu se reče "Tool Tube" .. uporabno ali za dodatno orodje, ali pa za kakšno jeklenko..

Če deluje komu kot fake izpuh, mi dol visi.. gre se za dodaten prostor.

Nisem spraševal po mnenju.

Ne, ti si samo spraševal po tem, ali kdo to ima na kar je edini pravilni odgovor 'ja' ali 'ne', anede...

...si na javnem forumu, če tega še nisi opazil, zato je normalno, da je vsak post in vsaka izjava podvržena 'mnenjem'.

Tisti 'tool tube' bi lahko bil tudi 'tool box' kar bi še bolje izkoristilo prazen prostor za nosilcem kovčka. Je pa vsako pretiravanje z opremo na zadnjem koncu tudi pomikanje težišča motorja in spreminjanje njegovih voznih lastnosti.

Glede praktičnosti zadeve se mi ne zdi ravno najboljša rešitev nekaj kar ne moreš enostavno odstraniti z motorja kadar ne potrebuješ in kar je dostopno vsem nepridipravom.

Izvedbe so pa takšne in drugačne - tube1, tube2 in tool tube na ebay-u (primerov je dosti več).

Lahko se vedno najde nekdo, ki takšno rešitev 'res' potrebuje. Potem to pač narediš in imaš, ne glede na 'mnenja'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če si je kdo naredil kaj podobnega:

IMGP3644.jpg

lp

Kolega ki vozi BMW F650GS si je takšen tool tube naredil iz druge izpušne cevi, ki je pri GS-u neuporabljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadeva, čeprav na stromu zgledajo sami nosilci brez kovčkov čisto vredu, bi pa uporabil ta patent prej na motorju kateri je bolj športne izvedbe..

Razlika v ceni je tudi nekje 70-80 evrov. Malo preveč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrago!!! Pa še prav nič moteči niso ti "navadni" nosilci na štromu, plus tega varujejo motor, če slučajno pade.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni švoh zadeva..če bi ponovno kupoval kovčke in nosilce, bi se verjetno kar odločil za kaj takšnega saj tako stranska kovčka in stranska nosilca vsaj 3/4 vsega časa, ko uporabljam motor, ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

No, da malo spremenim temo. Da ne bo govora samo o kovčkih in turizmu. Navsezadnje je V-Strom tudi motor in se ga lahko tudi bolj športno uporablja. Celo presenetljiv je v tej smeri kadar mu dovolj zaupaš.

Torej, zanima me če ima kdo izkušnje z ugraditvijo dodatne elektronike (npr. powercommander, g-box,...) na stroma 650.

Sicer je draga zadeva, vendar bi morala izboljšati delovanje motorja preko celotnega režima obratov, dodati 2-3 "konje" ter nekaj navora. Na 650 ccm bi se to moralo še kako poznati. G-box pa naj bi bil namenjen izključitvi "euro" omejitev v različnih brzinah in imeti vendo na razpolago vse kar motor zmore.

Dobrodošli vsi komentarji. ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo govora samo o kovčkih in turizmu. Navsezadnje je V-Strom tudi motor in se ga lahko tudi bolj športno uporablja. Celo presenetljiv je v tej smeri kadar mu dovolj zaupaš.

Sašo, me veseli, da ti dobro služi in da ga spreminjaš in testiraš, tako kot želiš. Pogledal sem hrvaški V-strom forum vendar tudi tam nisem našel kakšnih zapisov lastnikov powercommanderjev ali česa podobnega. Forum pa ti priporočam, saj je namenjen izključno V-stromu in ima obilo informacij za ta motorin.

Sam sem danes opravil servis, dvignil zadnji konec (daljši dog-bones), zamenjal pnevmatike in ogledala ter naredil prvo pelo. Glede ogledal, ki so sedaj drugačna in na ekstenderjih lahko rečem, da se mi zdi, da je vrtinčenje zraka v predelu čelade popolnoma izginilo. Ker pa je šlo za prvo furo in je bilo kar nekaj drugih zaznav (pozitivnih :) ), ki so morda posledica dejstva, da se dolgo nisem vozil z motorjem, bi morda bilo najbolje, če bi to enkrat potestiral na kakšni furi tako, da bi z zamenjal z nekom, ki ima original ogledala in bi po kakšnih 30+ km lahko primerjala vtise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnika V-Stroma 650 A, kateri ima knjižico motorja v digitalni obliki v slovenskem ali angleškem jeziku, naprošam da mi le to posreduje na moj elektronski naslov mvrazi@gmail.com .

V primeru da je kdo pripravljen knjižico posodit za preskenirat ali zamenjat za nemško verzijo se priporočam trance_33_sleep.gif .

Popravljeno . Popravil mvrazi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za knjižico v slo. ali ang. jeziku se tudi jaz priporočam smile.gif

Hvala

LP

Pošljita mi mail - da vama pošljem Service manual v PDF formatu !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo iz Ljubljane ali bližnje okolice na V-stromu Givijevo ali Kappino vetrobransko steklo in bi ga bil pripravljen posoditi za nekaj kilometrov, da ne kupujem spet nekaj, s čimer ne bom zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler tourance exp?

Kje najceneje?

Če gledaš na avto net prodaja:

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=2615474 za 212 €

Če gledaš na bolho prodaja:

http://www.bolha.com/oglas383739684/akcija-pnevmatik-metzeler-tourance-exp za 215€

Na netu sem bral, da so naredili lansko leto jeseni novo gumo z oznako M. Naj bi bila 15% daljša življenska doba.

Če kdo kupuje ve naj mi prosim napiše kje bi dobil omenjene gume. Pri zgornjih dveh oglasih prodajalca odgovarjata da so to gume 2009 in brez oznake M?

hvala že v naprej

gustav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz pozdravljen. Hja, prve "fure" so vedno polne občutkov. Po kakšnem prevoženem km pa se lahko bolj na fino posvetiš motorju.

Si morda izmeril koliko so dog-bones dvignili zadek? Jaz sem jih naročil pri Louisu, kjer obljubljajo 30 mm dvig zadka, dejansko pa se je dvignil zgolj za 15 mm. Tako sem moral še vilice spustiti v križih za 15 mm, sedaj je res odzivena ciklistika.

No glede ogledal, jaz sem ohranil (zaenkrat) še original in lahko zamenjava za poizkušnjo. Sicer imam še original šipo in bo veter vrtinčil predvsem zaradi nje. Vario šipa je enkratna vendar estetsko je ne morem "prebaviti".

Ta teden bom naročil G-box, enega naprednejšega, kateri poleg premostitve euro predpisov ti tudi pokaže v kateri brzini voziš. Sicer cena je okoli 130 eur (ni malo) vendar kot sem bral na italianskih forumih naj bi pošteno izboljšalo vleko in praktično izničilo efekt "on-off".

Tisti ki razume italiansko je fantastičen in zelo bogat forum "v-strommers.it".

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler tourance exp?

Kje najceneje?

Če gledaš na avto net prodaja:

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=2615474 za 212 €

Če gledaš na bolho prodaja:

http://www.bolha.com/oglas383739684/akcija-pnevmatik-metzeler-tourance-exp za 215€

Na netu sem bral, da so naredili lansko leto jeseni novo gumo z oznako M. Naj bi bila 15% daljša življenska doba.

Če kdo kupuje ve naj mi prosim napiše kje bi dobil omenjene gume. Pri zgornjih dveh oglasih prodajalca odgovarjata da so to gume 2009 in brez oznake M?

hvala že v naprej

gustav

Najcenejše gume metzeler tourance EXP .sem jih zamenjal 6dni nazaj pridejo 190 euro, z montažo 210 euro če te zanima sporoči . Kar se gume tiče ti jo zelo priporočam to je moj že 4 komplet in sem zelo zadovoljen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav ekipi...svratio sam da vas malo vidim...drago mi je da ste na broju jer to znači da ste dobro...pozz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Sarinjo,

nič se ne pohvališ s svojo verzijo skidplate-a ala Motoagora pa bom to kar jaz naredil za tiste, ki tega niso videli na hrvaških straneh.

Sarinjo, hrvaški stromar ki se drugače ukvarja s predelavami, karbonom, plastikami in še čem, se je na željo več lastnikov malega stroma odločil narediti in tržiti zaščito motorja in hladilnika po vzoru Motoagore. Zadeva je pomembna predvsem za tiste, ki se radi zapeljejo na makadam ali teren, saj smo imeli že vsaj dva dokumentirana primera, ko je kamenček poškodoval stikalo stranskega stojala/noge in se je motor ustavil kar zna biti nerodno, če nimaš pravega orodja za popravilo in si kje bogu za hrbtom. Sarinjo ceni svoj izdelek na 150€, najdete pa ga v Umagu. Meni se zdi zadeva zelo dobro narejena, sem pa videl v živo njegove druge izdelke in fant res obvlada. Poleg te zaščite pa Sarinjo prodaja tudi športne spojlerčke za malega stroma, za lepši izgled in bolj cestno rabo. Če koga to zanima je najbolje da pobarate kar Sarinja preko hrvaškega v-strom foruma.

post-1019-12707224863_thumb.jpg

post-1019-127072249195_thumb.jpg

Original pa lahko vidite na strani Motoagore, kjer ga cenijo na 190 eurosongov brez poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler tourance exp?

Kje najceneje?

Če gledaš na avto net prodaja:

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=2615474 za 212 €

Če gledaš na bolho prodaja:

http://www.bolha.com/oglas383739684/akcija-pnevmatik-metzeler-tourance-exp za 215€

Na netu sem bral, da so naredili lansko leto jeseni novo gumo z oznako M. Naj bi bila 15% daljša življenska doba.

Če kdo kupuje ve naj mi prosim napiše kje bi dobil omenjene gume. Pri zgornjih dveh oglasih prodajalca odgovarjata da so to gume 2009 in brez oznake M?

hvala že v naprej

gustav

Tudi jaz jih imam na stromu. Fantastična guma!!! V mb sem lani plačal 205eur z montažo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz jih imam na stromu. Fantastična guma!!! V mb sem lani plačal 205eur z montažo.

LP

sem slišal ja. Zato sem se tudi odločil. Čakam Glažarja da mi odgovori kje jih je kupil.

se vidmo kej poleti.

gustav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!