Skoči na vsebino

kamp prikolice


yugo

Priporočene objave

tud jaz bi rad imel črn kombi :headbang:

Pa to veš, da imaš lahko prijatelju eMBe. Jaz tebi dam ključeve i ti to možeš da imaš. A ima tu i mala klavzulica koja sliši na ime 'Vezane kvantitete'.

Ajd reci zdaj, bi mel il nebi? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani bili z prikolco (tisto mičkeno jačko od adrie) :D na morju v kampu v zeleni laguni. stroški zanemraljivi. neodvisnost od časa bivanja. veselje nepopisno. trda streha nad glavo. (zame dobesedno na glavi) :D

kolega je šel z njo dvakrat na morje z njo v roku enega meseca. zakuplaš in pičiš :OK:

odvisno je tudi, kaj ti dopust na morju pomeni. meni je to, da si v kampu, malo "po divje" in ob roštilju zvečer, čez vse. strošek registracije je za prikolice do 750 kg ničen. vozne so na 3 tablico.

pogoje je, da je zadeva lepo ohranjena.

jaz rad probam vsakega malo. za 1 maj grem v apartma, poleti šotor ali prikolica, jeseni in pozimi hotel (ali pa apartma) :OK:

vedno kampiramo na hrvaški obali in nismo meli nobenih problemov. .) se že veselim poletja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. strošek registracije je za prikolice do 750 kg ničen. vozne so na 3 tablico.

Ja uradno res. Naša prikolica je pod 750 kg pa se unim butalcem na tehničnih ni dalo dopovedati za tretjo tablico. Smo jo morali registrirati smostojno na svojo tablico. Tako, da ima prikolica sedaj svojo prometno in zavarovalno polico s kupončki :kva2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ker se nimam namena vlačugat po hotelih in BIH :P

bom čimveč časa s svojo NAJDRAŽJO---????(karikiram)

preživljal tule :P

ups

pa kakega skromnega motorista bom tudi pogostil :P

post-5614-1178214673_thumb.jpg

post-5614-1178214955_thumb.jpg

post-5614-1178215034_thumb.jpg

post-5614-1178215162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamenjak je lepa lokacija, kamp Stupice pa :OK: "eMBe" huda lokacija :OK:

Če Vas stroški tolčejo ob desetletnih izračunavanjih pol pa direkt v nakup nepremičnine :naughty:

Seveda lokacijo je treba izbrati korektno :grim in biti tip človeka, ki si priskrbi drugi dom na

vedno enaki lokaciji ob dopustovanjih!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamenjak je lepa lokacija, kamp Stupice pa :OK: "eMBe" huda lokacija :OK:

lp

ja Kamenjak je super sploh tist bife obistwo čist na prostem :OK: neki zlo zanimivega je :)

kamp stupice so pa tut zdej ko so še wc-je mal zrihtal tak da je kr fino

kamp prikolica al pa šotor pa večerje pod milim nebom :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale kafič je res zakon :OK:

punce full prijazne :beer2: ledeno hladno :P kaj češ še lepšega

skratka tu se ti ustavi čas :grim :D

post-5614-1178220883_thumb.jpg

post-5614-1178220914_thumb.jpg

post-5614-1178220982_thumb.jpg

post-5614-1178221036_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma super je res :OK: :worship:

svaka čast tistemu ko se je spomnu tega :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet ena slikica, če ni prikolice je pa $ in želja po naravi!

lp

Kako zgleda v drugo smer Kamenjak (iz morja proti celini) !!!

P.S. včasih se je dalu tudi tu kampirat :cry:

post-5113-1178364300_thumb.jpg

post-5113-1178364583_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

Vidim da imate kar dosti prikolice na Hrvaškem. Tudi sam sem se odločil da prihodnje leto postavim prikolico v kamp (pavšal) in jo potem pustim doli na zimovanju. Zanima me kaj vse je treba urediti - carina, davek ? Koliko približno to znese?

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Vidim da imate kar dosti prikolice na Hrvaškem. Tudi sam sem se odločil da prihodnje leto postavim prikolico v kamp (pavšal) in jo potem pustim doli na zimovanju. Zanima me kaj vse je treba urediti - carina, davek ? Koliko približno to znese?

Hvala in lp,

Z

Če imaš prikolico registrirano, jo moraš na registracijo peljati v Slovenijo. V tem primeru ni nobenih davkov in carin.

Če pa se odločiš, da jo boš imel ves čas na hrvaškem, pa lahko plačaš carino, venar te opozarjam, da v tem primeru prikolica ne bo registrirana, torej je ne boš mogel voziti po cesti, kakor tudi ne pripeljati nazaj v Slovenijo (razen na tovornjaku).

Carina pa je odvisna od letnika in velikosti prikolice. Za primerjavo, jaz sem plačal za 15 let staro 5,40 m ca. 400 evrov.

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.. mi smo letos nekaj premišljevali da bi opet kupili prikolico ker je bilo par let nazaj res fajn.. Letos smo bili še posebej navdušeni nad kampom Straško na Pagu tako da smo premišljevali da bi tudi mi dali prikolo na pavšal tja. Ampak pri ogledu pavšalnih cen in ponudbe nam je ratal kar slabo. Pavšal za celo leto stane okoli 4000 € (po letošnjem ceniku vzet iz kampa). Te cene se sicer spreminjajo od mesta do mesta ampak je še vedno zelo drago vse skupaj. Najbolj se splača če se zmenite in jo prvi pelje na morje, potem se samo zamenja, zadnji pa jo pelje domu. Tako smo mi naredili in mislim da če jo bomo kupili da bomo v bodoče tudi..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.. mi smo letos nekaj premišljevali da bi opet kupili prikolico ker je bilo par let nazaj res fajn.. Letos smo bili še posebej navdušeni nad kampom Straško na Pagu tako da smo premišljevali da bi tudi mi dali prikolo na pavšal tja. Ampak pri ogledu pavšalnih cen in ponudbe nam je ratal kar slabo. Pavšal za celo leto stane okoli 4000 € (po letošnjem ceniku vzet iz kampa). Te cene se sicer spreminjajo od mesta do mesta ampak je še vedno zelo drago vse skupaj. Najbolj se splača če se zmenite in jo prvi pelje na morje, potem se samo zamenja, zadnji pa jo pelje domu. Tako smo mi naredili in mislim da če jo bomo kupili da bomo v bodoče tudi..

lp

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA TIPKO PRVE KLASEE, ne pozabite krompirja zraven vzet :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA TIPKO PRVE KLASEE, ne pozabite krompirja zraven vzet :D

Ja in kaj je tebi in?? jerba? pa po možnosti med sezono ko se niti dihat ne da dol? :rolleyes: al pa mogoče grčija? da te "opeče"? :rolleyes:

meni ne odtehta noben hotel kampa sploh ne prikolice.. žal.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je tebi in?? jerba? pa po možnosti med sezono ko se niti dihat ne da dol? :rolleyes: al pa mogoče grčija? da te "opeče"? :rolleyes:

meni ne odtehta noben hotel kampa sploh ne prikolice.. žal.. :rolleyes:

probaj hotel z več kot eno zvezdico ;) meni se zdi, da ga ni čez hotel ali pa če gre skupina prijateljev, je super v apartmajih :) zame bi camp prišel v primer edino za dopust z motorji, da pač za kakšno noč postaviš šotor in greš naprej :) pa še to bi probal poiskat hotel, kjer bi motor lahko imel varno pospravljen :) saj pravim, camp edino za to, da bi čez noč imel motor zraven sebe :P

imho

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je tebi in?? jerba? pa po možnosti med sezono ko se niti dihat ne da dol? :rolleyes: al pa mogoče grčija? da te "opeče"? :rolleyes:

meni ne odtehta noben hotel kampa sploh ne prikolice.. žal.. :rolleyes:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :photo: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj hotel z več kot eno zvezdico ;) meni se zdi, da ga ni čez hotel ali pa če gre skupina prijateljev, je super v apartmajih :) zame bi camp prišel v primer edino za dopust z motorji, da pač za kakšno noč postaviš šotor in greš naprej :) pa še to bi probal poiskat hotel, kjer bi motor lahko imel varno pospravljen :) saj pravim, camp edino za to, da bi čez noč imel motor zraven sebe :P

imho

Probala hotel z več zvezdicami pa mi ni do omejevanja mojih ur na dopustu... IN ležanja v mreži zraven pa odprt pirček, pogled na morje, žaganje škržatev itd.. da ne omenjam dilem kaj boš dal gor za večerjo ker sem ponavadi cel dan v kopalkah. res... vsak po svoje..samo tema je kamp prikola kar sodi v KAMP ANE...in če ti ni do kampa ti pač ni.. nisi ne prvi in ne zadnji..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :photo: :lol1: :worship:

kaj ti delaš v temi KAMP PRIKOLICE če ne maraš kampiranja?? Vsak ima svoje mnenje in če tebi NI do kampiranja ti pač ni.. :rolleyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti delaš v temi KAMP PRIKOLICE če ne maraš kampiranja?? Vsak ima svoje mnenje in če tebi NI do kampiranja ti pač ni.. :rolleyes: :closedeyes:

smejem se biserom slovenstva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Črnolaska ampak 4k€ :wacko: je res preveč za pavšal, jaz bom peljal na Rab (cca 2k€ z zimovanjem vred), pa še potem bo cela familija dol hodla (starši, pa tast in tašča...)... Jaz pa planiram skoraj vsak vikend z motorjem + kak podaljšan in pa seveda dopust. Meni je kamp zakon, saj ne rečem da v hotelu ali pa apartmaju ni vredu, ampak zame osebno ga ni čez kamp.

Lp, :yea1:

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA TIPKO PRVE KLASEE, ne pozabite krompirja zraven vzet :D

Nedojebanec polnoriti...........Kreten prve klase na Motosekretu, povem ti da je MB mali, manjši kot si ti misliš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se jaz dodam mojo izkusnjo.

Lani sva se z sosedom odlocila da stopiva v "kooperacijo" ter skupaj nabaviva kamp prikolico ter jo zapeljeva na Hrvasko na pavsal.Vsedla sva se v avto ter se za en teden zapeljala po jadranski obali od Pule pa do Sibenika kjer sva iskala lepo urejen kamp z ugodnim pavsalom .Pogoj je bil tudi blizina majnsega mesteca za vecerne sprehode ob morju,blizina ter urejenost plaze in seveda sanitarij v campu.Ogledal sva si ca.60 campov(od nenormalno dragih do nenormalno umazanih,z cudnimi pogoji ali pa na cisto nemogocih lokacijah).Na koncu pa sva nasla privat camp z ca.20 prikolicami ,dobro urejenimi sanitarijami,oddaljen od morja ca. 30 m,urejene plaza ca.150m ter pavsalom za 1000eur(letovanje , zimovanje ter privez) v blizini Zadra in to je bilo to.Potrebovala sva se prikolico. Po ogledih 4 prikolic sva nekako nasla solidno ohranjeno adrio 450q z baldahinom za dokaj dobro ceno.Konec maja je bilo vse postavljeno in tako je bilo vse do vceraj, ko sva pospravila baldahin ter pocistila prikolico.Prikolico sva kar dosti koristila s tem da so tam letovali tudi moji in njegovi starsi pa tudi kaksen sosed oz. prijatelj. Vsak je pac nekaj malega prispeval k pavsalu.Tako ,da sva na koncu preracunala vse stroske in videla da sva letovala(sosed 17 dni , jaz 21 dni) vsak za dobrih 250eur kar pa se mi ne zdi ravno pretirano drago.Z "gazdom" pa tudi drugimi pavsalisti smo se razumeli odlicno in dopustovanje letos je bilo izjemno.Taksna je pac moja izkusnja z kampiranjem v camp prikolici.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se jaz dodam mojo izkusnjo.

Lani sva se z sosedom odlocila da stopiva v "kooperacijo" ter skupaj nabaviva kamp prikolico ter jo zapeljeva na Hrvasko na pavsal.Vsedla sva se v avto ter se za en teden zapeljala po jadranski obali od Pule pa do Sibenika kjer sva iskala lepo urejen kamp z ugodnim pavsalom .Pogoj je bil tudi blizina majnsega mesteca za vecerne sprehode ob morju,blizina ter urejenost plaze in seveda sanitarij v campu.Ogledal sva si ca.60 campov(od nenormalno dragih do nenormalno umazanih,z cudnimi pogoji ali pa na cisto nemogocih lokacijah).Na koncu pa sva nasla privat camp z ca.20 prikolicami ,dobro urejenimi sanitarijami,oddaljen od morja ca. 30 m,urejene plaza ca.150m ter pavsalom za 1000eur(letovanje , zimovanje ter privez) v blizini Zadra in to je bilo to.Potrebovala sva se prikolico. Po ogledih 4 prikolic sva nekako nasla solidno ohranjeno adrio 450q z baldahinom za dokaj dobro ceno.Konec maja je bilo vse postavljeno in tako je bilo vse do vceraj, ko sva pospravila baldahin ter pocistila prikolico.Prikolico sva kar dosti koristila s tem da so tam letovali tudi moji in njegovi starsi pa tudi kaksen sosed oz. prijatelj. Vsak je pac nekaj malega prispeval k pavsalu.Tako ,da sva na koncu preracunala vse stroske in videla da sva letovala(sosed 17 dni , jaz 21 dni) vsak za dobrih 250eur kar pa se mi ne zdi ravno pretirano drago.Z "gazdom" pa tudi drugimi pavsalisti smo se razumeli odlicno in dopustovanje letos je bilo izjemno.Taksna je pac moja izkusnja z kampiranjem v camp prikolici.

lp.

Nekaj podobnega je bilo pri nas..le da je bil kamp malo manj urejen ko smo šli prvič s prikolico. S sestro, ki je bila noseča in imela 1 leto staro punčko sva bile 1 mesec in 1 teden na morju same in lahko rečem da je bilo super... Malo smole sva imele sicer z vremenom ampak težko je pričakovati 1 mesec sonca... Prikolica je bila enoosna in za 4 osebe ampak je bilo udobno in brez problemov tudi z majhnim otrokom. tako da moje izkušnje so tudi vredu.. vidim da so drugje cene pavšala sprejemljive..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Črnolaska ampak 4k€ :wacko: je res preveč za pavšal, jaz bom peljal na Rab (cca 2k€ z zimovanjem vred), pa še potem bo cela familija dol hodla (starši, pa tast in tašča...)... Jaz pa planiram skoraj vsak vikend z motorjem + kak podaljšan in pa seveda dopust. Meni je kamp zakon, saj ne rečem da v hotelu ali pa apartmaju ni vredu, ampak zame osebno ga ni čez kamp.

Lp, :yea1:

Z

Ja to smo tudi mi planirali.. da bi vsak nekaj časa bil v prikolici da nebi bila prazna...midva pa bi lahko šla še v petkih za čez vikend.. Hoteli in apartmaji so ok.. samo pri hotelih ne maram časovne omejitve (zajtrki, večerje..) in premišljevanja kaj obleči... apartmaji so pa ok samo malce predragi če imava namen iti sama z mojim, pa tudi v primeru predplačila in slabega vremena je morje potem brez veze..pri kampu popakiraš in greš domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!