Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

mnenja

Upside-down vilice - dobro

Radialne zavore (predvsem boljše, upam) - dobro

Sedež, površina za top case, kljuke za obešanje kovčkov, barva feltn in pokrova cilindra in še kakšna malenkost - dobro

Maska (luč) - slabo

Nosilci tačk za sopotnika fiksno privarjeni na repni del konstrukcije - slabo

Ogledala - slabo

Majhen in dokaj špartanski taho/bord. computer - slabo

Suzuki še ni odkril LED luči in marjetica diskov - slabo

Izpuh - slabo

Gre seveda za moje subjektivno mnenje, vozil ga pa še nisem (a kdo sploh je ;) ). Pri mašini mi še ni uspelo ugotoviti kaj je novega. Baje ima nek elektronski sistem proti zdrsu in ABS. Če bo cenovno tako nizko, da bo skoraj konkuriral majhnemu Stromu in Hondi NC700, potem se bo še kaj prodajal, v nasprotnem pa si ne upam napovedovati nekega divjega uspeha. Škoda da so odstopili od osnove stare maske z jasno prepoznavnim in predvsem uporabnim dvojnim žarometom. Glede na to, d so precej pripomb na starega Stroma odpravili že v novi verziji malega Stroma, mi tale koncept deluje nekako kot nekaj kar sta en inženir in en dizajner naredila na hitrco, med kafe pavzo.

P.S.

Do svojih je treba biti najbolj kritičen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se kr strinjam, predvsem pri prepoznavnosti so zgrešili.morala bi V-stroma ostati ista z razliko ccm-jev.sicer je tole kot piše še koncept vendar ni to to, vsaj zame.pa tudi cena bo pomembna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda me tudi zanima, če so se končno naučili delati košaro sklopke tako kot se zagre, za razliko od polizdelka, ki smo ga morali pošiljati v Anglijo na predelavo, da bi potem mašina končno začela delovati tako kot bi morala. Kar je škoda, saj gre, v bistvu, za dobrega in hvaležnega V2.

A sem omenil kovinski tank in rjo? No, tudi na tem so, upam, kaj naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se motor dopade.

Kot je videti so izboljšali vzmetenje in zavore. Zadnji del okvirja, ki je iz cevnih profilov nekoliko spomija na GSa.

Motor je sicer izgubil svoj zaščitni znak (2 avspuha), vendar je na račun odstranitve enega lonca in znižanja drugega motor mnogo ožji če so na njem originalni kovčki. Rešitev vpetja kovčkov se mi zdi perfektna, saj je s tako ozkim motorjem prodiranje skozi mestno gnečo mnogo lažje!

Škoda ker niso pustili dvojni žaromet in ker sedež ni iz dveh delov.

Glede "kljuna" pa še nimam mnenja. Zaenkrat me spominja na Road runnerja (simpatično)

b0b9_1.JPG

Popravljeno . Popravil Lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno mi spredaj ni všeč.Me spominja na BMW. Auspuh mi pa deluje kot ena škatla- kr neki.

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo, tudi jaz se zanimam za "neoriginalni" izpuh za V Stroma 650. Vsaka uporabna info mi je dobrodošla .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, tudi jaz se zanimam za "neoriginalni" izpuh za V Stroma 650. Vsaka uporabna info mi je dobrodošla .

a je škoda besed al kako!!kaj več informacij pa ja lahko napišete, nov izpuh zaradi izgleda, zaradi zvoka, zaradi ....sam imam MASS izpuhe, homologirane seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga iščem za darilo za prijatelja, on skoz jamra da je motor pretih, (prej je vozil ktm lc4). kolk si pa dal za massa? lahko na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi si pa sam darilo kupil; prijatelj ima na TDM-ki gor tudi MASS izpuh in me je zastrupil- nad zvokom sem bil navdušen, glih prav robato se sliši. Original je res tih , uglajen ....Lahk tud men pošlješ na pm .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga iščem za darilo za prijatelja, on skoz jamra da je motor pretih, (prej je vozil ktm lc4). kolk si pa dal za massa? lahko na pm

za kateri motor in za cene povprašaj kar direkt na MASS oziroma Igorja, ker so cene različne glede na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš več možnosti, odvisno od debeline denarnice, če kupuješ sam, če pa bo darilo.... :notworthy:

za moje pojme je najboljša izbira dobljeno glede na vloženo Mass...

tud sam bi ga zlo rad nabavu,...v igri je sam še dedek mraz pol pa dobri ljudje gredo za eno leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ku.c...sem se takoj spomnu...tud deda mraz je že šel...jaz pa brez....

bo treba spet počakat do konc leta.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

po nekaj mesecih pridem na forum, pa vidim svoj motor (moder v strom) kot prezadnjo objavo :) :) :)

lepo, lepo,.. :)

ravno pred enim letom je sel na "stilsko" preobrazbo.

ko sem ga prevzel predelanega sem zelel testirati tudi brez dusilca,.... pa so bili policaji 30m vstran in so me ze tako cudno gledali - motorist sredi januarja.

nisem jih zelel vznemirjati tako, da sem skrivnostni zvok odkril ob naslednji voznji :)

nooorooo dobro, se posebej v tunelu, ko vozis 70km/h v 6pr in pospesujes na 140km/h :)

takoj imas levi pas prazen :)

boljse deluje kot sirena vozil na nujni voznji ;)d

Popravljeno . Popravil Strominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, 

ali ima kdo viška oziroma  na prodaj  "skidplato"- spodnjo zaščito   motorja za  malega Stroma?  Sarinjo  jih žal ne dela več  že kakšno leto, Motogora  mi je  tako ostala zadnja  varianta....Če ima kdo za prodat  bi bil  vesel  ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

ali ima kdo viška oziroma  na prodaj  "skidplato"- spodnjo zaščito   motorja za  malega Stroma?  Sarinjo  jih žal ne dela več  že kakšno leto, Motogora  mi je  tako ostala zadnja  varianta....Če ima kdo za prodat  bi bil  vesel  ......

 

Če si kje sposodiš original aluminijasto, ti odlijem karbonsko ;)..

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjal bi olje v 650 ,lani sem delal servis v sosednji Italiji in mi je dal noter olje BARDAHL XTC C60 10W40, sedaj goglam in goglam pa je ni trgovine v Sloveniji ki bi to olje prodajala...kje dobiti ,oziroma katero drugo olje dati noter da ustreza tovarniskim zahtevam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ustreznih olj kar nekaj. Meni je najljubši Silkolene Comp 4. Z njim je na mojem Stromu menjalnik svileno mehek. Porabe olja ni. Lahko pa uporabiš Motul 5100. Pri meni z njim menjalnik bolj grobo deluje. Sem pa o Bardahlu XTC 60 slišal veliko pohval. Me je imelo probat, pa ga nisem dobil v bližini. Fajn zrihtaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ustreznih olj kar nekaj. Meni je najljubši Silkolene Comp 4. Z njim je na mojem Stromu menjalnik svileno mehek. Porabe olja ni. Lahko pa uporabiš Motul 5100. Pri meni z njim menjalnik bolj grobo deluje. Sem pa o Bardahlu XTC 60 slišal veliko pohval. Me je imelo probat, pa ga nisem dobil v bližini. Fajn zrihtaj!

 

podpišem....tud jaz sem šel iz motula na silkolene....zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če mogoče kdo pozna tele tri primerke in bi znali kaj več povedati o njih:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6828752

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6899541

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6899463

 

Zadnja dva sta mi nekolik sumljiva (preveč podoben opis, dva motorja pa isti prodajalec).

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel na tvojem mestu vse tri pogledat, pa vzemi s seboj še  kolega  motorista. Osebno ti svetujem da si  nabaviš   mod. z ABS-om.  Od  naštetih motorjev  žal ne poznam nobenega .Sem pa  včeraj v TC Motoshopu videl dobrega V stroma, l 08, dobro  ohranjenega... Dobro  kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na mojev štromu bo potrebna menjava košara sklopke. Zanime me, kje bi se to zadevo dalo kupiti najceneje, oz. kakšne so vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojev štromu bo potrebna menjava košara sklopke. Zanime me, kje bi se to zadevo dalo kupiti najceneje, oz. kakšne so vaše izkušnje?

servis pri Brumu,sklopka nova, tudi pričela rožljati že kr kmalu, edin filing je boljši, da je pa le nova.če je možnost dobiti uno predelano jo dobi, cena je tako ista se mi zdi.predelano pohvalijo, da ne rožlja po predelavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!