Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Ja tu na forumu so vsi polni besed o pomoči na cesti...itd...ne da se mi še enkrat pisat,če koga zanima glede te kolegialnosti pa naj si prebere moj post od včeraj v temi Vtisi iz dnevnih voženj 2012....no pa da ne bo čist iz teme...če me kdo od skuteristov pozdravi mu z veseljem odzdravim nazaj...načeloma pa ne pozdravljam ta malih skuterčkev prvi. Pozdravim pa vsakega motorista z roko ali blendo,a opažam,da tudi ta lepa navada ,ki smo jo motoristi gojili dolga leta počasi izumira in vsako leto je več tistih ,ki ne odzdravljajo.

Me pa to načeloma nič ne moti,moj pozdrav je pozitiva in kot je že nekdo omenil pomeni srečno na poti,če odzdrava ne dobim se ne sekiram in neobremenjeno uživam v vožnji naprej.

Na cesti pa srečno vsem skuteristom in motoristom :OK:

:OK: :OK: :OK::yea1: Bol ne bi mogu napisat pa srečno.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mi je pa prijetno,da smo prijatli ne glede na znamko ali obliko dvokolesa ali trikolesa.

Ti imaš pa zelo nizek kriterij za prijateljstvo.

Človeka, naj bo peš, mopedist, avtomobilist ali prodajalec vijolic spoznaš, ko ti nudi pomoč v nesreči in ne ko polni svoj ego s tem ko skače na zidcu mopeda in pričakuje odzdrav od tebe. In ker je večina pozdravljačev takih, Fuck you!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In ja, skuter je dost težje peljat kot navaden motor. Vsaj meni dela strašne probleme po klancu navzdol, še posebi če so ovinki. Na Planini sem gotova in ravno zato sem zraven nabavla motor na prestave.

Stara kanta je stara kanta, naj bo Vespa ali pa kakšna drvarnica od starega BMW-ja. Veterane se vozi veteransko.

Kupi si novejši in dober skuter, pa bo šlo. Dober skuterist da dobremu motoristu kar dokaj dela, če se pomerita na ridah. A skuter še vedno ni in ne bo nikoli motor.

Fantički in deklice, ne ocenjujte cele palete samo po dveh odtenkih!

Ajaa in skuter ni motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekateri se res obremenjujete z tem pozdravljanjem. Pozdravim, odzdravim, ko se mi zazdi...preveč je tega plehovja in plastike po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips... res je .. včasih do morja z eno roko pelem .. tu mač res ... mal z roko, u ovinkih z nogo ... odslej samo potiho dahnem "dober dan in srečno pot" :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa od dns naprej sam še KWAKE pozdraulam!!! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srček, moja vespa je l. 2008 in ima variomat + 300 kubični moped od beverlyja. In zapigan pleh okol riti.

zihr je zihr ... :D

Sam nekateri se res obremenjujete z tem pozdravljanjem. Pozdravim, odzdravim, ko se mi zazdi...preveč je tega plehovja in plastike po cesti.

jaz teh problemov nimam ker se vozim s klasičnim železjem... :P

js pa od dns naprej sam še KWAKE pozdraulam!!! :D

še dobr da si ti to napisal za kwake... če bi jat to napisal za bonije bi me pa okarakteriziral za delomrzneža in nesocialca ...

zadnjič . ko sem se peljal domov s krvavca sem ponesreči - slišal sem pač bobnenje agregatov - sredi ovinka pozdravil tri quade ... pa glej čudo so vsi odzdravili ... če bi pa ustavili v primeru , da bi stal ob cesti pa ne vem ...

je pa res , da je dandanašnji veliko ljudi na motorjih , ki sploh ne vedo kaj je inbus ali pa šponar ... no takim bi pa oprostil , če se nočejo vmešavati v šraufarijo ...samo ustavi pa vpraša se kaj je narobe - to pa zmeraj ..v primeru če to ni varno sem tudi obrnil in se vrnil ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara kanta je stara kanta, naj bo Vespa ali pa kakšna drvarnica od starega BMW-ja. Veterane se vozi veteransko.

Kupi si novejši in dober skuter, pa bo šlo. Dober skuterist da dobremu motoristu kar dokaj dela, če se pomerita na ridah. A skuter še vedno ni in ne bo nikoli motor.

Fantički in deklice, ne ocenjujte cele palete samo po dveh odtenkih!

Ajaa in skuter ni motor!

In vsak lastnik motorja tud ni motorist,če prav se sam razglaša.Sem pač stare šole in pozdravljam ,če ne odzdraviš pokažeš nivo svoje kulture.Po tvojih objavah sodeč je ta tvoj nivo zelo nizek. Pa brez zamere.Čao Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš pa zelo nizek kriterij za prijateljstvo.

Človeka, naj bo peš, mopedist, avtomobilist ali prodajalec vijolic spoznaš, ko ti nudi pomoč v nesreči in ne ko polni svoj ego s tem ko skače na zidcu mopeda in pričakuje odzdrav od tebe. In ker je večina pozdravljačev takih, Fuck you!

moj kriterij za prijatelja je človekov značaj ne pa znamka motorja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sem pač stare šole in pozdravljam ,če ne odzdraviš pokažeš nivo svoje kulture...

Stare šole? Z letnico rojstva 1990? :lol1:

Dej mladiček, stare šole ti še videl nisi, kaj šele doživel!

Bikerji stare šole se večinoma poščijejo na ta forum in ti na cesti kvečjemu fakiča še pokažejo, ker se zavedajo, da je danes čisto drugo, zelo daleč od stare šole.

moj kriterij za prijatelja je človekov značaj ne pa znamka motorja

Odloči se že enkrat. Prejšnja stran, ko si drugače pisal ni daleč. :BUA:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare šole? Z letnico rojstva 1990? :lol1:

Dej mladiček, stare šole ti še videl nisi, kaj šele doživel!

Bikerji stare šole se večinoma poščijejo na ta forum in ti na cesti kvečjemu fakiča še pokažejo, ker se zavedajo, da je danes čisto drugo, zelo daleč od stare šole.

Joj, joj kolko si usekal mimo. :yea1::yea1::whistle::whistle: ne vem kolko jih šteješ ti a mislim, da bi ga moral vikati.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutera pa res ni težko peljati :blink:

to velja za počasi...

ko pa dobi na brzini, je pa kar zahteven :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare šole? Z letnico rojstva 1990? :lol1:

Dej mladiček, stare šole ti še videl nisi, kaj šele doživel!

Bikerji stare šole se večinoma poščijejo na ta forum in ti na cesti kvečjemu fakiča še pokažejo, ker se zavedajo, da je danes čisto drugo, zelo daleč od stare šole.

Joj, joj kolko si usekal mimo. :yea1::yea1::whistle::whistle: ne vem kolko jih šteješ ti a mislim, da bi ga moral vikati.... :D

Absolutno in stoprocentno vikati. :D :D :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj kolko si usekal mimo. :yea1::yea1::whistle::whistle: ne vem kolko jih šteješ ti a mislim, da bi ga moral vikati.... :D

Če ne zna pravilno zapisat svoje letnice rojstva lahko pozabi na vikanje, ne glede na leta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare šole? Z letnico rojstva 1990? :lol1:

Dej mladiček, stare šole ti še videl nisi, kaj šele doživel!

Bikerji stare šole se večinoma poščijejo na ta forum in ti na cesti kvečjemu fakiča še pokažejo, ker se zavedajo, da je danes čisto drugo, zelo daleč od stare šole.

Odloči se že enkrat. Prejšnja stran, ko si drugače pisal ni daleč. :BUA:

Ta letnica je moje drugo rojstvo,tako,da leta štejem od 9o. Robija praš pa ti bo tud on razložu kako gre ko se pr 40 ih začneš učit hodit.

Ne vem kaj sem drgač pisal?

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO PRIJATELJSTVO, LE?! Banda skuteristična!! Mrš s ceste! Cesta je za motoriste, ne pa skuteraše!

Če sem na cesti in zagledam skuterista, sploh maxi skuterista, zapeljem na njegov vozni pas, ga probam zbrcat s ceste, če mi ne uspe, se obrnem in probam znova. Dobro usmerjena brca v spodnje okončine jih ponavadi preseneti. Če to ne deluje, se peljem vzporedno z njim in ga počasi tiščim na bankino. Nato v špeglu gledam, kako se prevrača po polju. Ko je kurbež na tleh, skočim do njega, ga popljuvam, dodatno nabrcam v piščal in se mu poščijem v tank. Če se kaj pritožuje, mu v fris nežno tetoviram odtis mojega škornja.

KA SE PA NE FURA Z MOTORJEM, BEDNIK! SAM SI JE KRIV! Take je treba iztrebit!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAPRAVIM motoristom pa seveda pomaham z vijoličastim čipkastim robčkom. Vedno se ustavimo, kako rečemo, se objemamo, lupčkamo, in gremo skupaj na kavico in debatiramo o sajenju čebulnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

KA SE PA NE FURA Z MOTORJEM, BEDNIK! SAM SI JE KRIV! Take je treba iztrebit!!

podobno sem jaz slišal v avtošoli.

z avtom sem zavil desno in kesarju, ki se je peljal ravno, rahlo odvzel prednost (ni blu hudega ampak na izpitni bi bil padec).

reakcija ištruktorja:

1. :O

2. :hmm:

3. :OK: (prav mu je, naj si avto kupi! ane?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO PRIJATELJSTVO, LE?! Banda skuteristična!! Mrš s ceste! Cesta je za motoriste, ne pa skuteraše!

Če sem na cesti in zagledam skuterista, sploh maxi skuterista, zapeljem na njegov vozni pas, ga probam zbrcat s ceste, če mi ne uspe, se obrnem in probam znova. Dobro usmerjena brca v spodnje okončine jih ponavadi preseneti. Če to ne deluje, se peljem vzporedno z njim in ga počasi tiščim na bankino. Nato v špeglu gledam, kako se prevrača po polju. Ko je kurbež na tleh, skočim do njega, ga popljuvam, dodatno nabrcam v piščal in se mu poščijem v tank. Če se kaj pritožuje, mu v fris nežno tetoviram odtis mojega škornja.

KA SE PA NE FURA Z MOTORJEM, BEDNIK! SAM SI JE KRIV! Take je treba iztrebit!!

:lol1: ... kusubrinu se je sfuzlal ... sj njegov zgleda kt skuter :lol: ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno sem jaz slišal v avtošoli.

z avtom sem zavil desno in kesarju, ki se je peljal ravno, rahlo odvzel prednost (ni blu hudega ampak na izpitni bi bil padec).

reakcija ištruktorja:

1. :O

2. :hmm:

3. :OK: (prav mu je, naj si avto kupi! ane?)

TOoooo!!!! Več takih inštruktorjev je treba met!! Mah,. da k men pride en k bi rad mel izpit za maksiskuter, ga direkt nabrcam v piščal in pošljem domov, banda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO PRIJATELJSTVO, LE?! Banda skuteristična!! Mrš s ceste! Cesta je za motoriste, ne pa skuteraše!

Če sem na cesti in zagledam skuterista, sploh maxi skuterista, zapeljem na njegov vozni pas, ga probam zbrcat s ceste, če mi ne uspe, se obrnem in probam znova. Dobro usmerjena brca v spodnje okončine jih ponavadi preseneti. Če to ne deluje, se peljem vzporedno z njim in ga počasi tiščim na bankino. Nato v špeglu gledam, kako se prevrača po polju. Ko je kurbež na tleh, skočim do njega, ga popljuvam, dodatno nabrcam v piščal in se mu poščijem v tank. Če se kaj pritožuje, mu v fris nežno tetoviram odtis mojega škornja.

KA SE PA NE FURA Z MOTORJEM, BEDNIK! SAM SI JE KRIV! Take je treba iztrebit!!

V sloveniji je treba obvezno zgradit dirkalno stezo in sovražnike maxiskuteristov zapret na stezo in prepovedat vožnjo po cestah.

Kitajci izdelujejo skoraj same skuterje tko,da mislm,da vs bodo skuterji izrinl iz ceste a si predstavljaš miljarda skuterjev na cestah.HA ha ha ha.

Ti ne morš tok pčes pelat,da bi me lahko s ceste zrinu. :BUA::smoke::kva2:

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sloveniji je treba obvezno zgradit dirkalno stezo in sovražnike maxiskuteristov zapret na stezo in prepovedat vožnjo po cestah.

Kitajci izdelujejo skoraj same skuterje tko,da mislm,da vs bodo skuterji izrinl iz ceste a si predstavljaš miljarda skuterjev na cestah.HA ha ha ha.

Ti ne morš tok pčes pelat,da bi me lahko s ceste zrinu. :BUA::smoke::kva2:

Ma ko nas bodo s cest zrinli skuterji, bomo meli precej večje probleme s Kitajci, kot z njihovimi vešpami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!