Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Phu... Vsaj za maksiskuterista ga ni proglasil... to bi blo pa RES grdo od njega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kdo si je zmislu tole maksiskuteristi, k bi se mi delil na motoriste in na maksimotoriste, a ni bedast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi al pa maksiskuteristi, kdo le... Je bedast, ja. Sam kaj pa lahko drugega od njih pričakuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da so danes očiji in mamice doma,ker noben maxiscooterist ne piska nazaj..... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni skuterčki...jutri dobite mleko pa kosmiče v tank.... :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne, ti pomagam,

maxiscooter ima za prikazano sliko bika, ti imaš za prikazano sliko psa, maus pa miško, tko da je to že skoraj naš mali živalski vrt tukaj...

hec more bit, sej pravjo da je smeh polovico zdravja,,..

druga tavečja polovica zdravja je pa zajebancija ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kdo si je zmislu tole maksiskuteristi, k bi se mi delil na motoriste in na maksimotoriste, a ni bedast

mini biker

midi biker

vidi - biker !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš sigurno scooter doma.... :hmm: ..pa skrivaš.. :yes: ..izdajauc... :evilgrin:

si me najdu.......pa ne sam to.....je ta prau skuter, k BMW gor piše :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kdo si je zmislu tole maksiskuteristi, k bi se mi delil na motoriste in na maksimotoriste, a ni bedast

Zakaj pravijo Tomosu APN moped, če pa nima pedalov in vozniku mopedist? To je ja motor :grim in voznik motorist (ampak maaali).

Mogoče pa maksiskuterist pomeni, da vozi veeeelik skuter? :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, to je pa res vprašajne: kdaj skuter postane MAXI? A kr ga natankaš?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pravijo Tomosu APN moped, če pa nima pedalov in vozniku mopedist? To je ja motor :grim in voznik motorist (ampak maaali).

Mogoče pa maksiskuterist pomeni, da vozi veeeelik skuter? :P

falil ... dobr poglej mojga apnčka pa boš videl da ima pedala ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

falil ... dobr poglej mojga apnčka pa boš videl da ima pedala ...

APN ma vsaj šalthebl..... kaj pa moj automatic k je že na pol skuter, veš kako šele to psiha trpi :S....mam pa vsaj od fazerce izpuh gor, tko da se vsaj mal skompenzirajo zadeve....

hyperjack.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APN ma vsaj šalthebl..... kaj pa moj automatic k je že na pol skuter, veš kako šele to psiha trpi :S....mam pa vsaj od fazerce izpuh gor, tko da se vsaj mal skompenzirajo zadeve....

hyperjack.jpg

nekam velka pljuča maš za tipa ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam velka pljuča maš za tipa ... :lol:

Jebate, kam ti gledaš...a nebi raj pokomentiral lepo zdepiliranih nog? Mislim hvala res......

nisem to ja na sliki, moja lepša polovica je :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko se pa vi ukvarjate z nami maxiscooteristi. Tu se pa res vidi, da vsi vi nosite veliko ljubezen do maxiscooterjev nekje v vašem srcu :yea1: , čeprav ne želite priznati :evilgrin:

.

Včeraj zvečer smo vam manjkali, sedaj vas zanima kako mora izgledati maxiscooter, nekateri celo posedujete scooterje..... Na koncu te čudne teme, se bo izkazalo, da ste vi še največji ljubitelji MAXISCOOTER-jev, posebno opozarjam na lastnike BMW in April Future ter Yamah, saj opažam, da ste zelo aktivni pri poizvedovanju o maxiscooterju.

Tega si pa ne želim :nono: , da prestopite v naše vrste, kajti s kom pa se bom jaz kregal na forumu, in komu bom kole zabijal med špice, ter komu bom mahla med vožnjo z dvignjenim sredincem :010:lol1::yea2:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebate, kam ti gledaš...a nebi raj pokomentiral lepo zdepiliranih nog? Mislim hvala res......

nisem to ja na sliki, moja lepša polovica je :)

pr mojih letih ne sklanjam glave ker me lahko v križi vščipne ... drgač pa če pravš de so lepo zdeplirane pa prav no ..vrjamem ti na besedo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pametni vozimo KAWASAKI, kajne Maus?... mi pa res nimamo nobenih sorodstev v maxiscooterizmu...se pravi, da smo lahko še najbolj glasni v tej temi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pametni vozimo KAWASAKI, kajne Maus?... mi pa res nimamo nobenih sorodstev v maxiscooterizmu...se pravi, da smo lahko še najbolj glasni v tej temi ;)

Seveda. Samo toliko, da se razčisti in da ne bo kakšnih nesporazumov, ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Samo toliko, da se razčisti in da ne bo kakšnih nesporazumov, ne?

Točno tako, mam občutek, da so se toti naši scooteristi kar malo udomačili tukaj, treba pokazat kdo je šef.... pa ne mi zdej o tem, da moram met spoštovanje do starejših... sej ga imam, sam še vedno velja, da na nas mladih svet stoji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam to, kwakarji bomo ratali tok prewzetni, da bomo sam še kwake pozdraulali, bmwjm pa špagetarjem bomo pa sam še pokimali, kao nej vam bo!!

Kwak!! :P

p.s.

pa čist swojo temo si bomo odprli z naslovom: prijateljstwo med kwakarji in bomo tm nabijali do onemoglosti :ninja:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam to, kwakarji bomo ratali tok prewzetni, da bomo sam še kwake pozdraulali, bmwjm pa špagetarjem bomo pa sam še pokimali, kao nej vam bo!!

Kwak!! :P

p.s.

pa čist swojo temo si bomo odprli z naslovom: prijateljstwo med kwakarji in bomo tm nabijali do onemoglosti :ninja:

:OK: :OK: :OK: Tale je pa vrhunska!!! Se ne morem nehat režat... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!