Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Če je treba delat pač ni druge ... opravičeno :worship: za rjavenje pa nič bat bo meni še aluminij požrlo :angry: mamico jim cestarsko kako so solili :bum:

Pa sej maš geštel iz bambusa, kje si ti vidu aluminij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem že po naslovu vedel da skuteristi in motoristi ne grejo skupi.Ampak skuteristim to ne gre v glavo kot masi kaj drugega ne.In to po 82 straneh ;) .

Motoristi smo in bomo vladali,kljub temu da moramo prenašati sesalce in kavne mlinčke :D

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem že po naslovu vedel da skuteristi in motoristi ne grejo skupi.Ampak skuteristim to ne gre v glavo kot masi kaj drugega ne.In to po 82 straneh ;) .

Motoristi smo in bomo vladali,kljub temu da moramo prenašati sesalce in kavne mlinčke :D

....če si videl da ne gremo skupaj kaj se oglašaš...... sicer pa ti bi vladal ? ...še doma nimaš besede pa bi tukaj neki nabijal....

banda motoristična fej in fuj :grim :grim

p.s.

prosimo, vse prave motoriste naj zapustijo forum......... :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej maš geštel iz bambusa, kje si ti vidu aluminij

bambus = eko prihodnost.....

BMW = odpadek in onesnaževanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če si videl da ne gremo skupaj kaj se oglašaš...... sicer pa ti bi vladal ? ...še doma nimaš besede pa bi tukaj neki nabijal....

banda motoristična fej in fuj :grim :grim

p.s.

prosimo, vse prave motoriste naj zapustijo forum......... :kva2: :kva2: :kva2:

Pa kaj spet ni mamice pa očita doma,ko tako pozno piskaš.... :D

Sej ni čudno,da ste tako nevzgojeni.....pol vam je oproščeno,ker vidim ,da niste sami krivi..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej maš geštel iz bambusa, kje si ti vidu aluminij

Ga je kar precej pod plastiki, ideja o bambusu :hmm: sploh ni slaba bo treba pisat inžinirjem na japonsko,saj če je za zidarske odre dober cele nebotičnike poodrajo z njim :eek: bo pa ja za skuter tudi pa še poceni je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj spet ni mamice pa očita doma,ko tako pozno piskaš.... :D

Sej ni čudno,da ste tako nevzgojeni.....pol vam je oproščeno,ker vidim ,da niste sami krivi..... :P

banda motoristična fej in fuj :grim :grim

p.s.

prosimo, vse prave motoriste naj zapustijo forum......... :kva2: :kva2: :kva2:

Ma, kaj še si tu ? Jaz pa sem mislil, da smo se te rešili glede na zgornji post. Torej tudi ti si eden tistih, ki NI PRAVI motorist :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bomo motoristi organizirali kamp v katerem vas bomo učili osnovih tehnik in bontona.....spoštovat težje in višje od sebe,ubogat mamico in očija....,in vozit prave motorje...začnete z Tomosovimi APN 4,napredovalni tečaj boste opravljali na APN 6in tako naprej. Čez 30 let boste napredovali do BMW in ker proizvajalec v vas vidi čez 30 let potencialne kupce bo v serijsko opremo vključil tudi pručko..... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bomo motoristi organizirali kamp v katerem vas bomo učili osnovih tehnik in bontona.....spoštovat težje in višje od sebe,ubogat mamico in očija....,in vozit prave motorje...začnete z Tomosovimi APN 4,napredovalni tečaj boste opravljali na APN 6in tako naprej. Čez 30 let boste napredovali do BMW in ker proizvajalec v vas vidi čez 30 let potencialne kupce bo v serijsko opremo vključil tudi pručko..... :grim

al pa če pride kar k meni domov ko mam vse stopnje v garaži ...pručka tudi... šestak obvezen ..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playboyev izbor motocikla leta: http://www.playboy.si/branje/clanki/lepotci/ - to je kot prvo

Kot drugo - nikoli ne pozdravim motorista več. Bil sem toleranten do vsega in vsakega. To, kar sem videl na teli varnosti v Kranju mi je čisto dvignilo pokrovko. Če se imate za motoriste vi, ki ste količkaj podobni udeležencem in bahačem, ste mi nižje od palca na nogi. Kar sem videl je bilo podobno v ledr napravljenem pavom in zafrustriranim otrokom, ki si upajo na glas ropotat in se vozit naokoli brez čelade, sedaj ko mame ni nikjer na vidiku. Skrajno nedorasli in napihnjeni.

Od sedaj naprej se s ponosnom kličem skuterist saj vem, da nisem v taki greznici kot ste VI. Želim vam srečo pri varni vožnji, potrebovali jo boste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Playboyev izbor si dal zato, ker je notri tudi MP3...? To je pa za take, ko jim že tudi ravnotežje malo nagaja, ne samo da ne znajo šaltat na noge... Ne vsem, da ne bo hude krvi.

Kaj pa je bilo v Kranju? Svojega mnenja do neuporabe čelade in z maligani vzpodbujenega šponanja motorja v iberture na mestu pa ne bom še enkrat napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... To, kar sem videl na teli varnosti v Kranju mi je čisto dvignilo pokrovko. Če se imate za motoriste vi, ki ste količkaj podobni udeležencem in bahačem, ste mi nižje od palca na nogi. Kar sem videl je bilo podobno v ledr napravljenem pavom in zafrustriranim otrokom, ki si upajo na glas ropotat in se vozit naokoli brez čelade, sedaj ko mame ni nikjer na vidiku. Skrajno nedorasli in napihnjeni. ...

Jaz ti ne morem pomagati, če si naletel na sebi podobne, ki so šele včeraj s skuterčka prešaltali na moped, ki sta ga kupila oči in mami, da se dete lahko napihuje. Če bi vsem tistim potegnil dol hlače in pogledal pleničke, bi videl, da na njih piše Skunters (prevod: smrdljivi skuter)

Pravi motorist ne potrebuje nekakšnega bolšjega sejma varnosti ipd. Pravi motorist vse ve in vse zna! Občasno samo še vadi desni škorenj v gibu močne in hitre brce skuteristov v graben. Med skuteriste spadajo tudi wannabe motoristi, ki so še včeraj sesali po cestah ali pa imajo te sesalce celo še doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playboyev izbor motocikla leta: http://www.playboy.si/branje/clanki/lepotci/ - to je kot prvo

Kot drugo - nikoli ne pozdravim motorista več. Bil sem toleranten do vsega in vsakega. To, kar sem videl na teli varnosti v Kranju mi je čisto dvignilo pokrovko. Če se imate za motoriste vi, ki ste količkaj podobni udeležencem in bahačem, ste mi nižje od palca na nogi. Kar sem videl je bilo podobno v ledr napravljenem pavom in zafrustriranim otrokom, ki si upajo na glas ropotat in se vozit naokoli brez čelade, sedaj ko mame ni nikjer na vidiku. Skrajno nedorasli in napihnjeni.

Od sedaj naprej se s ponosnom kličem skuterist saj vem, da nisem v taki greznici kot ste VI. Želim vam srečo pri varni vožnji, potrebovali jo boste.

A zaradi varnosti imate spredaj dva kolesa, to pa sploh nisem vedu, hudo - resice maš pa ti lahko na belih štumfkih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami dobra!

no ma pa skuter res neki prednosti, lahko mu navesiš gor kufer, tko da za it po špežo ni problema (celo hakeljček za vrečko so se spomnli dat da ga lahko dodatno otovoriš brez bojazni da boš vrečko med nogami zgubu). pa razn v lj ga lahko pustiš kjer češ tko da kot delovno živinče je super. a pa baje je še ena prednost so mi povedali, punce se na skuterjih celo v krilih vozijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playboyev izbor motocikla leta: http://www.playboy.s...clanki/lepotci/ - to je kot prvo

Kot drugo - nikoli ne pozdravim motorista več. Bil sem toleranten do vsega in vsakega. To, kar sem videl na teli varnosti v Kranju mi je čisto dvignilo pokrovko. Če se imate za motoriste vi, ki ste količkaj podobni udeležencem in bahačem, ste mi nižje od palca na nogi. Kar sem videl je bilo podobno v ledr napravljenem pavom in zafrustriranim otrokom, ki si upajo na glas ropotat in se vozit naokoli brez čelade, sedaj ko mame ni nikjer na vidiku. Skrajno nedorasli in napihnjeni.

Od sedaj naprej se s ponosnom kličem skuterist saj vem, da nisem v taki greznici kot ste VI. Želim vam srečo pri varni vožnji, potrebovali jo boste.

... je napisal mladi pav in odcapljal na sosednji travnik ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3...? To je pa za take, ko jim že tudi ravnotežje malo nagaja, ne samo da ne znajo šaltat na noge...

Ali pa za tiste, ki z lahkoto dajo 7 jurjev za tako prevozno sredstvo. Večina motoristov tega ne more narediti, ker bi trpel njihov ego, ali pa nimajo tolk lufta, ker so že vse stisnili v "tazaresn motor".

MP3 je čisto fajn stvarca. V marsičem boljša od klasičnega motocikla, v določenih okoljih.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playboyev izbor motocikla leta: http://www.playboy.s...clanki/lepotci/ - to je kot prvo

potem so napisali: MP3 je od leta 2006 prvi skuter s tremi kolesi... motocikel ni skuter. tudi kuhalnica ni mikser.

nauk:

upam, da se na joške in ostale ženskam specifične organe pri plejboju spoznajo bolje kot na prevozna sredstva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... MP3 je čisto fajn stvarca. V marsičem boljša od klasičnega motocikla, v določenih okoljih.

Correct! Ko sem nabit ko munja doma pod kozovcem nanj priklopim zvočnike in navijam Motorheade!

Za kej druzga ga pa ne bi znal nucat!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem so napisali: MP3 je od leta 2006 prvi skuter s tremi kolesi... motocikel ni skuter. tudi kuhalnica ni mikser.

Elo kuhalnica je ročni mikser Motor je kuhalnica skuter je mikser tko,da si bistvo med motoristi in skuteristi kr dobr trofnu.

Najbl me boli ko strokovnjaki opisujejo MP3 k so ga sam od delč vidl,kokr če bi jest opisov kako deluje bolid na formuli k ga še od delč nisem vidu." Fronc Pršernov" le čevlje sodi naj kopitar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar, ne seri. Sem ga

e večkrat peljal... celo zraven si bil... ko smo se prebijali gor :D :D Mogoče se spomniš prvega padca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar, ne seri. Sem ga

e večkrat peljal... celo zraven si bil... ko smo se prebijali gor :D :D Mogoče se spomniš prvega padca :D

Ampak to ni bil padec tosem ga sam položu k je biv zmatran :kva2: Nisem tebe mislu ampak unadva gumbca.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem tebe mislu ampak unadva gumbca.

Saj bi tudi onadva gumbca rada prestopla na našo stran :naughty: ,samo ša nevesta kako bi to izpeljala da bi zgledalo kot moto zmaga :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter je za po kruh do bližnje pekarne...zato pa ima aftomatski menjalnik, da lahko z levo roko držiš cekar, notri pa kilo kruha in liter mleka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3 je čisto fajn stvarca. V marsičem boljša od klasičnega motocikla, v določenih okoljih.

Sm videl iz prve roke na slončkih.Me ni niti malo prepričal!!!

Skuter je za po kruh do bližnje pekarne...zato pa ima aftomatski menjalnik, da lahko z levo roko držiš cekar, notri pa kilo kruha in liter mleka....

pa zadnji del zica imajo fraj zaradi egota......Pomoje dobijo kruh kr zastonj k vidi pek s čem se vozijo.

Skuteristi imajo zadnjo besedo doma.Da draga!!! Da potem dobijo :pos: .

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!