Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

to se tudi nam dogaja, pol jh pa vlačim k Leonu, da jih sterilizira :(

A lahko kak popust za mojo zrihtaš? Mi smo že posvojilo brejo, zdaj jo pa tut mormo sterilizirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 7000 jurjev se mi zdi da dela naš osebni zdravnik sterilizacijo :D če pa pojamraš da je s ceste pa verjetno tudi za manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi dal za sterilizacijo enega mačeta pa kar 7.000.000 tolarjev (7000 jurjev), mi pa na kraj pameti ne pade :huh: :D :rolleyes:

Bi pa za polovično ceno zadevo izvedel na črno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot največjemu ekonomistu (po velikosti :D ) pa da se mi zgodi takšna napaka, ampak brrrrmmm niti za polovico ne bi steriliziral mačke, mačku bi še izluščil moda ampak mački pa ne bi prevezoval jajcevodev, bljak :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM ZA POMOČ!!!

Pri nas v SG smo posvojili klateško muco, ki ima sedaj tri mlade mucke (spola muck še nismo definirali), če pozante koga, ki bi jih mel mi javite, če ne bodo mogle it v mačji raj  :(  :(

Kaj pa un simpatičen friend s katerim smo skupaj sedeli in ki je razlagal, da jih ima zelo rad z žara! :P :o

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaša, čestitam za zmago v Žireh ... :P če ne bi kelnarla, bi te premagala :D

A dobim od koroške sekcije MS kakšen pokal al pa magar kako kolajno :P :rolleyes:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaša, čestitam za zmago v Žireh ...  :P  če ne bi kelnarla, bi te premagala  :D

A dobim od koroške sekcije MS kakšen pokal al pa magar kako kolajno :P :rolleyes:

LP Jaša, Honky

Vale a ti si kelnarca, vau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaša, čestitam za zmago v Žireh ...  :P  če ne bi kelnarla, bi te premagala  :D

A dobim od koroške sekcije MS kakšen pokal al pa magar kako kolajno :P :rolleyes:

LP Jaša, Honky

Vale a ti si kelnarca, vau :P

Malo bi popravil. Koroška seksija in ne sekcija... ;) :D :D Dobiš pa lahko zastonj kopanje v Ivarčkem jezeru. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga od vas zanima promocijska vožnja in druženje ob pivu po njej v čast ustanovitve Moto kljuba Fenix v Radljah, ki se ima zgoditi v soboto 21.06? <_< :P Naj pošlje privat mail Alki, tam se zbirajo prijave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga od vas zanima promocijska vožnja in druženje ob pivu po njej v čast ustanovitve Moto kljuba Fenix v Radljah, ki se ima zgoditi v soboto 21.06? <_< :P Naj pošlje privat mail Alki, tam se zbirajo prijave.

Ne morem :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res sranje schani_! Mi smo tak dolgo čakali, da si ti končno kupu motor - evo - zdaj se pa na šolo zgovarjaš. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kaj ko bi uro malo prestavli...js sem kumi cakav na to voznjo...zaj pa mam ob 11.30 izpit(presneta sola)

..pa saj je še drugi in tretji rok....... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..zame ne...to je zadnji...naslednji pa hm..daalec...vrjetno bom mev smolo in bo na tisti dan ko bojo apaciji meli zbor, to se lahko sam meni zgodi !!! Nc bom pa sam na pujsa prleto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se vračal iz Zasaja in jedel sendvič na ta prvi bencinski pred Velenjem. Se pripeljejo trije motorji, pa jih lepo pozdravim od daleč. Šele ko so odpeljali sem videl radeljske grbe.

A jih mogoče poznam!? :( (bela FZR-ka, moder SV,...) So mi bli na daleč nekaj znani?

Kdo bi šel v drugi polovici tedna z mano malo na Golico ali pa kam drugam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik, ti samo mene poklici, jaz sem takoj za Golico.... ampak ta teden ne... bom pa najbrz vzel 2 dni dopusta in se bom ganjal v PON in TOR naslednji teden tam okoli... najbrz... Zvrcni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik, ti samo mene poklici, jaz sem takoj za Golico.... ampak ta teden ne... bom pa najbrz vzel 2 dni dopusta in se bom ganjal v PON in TOR naslednji teden tam okoli... najbrz... Zvrcni!

v nedeljo se je hudo ponesrečil motorist z Mute pri vožnji na Golico, so ga s helikopterjem opeljali v bolnico.

Priletel je izza ovinka za katerim je bila cestna ovira, ker so nekaj delali. Pazite se in srečno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa kot prai Gregs: Prvič skozi lepo počasi, da se vidi v kakšnem stanju je cesta (pesek, ovire,...) in če je kje kak radar!

se dosledno držim tega!!!!

@Gregs: raje ti pokliči en večer prej preden boš imel namen priti na naš konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!