Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Prodam svojga Stromčka!!! :cry:

-metalic srebrne barve

-letnik 2009 ABS

-20300 km prevoženih

-nikoli vožen po terenu

-1.lastnik

-12 v vtilnica

-nosilec top casea

-redno servisiran

-potrjena servisna knjiga

-resnično kar se najbolj da ohranjen...nikoli na tleh

-vreden ogleda in nakupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa prodam stranske nosilce za kovčke od Touratecha....Na nosilcih je tud pripravljeno za "tooltube". Možno je dokupiti tudi Alposove kufre. Vse po zmerni ceni.

Za DL650, da ne pozabim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa prodam stranske nosilce za kovčke od Touratecha....Na nosilcih je tud pripravljeno za "tooltube". Možno je dokupiti tudi Alposove kufre. Vse po zmerni ceni.

Za DL650, da ne pozabim.

LP

a so kaj drugačni ti nosilci za litrco da vsi tolko povdarjate za kateri štrom so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej motorja sta čist ista razen kubikaže in izpuhov.jaz iščem sicer neke nosilce za stranske kufre, samo me zmeraj preseneti to omenjanje za kateri štrom so, kar nekako, ne vem mogoče se motim, ni logično.kakšna je pa cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosilci za dl 650 so drugačni od dl 1000, preverjeno! Že zaradi izpušnega lonca je pri dl 650 na eni strani drugačen odmik od "telesa" motorja (levi nosilec prema desnemu), in razlikuje se tudi pri vpetju nosilca na "telo" motorja. potrebna predelava nosilca, če nisi lih strojnika ti odsvetujem predelavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosilci za dl 650 so drugačni od dl 1000, preverjeno! Že zaradi izpušnega lonca je pri dl 650 na eni strani drugačen odmik od "telesa" motorja (levi nosilec prema desnemu), in razlikuje se tudi pri vpetju nosilca na "telo" motorja. potrebna predelava nosilca, če nisi lih strojnika ti odsvetujem predelavo

aha ok, hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: ŠTROMARJI :notworthy:

evo na tem linku si lahko ogledate prenovljeno verzijo Suzukija V-strom 650 URBAN X CROSSRUNNER

http://www.motoblog.it/post/31601/suzuki-urban-x-over-al-salone-di-francoforte-2012

je kar zanimiva zadeva !!

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.

zanima me kako je s porabo olja pri v stromih 1000

pijejo kaj olja.

ostale hibe?

neki sem bral o košari sklopke.kako je s te?

malo pije olje ma ni hudega, po polovici sezone dolij en deci.

sklopka se pač sliši kaj češ, kako šele Ducatijeva ropoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. deci če motor stoji... :D

Pri mojem je to 0,5l... Sklopka pa pri 50000km ropoče skor bolj kot Ducatijeva, tudi vibracije ostajajo, čeprav se je vrnil iz Brumovega servisa... Ampak z glušniki v ušesih je ta motor odličen kompromis vsega tako da dokler ni denarja za kakega GS, Multistrado 1200 bomo pač na tem užival... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo.. 0,5l na kolko km?

kakšnih drugih napak pol ni?!

se splača kupit ta motor al bi vi lastniki mogoče pogledali tudiza kakšnim

drugim?

predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje pač ni problem... samo tisti, ki pravi da mu ga spije 1dl na pol sezone se ne vozi veliko. Pač parkrat na leto malo pogledaš nivo olja pa je...

Za svoj denar boš dobil največ če si umisliš kakega V-Stroma (moje mnenje). Alternativ je pa veliko:

Honda Varadero, BMW GS, kake lažje endurce...

Tako, da če boš celoten forum Suzuki V-Strom prebral ti bo vse jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

theone5 se strinjam s tabo...bo kr malo več kot pol deci...meni je v celotni sezoni (do sedaj 9500 km) spil liter olja...Se mi ne zdi dosti za tako kilometrino, al se motim? Drugač motorček dela ko urca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sem bral o košari sklopke.kako je s te?

Odvisno od motorja do motorja, pri nekaterih so vibracije bolj izrazite, pri drugih manj. Ker pa gre za konstrukcijsko napako, postane to prej ali slej težava in ker cenejša rešitev mojstra iz Makedonije ni 100%, sem jaz košaro sklopke pred 10-imi dnevi poslal drugemu mojstru v Anglijo, ki ni imel reklamacij. S poštnino vred je ta špas 360€ zato res upam, da bo razlika drastična, o čem bom poročal, ko bo cel motor sestavljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od motorja do motorja, pri nekaterih so vibracije bolj izrazite, pri drugih manj. Ker pa gre za konstrukcijsko napako, postane to prej ali slej težava in ker cenejša rešitev mojstra iz Makedonije ni 100%, sem jaz košaro sklopke pred 10-imi dnevi poslal drugemu mojstru v Anglijo, ki ni imel reklamacij. S poštnino vred je ta špas 360€ zato res upam, da bo razlika drastična, o čem bom poročal, ko bo cel motor sestavljen.

Tudi jaz imam Johnovo košaro na SV-ju in razlika JE drastična. Jaz sem za relativno ugodno ceno dobil malo rabljeno košaro iz USA, ki jo je prodajalec poslal direktno Johnu v UK, ta pa potem meni.

Tako imam svojo staro košaro še na voljo, da se najde kak mojster za predelavo v Sloveniji...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam Johnovo košaro na SV-ju in razlika JE drastična. Jaz sem za relativno ugodno ceno dobil malo rabljeno košaro iz USA, ki jo je prodajalec poslal direktno Johnu v UK, ta pa potem meni.

Tako imam svojo staro košaro še na voljo, da se najde kak mojster za predelavo v Sloveniji...

D.

Hvala za pomirjujoč odgovor. Moj strom je res imel nagravžne vibracije in zvok, med 3.000-4.000 obrati, zato resnično upam, da bo po tej modifikaciji to odpravljeno. To je bila do sedaj tudi edina resna zamera temu odličnemu dvovaljniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomirjujoč odgovor. Moj strom je res imel nagravžne vibracije in zvok, med 3.000-4.000 obrati, zato resnično upam, da bo po tej modifikaciji to odpravljeno. To je bila do sedaj tudi edina resna zamera temu odličnemu dvovaljniku.

Kolko pa imaš kilometrov?

Moj ima 100k km, kolega pa ima SV-ja istega letnika s cca. pol manj. Pred predelavo košare je moj bil 'ropotulja' v primerjavi z njegovim, zdaj pa je ravno obratno. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa imaš kilometrov?

Moj ima 100k km, kolega pa ima SV-ja istega letnika s cca. pol manj. Pred predelavo košare je moj bil 'ropotulja' v primerjavi z njegovim, zdaj pa je ravno obratno. ;)

D.

24.000km vendar je bil moj negativna izjema med večino stromov, saj je simptome kazal že pri relativno malo prevoženih kilometrih. No, glede na to, da jo je sprednji konec skupil v nesreči in da je bil na vrsti veliki servis, sem k celotnemu seznamu popravil dodal še to in če bo vse kot sem načrtoval, bi moral dobiti ven skoraj nov motor :)

Kolikor vem, John na njegovo delo še ni imel reklamacij, zato upam, da bo moj V2 tresel kot I4 in delal kot V2 cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočam za izčrpno poročilo... Ker imam občutek, da bi tudi moja "ropotuljica" počasi rabila pri 55kkm obnovo košare. Je pa res, da se še nisme imel priložnosti peljati z "netresočim" stromom.. tako, da če je kak kandidat v bližini Celja, ki bi mi ga zaupal za kak krog se toplo priporočam... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa imaš kilometrov?

Moj ima 100k km, kolega pa ima SV-ja istega letnika s cca. pol manj. Pred predelavo košare je moj bil 'ropotulja' v primerjavi z njegovim, zdaj pa je ravno obratno. ;)

D.

A zda je pa moj naenkrat ropotulja??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zda je pa moj naenkrat ropotulja??? :P

:yes:

Je pa zato dooosti čistejši. ;)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da se še nisme imel priložnosti peljati z "netresočim" stromom.. tako, da če je kak kandidat v bližini Celja, ki bi mi ga zaupal za kak krog se toplo priporočam... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočam za izčrpno poročilo... Ker imam občutek, da bi tudi moja "ropotuljica" počasi rabila pri 55kkm obnovo košare. Je pa res, da se še nisme imel priložnosti peljati z "netresočim" stromom.. tako, da če je kak kandidat v bližini Celja, ki bi mi ga zaupal za kak krog se toplo priporočam... :blush:

Celje ni tako daleč od Ljubljane. Če bo predelava uspešna, se lahko zmeniva še to sezono, če bo moped sestavljen preden pade sneg, ali pa na začetku naslednje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!