Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Pravila za motosvet regionalne sekcije: :idea: :shock:

:!: Prvo noisedatovo pravilo:

Pretiravati z zasavščino ne spljoh

:!: Drugo noisedatovo pravilo:

Organizirati morate vsaj eno FS na leto

:!: Tretjo noisedatovo pravilo:

Vsake toliko se skupaj pripeljete na redna vseslovenska motosvetovska srečanja ob sredah na 3M/OLP.

Važi? :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravila za motosvet regionalne sekcije: :idea: :shock:

:!: Prvo noisedatovo pravilo:

Pretiravati z zasavščino ne spljoh

:!: Drugo noisedatovo pravilo:

Organizirati morate vsaj eno FS na leto

:!: Tretjo noisedatovo pravilo:

Vsake toliko se skupaj pripeljete na redna vseslovenska motosvetovska srečanja ob sredah na 3M/OLP.

Važi? :) :) :) :)

Noise, si falu temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravilo št. 4 se veže na pravilo št. 3:

... in tudi člani Motosveta iz Ljubljane se morajo vsaj enkrat na sezono pojaviti v sredo v domicilu posamezne krajevne sekcije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravilo št. 4 se veže na pravilo št. 3:

... in tudi člani Motosveta iz Ljubljane se morajo vsaj enkrat na sezono pojaviti v sredo v domicilu posamezne krajevne sekcije ...

Zakaj pa v sredo? Sreda je 3M/OLP. Posamezne krajevne sekcije pa naj si določijo dan tako, da lahko enkrat nardimo eno tako akcijo, pa ljubljančani vletimo vsak dan na drugo lokacijo. Matr kaj bo gužve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Noise, a to pomeni, da se moramo Korošci enkrat mesečno nacrtati v 3M ali OLP-u ?  :evil:  :evil:

Otog, pa saj morš vsake tolko pelat svojo TA na sprehod. :twisted:

Mačica jaz svojega, pardon svojo, vsak dan peljem do 100km na sprehod, tak da ni blema! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljena vale, pakaj je pol pol kopra našega ali kaj?

Že res, da je Koroška majhna, nas je pa res povsod dosti in smo še vedno Korošci :Fade-color

Je pa res, da bikerjev s Koroške pa bolj malo poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa saj že veš. V soboto sem v SG-ju. Mal grem mamo Zinko pogledat, pa da še ostali družinski člani nov bike vidijo, pol se pa lahko dobimo. Mi bomo štartali ob cca 8.00 iz Kopra, tako da smo najkasneje ob 12.00 v SG-ju. Odvisno koliko nas bo in kolko se bomo vmes ustavljali. Pa po mojem bi mogli bit že prej kot ob 12.00 v SG-ju. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale pozdravljena! Ti kar pridi nas kaj pogledat! Pokliči prej oz. pošlji PM, da se dogovorimo, načeloma pa ob sobotah ob treh na Ivarčkem jezeru.

Korošci! Kje ste bli prejšni vikend!? :shock: :x

Ta teden me ne bo, ker bom na Celjskem sejmu, se pa lahko zmenimo kdaj za kak pir... Kaj pravite? LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti vikendi mi kar nekako mignejo, tako, da sploh ne vem, da obstajajo. na koncu sezone imam kar v soboto in nedeljo tekme, samo september še, pol bo pa spet malo laže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdaj korošci? stopimo malo na vrh, da se nas vidi. :D :!:

A si vidu, da ti je števec zašteku na 950, ker preveč postov šibaš naenkrat!! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne vidiš da se trudim jutri mam eno leto pa ne bi bilo slabo če bi bila tudi 1000

marijan, ne bit tako skromen. Če boš do jutri do 24h na vsakih dobrih 16 sekund spustil en post boš še ice-a prehitel... :wink: :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus Korošci!

Kako kaj? A počnete kaj lepega v tem dežju... :D Se hecam... :wink:

Za pir dobi tisti, ki mi pride pomagat predelat malo moj avspuh - je treba dve lukni zvrtat v pregrado v loncu. A ma kdo kaj izkušenj? Diablo pravi, da je zvok stokrat boljši...

Aja, rabim cca 40 centi dolg sveder - a ma kdo doma kaj predelanega?

Kje se pa skrivata Cruiser in bostov? Nič glasu od njiju? Javite se mi kaj... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!