Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Upam, da se še kdo kej razpiše glede te elektronike...tudi stabilizator izgleda zanimivo...

Mene pa zanima kje bi dobil najceneje bela stekla za smernike (KLV 05)?

Bele smernike sem jaz kupil pri Suzuki ODdar.(pokliči, predvidevam da so enaki kot pri klv)

Cena je slabih 6€/šipico - se pravi ca 24€

V vednost, žarnice oranžne so dražje (pri odarju) tako da sem jih kupil pri enem lokalnem avtodeli dilerju in so bile štiri mislm da 5€.

Đabe.

Izgled je lepši.

Btw: prej jih moraš naročiti. Ne rabiš plačevat nobenega avansa.

lp

gustav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj deanr

eno vprašanje....koliko pa te je stal ta špas pri Brumu...če seveda ni skrivnost....

Ojla,

Mehansko delo pri brumu je vzelo 270€ ampak je pa pregledal cel motor....ležaje, hidravliko sklopke, en kup vijakov je zamenu...antifriz...naštelal ventile..sinhroniziral eninspritz...pobral ven metuljčke.......v glavnem ko sem prišel k njemu je imel 4 liste A4 na katerih je bilo napisano vse kaj je pregledal...pol pa po 14-h dneh pa sem mu pelu še na Yoshi-box set-up to pa je nekak pri Brumu đabe...sem mu pa pustil enga Jegra :)

Je pa ta poseg vreden vsakeka €...še posebej zame ker sem kupil rabljen motor in ga je pregledal u nulo....tako vsaj veš kaj maš :)

LP deanr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo vozi na svojem motorju gume znamke METZELER MCE KAROO (T), če kdo mi prosim napiš kako se kaj bnesejo na terenu na asfaltu (v dežju), obraba, vodljivost, opremeljivost na gladtkem asfaltu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam na motorju nek Metzeler Steel Steel....ne vem kaj je to za ena guma ampak se dobro obnese. Primerjat res ne morem.

Kolikor sem pa s foruma razbral...pa pri Stromu s Tourance EXP nimaš kaj zgrešit....

Mene pa boljz zanima kake imate kaj izkušnje z LEOVINCE izpuhi? Morda kak formaš prodaja kak športni izpuh????

Gospa pravi:

Za Suzuki V-Strom 1000 ima Leo Vince 2 slip-ona (dušilci + vezna cev). Aluminjasta, ovalna, homologirana, z zaključno konično kapo. Cena za oba z DDV-jem je 560 €. Vendar homologacija velja za Suzuki!

Če se odločite za naročilo do konca junija vam odobrimo 20% popust.

http://www.leovince.com/en/catalog-suzuki/terminale_ovale_omologato_evolution_ii_passaggio_standard_v_strom_dl_1000_2002_2009/12622

Kaj menite vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo vozi na svojem motorju gume znamke METZELER MCE KAROO (T), če kdo mi prosim napiš kako se kaj bnesejo na terenu na asfaltu (v dežju), obraba, vodljivost, opremeljivost na gladtkem asfaltu...

Jih imam na ktm-u 950 adventure.

Ko sem imel samo sapredaj karoo/ zadaj pa orginal škorpijona sem vzil gumo od roba do roba, pa čeprav je štoplarca, zdaj ko pa imaš še zadjo pa upoštevam da sem za "štoplarcah" ampak še vedno se brez težav vozim. Guma s epo tereu vsaj zame dobro obnaša, razen po mokrem, v blatu v kakkšnem žlagu se pa zna profil hitro zapolnit. Kilometrina pa je po terenu med 4-5k km nekateri pa na dolge ture z njimi do 10k km, naprimer bambi jo je pobral v 3k km v mongoliji, tako da je vse odvisno od tebe. verjamem pa da zrži guma vse kar zmore tak motor, če ne druga pa boš imel več izkušenj po nakupu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res noben nima rora ali mnenja o roru...sej razumem, da so to bolj potovalni konjički...js bi mu pa vseeno rad dodal malo "karakterja".... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam na motorju nek Metzeler Steel Steel....ne vem kaj je to za ena guma ampak se dobro obnese. Primerjat res ne morem.

Kolikor sem pa s foruma razbral...pa pri Stromu s Tourance EXP nimaš kaj zgrešit....

Mene pa boljz zanima kake imate kaj izkušnje z LEOVINCE izpuhi? Morda kak formaš prodaja kak športni izpuh????

Gospa pravi:

Za Suzuki V-Strom 1000 ima Leo Vince 2 slip-ona (dušilci + vezna cev). Aluminjasta, ovalna, homologirana, z zaključno konično kapo. Cena za oba z DDV-jem je 560 €. Vendar homologacija velja za Suzuki!

Če se odločite za naročilo do konca junija vam odobrimo 20% popust.

http://www.leovince.com/en/catalog-suzuki/terminale_ovale_omologato_evolution_ii_passaggio_standard_v_strom_dl_1000_2002_2009/12622

Kaj menite vi?

http://www.motosvet.com/ads/izpuhi/izpis.php?cid=173

en prodaja rabljena arrow-a 350 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna kdo poiskat ta izpuh slike, karakteristike na netu? Na Arrow strani imajo samo za 650ccm...

Po drugi strani se pa sprašujem če ima smisel glede na to da cene ne misli spustiti pod 350€...nov leovine pa je 450€.

Ima kdo izkušnje in lahko primerja omenjena izpuha? Se toplo priporočam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki, vsi pišete Brum gor in Brum dol, mene pa zanima kje najdem tega Dr. Bruma? bi tud js pelal svojga lepotca mal pokazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam Arrow na svojem TLi - isti motor kot v-strom, zvok je super sam ni homologacije ker nimata niti nobenih številk gor. Tko da vzam raje tist kar lahko homologiraš da ne boš mel pol težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fritz hvala za owners manual

Ni za kaj :)

Pa še neki, vsi pišete Brum gor in Brum dol, mene pa zanima kje najdem tega Dr. Bruma? bi tud js pelal svojga lepotca mal pokazat.

Brumov mail je bil objavljen tukaj. Drugače ga pa najlažje najdeš na straneh http://v-strom.hr/index.php (registriraj se in se predstavi, če hočeš pisati poste, Brumu pa kar privat sporočilo pošlji).

Zavedaj se, da če gre za kak večji poseg ali servis in bo treba odpirati mašino, Brum zahteva, da se motor pusti vsaj en dan pri njemu zato se pripravi na možnost, da boš potreboval dodatni prevoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna kdo poiskat ta izpuh slike, karakteristike na netu? Na Arrow strani imajo samo za 650ccm...

Po drugi strani se pa sprašujem če ima smisel glede na to da cene ne misli spustiti pod 350€...nov leovine pa je 450€.

Ima kdo izkušnje in lahko primerja omenjena izpuha? Se toplo priporočam. :blush:

itak da nima smisla da kupuješ v tem primeru rabljena.

250 mu daš max. Pa seveda če so sploh za 1000. Če gledaš na arrow.it, res ni navedena možnost za dl1000. Poklič prodajalca pa ga vprašej kje ga je kupil, potem pa pokliči tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil ga je zraven motorja. Niti ni homologiran. Če bi ga dal za 250€ bi ga še vzel, samo pravi da je 350€ zadnja cena.

Novih Arrow-ov ne delajo več za 1000ccm...

Tudi vizualno se mi novi Leovince bolj dopade...

Pa če pravijo, da Leovince najboljše kopirajo Akrapoviće je že tudi to neka referenca. :lol1:

Edino na Akrapota sem še pozabil dati povpraševanje sam se bojim da bo vsaj 800€+...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer je dim, tam je ogenj :)

AKRAPOVIČ ZA MALEGA V STROMA ! ! !

post-20690-12769661742_thumb.jpg

copy-paste:

A friend of mine (who really want's this exhaust system) saw this on the Akrapovic official site yesterday, and immediately called the factory.

They told him it should probably be available by the end of July

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

kupujem motocikel, verjetno se bomo odločil za V-Stroma, 650 za začetek.

Malce me vleče tudi na Hondo transalp 700, vendar mi je Suzuki nekako bolj všeč.

Sem prebral večino objav v tej temi, imam pa par vprašanj za izkušene med vami:

1. Kupil bom verjetno novo mašinco; kje (podjetje, motoshop) mi predlagate, da kupim motor?

2. Glede obleke, kakšno predlagate, usnjeno ali navadno?

3. Čelada, na kaj naj pazim pri nakupu? Rad bi kupil najboljšo kvaliteto, kaj predlagate prosim?

Super forum, super druščina, me veseli, da sem vas našel. :)

Hvala za odgovore.

LP

edi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

kupujem motocikel, verjetno se bomo odločil za V-Stroma, 650 za začetek.

Malce me vleče tudi na Hondo transalp 700, vendar mi je Suzuki nekako bolj všeč.

Sem prebral večino objav v tej temi, imam pa par vprašanj za izkušene med vami:

1. Kupil bom verjetno novo mašinco; kje (podjetje, motoshop) mi predlagate, da kupim motor?

2. Glede obleke, kakšno predlagate, usnjeno ali navadno?

3. Čelada, na kaj naj pazim pri nakupu? Rad bi kupil najboljšo kvaliteto, kaj predlagate prosim?

Super forum, super druščina, me veseli, da sem vas našel. :)

Hvala za odgovore.

LP

edi

1. Kupi kjer je najceneje in da ima garancijo.

2. Obleka, zame je vredu sam da ima čimveč zračnikov.

3. Lepo ti mora sesti na glavo in ne sme te tiščati no pa plesat tudi ne, na glavi jo imej kar nekaj časa - firma ni najbolj pomembna.

Ja pa če se boš veliko vozil je zaželjen pinlok, zame so antifog premazi slabi. Tako je moje mnenje.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Hvala za odgovore.

LP

edi

1. Tako kot ti je Scarabeo napisal..pokliči vse, pogajaj se za ceno in jo poskusi čimbolj znižati ali dobiti še kaj opreme v račun (Givi Maxia top-case ali kaj podobnega je skoraj standard na Stromu). Je pa nekaj tudi odvisno od tega, kako in v kakšnem času boš plačal motor. ABS je zelo priporočljiv.

2. Usnje je načeloma boljše in predvsem daje boljšo zaščito. Cordura/tekstil sta bolj praktična in potovalno naravnana. Sam imam komplet Cordure z Gore-tex-om in lažji, letni komplet z dobrim zračenjem in minimalno zaščito, za poletne vožnje po okolici.

3. Pazi na to, da ti dobro sede, da se boš v njej dobro počutil tudi po tem, ko jo boš imel na glavi cel dan. Integralke imajo najboljšo zaščito in udobje, preklopne pa so praktične in dokaj pogoste med stromarji. Pri firmah kot so Schuberth, Arai in Shoei težko zgrešiš a so cene zasoljene. Nolan ima dobre čelade in najboljšo podporo v Sloveniji (pa tudi najbolj tečno reklamo na motosvetu whistle.gif ) za ostale pa se splača prebrat kakšne teste, ki jih je dovolj na netu saj se najdejo posamezni modeli katerih razmerje cena/kvaliteta je zelo dobro.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut razmišljam o menjavi čelade... Bo kdo priporočal kako zelo dobro po ugodni ceni... Nolan dobro poznam...

Rang x-lite...

Lahko kdo kak popust kje dobi...dobi za... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume imam nekje na polovici, pa ne vem, če bodo zdžale potepanje po Dalmaciji. A je že kdo od vas menjal gume kje na relaciji Dubrovnik - Zadar?

Mogoče ima kdo kake informacije kje se dajo dobit nove gume na omenjeni relaciji. Imam Metzeler EXP.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume imam nekje na polovici, pa ne vem, če bodo zdžale potepanje po Dalmaciji. A je že kdo od vas menjal gume kje na relaciji Dubrovnik - Zadar?

Mogoče ima kdo kake informacije kje se dajo dobit nove gume na omenjeni relaciji. Imam Metzeler EXP.

Scarabeo

koliko km si prevozil, da imas gume na polovici?

7000 do 10.000 km?

torej... jih po dalmaciji najbrž ne boš naredil vsaj 5000 km, da bi si jih moral nujno menjati pred odhodom.

ne vidim potrebe... še posebej, če se boš potepal po suhem.

po mokrem primorskem asfaltu pa tako moreš z vsako gumo paziti - novo, staro, malo ali zelo obrabljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko km si prevozil, da imas gume na polovici?

7000 do 10.000 km?

torej... jih po dalmaciji najbrž ne boš naredil vsaj 5000 km, da bi si jih moral nujno menjati pred odhodom.

ne vidim potrebe... še posebej, če se boš potepal po suhem.

po mokrem primorskem asfaltu pa tako moreš z vsako gumo paziti - novo, staro, malo ali zelo obrabljeno.

Mislim, da sem že prevozil kakih 9000km. Škoda, da zamenjam gumo, ker je še kr za nekaj par tisoč km. Včasih se gume proti koncu hitreje rabijo, pa da me ne bi kaj presenetilo. Po km bi sodil, da so že preko polovice.

Na hr forumu so mi potrdili, da ni problema in so navedli Dubrovnik in Split. V 18 dneh pa bo padlo veliko km, zato bolje vedeti kje imajo kaj.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!