Skoči na vsebino

kamp prikolice


yugo

Priporočene objave

Ja to smo tudi mi planirali.. da bi vsak nekaj časa bil v prikolici da nebi bila prazna...midva pa bi lahko šla še v petkih za čez vikend.. Hoteli in apartmaji so ok.. samo pri hotelih ne maram časovne omejitve (zajtrki, večerje..) in premišljevanja kaj obleči... apartmaji so pa ok samo malce predragi če imava namen iti sama z mojim, pa tudi v primeru predplačila in slabega vremena je morje potem brez veze..pri kampu popakiraš in greš domu.

Po 16 letih smo jo lani prodali. Cenovno se ni več izšlo.......Ne rečem, da kampa ne pogrešam (sploh otroci, ki so v tem kampu shodili, zrastli ob kopici drugih otrok in se tako nevede naučili dodatnega jezika) vendar mi je po drugi strani tudi marsikaj prihranjeno (npr. BMK al piha burja al jugo, ko končam z dopustom apartma zaklenem, ključ dam gazdarici in je zame stvar do naslednjega leta rešena-te stvari so me pri kampiranju najbolj motile....). Mogoče čez nakaj let kak kamper pade....to bi me zanimalo......prikolica ne več........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probala hotel z več zvezdicami pa mi ni do omejevanja mojih ur na dopustu... IN ležanja v mreži zraven pa odprt pirček, pogled na morje, žaganje škržatev itd.. da ne omenjam dilem kaj boš dal gor za večerjo ker sem ponavadi cel dan v kopalkah. res... vsak po svoje..samo tema je kamp prikola kar sodi v KAMP ANE...in če ti ni do kampa ti pač ni.. nisi ne prvi in ne zadnji..

lp

:eek: ker sem ponavadi cel dan v kopalkah :o :nono:

:worship: FKK :grim :010 :P

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smejem se biserom slovenstva :lol1:

:whistle: Usak tele ma svoj vesele, a ne :naughty:

:D Smeh je pa pou zdrauja .) Zdej morš najdt sam še ta drugo pulovico, pa si zmagou :010

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedojebanec polnoriti...........Kreten prve klase na Motosekretu, povem ti da je MB mali, manjši kot si ti misliš......

a buci buci bu, pazi da te ne bo infarkt ata :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he zizjenk za začetek tole, ostalo ob priliki nekje drugje........Glej, da se ne boš prehitro brajdešnice nažrl, da ne bodo pol kaki izgovori........He,he he, smučam tudi.....pogosto, tako da enkrat bo sreča......Pa,pa zizjenk.....

nejko1.bmp

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he zizjenk za začetek tole, ostalo ob priliki nekje drugje........Glej, da se ne boš prehitro brajdešnice nažrl, da ne bodo pol kaki izgovori........He,he he, smučam tudi.....pogosto, tako da enkrat bo sreča......Pa,pa zizjenk.....

haha ja waaw svaka čast da znaš brskat po forumu pa najd slike :lol1:....ti pa kar smučaj ja, verjetno si itak eden tistih atejov katere vsako leto z veseljem zaspiavam z ono spomladansko žlufarco pol pa revčki rabijo pol dneva da k sebi pridejo od psihofizičnega šoka... :D

aja no zdaj pa resno... zakaj si tako sovražno nastrojen, sma midva že kdaj mela kaki ruker, al pač nasplošno nimaš rada mojega sarkazma??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 16 letih smo jo lani prodali. Cenovno se ni več izšlo.......Ne rečem, da kampa ne pogrešam (sploh otroci, ki so v tem kampu shodili, zrastli ob kopici drugih otrok in se tako nevede naučili dodatnega jezika) vendar mi je po drugi strani tudi marsikaj prihranjeno (npr. BMK al piha burja al jugo, ko končam z dopustom apartma zaklenem, ključ dam gazdarici in je zame stvar do naslednjega leta rešena-te stvari so me pri kampiranju najbolj motile....). Mogoče čez nakaj let kak kamper pade....to bi me zanimalo......prikolica ne več........

Letos sem imela priložnost od blizu si ogledat novi kamper.. in svaka čast...udoben je ja.. samo nepraktičen ful.. velik je bil toliko kot zelo velika prikolica, notri pa samo za dva.. pa še če nujno rabiš avto morš vse podret in spokat iz parcele. Kamper se mi zdi bolj primeren za potovanja (recimo po Evropi) kjer si na enem mestu največ par dni.

No ja tudi apartma je ok.. samo zame zaenkrat cenovno malce predrag ker sva samo dva zaenkrat in ne maram da vse stroške nosi eden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja waaw svaka čast da znaš brskat po forumu pa najd slike :lol1:....ti pa kar smučaj ja, verjetno si itak eden tistih atejov katere vsako leto z veseljem zaspiavam z ono spomladansko žlufarco pol pa revčki rabijo pol dneva da k sebi pridejo od psihofizičnega šoka... :D

aja no zdaj pa resno... zakaj si tako sovražno nastrojen, sma midva že kdaj mela kaki ruker, al pač nasplošno nimaš rada mojega sarkazma??? :D

No, zizjenk, ti bom več povedal na kaki nočni hmmmm.npr nekje na Triktoni jasi, a velja?? :evilgrin: No, mogoče boš imel tudi priložnost kakega ateja z žlufarco zasipat, samo boš to sposobnost moral znati pokazat.....Ne rukerja nisva imela, ga pa bova....slej ko prej...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem imela priložnost od blizu si ogledat novi kamper.. in svaka čast...udoben je ja.. samo nepraktičen ful.. velik je bil toliko kot zelo velika prikolica, notri pa samo za dva.. pa še če nujno rabiš avto morš vse podret in spokat iz parcele. Kamper se mi zdi bolj primeren za potovanja (recimo po Evropi) kjer si na enem mestu največ par dni.

No ja tudi apartma je ok.. samo zame zaenkrat cenovno malce predrag ker sva samo dva zaenkrat in ne maram da vse stroške nosi eden.

Glej glede kamperja me mikajo samo in zgolj potovanja......Apartma je edini približek kampiranju......sploh če je 30 m od morja, tako kot naš..... :whistle: :naughty: Ajde, uživajte še naprej......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej glede kamperja me mikajo samo in zgolj potovanja......Apartma je edini približek kampiranju......sploh če je 30 m od morja, tako kot naš..... :whistle: :naughty: Ajde, uživajte še naprej......

Ja verjamem da je to pa res ok... sploh če ima še kamin in drevesa za obesit mrežo.. :worship:

uživej tudi ti..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač neki MB zizjenk nekaj bluzi....

Ja en k je tako zaljubljen vase da se mora vse vrteti okoli njega.. če ne pa takoj začne s njegove strani imenovanim "sarkazmom"... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zizjenk, ti bom več povedal na kaki nočni hmmmm.npr nekje na Triktoni jasi, a velja?? :evilgrin: No, mogoče boš imel tudi priložnost kakega ateja z žlufarco zasipat, samo boš to sposobnost moral znati pokazat.....Ne rukerja nisva imela, ga pa bova....slej ko prej...... :evilgrin:

a tako, no če ga pa bova imela----PM, da ne bojo tukaj prikoličarji preveč jezni ker tak smetima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako, no če ga pa bova imela----PM, da ne bojo tukaj prikoličarji preveč jezni ker tak smetima :D

Imaš odgovor na PM...... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!