Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

Ja Alka je res ful močna ... sploh na jeziku :P :P :P ... pa tut drugač ... madona to malo ženšče dvigne mojga Mariota ... pa mene in moj karakter ... Alka za Martina Krpana :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak avto je kupila? al :yea2: ka

Pa saj ga ze ima en cas. 306-ko! E! Alka: kk pa tale mamina mrcina greee! ..pa po bencinu tuuud! Trenutna poraba nad 40L povprecna pa nad 10 :D :yea2: Sej mama tanka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ideja se mi je utrnila, ko sem brala Marijana v temi Maščobe ... dragi Korošci in Korošice ... kdo je za to, da se enkrat po Novem Letu dobimo in mamo mini koroško zimsko srečanje z vsemi koroškimi dobrotami na mizi ... če ste za povejte, zrihtam plac in mislim, da bi se meli prav fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ideja se mi je utrnila, ko sem brala Marijana v temi Maščobe ... dragi Korošci in Korošice ... kdo je za to, da se enkrat po Novem Letu dobimo in mamo mini koroško zimsko srečanje z vsemi koroškimi dobrotami na mizi ... če ste za povejte, zrihtam plac in mislim, da bi se meli prav fajn  :D

JAAAAAA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo srečanje interne narave al sprejemate tudi padalce???

Ker, če se gre za špeh, čebulo in (črni) kruh, sem vedno zraven (samo, da bo dovolj soli in piva!!!).

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa kaki štrok česna tudi mora mit poleg! O:-)

Zaj pa dovolj, sem že čisto :kva1: :xx: :yea2: :OK: :blink: , ko samo pomislim na to vso maščobo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau celih 4 nas je, če še prištejemo Marijanovo boljšo polovico, pa mojo nas je celo 6 :yea2: ... pol pa res še lahko mirne duše Windsurfa zravn prišvercamo, pa Allo ... :D ... no torej bo ... enkrat konc januarja ziher ... pri Bučienku ... gremo na koline ... :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau celih 4 nas je, če še prištejemo Marijanovo boljšo polovico, pa mojo nas je celo 6  :yea2: 

a lahko še 2? :rolleyes: :)

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
E Vale: Js pa z Vesno ne pasem tule zravn (mascobe, sol,...) A bo kaj neskodlivga tud? Pol bi prisla se mi2!

Bom se pozanimla kaj vegi nudijo, pa ti javim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se pozanimla kaj vegi nudijo, pa ti javim  :D

Če bo kaj nemastnega, pridem tud' jaz!

Vsem S R E Č N O ! ! ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da so se ljudje ki hocjo zdravo zivet; lepo. Ja ja, pa tud Mali bik je med njimi. Vsaj trudi se, da bi biv. Pridn, bik :P

Srecno 04 Korosci-ogrozena vrsta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kreativc, Mali bik se res trudi za zdravo življenje.... :P Upam, da se še kaj srečamo v fitnessu...

Alka in Vale - a je bila večerja v sedmici dobra? Jz sem se najedo ko zmešan... Moramo kdaj skupaj iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!