Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

servis pri Brumu,sklopka nova, tudi pričela rožljati že kr kmalu, edin filing je boljši, da je pa le nova.če je možnost dobiti uno predelano jo dobi, cena je tako ista se mi zdi.predelano pohvalijo, da ne rožlja po predelavi

 

počasi se ogrevam za Vujčeta. Kvaliteta naj bi bila enaka kot pri angležu, pa še cenejši je. Da ne govorim, da mi je bolj domač, kot anglež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš odločil za  modificirano sklopko me zelo zanimajo tvoje kasnejše izkušnje z njo.zaenkrat ostajam pri oroginalni, čeravno je malo glasna a vseeno le ne tako dolgo nazaj nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo motoristi,motoristke,sopotniki,feni.....še eden novi na forumu

 

ja dobrodošel v družino...še mal pa se kej vidmo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobrodošel v družino...še mal pa se kej vidmo.... :OK:

Sigurno,komaj čakam,pravega vremena,da se dobimo na kakšni pijači...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno,komaj čakam,pravega vremena,da se dobimo na kakšni pijači...

pozdrav tudi od mene in mnogo varnih km-jev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kateri mogoče kaj več ve o novem stromu 1000 razen slik na netu, kaj bolj otipljivega, kdaj naj bi prišel ipd...

menda v 2014

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hey!

 

 Ali ima kdo izkusnje z  menjavanjem O-ring - a(st. 17 na sliki) na levi strani motorja gledano v smeri voznje???

 

https://www.teile-katalog.com/d2pnrs/d2pnrs?ALIAS=25205&CLIENT=NEUBERT2&LANGUAGE=DE&BRAND=SUZUKI&NAVGROUP=_2010%20Strasse%20Suzuki&MACHINE=4613&AFFILIATE=teile-katalog.at&HEAD=071.DL%201000%2010%20M12

 

 

Hvala! LP!{M}

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš raziskal kako boš ta semering zamenal javi, jaz ga že en čas sam gledam pa me še ni zadost zmotilo da bi se lotil zamenjave :))

Popravljeno . Popravil gsxes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

 

 Ali ima kdo izkusnje z  menjavanjem O-ring - a(st. 17 na sliki) na levi strani motorja gledano v smeri voznje???

 

https://www.teile-katalog.com/d2pnrs/d2pnrs?ALIAS=25205&CLIENT=NEUBERT2&LANGUAGE=DE&BRAND=SUZUKI&NAVGROUP=_2010%20Strasse%20Suzuki&MACHINE=4613&AFFILIATE=teile-katalog.at&HEAD=071.DL%201000%2010%20M12

 

 

Hvala! LP!{M}

 

Imam... Najbolje, da si zraven naročiš še pokrovček (št. 16) in malo tesnilne mase...

 

   D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zamenjano, sicer je bil pokrovcek (st.16) skoraj unicen, ampak samo skoraj... z veliko mero potrpezljijvosti gre! :P  

 

LP!{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zamenjano, sicer je bil pokrovcek (st.16) skoraj unicen, ampak samo skoraj... z veliko mero potrpezljijvosti gre! :P

 

LP!{M}

Pri meni potrpežljivost ni več pomagala. Je pa res, da se je ta pokrovček lepo 'pekel' cca. 100000km.

 

 

   D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje lahko naročim EBC sinter metal zavorne ploščice. Predhodne mi je menjal Brum in mi jih je v dveh sezonah "požrlo", vendar zavirale so dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš diske "nagrizene" pri 60 tisoč km, delaš neki narobe al pa bremze ne špilajo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek:

Uporabljal sem dve sezoni AP Racing. Menjal sam. Vendar požrlo jih je v dobrih 10kkm... Berem da nekaterim zdržijo ploščice 50kkm+ tako, da sem bil resno presenečen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti mora požreti. Zavorne obloge ali pa diske.

 

Veliko aftermarket ploščic sicer zdrži dlje kot originalne, a se zato diski hitreje trošijo! Novi diski pa so krepko dražji od samih obolg.

 

Seveda je veliko odvisno od načina vožnje/zaviranja in obteženosti motoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

najbrž je normalno, če na 1000 potegnem ven "štangco od sklopke" olje teče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti mora požreti. Zavorne obloge ali pa diske.

 

Veliko aftermarket ploščic sicer zdrži dlje kot originalne, a se zato diski hitreje trošijo! Novi diski pa so krepko dražji od samih obolg.

 

Seveda je veliko odvisno od načina vožnje/zaviranja in obteženosti motoja.

 

Vse to drži :smoke:

 

Podjetje, ki stoji za ebczavore.si je v Domžalah in se da do njih tudi zapeljati za prevzem in plačilo oblog. Za plačilo z gotovino ali kakšen večji nakup pa lahko dobiš popust.

 

@ the one

Za zamenjavo diskov je moj načrt tole:

http://www.ebay.de/itm/Front-Brake-Disc-Rotor-KAWASAKI-KLV-1000-SUZUKI-DL650-DL1000-V-STORM-SV1000-S-B-/290731033667?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item43b0eb8443

 

Kitajska roba in baje se hitreje obrabijo kot originalni, delujejo pa. Glede na to, da je cena originalnih in priznanih aftermarket znamk 180+ € za posamezen disk, mislim, da mi enkraten eksperiment s temi ne bo škodoval. Če bi šlo za varnostno slabe izdelke pa bi o tem verjetno že kaj brali. Vsekakor se boš sam odločal, kaj je zate najboljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!