Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Sej bi kej dodal pa me ti scooteristi takoj napadejo,da sem nestrpen pa kmet..... :slap: a mogoče vi na teh mlinčkih ne veste,da je bil včasih pri nas kmet spoštovan in zdrav močan dec..........sej nismo v Pekingu,kjer je kmet ničvreden kavni mlinček,tako kot pri nas naprimer............ :hmm: .....scooteristi in to maxiiii :P

(za vse Posavce,ki ne razumejo pravih motoristov in njihovega humorja............moj post je šala....) :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlinčki .................

Tolko so vam všeč, da so vam mlinčki možgančke zmleli............ :OK: , no ja tista dva nevrona, ki sta vam krožila po notranjosti vaših praznih motorističnih glavah...... :evilgrin:

Ko vam dajo mlinčki vetra po Črnem kalu, pa vam je vsem hudo nerodno in kar naenkrat vse pade cuker ter vsi postanete lačni in žejni ter brž na pavzo v Vikija. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je pri Vikiju vedno takšna gužva da komaj prideš zraven :whistle: :whistle: bom stestiral ob prvi priliki po Črnem kalu,bom motoriste nalašč pustil naprej :P pa malo statistike :hmm: pa da vidimo :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ne boš lačen pa žejen če te huligani z mlinčki fehtajo,da jih ene porivam z mojim bajsom po hribu navzgor,ene z štrikom vlečem.....sam da ne delajo gužve na cesti.....ko se jim pregreje sesalec :D no kaj ti ne bo pol cuker dol padu.... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vam dajo mlinčki vetra po Črnem kalu,

Torej maxiskuterji napenjajo. Me ne čudi, nazadnje sem videl, da so jih prodajali le eno polico naprej od prebranca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej maxiskuterji napenjajo. Me ne čudi, nazadnje sem videl, da so jih prodajali le eno polico naprej od prebranca.

Eeeeee prebranac,konc aprila na Ohridu in to s maxijem.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, skuteristi predvsem rabijo prebranec. Da dodajo raketni potisk svojim sesalcem, da sploh kam gre.

Motoristi jedo vešalice pa čevape! Zelenjava je za pujske skuterske, motoristi pa potem pujske pomalcajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, skuteristi predvsem rabijo prebranec. Da dodajo raketni potisk svojim sesalcem, da sploh kam gre.

Motoristi jedo vešalice pa čevape! Zelenjava je za pujske skuterske, motoristi pa potem pujske pomalcajo!

Zato imate svinjske ideje ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato imate svinjske ideje ..........

še zmerej bolš met svinske ideje kot bit prasca lačen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu blizu mene je gostilna kjer nudijo prebranac iz krušne peči ,njam,njam kako je dober pa tudi dodatni potisk dobro deluje ampak kaj ,ko je po taki pojedini lastnik še težji pa še bolj len še dobro da imam avtomatiko da se na skuterju odpočijem

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist more vozt pred mano,da ga i mam na očeh,da me ne bi slučajno od ............... :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist more vozt pred mano,da ga i mam na očeh,da me ne bi slučajno od ............... :klicaj:

Isti strah imajo motoristi. Zato se vas preventivno v graben zbrca!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti strah imajo motoristi. Zato se vas preventivno v graben zbrca!

Pa se v tank poscat, za vsak primer, če se maksiskuterist po brcanju prebudi iz nezavesti in bi se rad naprej peljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se v tank poscat, za vsak primer, če se maksiskuterist po brcanju prebudi iz nezavesti in bi se rad naprej peljal...

Bo kkšn mislu,da maš probleme s prostato. :slap:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak,čak,da vas Posavc prebere....... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se peljem z Yamaho, me vsi pozdravljate, zakaj me ne, ko se vozim po Kranju s 50ccm skuterjem vsi po vrsti ignorirate na moje pozdrave. Glede hitrosii sem v mestu isti kot neka SS raketa Mislim, da bi mi kot klan motoristov lahko vsaj odzdravljali skuteristom, ker nas je verjetno veliko, ki med tednom za opravke v mestu uporabljamo skuter. Na drugi strani, pa je izredno veliko mladeži, ki se učijo na naših navadah, in ne pozdravijo nas na "ta velikih " motorjih.

Vsak, ki se vozi na dva kolesa brez pomoči mišic (kolesarji) je za mene heroj, ki si je upal zoperstaviti družbi z miselnostjo "Z MOTORJEM SI KUPIš SMRT", ki je na našo žalost in na žalost družbe še vedno preveč ukoreninjena v miselnost naših sosedov, staršev, družbe in nekaterim tudi svojih otrok.

Dvakrat v življenju sem peljal moj skuter 50ccm iz Kranja na primorsko. Po dolgem času sem s počasno vožnjo lahko videl in užival v spremembi pokrajine. Spomladi ob vožnji domov iz bohotnega cvetenja v komaj brstenje, jeseni pa ravno obratno. Vozniku takrat samo 500ccm Suzukija mi je ta dogodek osvetlil popolnoma novo dojemanje hitrosti.

Lepo je, ko začutiš veter v laseh, ko izstopaš od okolice, ko zaveslaš v "svobodne" vode na dveh kolesih, pa naj bo to na flexeru, mopedu ali na "ta pravem motorju".

Lepo je biti član društva, ki te "pozna" oziroma, te smatra za "svojega", če si v pravem sedlu

podtalno se lahko pridružimo pozdravljanju "nemotoristov"

hvala za vaš trud (ob neignoriranju gunih z variomatom )

ps mi gre na "Q"#aC"ko se tukaj na forumu J"#e$e" ko mala djeca, čeprav vsi poudarjaja "NA MLADIH SVET STOJI"

škoda

LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se peljem z Yamaho, me vsi pozdravljate, zakaj me ne, ko se vozim po Kranju s 50ccm skuterjem vsi po vrsti ignorirate na moje pozdrave. Glede hitrosii sem v mestu isti kot neka SS raketa Mislim, da bi mi kot klan motoristov lahko vsaj odzdravljali skuteristom, ker nas je verjetno veliko, ki med tednom za opravke v mestu uporabljamo skuter. Na drugi strani, pa je izredno veliko mladeži, ki se učijo na naših navadah, in ne pozdravijo nas na "ta velikih " motorjih.

Vsak, ki se vozi na dva kolesa brez pomoči mišic (kolesarji) je za mene heroj, ki si je upal zoperstaviti družbi z miselnostjo "Z MOTORJEM SI KUPIš SMRT", ki je na našo žalost in na žalost družbe še vedno preveč ukoreninjena v miselnost naših sosedov, staršev, družbe in nekaterim tudi svojih otrok.

Dvakrat v življenju sem peljal moj skuter 50ccm iz Kranja na primorsko. Po dolgem času sem s počasno vožnjo lahko videl in užival v spremembi pokrajine. Spomladi ob vožnji domov iz bohotnega cvetenja v komaj brstenje, jeseni pa ravno obratno. Vozniku takrat samo 500ccm Suzukija mi je ta dogodek osvetlil popolnoma novo dojemanje hitrosti.

Lepo je, ko začutiš veter v laseh, ko izstopaš od okolice, ko zaveslaš v "svobodne" vode na dveh kolesih, pa naj bo to na flexeru, mopedu ali na "ta pravem motorju".

Lepo je biti član društva, ki te "pozna" oziroma, te smatra za "svojega", če si v pravem sedlu

podtalno se lahko pridružimo pozdravljanju "nemotoristov"

hvala za vaš trud (ob neignoriranju gunih z variomatom )

ps mi gre na "Q"#aC"ko se tukaj na forumu J"#e$e" ko mala djeca, čeprav vsi poudarjaja "NA MLADIH SVET STOJI"

škoda

LP Vsem

Sem skoraj solzico potočil ... od sedaj naprej pozdravljam čisto vse, motoriste, skuteriste, kolesarje, tricikliste, monocikliste, teroriste, avtomobiliste, kolesarje in kleparje, maxiskuteriste in pa končno tudi skoraj vse fejzerfarerje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj solzico potočil ... od sedaj naprej pozdravljam čisto vse, motoriste, skuteriste, kolesarje, tricikliste, monocikliste, teroriste, avtomobiliste, kolesarje in kleparje, maxiskuteriste in pa končno tudi skoraj vse fejzerfarerje.

Jaz pa ne bom pozdravljal. Posebno ne tiste, ki imajo pod ritjo neke Triuphe :BUA: . Zakaj pa bi ga moral pozdravit, če ga ne poznam pa še zoprn motor vozi. :ninja: Ne bom, pozdravljal tudi tiste, ki imajo v profilu sliko prestrašene mačke, da mi ne skoči pod gumo. Aja, da ne pozabim na razne Kmete, Dr_ Jakobe pa neki čudnega v stilu I30, seveda tu se ne izogne niti Trebor, Thumper...., če sem koga pozabil pa naj se ne počuti užaljenega, ker tudi njega ne bom pozdravil :grim

Sicer debata - pozdravljanje je za drugo temo

p.s.

Pomoč na cesti je pa nekaj drugega......... normalno maxiscooteristom :kva2::OK: ajd naj bo ..............................................................tudi drugi :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa odzdravljam vsem. Tudi pešcem.

repca01... Ja, saj so vsi, ki so zgoraj našteti (motorji, skuterji, mopedi,..) na motorni pogon, -teoretično gledano, ista skupina. Isto, kot so avti od Kie Pride pa do Aston Martina. Pa nikjer ne piše, da bo nekdo v Mustangu moral pozdraviti Lupota... Če pa Lupo pozdravi, pa ni šment, da mu Ford ne vrne pozdrava. Sploh, če je v Lupotu fejst bjonda. Drugače pa še vedno mislim, da skuterje furajo po sili razmer. Mularija avtov še ne sme, pa je na skuterjih. Taki nimajo veze z motorizmom. Ko dopolnijo 18 let, presedlajo na avto. Tistih nekaj procentov, ki bodo tudi ko bodo veliki, vozili motorje, pa itak prvi pozdravijo. Vselej odzdravim.

Maxiskuteristi so pa povečini ljudje, ki noge ne morejo več dvigniti čez motor (leta pač), pa imajo reč, ki se jo zajaha po žensko (ne leti na ženski spol, samo primerjava). Takšen, ki je bil motorist, itak prvi pozdravi, vselej odzdravim. Sicer pa... saj nimate leve ročke za sklopko, prvi dvignite roko. Ni vrag, da se ne vrne pozdrav.

Zdaj pa dosti heca. Soli in peska ni več na cesti, zdaj pa pojdite vsi ven. Pa da mi vsi pozdravljate eden drugega, če ne, bom dež priklical, pa boste čepeli po bajtah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!