Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

:) Na V-stroma sem jih montiral takoj ko so bile originalne zrabljene.

Res pri hitrosti okrog 70 km/h rahlo trese volan,če ga izpustiš iz rok,vendar sem to opazil šele,ko so o tem govorili na forumu. :grim Mene ni motilo prav nič....Oprijem na suhem in :yea1: mokrem asfaltu je odličen,prav tako na slabem,zalivke ne motijo,vodljivost in nagibanje super, vožnja po avtocesti tudi,zaviranje brez ABS odlično.Uporabne so tudi za makadam,pozimi pa so neprecenjive,saj dobro držijo tudi okrog +5 st.tudi v dežju....Menim so trajale od 12.000 do 13.000 km,pa so imele še 2mm profila,ko sem jih zamenjal.Porabil sem jih kar 5 kompletov-z vsemi sem bil zadovoljen.Zdaj uporabljam bridgestone Bw 501/502,ker so mi laže dosegljive-so pa res za eno stopnjo boljše od Conti trail attack :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je kdo vozil oba stroma, 650 in literco (verjamem da je). Kakšni so občutki na literci nasproti 650? Kakšna je vodljivost in ali je moč na literci izrazito višja? Sam se že 2 leti odločam o nečem močnejše ampak vsakič, ko pride tako daleč, da bi prodal....cviknem :eek: , ker mi je vodlijvost in hvaležnost 650-ke legendarna :smoke: Pa še 1. lastnik sem in točno vem kaj se je z motorjem počelo....mi je pa prešvoh, to pa moram priznat... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je kdo vozil oba stroma, 650 in literco (verjamem da je). Kakšni so občutki na literci nasproti 650? Kakšna je vodljivost in ali je moč na literci izrazito višja? Sam se že 2 leti odločam o nečem močnejše ampak vsakič, ko pride tako daleč, da bi prodal....cviknem :eek: , ker mi je vodlijvost in hvaležnost 650-ke legendarna :smoke: Pa še 1. lastnik sem in točno vem kaj se je z motorjem počelo....mi je pa prešvoh, to pa moram priznat... :(

Občasno vozim enega in grdrugega, prednost velikega je moč, ki pa ja tako ali tako premala da bi me zadovolila. Majhen pa z svojo usklajenostjo prepriča na celi črti, pa še moči ne pričakujem toliko kot za tisočaka. Sam bi se odločil za 650...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam za prodat Arrow izpuhe za DL-1000 več ba PM

Popravljeno . Popravil djfelix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše gume kompromis dinamična vožnja vs. obraba so Pirelli Scorpion... Tu nimate kaj zgrešiti... bistveno boljše kot Trail Attack...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj glas gre za michelin anakee ... lepa vožnja - asfalt :yes: po mkdamu pa nimam pojma kako gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše gume kompromis dinamična vožnja vs. obraba so Pirelli Scorpion... Tu nimate kaj zgrešiti... bistveno boljše kot Trail Attack...

sem imel, res dobra guma.sedaj pa že kr nekaj časa Michelin Anakee in tudi zelo dobra guma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj glas gre za michelin anakee ... lepa vožnja - asfalt :yes: po mkdamu pa nimam pojma kako gre ...

Tudi po makadamu gre odlično :OK: .Jaz imam sedaj že drugi komplet in ne vidim smisla, da bi iskal kaj drugega. Do sedaj me niso še nikoli spravile v neobvladljivo situacijo. Razen, če sam ne pošnem neumnosti..... :kva1:

moj glas gre za michelin anakee ... lepa vožnja - asfalt :yes: po mkdamu pa nimam pojma kako gre ...

Tudi po makadamu gre odlično :OK: .Jaz imam sedaj že drugi komplet in ne vidim smisla, da bi iskal kaj drugega. Do sedaj me niso še nikoli spravile v neobvladljivo situacijo. Razen, če sam ne počnem neumnosti..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi po makadamu gre odlično :OK: .Jaz imam sedaj že drugi komplet in ne vidim smisla, da bi iskal kaj drugega. Do sedaj me niso še nikoli spravile v neobvladljivo situacijo. Razen, če sam ne pošnem neumnosti..... :kva1:

Tudi po makadamu gre odlično :OK: .Jaz imam sedaj že drugi komplet in ne vidim smisla, da bi iskal kaj drugega. Do sedaj me niso še nikoli spravile v neobvladljivo situacijo. Razen, če sam ne počnem neumnosti..... :kva1:

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš da še nisem gledal kolko sem naredil z njim.nisem ravno dolgoprogaš, no nekaj se pa nabere čez leto.jaz jih drugače kupim pri španu na Brezovici,montiram pa pri Panigazu recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Banda

K že tko na veliko debatirate o gumah in to o Michelinkah.

Za prodat imam komplet popolnoma novih Michelink Pilot

Road 3, dimenzij za naše motorje...pa kaka Varaderka bi

tud lahk not padla pa mogoče kak GS.....

Info lahko na PM....

post-26876-0-99730300-1333738958_thumb.jpg

post-26876-0-66991700-1333738978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ti tole na svojega ne montiraš?

Bom montiral nč bat...mam dva kompleta, ne sprašuj me zakaj ampak sem neki zajebu....

eden gre na mojo Suzy, eden je pa za prodajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cisco, no worry, to so dobre pnevmatike in bodo prej ali slej šle v prodajo. Za tistega, ki išče bolj cestno orientirano pnevmatiko lahko rečem le, če ta pnevmatika nadaljuje tradicijo Pilot Road 1 in 2, potem gre za zelo dobro sport-touring pnevmatiko. Do sedaj objavljeni testi na spletu to v glavnem potrjujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Banda

K že tko na veliko debatirate o gumah in to o Michelinkah.

Za prodat imam komplet popolnoma novih Michelink Pilot

Road 3, dimenzij za naše motorje...pa kaka Varaderka bi

tud lahk not padla pa mogoče kak GS.....

Info lahko na PM....

Zivjo.

Sem glih na tem, da bom mogu nove gume kupt pa me zanima kakšna je cena?

Drgač sem do zdej mel Dunlopke. Pa če makdo izkušnje z obema gumama nej mi prosim pove kera je boljša, al sta obe tam tam.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gume zrihtane, zdaj pa naslednja skrb - servis...pa me zanima zgolj informativno katero olje uporabljate za 650ko? Sam sem do sedaj uporabljal Silkolene mislim da comp 2 plus (nimam več embalaže da bi točno preveril), pa me zanima ali kdo predlaga kako boljšo/primerljivo/ugodnejšo alternativo in kje bi jo kupil? Sam se na olja ravno ne spoznam toliko :blush:

Za predloge se vnaprej zahvaljujem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gume zrihtane, zdaj pa naslednja skrb - servis...pa me zanima zgolj informativno katero olje uporabljate za 650ko? Sam sem do sedaj uporabljal Silkolene mislim da comp 2 plus (nimam več embalaže da bi točno preveril), pa me zanima ali kdo predlaga kako boljšo/primerljivo/ugodnejšo alternativo in kje bi jo kupil? Sam se na olja ravno ne spoznam toliko :blush:

Za predloge se vnaprej zahvaljujem :OK:

Olje Hein gericke ful sintetic 10 - 50, ceno preveri ampak je zelo ugodna. Mojemu ful paše in najmanj ga pokuri.

Če si iz MB se malo zapelji do Graza pa je.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa prodajam contitrailattack:

spredaj še 4 mm profila,

zadaj še 7mm profila,

saj mi je preveč cestno usmerjena pnevmatika.

trenutno imam karoo t namescene.

sem iz mb

vec info v pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že kakšna izkušnja več - ZA ali PROTI kompletu Trailmax TR 91?

Men so bilo o.k.. Prav veliko pa ne morm komentirat, ker sem prej vozil le z trailwing.....

Zdej sem pa dal gor Heidenau K76....Upam da bo tud kul.

Popravljeno . Popravil iced
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima že kdo MASSov izpuh? Mi ga je stric danes na moto boomu predstavil...zvok na posnetku se mi dopade in še zelo ugoden je....Je pa na posnetku V-strom (modri) z mariborsko registrsko...kdo tukaj mogoče? Kdo drug ima in lahko deli izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni ga je predstavil in ima hud glas :OK: ima ga @bobiboss...

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!