Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

...če je blond, mu tut navigacija ne pomaga...

...drgač pa dva kniping šravfa pa na šajbo pršravfat....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš prijatelj skuterist Blond že dva dni čaka na odgovor, kako pritrditi navigacijo, med nami gre to hitreje, vi pa očitno nimate pojma, se raj tuki z nami ukvarjate, kot pa da bi sotrpinu pomagali

A ti prebiraš maxiskuter teme?

To je isto, kot da bi imel skuterja :BUA:

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prebiraš maxiskuter teme?

To je isto, kot da bi imel skuterja :BUA:

Na žalost so na isti strani k mi, pa vsak dan vidim isto vprašanje, med nami se stvari malo hitreje odvijajo, zato sem jim ze predlagal, da se spokajo na svoj forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti prebiraš maxiskuter teme?

To je isto, kot da bi imel skuterja :BUA:

Sem pa nekaj dni nazaj eno njihovo temo po nesreč odpru, sem imel cel dan mravljinčasto roko

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost so na isti strani k mi, pa vsak dan vidim isto vprašanje, med nami se stvari malo hitreje odvijajo, zato sem jim ze predlagal, da se spokajo na svoj forum

Isto vprašanje vidiš vsak dan, ker je odgovoril bil temeljit in izčrpen, tako, da ni potreboval dodatnih komentarjev.

Dokler se ni našel nek pametnjakovič ki vozi BMW in misli, da vse ve in je začel nabijati neumnosti.

S tem, ko pa pogleduješ po maxiscooter sceni bo morda tudi iz tebe kaj pametnega ratalo :grim :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne vidim nič razen enih svetlooo modrih črtic ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto vprašanje vidiš vsak dan, ker je odgovoril bil temeljit in izčrpen, tako, da ni potreboval dodatnih komentarjev.

Dokler se ni našel nek pametnjakovič ki vozi BMW in misli, da vse ve in je začel nabijati neumnosti.

S tem, ko pa pogleduješ po maxiscooter sceni bo morda tudi iz tebe kaj pametnega ratalo :grim :grim

Raje pešec postanem, kot da bi si kdaj skuter omislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugača pa, pr men je nehal deževati, tko da gremo na cesto

Potem se pa lahko danes srečamo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne vidim nič razen enih svetlooo modrih črtic ....

A te kompljuter za....va O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te kompljuter za....va O:-) :P

ma me niti ne ... svetlo modra črta je pa na desni en plus če daš kurzor gor ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugača pa, pr men je nehal deževati, tko da gremo na cesto

Vode se bojiš?? Kaj te je strah, da bo tisti kup železja, ki mu praviš BMW motor, zaruznil oz. zarjavel.. :eek::whistle: :oops: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vode se bojiš?? Kaj te je strah, da bo tisti kup železja, ki mu praviš BMW motor, zaruznil oz. zarjavel.. :eek::whistle: :oops: :slap:

Sej če bi na tvoja jajca propeler namontiru greš lahko pa že na vodo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi na tvoja jajca propeler namontiru greš lahko pa že na vodo

A, spet si ljubusumen na vsestranskost maxiscooterja. Prodaj tvoj kup železja oziroma ga šenkaj ali pa pelji na avtoodpad ( tam boš še močno doplačal, da ti ga not vzamejo ) in si omisli maxiscooterja, katerega po pisanju v tvojih postih si močno želiš in občoduješ............... :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, spet si ljubusumen na vsestranskost maxiscooterja. Prodaj tvoj kup železja oziroma ga šenkaj ali pa pelji na avtoodpad ( tam boš še močno doplačal, da ti ga not vzamejo ) in si omisli maxiscooterja, katerega po pisanju v tvojih postih si močno želiš in občoduješ............... :grim :OK:

ja pri skuterju tega ne moreš narediti ... ker se oženiš z njim za vekomaj ... ga nočejo tudi za doplačilo noter vzet ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš da ni razlike.......čas je da priznaš, da bi bil naš................. tako kot mnogi drugi, ki tu neki nabijajo

Ti maxiscooterist, kje imaš pa tank, ker pri DR_J je lepo viden, a teb so ga pa spizdil? Ali imaš to poličko za neseser, ko greš na pot? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih postih se je končno kristaliziralo... :yes: ......scooteristi si želijo BMW motociklov...... :P sam problem je ,da BMW tud v dodatni opremi nima pručke po kateri bi lahko splezali na njega..... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih postih se je končno kristaliziralo... :yes: ......scooteristi si želijo BMW motociklov...... :P sam problem je ,da BMW tud v dodatni opremi nima pručke po kateri bi lahko splezali na njega..... :lol1:

Zato pa imajo tole, če si spregledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugača pa, pr men je nehal deževati, tko da gremo na cesto

No jaz sem popoldne naredil 348 km dolgo furico v prekmurje od tega 110 km po dežju :whistle: mater je bilo fajn :D :D :D da čujem vas :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem popoldne naredil 348 km dolgo furico v prekmurje od tega 110 km po dežju :whistle: mater je bilo fajn :D :D :D da čujem vas :naughty:

Sem se odpelu od doma, vidm enga na skuterju -pa še dva bicikla je imel spredaj, me je tko šraufat začel, da sem šel kr domov - 3.8 km

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem popoldne naredil 348 km dolgo furico v prekmurje od tega 110 km po dežju :whistle: mater je bilo fajn :D :D :D da čujem vas :naughty:

Jaz se bojim ,da bo zarjavel.......ker ni plastičen...... :P drgač sem mogu pa delat banda skuterska :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN točno SKUTERISTI so krivi da ni sonca!! mamicu jim vidim, ziher so skupaj zbrani okol kotla, pa mešajo kak zvarek iz odpadnih delom motociklov...

Ko vas dobim, vas vse prežem na uno stran alp!

uff sem jezen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odpelu od doma, vidm enga na skuterju -pa še dva bicikla je imel spredaj, me je tko šraufat začel, da sem šel kr domov - 3.8 km

Hja za to obstaja preprosta rešitev, ki jo priporoča starejša generacija :notworthy: to je .pred vožnjo je treba spit enga takratgega (šnopček)pa potolče use bacile in je potem mir :P no saj vem ,da to v sedanjih časih ne gre najbolj skupaj ampak deluje pa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bojim ,da bo zarjavel.......ker ni plastičen...... :P drgač sem mogu pa delat banda skuterska :D

Če je treba delat pač ni druge ... opravičeno :worship: za rjavenje pa nič bat bo meni še aluminij požrlo :angry: mamico jim cestarsko kako so solili :bum:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!