Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Tudi sam imam veliko težav z vizirjem. Probal sem že vse možne nastavitve in ne najdem dobre. Ali mi trese glavo da se ne da vozit več kot 110 ali pa je čelada zelo glasna :evilgrin: . Sedaj me pa zanima če morda ima kdo podatek , da bi se dalo vizir probati predno se ga kupi, ker nebi rad nekaj kupil potem pa nič boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali obstoja možnost da se srečava :kava: in pogledam v živo ........

Žal ne, je motor trenutno razbit in na popravilu. Dante ima identična ogledala.

Meni malce višji MRA vario-touring vizir ni rešil težav z zračnim tokom, ki me je klofutal po čeladi..po menjavi ogledal tega problema več ni bilo. Čelada je preklopna Shoei Multitec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne, je motor trenutno razbit in na popravilu. Dante ima identična ogledala.

Meni malce višji MRA vario-touring vizir ni rešil težav z zračnim tokom, ki me je klofutal po čeladi..po menjavi ogledal tega problema več ni bilo. Čelada je preklopna Shoei Multitec.

kje pa si nabavil ogledadala in katera. Koliko so stala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si nabavil ogledadala in katera. Koliko so stala

Vse piše na tisti povezavi, ki sem jo prilepil k postu zgoraj. Dobra alternativa so tudi ogledala Aprilie Dorsoduro, katerih par stane okrog 45€, dobijo v Avtotriglavu LJ ali MB in imajo isti navoj kot stromova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

a je kdo že kaj raziskoval na področju zamenjava orginalnih aluminjastih platišč z platišči z špriklami!

zaradi večje trdnosti in lepšega izgleda me zanima ta opcija.

hvala za informacije, lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume priporočate za v-stroma 650, road smart ali trail atteck ali kaj boljšega.

jaz imam michelin anakee, odlična guma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam michelin anakee, odlična guma

tudi jaz vozim anakee 2 in sem super zadovoljen. Na asfaltu drži, v mokrem tudi pa na makadamu naščijem vsakega gs-a za malo malco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume priporočate za v-stroma 650, road smart ali trail atteck ali kaj boljšega.

Road smart ti odsvetujem...sicer je res, da guma drži in lahko brez večjih problemov do stopalke nagneš in ne zdrsne, ampak tresejo kar pa je zeeeloooo moteče...sem s parimi govoril in so na stromih imeli isto težavo (sprednja trese), kar kvari užitek v vožnji! Sam komaj čakam da jih znucam in zamenjam, ker mi grejo že pošteno na živce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Road smart ti odsvetujem...sicer je res, da guma drži in lahko brez večjih problemov do stopalke nagneš in ne zdrsne, ampak tresejo kar pa je zeeeloooo moteče...sem s parimi govoril in so na stromih imeli isto težavo (sprednja trese), kar kvari užitek v vožnji! Sam komaj čakam da jih znucam in zamenjam, ker mi grejo že pošteno na živce...

Katere bodo pa naslednje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Trenutno delam izpit za A2 kategorijo pa me zanima, ali kdo ve se da v strom 650 blokirat na 35 kw in ali je to dobro za motor ali ne??..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se blokirat, vpliva na motor pa naj ne bi bilo. Za ceno in ostale detajle vprašaj pri najbližjem trgovcu.

Lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere bodo pa naslednje?

Naslednje mam v mislih continental road attack ali pa trail attack....baje da se super obnesejo tako na cesti kot izven ceste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje mam v mislih continental road attack ali pa trail attack....baje da se super obnesejo tako na cesti kot izven ceste....

Kaj pa Anakee II Michelin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Anakee II Michelin?

Anakee 2 je dobra guma, kar je bilo vsaj 10x napisano. Ima pa tudi vsaka 'dobra' pnevmatika svoje prednosti in pomanjkljivosti, ko jih primerjaš z drugimi 'dobrimi' pnevmatikami. Osebno mislim, da je Anakee, na splošno, najbolj uravnotežena pnevmatika za pretežno cestno in delno izven-cestno rabo (oprijem na suhem-mokrem, vodljivost, trajnost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anakee 2 je dobra guma, kar je bilo vsaj 10x napisano. Ima pa tudi vsaka 'dobra' pnevmatika svoje prednosti in pomanjkljivosti, ko jih primerjaš z drugimi 'dobrimi' pnevmatikami. Osebno mislim, da je Anakee, na splošno, najbolj uravnotežena pnevmatika za pretežno cestno in delno izven-cestno rabo (oprijem na suhem-mokrem, vodljivost, trajnost).

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov stromar, model 650 letnik 2006. Žal pa je motor uvožen iz Nemčije in nimam knjižice z navodili. Ali ima kdo PDF knjižice?

Hvala in LP

in kaj naj bi ta "žal" pomenil :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pač žaluje za knjižico... :)

Drugače pa sem v petek nataknil Pirelli scorpion trail baje bistveno boljša kot Conti trail attack... Zaenkrat same pohvale gumam ter prav tako vulkanizerstvu Širnik za topel sprejem in obsežno zalogo trail gum različnih proizvajalcev. Se j splačalo iti čez pol slovenije, če že druga ne zaardi bližnje Golice... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za minuse :glare:

pirelli scorpion sem imel pred leti gor in sem bil zadovoljen z njimi.se mi pa zdijo michelin boljše v dežju o pirelli-ja.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si nakazal za tole? Js bi tudi nekaj takega gor nataknil... Seg gledal Leovince pa mi cena ni bila pretirano všeč... Tako, da še vedno, če ima kdo kako dvocevko viška oz. mu je preglasna ponudbe na PM... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si nakazal za tole? Js bi tudi nekaj takega gor nataknil... Seg gledal Leovince pa mi cena ni bila pretirano všeč... Tako, da še vedno, če ima kdo kako dvocevko viška oz. mu je preglasna ponudbe na PM... :whistle:

imaš ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!