Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Joj, fantje hitri ste po tipkovnci!

Kaj, če bi se raj mal več vozil in mal manj skrivaj gledal akrapoviča na mojm maksiskuterju?! In mal manj zardeval na semaforju, ko se v kiklci prpelm mem vas? Še dobr d maste u teh Araikah in podobni naglavni navlaki tok mal placa, d se ne vid, a se duŠite, al dihate, vzdihujete al vam je sam nerodn?!

In zakaj tej isti ženski, ki jo na skutrju prezirate (pa nanjo skrivaj drkate, Še posebi dr. Jakob :004 ), divje mahate, trobite, kažete palce :OK: , delate čudne frise :kva1: , kadar jo vidte na Še hujŠi podrtiji kokr je Vespa. Zame ste eni navadni PLEHLULČKI, z vsem spoŠtovanjem, bom nehala odzdravlat motoristom. Mam preveč dela z blinkrji :evilgrin:

japajade .. tok bom mim tebe pihnu, da ti bodo cilindri naprej Štrlel :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest pa vsazga pozdravim... od unih na flexarcah do unih na drekpumpah...

pa skuteriste in mopediste... nej se navadjo tut oni pozdravljat, ko bojo večji moped imel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da so v družinski zakonik v zadnjem trenutku vrinili tudi maxiscooteriste. Tako, da jih bo obvezno pozdravljati, sicer nam jih bodo odvzeli. Prikriti Maxscooteristi pravne zaščite ne bodo deležni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest pa vsazga pozdravim... od unih na flexarcah do unih na drekpumpah...

pa skuteriste in mopediste... nej se navadjo tut oni pozdravljat, ko bojo večji moped imel....

Ha,ha nekdo se pa hvali "DA GA IMA VELIKEGA"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jst pozdravm vsakega,samo od maxiskuteristov ne dobivam nekega feedbecka. Vsi se držijo balance kot da bodo vsak cajt zapeljal na skalo al pa v luknjo...:) Mogoče če bi imel stabilizator balance bi večkrat rokico stegnl....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da so v družinski zakonik v zadnjem trenutku vrinili tudi maxiscooteriste. Tako, da jih bo obvezno pozdravljati, sicer nam jih bodo odvzeli. Prikriti Maxscooteristi pravne zaščite ne bodo deležni.

:kva2::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha nekdo se pa hvali "DA GA IMA VELIKEGA"

..oj, maxi.... zame so maxiskuterji TAVELKI....prej sem misli na "male skuterje" od 50 ccm... in mopede...

...v bistvu so zame vsi "tavelki", ki so večji od 50 ccm...

---haha-- še en z mejhnim.... .)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tok s´ huda? Bom prou pozorn če te kje srečam...takoj začeu pecat :grim

Lej, mam tut polcajsko kahlo na glavi s povezavo, ki omogoča, da mi uletiš v pogovor, če si "onlajn". Tko, da ti ne bo treba sam farbat, boš lah tut kej povedu. Mam pa velik oboževalcev in, ker sama zase ne mislm, da sm najhudejša baba na svetu, mi ne preostane druzga, kot, da sklepam, da ste PLEHLulčki (kadar sem na Vespi) in magnezijlulčki kadar sm na BMWjcu. Tko. :grim

1. HAHA, optimistka.

2. HAHA, bemflarka :D (še hujš k maksiskuteristi)

Dejmo razčistit a so slabš bemvejaši al maksiskuteristi? :kva2:

japajade .. tok bom mim tebe pihnu, da ti bodo cilindri naprej štrlel :lol:

Ej, ej, to sva že rešila. štrlel bojo nazaj :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle pogledal tule gor ,pa sem se tako od srca nasmejal da je veselje :D :D :D :D :D ,tako da čimprej nadaljujte debato saj vemo smeh je pol zdravja

Dr_Jakop nikar tako divje :hmm: boš še čevlje znucal(nas je preveč :P :P ) pol bo pa spet strošek :whistle: :whistle: :whistle:

bolje da gremo na :beer2::drunk:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakop nikar tako divje :hmm: boš še čevlje znucal(nas je preveč :P :P ) pol bo pa spet strošek :whistle: :whistle: :whistle:

bolje da gremo na :beer2::drunk:

Ma kaki pir neki, vi še maksiskuteristi še za ornk razredčen malinovc nimate, banda!!! :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki pir neki, vi še maksiskuteristi še za ornk razredčen malinovc nimate, banda!!! :D :D :D :D :D

Ma za malinovec z veseljem damo in ne škrtarimo, kot motoristi, ko nimajo za bencin :grim pa nebi za pivo dali in še slike maxiscooteristov žicajo in jih hočejo kar zastonj :OK: . Mi na obali takim rečemo škrtoci. Jasno, da lahko potem kupijo "VELIKE MOTORJE" in lepe škornje :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je da je dobra oprema pa dobr motor, če kaj ostane na konc meseca za bencin se pa mogoče mal zapeljemo... :D Nevem za ostale ampak jst bi rad vidu samo slike kakšne maxiscooteristke... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem za ostale ampak jst bi rad vidu samo slike kakšne maxiscooteristke... :)

:evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en fris za moj podplat, a?

zdej je lbezn nevarna Še za to da ti Škornjev zmanka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, mam tut polcajsko kahlo na glavi s povezavo, ki omogoča, da mi uletiš v pogovor, če si "onlajn". Tko, da ti ne bo treba sam farbat, boš lah tut kej povedu. Mam pa velik oboževalcev in, ker sama zase ne mislm, da sm najhudejša baba na svetu, mi ne preostane druzga, kot, da sklepam, da ste PLEHLulčki (kadar sem na Vespi) in magnezijlulčki kadar sm na BMWjcu. Tko. :grim

povezava ? to je samo za tiste z najhujšimi motorji , ki se na zicu dolgočasijo ... zdej al majo tolk hud motor al pa tolk počas vozjo da nimajo druzga dela - v to se ne bom spuščal..

pleh je za avte .... magnezij je pa itak nevaren ker lahko pride do samovžiga ...

srou želez med nogami je zakon ... poleg oldijev seveda ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

mene skuterji ne motijo ko sem na motorju.Jih pač prehitim in to je to.Če me pozdravi,ga js nazaj.Smešno je,ko se skuter pelje 50 na uro in leži na motorju kot da bi imel brzino 300 hahahahaaaa.

Zelo me pa motijo ko vozim avto,ker ovirajo promet.Primer;sem v koloni na semaforju.Skuter gre mino avtov do semaforjev.In potem ko je zelena se vleče kt smrkl po cesti.Pravilo je da 50 kubikom more voziti ob robu ceste in ne postredini.Vglavnem,ko končno prehitim ta sesalc na baterije pridem do drugega semaforja.In on spet mimo avtov pred semafor in potem spet se vleče kt smrkl po cesti.Spet po sredini ali ob sredinski črti.Spet ga prehitiš in na naslednem semaforju enaka zgodbica,to mi ga pa odfuka dobesedno.Proklet sesalc,mlincek za kafe,.....Tekrat bi pa kar vse pofuro!!!

Če bi skuteraši spoštovali osnovna pravila ne bi bilo teh težav in bi bilo mnenje drugačno.Skuter leti 50 na uro.Na cesti kjer je 90 omejitev dela gužvo k se furo po sredini pasa,če bi se peljal ob robu ga kamot prehitiš.Apak ne js mam skutrja.Ma pejt v tri krasne.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Spet po sredini ali ob sredinski črti.Spet ga prehitiš in na naslednem semaforju enaka zgodbica,to mi ga pa odfuka dobesedno.Proklet sesalc,mlincek za kafe,.....Tekrat bi pa kar vse pofuro!!!

Sej bi človk vrata odpru, če ne bi blo treba volana držat. a ne, a ne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne moreš skutera vozit...to pa je čist mimo, da voziš maxiskutera pismo, kot da nimaš za motor... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Spet po sredini ali ob sredinski črti.Spet ga prehitiš in na naslednem semaforju enaka zgodbica,to mi ga pa odfuka dobesedno.

V večjih Italjanskih mestih jih je takšnih pred teboj nenadoma 20. Kaj praviš na to ? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne moreš skutera vozit...to pa je čist mimo, da voziš maxiskutera pismo, kot da nimaš za motor... :SS :SS :SS

Česa nimaš, denarja? Poceni ravno niso ti maxiskuterji.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa nimaš, denarja? Poceni ravno niso ti maxiskuterji.

Ne gre se za denar.......za okus gre... :grim
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večjih Italjanskih mestih jih je takšnih pred teboj nenadoma 20. Kaj praviš na to ? :kva2:

eee... v trstu so pred za in okoli mene samo na prvem semaforju...na drugem so kot račke za pastirjem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... v trstu so pred za in okoli mene samo na prvem semaforju...na drugem so kot račke za pastirjem...

To bi rad vido :) Jaz samo z avtom po trstu vozim tak kot si ti napisal, z motorjem ne upam, so ostali vozniki preveč butasti... te hitro kdo zbije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... v trstu so pred za in okoli mene samo na prvem semaforju...na drugem so kot račke za pastirjem...

A tok prfu*njeno voziš, da se te potem ne upa nihče več prehitevat? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!