Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Kwa pa naj jest storim ? Mam take znamke motorin, da je čist verjetn, da se je v skladišču stiskal s kakim maxiskuterjem ? ... Me kr zapeče pr srcu !

Naslednji motorin bo najbrž kwak al pa triumf - tam se v skladiščih še ne prerivajo ta pravi in nepridipravi.

Grem zdej mojga v klet pošpricat z insekticidom in fungicidom ! (ziher je ziher !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdej mojga v klet pošpricat z insekticidom in fungicidom ! (ziher je ziher !)

Za začetek bo. Ampak potem ga boš moral še cepit proti skuterini, steklini, meningitisu, ajcu, hepA-Ž. Vsaj to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi blo fajn, če si ga dalo dodatno zdravstveno zavarovat vsaj prot skuterini .. :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek bo. Ampak potem ga boš moral še cepit proti skuterini, steklini, meningitisu, ajcu, hepA-Ž. Vsaj to.

Izgleda, da se je tvoja Aprilia nalezla skuterine -namerno s tvoje strani ker ti je maxiscooter priljubljen - saj je čisto bodobna mojem Burgmanu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek bo. Ampak potem ga boš moral še cepit proti skuterini, steklini, meningitisu, ajcu, hepA-Ž. Vsaj to.

Vidiš da ni razlike.......čas je da priznaš, da bi bil naš................. tako kot mnogi drugi, ki tu neki nabijajo

post-23577-0-88257100-1334423849_thumb.jpg

post-23577-0-42834400-1334423873_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej nam pri nakupu novga motorja ponujajo namesto obeska za ključe skuter,

Seveda, ker tiste BMW kante so popolnoma neudobne, nezanesljive, neuporabne in še izgledajo, kot dabi ga sestavili z ostanki skuterja in še kakega motorja.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš da ni razlike.......čas je da priznaš, da bi bil naš................. tako kot mnogi drugi, ki tu neki nabijajo

Ne izzivej, mulac. Ko boš z Burgmanom s kolenom drajsal, se mi pa javi.

A sm jst kriv, če je že takrat Futura imela cel kup inovativnih zadev, naprimer žnigavce v ogledalih, oljno slip-sklopko, dobro vetrno zaščito itd? Pač ste maksijevci poleg nesposobnosti tudi stilske lopovske p***e, kaj vam morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker tiste BMW kante so popolnoma neudobne, nezanesljive, neuporabne in še izgledajo, kot dabi ga sestavili z ostanki skuterja in še kakega motorja.....

Pa svizec zavije čokolado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam to, kwakarji bomo ratali tok prewzetni, da bomo sam še kwake pozdraulali, bmwjm pa špagetarjem bomo pa sam še pokimali, kao nej vam bo!!

Kwak!! :P

p.s.

pa čist swojo temo si bomo odprli z naslovom: prijateljstwo med kwakarji in bomo tm nabijali do onemoglosti :ninja:

Pa sej BMW-jisti vas že zdej ne pozdravljamo.. :P .....nismo nesramni ne,ne :nono: ker vas na cesti pomotoma zamenjamo za scootreiste.... :lol1:

AAAA svojo temo bi si odprli :blink: spet bi kopirali od BMW-jistov......pole boste pa spet vsi piskali da ni blo kopiranja.... :whistle:

No,da ne bočist iz teme.......še vedno sovražim scooteriste !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker tiste BMW kante so popolnoma neudobne, nezanesljive, neuporabne in še izgledajo, kot dabi ga sestavili z ostanki skuterja in še kakega motorja.....

In to pribija nekdo ki ima za prevozno sredstvo sesalec..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izzivej, mulac. Ko boš z Burgmanom s kolenom drajsal, se mi pa javi.

A sm jst kriv, če je že takrat Futura imela cel kup inovativnih zadev, naprimer žnigavce v ogledalih, oljno slip-sklopko, dobro vetrno zaščito itd? Pač ste maksijevci poleg nesposobnosti tudi stilske lopovske p***e, kaj vam morem.

Čisto možno da je bila Futura prototip maksiscoterja :whistle: ,potem so samo dodali manjša kolesa pa kuplungo so vrgli v smeti (kdo še pa na noge šalta :P ) ostalo je pa enako in maxi je tu :D :D :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno da je bila Futura prototip maksiscoterja :whistle: ,potem so samo dodali manjša kolesa pa kuplungo so vrgli v smeti (kdo še pa na noge šalta :P ) ostalo je pa enako in maxi je tu :D :D :D

Sej... tko se zajebe dobre stvari.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno da je bila Futura prototip maksiscoterja :whistle: ,potem so samo dodali manjša kolesa pa kuplungo so vrgli v smeti (kdo še pa na noge šalta :P ) ostalo je pa enako in maxi je tu :D :D :D

Še dobr da so vam omogočili polaganje izpita na skuterjih - avtomatiki, ker očitno nimate motoričnih sposobnosti za vozit motorje pa šaltat zravn, pa še sklopko stisnt, če bi mel pa še žmigavce na obeh straneh balance, pol ste pa mrzli tud na skuterju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel danes na moto boom sejem v Celje sem bil močno previden da nebi kje slučajno srečal ninđe Mausa, sem parkiral zraven osamljenega črnega GSa ce tablice se je takoj bolje počutil :friend1: ,notri pa največja gužva ravno pri maksiscoterjih :worship: no Tmax je še vedno :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da so vam omogočili polaganje izpita na skuterjih - avtomatiki, ker očitno nimate motoričnih sposobnosti za vozit motorje pa Šaltat zravn, pa Še sklopko stisnt, če bi mel pa Še žmigavce na obeh straneh balance, pol ste pa mrzli tud na skuterju

Saj,saj zato pa nisem več motorist je preveč dela na motorju :? ,skuter pa ah kaj bi pravil :smoke::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel danes na moto boom sejem v Celje sem bil močno previden da nebi kje slučajno srečal ninđe Mausa, sem parkiral zraven osamljenega črnega GSa ce tablice se je takoj bolje počutil :friend1: ,notri pa največja gužva ravno pri maksiscoterjih :worship: no Tmax je še vedno :hooray:

Mi smo se vozili, pičkice ste šle pa na sejem, drugič pomisli pol pa napiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se vozili, pičkice ste šle pa na sejem, drugič pomisli pol pa napiši

No ja tudi jaz sem naredil kar čeden krog :OK: pa srečal samo enega motorista( ki tudi ni pozdravil banda :BUA: )mogoče ste se ustrašili dežja pa tako majhen je :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bela strela sama sebe sovraži na 2

...takrat ko vozi BMW sovraži debelorite...

ko pa je sama debelorita pa sovraži une BMWjarje...

..ej kmet... a greva skupaj nekam sovražit skuteriste.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grem do belestrele zdelel pogledat, če ma vsaj špansko steno vmes med debelotiro in BMWjem... da se ne gledata ponoč, če si že smrdita drug druzmu....

..ej... pa zadnič sem tolk eno huuudo bejbo vidu... :kva2: ...

....ampak je bla na skuterju... :SS

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grem do belestrele zdelel pogledat, če ma vsaj špansko steno vmes med debelotiro in BMWjem... da se ne gledata ponoč, če si že smrdita drug druzmu....

..ej... pa zadnič sem tolk eno huuudo bejbo vidu... :kva2: ...

....ampak je bla na skuterju... :SS

Bejba za pod tebe, debeloritnež za pod valjar? :yea1:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bela strela sama sebe sovraži na 2

...takrat ko vozi BMW sovraži debelorite...

ko pa je sama debelorita pa sovraži une BMWjarje...

..ej kmet... a greva skupaj nekam sovražit skuteriste.....

..kdaj kje....sam naj pol ker sikne......Zivnorc ni.. zastonj norc.... :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš prijatelj skuterist Blond že dva dni čaka na odgovor, kako pritrditi navigacijo, med nami gre to hitreje, vi pa očitno nimate pojma, se raj tuki z nami ukvarjate, kot pa da bi sotrpinu pomagali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ejga.. ni blema...

....auč... kr souza mi je na uč pršla... sem si lihkar kocini iz nosa spulu.... bolš to, kot pa da grem kako debelo rit zbrcat, pa škodo delat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!